Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Karola u mnie wczoraj byl 12 tydz+1 dzien, wedlug usg ciaza 3 dni mlodsza.
W poprzedniej ciazy tez na tym etapie lekarz prawidlowo okreslil nam plec ale to duzo zalezy od sprzetu i tego czy dzidzius bedzie wspolpracowal.
A ja jestem po rozmowie z szefem, powiedzialam mu o ciazy, o proponowanym zastepstwie, wszystko zaakceptowal chociaz widac bylo, ze nie cieszy go ta informacja. No trudno. Nie musi. Mam wszystkie stresy za soba wiec czas pomyslec o zakupie wiekszej ilosci spodni z gumka:-)

Odnośnik do komentarza

Faktycznie Iza :-). Ja póki co nie narzekam specjalnie na cerę. Powoli ustają też mdłości, choć nadal czuje zmęczenie i doskwieraja zaparcia. Widzę że ta ciąża różni się od poprzedniej zwłaszcza objawami, bo poprzedniej w ciąży z synem czułam się znakomicie i nic mi nie dolegalo. Teraz muszę wykonać te wszystkie badania a dodatkowo jestem pod opieka endykrynologa gdyż mam dwa guzki na tarczycy. Wkrótce okaże się czy będzie potrzebna biopsja ale jestem dobrej myśli :-)

Odnośnik do komentarza

Patkaaa jeden z moich guzów też jest dosyć spory i umiejscowiony w samej cieśni. Jestem po usg i w sobotę mam wizytę na której się lekarka podejmie decyzję co robimy dalej. Z tego co mówi lekarka nie mają one wpływu na ciążę. ponadto pociesz tym, że w wkeiszosci nie są to guzy złośliwe.

Odnośnik do komentarza

Witamy nowe mamusie:-)
Uleczka czekamy na wiesci! Koniecznie napisz jak juz bedzie po.
Milena ja mam termin na 5 wiec jak dobrze pojdzie to bedziemy rodzic w dlugi weekend. I troche sie obawiam, ze w zwiazku z tym w szpitalach moze byc okrojony sklad jesli chodzi o personel:-/
Moja waga tez twierdzi, ze mam 3 kg mniej ale wcale tego nie czuje.
W pierwszej ciazy przytylam 10 kg, ale synek wazyl 4200, wiec szybko doszlam do formy. Mam nadzieje, ze i w tej ciazy za duzo nie przybiore.

Odnośnik do komentarza

Aj dziewczyny,wszystkie narzekacie na objawy a ja kurczę się martwię bo właśnie mam mało tych objawów. Czasem bolą mnie piersi ale to czasem, podbrzusze tylko jak się zdenerwuje czymś albo za długo siedzę. Mdłości praktycznie nie mam... martwię się bo sie naczytalam,że jak sie ma słabe objawy to też nie jest dobrze... tyle się czyta tych złych historii, ja po poronieniu teraz ciągle się martwię w tej ciąży. Już bym wolała chyba ciągle wymiotować i przynajmniej czuć tą ciążę.

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13dqk3do7miw21.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...