Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Savana- ja ostatnia miesiaczke mialam 3 czerwca. A przed nią mialam 20 kwietnia i w maju się nie pokazała. Zrobiłam w czwartek test i wyszedł pozytywny więc od czwartku wieczorem zaczęłam brać duphaston. Mieszkam w Anglii. Rok temu poronilam i moja Pani ginekolog z Polski powiedziała mi że jak zajde w ciążę to żebym brała duphaston 2x dziennie do 3 miesiąca, bo one są najwazniejsze. Teoretycznie jak wychodzi z okresu powinnam być w 7 tygodniu ale tak jak wiemy na pewno tak nie jest. 3 sierpnia mam umówione wizytę w położnej. Jak będę w Polsce 14 sierpnia to zamierzam iść do lekarza i tam się wszystkiego dowiedzieć. Pytam z ciekawości. Czy masz jakieś objawy już?

Odnośnik do komentarza

ManiaFrania o jak milo ze z tego samego dnia:) a powiedz mi kiedy się dowiedziała o ciąży? Bo ja dopiero w 54dc wcześniej testy cały czas były negatywne i myslalam ze po prostu cykl bezowulacyjny a tu taka niespodzianka:)
tsh ja tez mam poroniona jedna ciaze, kolejna miałam podtrzymywana i dlatego teraz mam lykac duphaston tylko zapomnialam czy raz dziennie czy dwa:) a wizytę dopiero za tydz...

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,

Nie jestem jeszcze pewna czy mój termin przypadnie na Marzec czy Kwiecień 2018, ale grupy kwietniowej nie znalazłam ;) Jest to moja pierwsza ciąża, ostatni okres miałam 23 czerwca, tydzień temu w sobote test pokazał dwie kreski (jedna blada), a ze popołudniu miałam wesele szwagra, polecialam zrobić betę żeby wiedzieć czy mam się oszczędzać ;) wynik 96. W poniedziałek beta podskoczyla do 346, lekarz co prawda nie zobaczył jeszcze nic na Usg ale pogratulował :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lusia_88

ManiaFrania ja ciągle mam jakieś plamienia i jest wszystko ok. Jestem pod kontrolą ale mimo wszystko są one niepokojące. A może wcześniej się udaj do lekarza albo chociaż zadzwoń do niego i zapytaj się o to. Ja też pierwszą ciążę miałam bezproblemową, WSZYSTKO było książkowo i nic nie było niepokojącego a teraz ciągle coś :(
Agar ja mam tak jak ty wg om 6t 3d ale wg zapłodnienia wychodzi 5t 5d. Jutro idę wieczorem prywatnie do gin i powiem ci czy już coś będzie więcej widać oprócz pęcherzyka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...