Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Amanalka, przede wszystkim nie denerwuj się (wiem wiem łatwo mowic) i dużo odpoczywaj. Ja w poprzedniej ciąży miałam dwa razy brązowe plemienia, niewielkie, trwały ok 2 dni... za każdym razem biegłam do lekarza i nic nie zdiagnozowano, czemu tak było....ale nic złego się nie działo :) trzymam kciuki, aby to był i Twój scenariusz. Ja po prostu przestałam pracować i poszłam na L4...wiecej się nie powtorzylo.

Odnośnik do komentarza

Lekarz oddzwonił. Najlepiej jakbym zrobiła tutaj sobie USG i potwierdzila, że ciąża jest dobrze umiejscowiona.
Problem w tym ze obdzwaniamy lekarzy ginekologow i albo nie mowia po angielsku albo najblizszy termin za 2 tygodnie jak juz bedziemy w Polsce.
Nic mnie nie boli. Poki co dalszego plamienia nie ma. Jesteśmy w kropce...

Odnośnik do komentarza

Wreszcie was nadrobiłam.

Co do porodów to mój był taki se, nie najlepszy, ale mogło być gorzej. Młoda wyciągnięta próżnociągiem bo było ryzyko niedotlenienia. Pęknięcie 1-go stopnia. 2 szwy tylko i szybko doszłam do siebie, personel różnie. Miałam pecha bo jakoś się położne nie dogadały między sobą i moja latała do innej pacjentki przez co poród się przeciągnąłbo co to za tekst : pani prze, ale tak na pół gwizdka, a ja zaraz przyjdę..."

Do pracy chodziłam do 8 miesiąca, aż zaczęłam mdleć w robocie (poddasze, środek lata), no i dużo się działo poza pracą: 2 wesela, pogrzeb, chrzciny, nasza przeprowadzka i to wszystko w tym 8. miesiącu. Taak to bym pewno dłużej popracowała. Koleżanka z biura w pt była ostatni dzień w pracy, w nd urodziła, ale to było jej 3 hehe. Ale ja mam w robocie 2 miesiące mega stresu, reszta roku luźna. Akurat odchodziłam przed samym stresem, więc mogłam pracować. Głównie nadzorowałam laski, które przejęły moje obowiązki (2 bo się okazało, że miałam za dużo roboty jak na 1 osobę :P)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Amanalka sama nie co zrobiłabym będąc na Twoim miejscu na pewno chciałabym skonsultować to z lekarzem i chyba wróciłabym do Polski wcześniej. W każdym razie panika i nerwy na pewno nie pomogą. Bądź przede wszystkim dobrej myśli A może uda Ci się znaleźć tam ginekologa do czasu powrotu.
Mamusiaszczesciara znalazłaś lekarza?
Gabi jak po wizycie to dziś czy się pomyliłam?;)
Hej ho hej ho do spania by się szło... ;))) ale nie ma jak:)))

Odnośnik do komentarza

Zawiszka, nie, nie uprawialiśmy seksu - od chwili poczęcia nie mam ochoty.

Jednak wrócilo mi plamienie. Nieco bardziej jasno brązowe niż brunatne. W sensie nie wiem... ociupinkę więcej krwi? Nadal jest tego niewiele, takie glutki.

Moge wrocic najwczesniej w piatek, z drugiej strony lekarz zalecil spokoj i zrobienie tego usg przed wylotem.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Ja myślę że za duży nie jest bo zazwyczaj pod koniec 6tyg zarodek ma 4mm. A od 6tyg zaczyna się jego dość szybki wzrost czyli 1mm na dzień. Oczywiście czysto teoretycznie. Czyli u Ciebie by się to zgadzało. Pod koniec 7 zarodek może mieć 11mm już.

Odnośnik do komentarza

Amanalaka, gratuluję:))♡ sprawdzałaś może czy jest ta wątróbka w pasztecie? Nie chodzi mi akurat o jej zdrowotność , ale , żebyś nie przedawkowywała wit A (za duzo jej we wczesnej prowadzi do poronień) . Tak tylko dla spokojnej głowy:)

Mika, jak lekarz nie mówi, że coś jest źle to znaczy, że jest w porządku:D ja miałam CRL 0.70cm 6t4d z USG (z OM 6t6d) .

Mamusiaszczesciara, i jak atakujesz gina?:)

Wczoraj dzień bez objawów az zaczęłam się martwić;P ale wieczorem zrobiło mi się niedobrze, więc chyba wszystko w porządku hihihi

Odnośnik do komentarza

Atakuje chociaz nie myslalam ze prywstnie tez takie problrmy sa jakiś horror licze ze któryś sie zlituje w koncu no ile można .

Mi wszystko przeszło n a r azie gdyby nie cyce jak dwie wielkie donice i te zyly nie wiedxiakabym ze w ciazy jestem i te cholerne zyly mi po wychodzily .

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...