Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lusia_88

Ja jak urodzę w marcu to różnica będzie 4 lat między dziećmi. Chciałam, żeby była mniejsza, bo marzę już od 2 lat o drugim dziecku no ale tak się ułożyło.
Jamama2 może udaj się do lekarza na konsultację tej bety. Ja się nie znam.
Dziewczyny a wy macie problem z tarczycą w ciaży?

Odnośnik do komentarza
Gość Lusia_88

milimama a kto tobie monitorował te hormony? Endokrynolog czy ginekolog? Bo ja poszłam do gin a on mi powiedział że tym zajmuje się endokrynolog a dzisiaj dzwoniłam do endo się umówić na wizytę i nie ma już wolnych terminów do końca roku!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Coraz nas więcej. Ja dzis bylam u lekarza i moje szczęście ma 0,5 cm. Słyszałam juz serduszko i ogólnie wszystko jest prawidłowo.
Miedzy moimi dziecmi bedzie 6 lat i dwa miesiące różnicy, dużo ale co zrobic...
Roks ja juz nie pracuje bo zlamalam palec u stopy. Mam zwolnienie na caly miesiąc.
Lusia, ja tsh mam Oki.
Milimama witamy.

Odnośnik do komentarza
Gość Lusia_88

Oczywiście Undefined, że masz rację, trochę jeszcze za wcześnie na zarodek. Ale ja obawy mam takie same bo niecały rok temu poroniłam drugą ciążę, tzn nie pojawił się zarodek i teraz trochę się stresuję i czekam, aż gin powie, że wszystko jest ok :) A będzie na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lusia_88

Dzięki Milimama za odp odnośnie tsh, mój gin powiedział, że to nie on sie tym zajmuje ale zmieniam gina bo jest jakiś dziwny (chociaż z pierwszą ciążą byłam u niego). Ale i tak zapisałam się do endokrynologa prywatnie.
A macie już jakieś mdłości lub wymioty?

Odnośnik do komentarza
Gość Karina94

Widze, ze jest troche mamusiek, ktore maja termin na 5 marca :) Wedlug roznych kalkulatorow jutro zaczyna mi sie 7 tydzien ciazy, a tydzien temu w czwartek nie bylo widac zarodka. Mam nadzieje, ze na kolejnej wizycie wszystko bedzie w porzadku. W Krakowie dzis straszne upaly, a ja akurat bylam na wyjezdzie sluzbowym. Myslicie, ze taka temperatura ma negatywny wplyw na dziecko? Czytalam, ze nie mozna sie przegrzewac, a z drugiej strony masa kobiet chodzi w takie upaly z brzuchem. Moja mama tez, a urodzilam sie w marcu cala i zdrowa :)
Ja mam zamiar pracowac do konca grudnia/polowy stycznia oczywiscie o ile mi sie to uda :)

Odnośnik do komentarza
Gość Karina94

Jak mysle np o awokado, to robi mi sie niedobrze, ale wymioty sie nie zdarzyly :) dziwne, przed ciaza uwielbialam awokado, teraz mnie bierze na takie bardziej domowe smaki.
A jak z innymi objawami? Mi najbardziej dokuczaja zmiany nastroju, wzdety brzuch oraz szybsze pocenie sie. Aaa i zauwazylam, ze wiecej wlosow wypada, choc to podobno czesto sie zdarza na poczatku ciazy.
Dziewczyny, mysliscie, ze jak niektorym z nas wymioty do tej pory sie nie pojawily, to przyjda jeszcze, czy juz mozna spac spokojnie?

Odnośnik do komentarza

Hej, dziś po usg, 5t5d, serduszko bije :) termin mam dokładnie taki sam, jak z córką - 11.03 :) ciekawe, czy urodzi się w tym samym dniu :D
Z mniej przyjemnych rzeczy, to od kilku dni źle się czuję, a wczoraj w ogóle było słabo, dziś ciut lepiej. Mam mdłości i jest mi słabo, w ostatniej ciąży miałam tak samo. Na szczęście nie wymiotuję, wtedy też zdarzało się to bardzo rzadko. A jak Wasze samopoczucie? Jakieś nowe wieści z usg? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...