Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, witam się i ja :)

Mam już córeczkę z października 2016, termin z kolejnym dzidziusiem na 12.09. Chcieliśmy drugie, ale nie sądziłam, że się uda przy pierwszej próbie i jestem nieco przerażona jak to będzie.

Młoda nadal na cycu i jakoś w grudniu była odstawialna, ale w styczniu się od cyca nie odkleja :P

Tym razem objawy miałam jeszcze przed spodziewaną miesiączką. Niedobrze mi od końca 4. tygodnia! Do tego mi słabo i padam na drzemki z młodą. Mój przez to ma ciężko bo nic w domu nie robię, czekam na 2-gi trymestr i kopa energii :)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Beti a ile córka ma lat? Wiem że pisałaś ale mi to wyleciało z głowy. Bo może nie być to wirus tylko ząbkowanie. Mojego ostatnim razem przy dolnej dwójce 10dni męczyła biegunka i nie był to żaden wirus. Teraz przy górnych dwojkach była wysoka gorączka 5dni i biegunka 2 dniowa. My powoli zabkujemy. Albo je dużo produktów działających na jelita. Na mnie tak rodzynki działają.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Choć jak mówisz że były też wymioty to wirus. Możliwe że coś w powietrzu krąży. Ogólnie tego się nie leczy poniewaz nie powinno się hamować biegunki. Tak organizm pozbywa się wirusa. Powinno się tylko nawiadniac organizm i pić elektrolity. Ważne jest też zachowanie higieny poniewaz jeśli gdzieś ten wirus się uchowa to można znów się zarazić

Odnośnik do komentarza

Spacering udany chociaż mój szogun to nie potrafi chodzić z mamusią za rączkę tylko biega A ja muszę za nim biegać;) niestety brak siły i kondycji;))) ale mimo to należy wykorzystać sprzyjającą aurę 9°C dziś i nawet słoneczko się pokazało:)

CichoSza gratulacje:))) ♡♡♡♡♡
Alice witamy wśród wrześniówek:)
Dziewczyny wszystkie już macie badania porobione?

Odnośnik do komentarza

Gabi, bardzo się cieszę:D

CichoSza gratulacje ♡

Agata, zgłoś się do lekarza, wyglada na zakażenie świeże , ale raczej przed samą ciążą. Oczywiście nie jestem lekarzem, więc tylko doktor Ci powie jak jest.

Szyszunia, mówią, żeby poczekać ze staraniami 3 cykle po poronieniu . Ale to chyba najlepiej z lekarzem omówić:)

Ja mam popołudniowe "niedobrze mi" :P jak zwykle ostatnio ... hehe

Nie wyszłam dzisiaj z domu. Masakra. Skisiliśmy się całkiem;)

Witaj Alice :)) bardzo dobrze znam Twój problem. Ja też w domj jestem z dzieckiem. Żłobka nie ma , musiałabym dowozić kawał drogi, zapłacić za niego 850 złotych, dojeżdżać do pracy... ehhh , póki co się nie opłaca mi się szarpać sobą i oddawać gdzieś dziecko, żeby przynieść do domu 200 czy 300zlotych. Dopiero pezy przedszkolu będzie to mialo sens. Po pierwsze mam na miejscu a po drugie to 500 zlotych, więc lepiej brzmi :) ale okazuje się, że chyba dłużej w domu zostanę:D

Odnośnik do komentarza

Eleonora, ja jeszcze nie mialam pierwszej wizyty a co dopiero badań ;) zakładam, że jak w poniedzialek bede u gina i mi zleci to zrobie je tego samego tygodnia. Ale wiadomo jak bedę sie czula?

Co do sennosci - od kilku dni bez popołudniowej drzemki się nie obedzie. Na szczescie pracuje z domu, zaczynam pracę o 11 i w polowie dnia muszę się zdrzemnąc. Przez co pracuje w dziwnych godzinach.

Odnośnik do komentarza

~szyszunia1806
Dziewczyny jak myślicie, mogę wrócić do starań już czy czekać aż przyjdzie pierwsza miesiączka po poronieniu? Lekarz mnie dziś zbadał stwierdził że wszystko się ładnie oczyściło samo jak kolwiek to brzmi.

Ja w drugim cyklu po lyzeczkowaniu zaszlam swoim.przykladem.dodam.lekarz mnie zryczal ale.poprowadzil ciąże

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Ciąża oczyściła się u mnie sama, była pozamaciczna ale umiejscowiona w szyjce macicy więc nie było to groźne zwłaszcza że zaczęło się w 4tyg i 5 dni więc bardzo wcześnie. Na chłopski rozum 5 dni po terminie miesiączki więc spóźniona miesiączka. Choć jak wiecie miesiączkę miałam mieć 4 Stycznia.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluję że wszystko ok z dzieciakami. Ja bym obstawiala wirus. Jeśli biegunka i wymioty teraz często coś krąży w powietrzu. Poczekaj dwa trzy dni powinni przejść. Podawaj wody dużo i ewentualnie coś lekkiego do jedzenia jakiś Kisiel czy coś. Szyszunia ja czekałam 3 miesiące tak mówił lekarz mniej więcej tyle a oczyscilam się sama. Z kolei moja koleżanka też miała puste jajo najpierw byli samoistne poronienie i ustali krwawienie i było ok ale u lekarza okazało się że jednak jakieś pozostałości są i miała lyzwczkowanie. Potem czekała na pierwszą miesiączkę dostała normalnie i drugiej już nie bo była w ciąży. Lekarz powiedział że mogą się starać w grudniu ubiegłego roku urodziła zdrowego synka. Wszystko w ciąży było ok. A co mówi Twój lekarz? Ja niby czekałam też 3 miesiące a zaszłam po pół roku. Więc po 3 Msc starań. A Ty jak czujesz osobiście? Chciałabyś już się starać?

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza

Bacchi przed praca jem kanapki z zoltym serem, wedlina i jakims warzywkiem, bialy ser z jogurtem, nalesnika z dzemem lub jajko na miekko. Pije gazowana wode mineralna i czarna kawe z ekspresu.
Amanalka na zaparcia dobra jest suszona sliwka lub świeżo wycisniety sok z jabłek
CichoSza super wieści, gratuluje
Mamaszczesciara tez bym sie wkurzyla
MamaColin w przedszkolu coreczka dostaje na II sniadanie owoce i/lub warzywa. W weekendy jak jest w domu tez jest owoc jablko, banan czy marchewka. Dodatkowo po drzemce dostaje kubek swiezo wycisnietego soku owocowo-warzywnego
Alice witaj na forum
Agata idz do lekarza z wynikami, nie podpowiem Ci
Eleonora jutro mam dopiero pierwsza wizyte, pewnie dostane jakies badania do zrobienia
Znowu bola mnie jajniki, uplawy na szczescie ustały.
Miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Alinda. Lekarz nic nie mówił odnośnie kolejnych starań. Raczej skomentował to tak że gdybym testu ciazowego nie zrobiła to by nawet nie było wiadomo że to ciąża. A tak to sprawdził czy się wszystko oczyscilo. Nie muszę być lyzeczkowana. Psychicznie jestem gotowa.

Odnośnik do komentarza

Witajcie tak z rana;)
Jestem już po owsiance więc mam mnóstwo siły A młody jeszcze śpi ( zmienił system zasypia 22 i do 10 bez popołudniowej drzemki, oczywiście co mi nie odpowiada bo najbardziej mnie ścina właśnie popołudniu:)
Mamusiaszczesciara mnie też raz bolą piersi mniej A raz bardziej ale tak czy inaczej koniecznie szukaj lekarza.
Gabi trzymam kciuki za wizytę koniecznie daj znać. Na pewno będzie dobrze:)
Silvara ja na początek mam morfologię, mocz, glukozę, toxo, różyczkę, hiv, hcv, wr, tsh, wizytę mam dopiero 19.02 więc się nie śpieszę jakoś nie mam natchnienia tym bardziej że muszę jechać 40 km do laboratorium;)
Szyszunia ja się w temacie nie orientuję ale jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań i Ty czujesz się na siłach to do dzieła kochana będę trzymać kciuki:)))

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

leż i odpoczywaj, nie wiem czy możesz tam iść do lekarza i jak to tam wygląda, choć może masz EKUZ? ale za granicą nawet jeśli co to często nic nie robią bo ciąża w większości krajach jest dopiero od 12tyg. Więc jeśli w portugali tak jest to pozostaje tylko odpoczywać i się nie martwić nie potrzebnie. Zresztą plamienie brązowe w ciąży może się zdarzać. Zazwyczaj okazuje się że to fałszywy alarm. I martwić się trzeba tylko jak jest żywo czerwone, obfite.
Występuje też ból, dużo mocniejszy niż na miesiączkę, raczej nie da się tego pomylić z normalnymi bólami brzucha które towarzyszą nam codziennie.

Odnośnik do komentarza

Leżę. Mam EKUZ wiec w najgorszym razie pojde do szpitala...

Zadzwonilam do swojego lekarza w Polsce. W przerwie ma zadzwonić. Na odleglosc obawiam sie ze nie wiele mi powie...

Zastanawiamy sie czy nie wrocic do kraju w piatek zamiast w poniedzialek. Martwie sie tylko lotem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...