Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lusia_88

Dokładnie Zocha,wszystko zależy od pracodawcy. Skoro nie mieli zamiaru przedłużać ci umowy to ja bym poszła na L4, żeby nie musieli mnie oglądać ani ja ich, ale jeśli chcą cię dalej to można jeszcze troche popracować.
Mój pracodawca też jeszcze nie wie o ciąży i powiem dopiero jak miną 3 miesiące ciąży bo mogli by nie przedłużyc mi umowy. A potem to jak u Zochy - do dnia porodu.
Ja z witamin biorę Prenatal Classic bo tak brałam w I ciąży i nie chcę nic już zmieniać.
A co do objawów to nic nie mam oprócz bolących piersi. Chyba chciałabym chociaż delikatne mdłości bo wtedy nie martwiłabym sie czy coś jest nie tak ;)

Odnośnik do komentarza

Ale sie rozpisalyscie...
Zocha, zalezy czy Ci msja zamiar przedluzyc? Jsk tak to pracuj jak sie czujesz na silach.
Undefined, racja. Dziec najwazniejszy teraz.
Azol mi moja go dopiero jak srerdyszko bilo zalozyla karte ciazy takze moze to norma.
Riri, koszmar z Ta cera ale mi znsjoma polecila mydlo z oleju z liscia laurowego I nawet daje rade.
Ja dziewczyny biore summavit D. Jam duzo niestety. Juz man conajmniej kilogram na plusie. Tylko miesa nie moge Nic a Nic.
Odebralam wyniki. Wszystkie ujemne a przeciwciala na rozyczke wysokie wiec git. Sorry za stylistyke ale ten moj telefon cos kombinuje..

Odnośnik do komentarza

Ja sie trochę denerwuje jak mu to powiem chociaż on jest bardzo rodzinny sam ma 3 dzieci al e co innego pracownica w ciąży a zresztą zatrudnia młode kobiety więc musi liczyć się z tym że ciąża też może się przytrafić dla mnie teraz najważniejsze jest zdrowie dziecka i prawidłowy przebieg ciąży, czuje się dobrze więc dlatego też pracuje cały czas choc jak tylko mogę to unikam dźwigania :)

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza

Undefined, nie zazdroszcze tego wstawania. Nie wiem czy bym dała radę ale jak mus to mus...
savana, ja tez czekałam aż serduszko będzie słychać i dopiero wtedy wstawiłam suwaczek.
Pogoda we wro trochę kiepska ale mi odpowiada. Tak mi sie pozmieniało w tej ciąży. Kiedys jak jaszczurka na kamieniu mogłabym sie wygrzewać całymi dniami na słońcu, nawet +50 mi nie straszne a teraz marzę o tym by było ok 20-22 stopnie:)
Ja jutro dziewczyny ide do stomatologa bo mam jedna 5tke do zrobienia...jak ja tego nie lubie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...