Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zocha123

Hejka jeszcze nie mówiłam w pracy. Nie wiem czy chcą przedłużyć umowę w tej firmie zwlekaja do ostatniej chwili a ja do 14tc brzucha nie ukryje bo juz widać powoli a skonczylam 9tc☺ We Wrocławiu urodzaj ja też z Wrocławia ☺

Odnośnik do komentarza

No tak, ale zwolnienie mam na ciaze Bo jak poszlam do gin z Ta noga spytala jak sie czuje no I powiedzislam, ze nie dosc ze mdlosci, wymioty, zmeczenie to jeszcze palec polamany I mi dala ona zwolnienie...
Zocha to super! To Twoja pierwsza ciaza Bo bez tych suwaczkow to ja nie ogarniam ?? Moze sie spotkamy na porodowce...hehe
A gdzie zamierzacie rodzic dziewczyny z Wro?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,

Ja zastanawiam się czy jechać na urlop nad morze. Lekarz tez na urlopie, więc nie mogę tego z nim skonsultować. 5 tydzień, podróż samochodem ok. 4 godziny, pobyt 5 nocy. Czuję się ogólnie ok. Trochę mdłości się pojawiły, ale narazie bez efektu ;) biorę duphaston i luteine.

Co Wy myślicie o takim wyjeździe?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

Magda 1988 jeśli Twoje samopoczucie jest ok, czujesz się dobrze, nie masz zaleconego leżenia to ja bym pojechała. Ale bierzesz duphaston i luteinę, nie wiem z jakiego powodu więc jeśli musisz bardziej o siebie dbać i uważać - to bym nie jechała. Bała bym się. Wolę mieć swojego lekarza "pod ręką". Chyba zbytnio nie pomogłam ;)

Melliska tak szybko ZUS zareagował?

Odnośnik do komentarza

Ja prawie z Wrocławia, 60 km ale leczę się we wro, zobaczymy gdzie poród. Oby dotrwać...
Ja to dopiero mam problem z pracą. Pracuje w dwóch miejscach, mam umowę o pracę i dowiedziałam się że macierzyński będę mieć tylko z jednej, tej wyższej pensji. Co prawda kokosów w tej drugiej pracy nie ma,ale skoro odciągają składki to czemu tak? Kadr nie zapytam, czekam do września, bo umowę mam do końca roku i po3 msc wolę powiedzieć

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

Jej dziewczyny, ja po stomatologu I ubytek byl mamy, szybko poszko. Teraz juz mam luz.
Zus szybki jest bo 14 dni I przyszlo wezwanie...
Zocha, ja tez mam 6 latke w domu(konczy w wigilie) I tez planuje rodzic na klinikach a termin mam z @ na 3 marca.
Pracuje w wielkiej firmie nie wiem czy im by sie chcialo prosic zus o kontrole ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Gość Zocha123

Ja wtedy też pracowałam w korpo :/ Melisska to może spotkamy się na porodówce :) Pogoda za oknem straszna, od sierpnia moja córka idzie znowu do przedszkola a ja myślę czy nie iść na l4 żeby dziecko znowu nie siedziało w przedszkolu od 7 do 17. Ale jak mówisz, że ZUS się wściekł na ciężarne.... Co oni mogą kontrolować, jestem ciekawa? Kiedyś słyszałam, że dziewczynę na komisji chcieli zbadać ginekologicznie ale się nie zgodziła. Ciekawe co w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza

O matko. Tak się boję. Wcześniej już pisałam post, że rok temu w maju poronilam. Ostatni okres mialam 3 czerwca. Jutro teoretycznie powinien być 8 tydzień według miesiączki, ale według testu elektrycznego jest 4 tydzień. Mieszkam w Anglii i pierwsza wizytę mam dopiero z położna w czwartek. Moja ginekolog z Polski kazała mi brać duphaston 2x dziennie jak dowiem się o ciąży i tak też robię. Jak coś mnie pobolewa to biorę spazmoline tak zrobiłam dzisiaj bo bolało mnie w podbrzuszu 2 razy. Martwię się bo nie mam żadnych objawów, ani nie chodzę częściej do toalety ani jakoś piersi mnie nie bolał :(
Niektórzy powiedzą żebym się cieszyła że nie mam żadnych objawów ale jednak się martwię.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Jestem tu nowa. Mam 25 lat, w domu biegającą 2,5 roczną Łobuziarę a pod sercem prawie 7 tygodniowe Maleństwo. Według OM to dokładnie 7 tydzień, ale po ostatniej wizycie u ginekologa stwierdzono, że ciąża jest o tydzień młodsza. Ale serduszko bije, a to najważniejsze :)

Ogólnie czuje się względnie, mam przez 80% dnia mdłości, wzdęcia i inne cuda, które w pierwszej ciąży mnie ominęły. Ale biorąc pod uwagę to, że jestem w domu z Córą, to nie ma co narzekać.

Miło Was poznać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...