Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

maartynka a znasz już płeć? Nie przejmuj się może dlatego ciężko u ciebie zbadać bo to już 15 tydzień a prenatalne robi się do 13+6? Ja mam w środę odbiór wyników z pappy - nie martw się na zapas będzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

Myszka, ja też od czasu do czasu piję kawę, nie taką mocną jak przed ciążą co prawda ale piję, jeśli nie masz wysokiego ciśnienia to nie zaszkodzi :-) Ja mam niziutkie więc dla mnie to czasem ratunek :-P
Dziewczyny, trzymam kciuki za badania :-) U mnie wizyta w przyszłym tygodniu już, mam nadzieję że poznam płeć ;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/hchydqk3j65trncm.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie, ja już po usg I trym. Dzidzi 6,5 cm, kość nosowa uwidoczniona, przyzierność 1,9 więc wszysto ok. Myszka12313 na usg genetyczne i test pappa już się nie wybieram.
Termin z usg pokrywa się z OM tj. 19.01.2018.
Co do kawy to też piję raz na dwa/ trzy dni słabą. Często mam niskie ciśnienie. W pierwszej ciąży też piłam. Dziś córka była ze mną na usg :) była zachwycona.

Odnośnik do komentarza

Ja miewałam bóle migrenowe na początku ciąży i niestety mogłam tylko położyć się do łóżka.. Z leków przeciwbólowych jak ci lekarz pozwoli można chyba brać apap, ale to już pewnie ostateczność i nie w pierwszym trymestrze.. Ja jak mam ból głowy teraz to głownie przez niskie ciśnienie mierzę sobie w domu wtedy wypiję słaba kawę rozpuszczalną i mi przechodzi..
Ja się czuję dobrze chociaz jestem zmeczona przez ten sters chyba dzisiaj.. I ciągle chce mi się jeść, ciągle mysle o jedzeniu..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...