Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny będzie dobrze!!!:)))
Ja wiem że to nie jest takie proste i w większości musimy uzbroić się w cierpliwość ale nie da się inaczej. Musimy być dobrej myśli bo inaczej zwariujemy;) Ja też momentami odchodzę od zmysłów ale to chyba nie ma sensu bo i tak będzie co ma być. Na pewne sytuacje w życiu i tak nie mamy wpływu.
Kala puk puk chyba o nas zapomniałaś;)
Mika faktycznie co za babsko ...wrrr
Spokojnie czekaj na wizytę u swojej gin A zobaczysz że wszystko będzie dobrze:)
Śpijcie dobrze kochane:)
A swoją drogą to też wstajecie w nocy siusiu ja to minimum 3 razy muszę wstać wiem że później to normalka ale że na początku też nigdy przedtem tak nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny przepraszam że wcześniej nie napisałam ale nie miałam jak. Więc tak wszystko w porządku serduszko bije dalej mam się kloc heparyna dostałam skierowanie na badania do założenia karty ciąży i 5 lutego wizyta potem już jak zalozy kartę wizyty będą rzadziej jestem przeszczęśliwa i narazie to tyle;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

Jak tam dziewczynki dzis, ja zmulona od rana, sama nie wiem co jesc i nic mi sie nie chce, naszczescie mąż wziął wolne do konca tygodnia to moge sie troche poobijac. Ogolnie to jest mi zimno nie wychodzilabym spod koca. Mam nadzieje ze nie bierze mnie jakies przeziebienie, troche boli glowa. No i ten niesmak ochydny... lekarz powiedzial ze to cudownie ze mi tak mdło ze najbardziej nie lubi slyszec ze jest swietne samopoczucie. Takze tym sie pocieszam no i mam nadzieje ze mi szybko minie. Ale sobie pomarudzilam.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Ja teraz mam wolne bo ferie więc trochę odpocznę jeśli córka pozwoli. Dziś pierwszy raz zrobiłam się wyrodna matka. Mąż zawiozl dziecko do żłobka a ja spałam do 11 hehe. Musiałam chociaż raz się wyspać. Od jutra mała zostaje że mną w domu :) ale szczerze to ciężej mi się wstaje niż rano hehe.

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj w nocy obudziłam się z mdłościami. Słuchajcie, a jeśli do tej pory nie wymiotowałam to myślicie, że obejdę się bez tego do końca? Czy te wymioty mogą jeszcze przyjsc?
Martwię się czy mnie w samolocie nie pogoni, a wiecie jakie tam kolejki zawsze ;)
Dzisiaj znowu dzien rozpoczety pasztetem i mandarynka ;)

Tak na marginesie, to czerpię przyjemnosc z rozmow z mężem o dziecku! Zawsze omijal temat, ale teraz sam dopytuje o np. Na jakim etapie rozwoju będzie maluch w 5 miesiącu a kiedy badania, a jaki wozek kupimy hehehe miło widzieć, że też wyczekuje :)

Odnośnik do komentarza

Amanalka, wymioty mogą nadejść w każdym momencie;) szczególnie przez pierwszy trymestr.

Powiem Wam, że leniwa jestem strasznie. Chociaż w miarę dużo już dzisiaj zrobiłam to chyba od godziny odkurzanie odciagam . A , że przed chwilą usłyszałam " mama chcie niam niam" to jeszcze trochę troszkę wszystko się przeciągnie ;)

U mnie mdłości najgorsze są wieczorem i nad ranem.

Odnośnik do komentarza

Mdłości mogą się zacząć w każdej chwili. Ale jeśli do 3 miesiąca nie będziesz wymiotować to chyba już powinno się obyć bez. Ja w 1 ciąży wogole nie miałam ani razu mdłości a teraz codziennie. Nie wymiotuje ale męczą mnie czasem. Więc trzymam kciuki aby w samolocie był spokój może spróbuj się przespać i Cię ominie?

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
U mnie dziś znów leń zresztą jak codziennie;)
Również stwierdzam że jestem złą matką dzieci doprowadzają mnie dziś do szału!!!:))) w domu syf jak cholera ale samo posprzątać się nie chce;)

Kala wspaniałe wieści ♡!!!

Wymyśliłam sobie dziś na obiad gołąbki :))) mniam mniam...

Amanalka dasz radę na pewno:)

Odnośnik do komentarza

Wracają mi siły to znaczy tak mi się wydaje, trochę wyszłam dziś do ludu i ku mojemu zaskoczeniu ożyłam;) huraaaa!
Zobaczymy jak długo;)))
Kala zjadłam kilogram czosnku i litry miodu także mam nadzieję że to za mną:)
Mamusiaszczesciara ogórkową planuję na jutro:)
Witamy kolejną szczęśliwą wrześnióweczkę:)
Bellona podobnie miałam w pierwszej ciąży w drugiej zresztą też, tym razem najbardziej dokucza mi zmęczenie ale to na pewno ze starości;)))
Kolorowych snów miłe Panie:)))

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Chcialam dolaczyc do wrzesniowych mam. Zrobiłam dzis bete, wyszla 367. Termin porodu wg kalkulatora wychodzi na 26 września. Bardzo szybko sie mecze, jak wiecej pochodze to zaraz okolice pachwin mnie bola.
Mamy problem z kotem, co z nim zrobic? Przeciez na mroz nie wyrzuce :( chociaz poradzilby sobie bo to dziki, przygarnelismy go z 2 lata temu. Co robicie ze swoimi pupilkami?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...