Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lenka88

Majówki 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lenka88

Hej, hej:)
Są tu już mamy z terminem a maj 2018?
U mnie na teście 2 kreseczki i według kalkulatorów jak wszystko pójdzie dobrze to będzie poród w długi weekend majowy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka! Mi według kalkulatora ciąży też pokazuje porod na 1-2 maja;-) aktualnie 5 tyg i 3 dni :-) w przyszłym tygodniu idę na pierwsze USG i liczę, na bijące serduszko:-) jestem już listopadowa mama 2015 :-) ogólnie to nie wiem, ale mam pecha do ginekologów. Próbowałam się do 4 polecanych umówić, ale wszyscy są akurat na urlopie :-( więc pójdę do kogos żeby potwierdzić ciążę, a później już będę chodzila do swojego wygranego :-) powodzenia dla Was i obyśmy wszystkie szczęśliwie donosiły do maja :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szczesliwa77

Hej ja tez mam termin na 1 maj ale bedzie cesarka kolo polowy kwietnia juz mialam dwie i ta bedzie trzecia plus peknieta ciaza pozamaciczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moniaaa1846

a co powiecie na grupę na fb ? fajnie byłoby ten czas spędzic wspolnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasiek1509

Witam, ja też już po teście na którym ujrzałam dwie kreseczki, z kalkulatora termin na 5 maja.Trzymam mocno kciuki za wszystkich !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłam dzisiaj u lekarza jednak. Na USG widać pęcherzyk, za tydzień kontrolne USG i liczę, że zobaczę serduszko. Ale oprócz tego okazało się , że mam też 4 cm torbiel na jajniku :-( :-( :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uleczka90
Czyli żadna z was nie była jeszcze u lekarza.? Moja poprzednia ciąża wyszła na usg 4t5d. I chciałabym iść jak najszybciej żeby mieć zaświadczenie.

Nie stety nie wszędzie da się umówić do lekarza od tak i na termin trochę się czeka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amancia ja się nie znam na torbielach. Ale bądź dobrej mysli:)

Ola88 no u mojego lekarza jest tak że czekasz na wizytę tydzień tyle że u niego w gabinecie jakieś 3-4 godziny oczekiwania bo tyle pacjentek. Przyhmuje od 8 rano do ostatniej pacjentki. Mnie się nie zdarzyło być tam do nocy ale słyszałam o paniach do około 23. Bo zapisze np ostatnia na 19 a ma poza jej poślizg. Albo ktoś pilnie dzwoni i godziny nie zbywa tylko dopisuje.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3k5dfmm5bd.png

https://www.suwaczki.com/tickers/j5rb3e5ebszoig4h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mami_mami

Witam mamusie u mnie test pozytywny za dwa tyg wizyta i gina i potwierdzenie jeśli wszystko pójdzie dobrze. Jakoś jeszcze ta informacja do mnie nie dociera. Termin byłby koło 13 maja. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lenka88

Amancia ja jestem październikową mamą z 2015:-D
Przy pierwszej ciąży na etapie 5 tygodnia byłam już po 2 wizytach u lekarza a bete robiłam co drugi dzień:-D teraz trochę spokojniej, lekarza mam już wybranego, za 2 tygodnie planuję się do niego wybrać tak, żeby już na pewno było słychać serduszko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość neeeejti

Hej dziewczyny! Życzę podwójnych kreseczek :)
Piszę do Was z pewnym pytaniem...
Mam w ogóle siostrę cioteczną, która rodzi teraz we wrześniu i po prostu o nic innym nie rozmawia ze swoim mężem i ludźmi wokół jak o ciąży : ) Chodzi do szkoły rodzenia i po prostu zawsze ma jakieś nowinki. Co sądzicie o szkołach? Strata czasu czy warto zainwestować czas i pieniądze?
Wiecie mi nie śpieszno jeszcze do szkoły, ale jestem ciekawa Waszej opinii.
Buziaki dla Was :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

neeejti myślę że każdy musi sam taka decyzję podjąć. Ja przy pierwszym dziecku nie chodziła do szkoły rodzenia i nigdy tej decyzji jakoś ani nie odczułem ani nie zalowalam. Zwłaszcza że teraz jest też wszystko w Internecie więc moim zdaniem to lepiej coś dzidziusiowi kupić za e pieniądze albo opłacić sobie położna. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3k5dfmm5bd.png

https://www.suwaczki.com/tickers/j5rb3e5ebszoig4h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamushka

Uleczka - popieram Cie w 100%! Ja przy pierwszej ciąży trafiłam na taką beznadziejna szkole że szkoda gadać. wszystko nie tak, położna na nas krzyczała i takie tam :/ normalnie szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość neeeejti

Właśnie tak samo sądzę! Nie wiem czym ona się w ogóle podnieca :P Pytałam Was o zdanie, bo po cichu liczyłam, że macie podobne :)
Ja przy pierwszej ciąży w sumie nie chodziłam do żadnej stacjonarnej, ale korzystałam z takiego kursu w internecie, Prenalen się nazywał z tego, co pamiętam. W sumie chyba wyszło na to samo, co w zwykłej szkole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pierwszej ciąży do szkoły rodzenia chodziłam, bo 7 lat temu w Warszawie były darmowe również dla nie warszawiaków. Fakt dużo mi to dało, ale gdybym miała zapłacić to bym nie skożystała.
A co do ciągłego gadania o ciąży czy dzieciach to jest to fajne o ile rozmówcę też to interesuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do szkoły rodzenia nie chodziłam i wcale nie żałuję :-) jak się synek urodził to robiłam wszystko instynktownie. A teraz przy drugim to juz w ogóle będzie łatwiej ( mam nadzieję:-))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mami_mami

Niektórym szkoła rodzenia bardzo pomaga, bo np nie mają tyle informacji, chcą się lepiej przygotować, taki czas spędzony we dwójkę też na pewno ma znaczenie. A z drugiej strony są ci co nie potrzebują takich atrakcji. Myślę że to indywidualna decyzja a i szkoły są różne lepsze gorsze....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daisy1985

Hej, u mnie tez termin na maj, dokładnie na 7. Dzisiejsza beta 1820 wiec staram się myśleć pozytywnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...