Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lenka88

Majówki 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kobietki :) mi kalendarz wyliczył termin na 17 maja,wizytę u lekarza 25 września...jutro idę oddać mocz i trzeba czekac...pobolewaja mnie janiki czasami i podbrzusze ,ale to chyba normalne...piersi lekko nabrzmiale i co dziwne żadnych innych objawów nie mam...mam nadzieję,że to nie jest zły znak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje Olineczko :) to normalne mam takie same objawy. I też kolejną wizyte na 25wrzesnia, kiedy mialas ost miesiaczke? Bo mi termin porodu wedlug kalkulatora wychodzi 12maj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta 83

Hej, ja też chcę :) dopiero Was znalazłam. 6tc, dziś pecherzyk na usg, serducha jeszcze nie widać... to moja pierwsza ciąża

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej dzis zrobilam test jako ze wczoraj nie dostalam miesiaczki sa niby dwie kreski narazie sie nie ciesze za bardzo bo ostatnio poronilam wczesna ciaze tzw poronienie samoistne jak narazie peka mi glowa i nic innego nie dokucza termin z kalkulatora 23 maj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mama29
jak dolaczyc do grupy na fb nie moge znalesc w wyszukiwarce

Napisz na fb do Iwona Prasał (zdjęcie nóżek dziecka) to cię doda, bo to grupa tajna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zan_nik

Hej ja też mam termin na maja 2018 . Jestem w ciąży już 6 tydzień. Lecz niestety w dniu spodziewanej miesiączki czyli dwa tygodnie temu dostałam plamienia myślałam że to okres ale to nie był on... mam krwiaka na macicy dlatego krwawilam dwa tygodnie. Ciąża dalej jest beta ładnie rośnie ale ten krwiak... boję się że poronie. Miała któras taki przypadek jak ja ?:( 5 lat temu urodziłam córeczkę i wszystko było ok a teraz takie problemy... nie wiem co robić. Staram się leżeć jak najwięcej i lekarz przepisał mi tabletki na podtrzymanie. Jutro idę na kolejną wizytę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alicjaaaaaa

Cześć
Czy oznaczacie betę ? Nie wiem czy mam dobry przyrost i trochę się martwię
02.09. --- 84
09.09. --- 1881
13.09 --- 5814
Podczas badania w dniu 02.09 poziom progesteronu 84 jednostki
W dniu 13.09. poziom 64
Progesteron spadł ...
Jutro USG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara94

Witam:)
4 testy pozytywne, w poniedziałek robiłam betę 270, lekarz mnie zbadał, mam wizytę u lekarza, ostatnia miesiączka 02.08.17, termin ok 18 mają:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,
u nas termin na 13.05.2018

na usg widoczny był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
kontrola 26.09 gdzie mam nadzieję usłyszeć bijące serduszko :)

trzymam kciuki za wszystkie bobaski !
pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371bkbruu3b.png

https://www.suwaczki.com/tickers/p19upc0z0t5quiv6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami jest tak, że do zapłodnienia mogło dojść później. Ja np w pierwszej ciąży miałam 2 tyg różnicy pomiędzy terminem z om, a USG. Ostatecznie syn urodził się idealnie w terminie z miesiączki, którym nikt się nawet kazał nie sugerować :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...