Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Co slychac? U nas dzisiaj ladna pogoda, slonko swieci, bylam z kolezanka i dzieciakami na spacerku. Moja mala ledwo do domku doszla :-) pysie czerwone :-) lezy pod kocykiem.

Chyba dzisiejsza noc sprzyjala zlym snom. Tez mi sie jakies bzdury snily ! :-( jakies wypadki , zmarla babcia i jej dom, obudzilam sie i zasnac nie moglam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziś noc faktycznie musiała być fatalna mi co lrawda nic się nie śniło niestety noc w większości nie przespana:(moja mała strasznie zaczyna mi kaszleć, chyba jakeś choróbsko ną dopada:(
Ja czuje się super:)udało się wypocząć przez weekend:)
Dziewczyny ile czeka się na wynik z tokso i różyczki czy one są dostępne na następny dzień tak jak badanie krwi?wizyte mam 1 luyego i nie wiem kiedy badania zrobić-chcę jak najpóźniej by zobaczyć czy coś mi się żelazo poprawiło.

Odnośnik do komentarza

Cytomegalie przeszłam i ...przeżyłam jak miałam 5 lat, było już cienko, zakazilam się skórą z portfelika w górach, polizalam to dziadostwo i za 2 godz już byłam w szpitalu w stanie agonalnym... Dowiedziałam się o tym- co to było, kiedy moja najstarsza wylądowała w szpitalu jak miała 3 tygodnie i miała problem z produkcja krwi, no i tam jej robili specjalistyczne badania, wyszły wtedy przeciwciała na cytomegalie, które jej przekazałam. Taka historia, więc teraz to mam przynajmniej z głowy, kolejnym dzieciom prawdopodobnie też przekazuje przeciwciała.

Odnośnik do komentarza

Przed chwila mi mama mowila, ze od znajomej 3 latek lezy w szpitalu specjalistycznym w stanie krytycznym i stwierdzili ptasia grype. Nic rodzicom nie chca gadac, lekarze robia wielka tajemnice.
Powiem Wam dziewczyny, ze jestem przerazona chorobami, mutacjami wirusow.. nie wyobrazam sobie co przechodza rodzice takich dzieciakow. Ech :-(

Odnośnik do komentarza

Mama_2014 ja tez co chwila glodna, staram sie jesc mniejsze porcje a czesciej i oszukiwac sie owocami i warzywami ale niewiele daje, oj nadrobie kg teraz ;)
Najgorzej to w nocy, bo mi sie wstawac nie chce i az mi niedobrze z glodu a rano wstaje to mo slabo.

Ja z badan teraz mialam rozuczke, toksoplazmoze i jakies vdrl, nie wiem co to.

A w moczu teraz mi wyszlo pelno leukocytow wiec niby jakies zapalenie ale nie mam problemow z siusianiem, moze to przez te goraczki co ostatnio mialam, calkiem zdrowa probki nie pobieralam.

A jutro usg :)
Maz powiedzial ze chce isc ze mna, bo jakos tej ciazy nie czuje i moze jak zobaczy na usg to mu sie pouklada w glowie. Wiec jak chce to niech idzie, na cud i tak sie nie nastawiam. Za to zaczal mnie wkurzac z imieniem, bo wymyslil ze dziewczynka to bedzie Maja a mi sie straszliwie to imie nie podoba i sie w zyciu nie zgodze. Zreszta to grubo za wczesnie na wybor imienia ale zobaczyl ze mnie to wkurza wiec tak dla rozrywki sie droczy i mi cisnienie podnosi

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Tez przebylam toxoplazmoze, nie wiem kiedy ani nic..
Slyszalam, ze cytomegalia niebezpieczna w ciazy, po wpisie Axam widac, ze nie tylko w ciazy. Ciekawe czemu lekarze nie daja skierownia .. tzn nie wszyscy daja.

Owocami nie dalo sie oszukac, niestety zas mimo moich postanowien zapchalam sie chipsami :-/

Odnośnik do komentarza

Ja mam jedno imie dla chlopca co mi sie strasznie podoba ale na razie nie zdradzam i z nikim o tym nie rozmawiam. Dla dziewczynki mi sie zadne jakos bardzo nie podoba co bylo problemem i w pierwszej ciazy ale okazalo sie ze synek w drodze i sie rozwiazalo ;) wtedy zrobilam liste kilku imion ktore mi sie najbardziej podobaja a ostateczna decyzje podjal maz. Teraz chyba bedzie wiecej sporow.

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie ja nie przechodziłam ani tokso ani różyczki bo bym miała badania przepisane i muszę je wykonać na nowo.też nie dostałam skierowania na cytomegalie.co do imion to my z mężem nie mamy wybranych, w pierwszej ciąży zanim poznaliśmy płeć to umówiliśmy się, że jak będzie dziewczynka to wybiera mąż a jak chłopak to ja.teraz zrobiłam dwie listy dla chłopaka i dziewczynki niestety jakoś nic nam nie leży. Myśle że może jak już poznamy płeć to wymyślimy:)

Odnośnik do komentarza

Mnie sie podobaja Szymon, Milosz, Filip, Franciszek, Janek, Hubert , Oliwier - jeden problem - mezowi sie nie podobaja :-)
Dla dziewczynki nie wiem, Zosia, Hania, Michalina .. nie wiem.. moze imie "przyjdzie" samo :-) nas olsni jak bedziemy znali plec. :-)

Co myslicie na temat dostawek do wozka, testowala ktoras z Was ? Moja cora ile idzie na spacerze tyle idzie a pozniej tekst "na raczki" .. zastanawiam sie czy warto zainwestowac w taka dostawke zeby w trakcie spacerku mogla sobie stanac i jechac razem z rodzenstwem

Odnośnik do komentarza

Moja siostra miala taka dostawke i chyba ani razu nie uzyla, ale jej corka wytrzymala w dlugich marszach i wolala chodzic niz na tym stac.

Ja jak bede szukala imienia to znowu takiego zeby z nikim z rodziny czy znajomych mi sie nie kojarzylo i najlepiej zeby wlasnie w rodzinie jeszcze takiego nie bylo. nasz Nikos byl pierwszy a teraz juz jest kilku i wsrod znajomych i ostatnio w rodzinie sie pojawil ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Pół dnia się dziś zastanawiałam o co mam się was zapytać i w końcu sobie przypomniałam.
Co sądzicie o farbowaniu włosów w ciąży?
Jejku już mam takie odrosty i do tego jeszcze coraz więcej siwych że masakra. Póki jeszcze czapkę się nosi to jeszcze idzie wytrzymać ale jak przyjdzie wiosna to już niebardzo. Kurcze nie pamiętam czy farbowalam w pierwszej ciazy.

Odnośnik do komentarza

Przesądy przesądami nt farbowania włosów w ciąży.. nie wierzę w takie rzeczy. ..
niektórzy mówią, że odcień może być inny niż planowany gdy się farbujesz w ciąży..
Axam się farbowała w tamtym tyg to pewnie coś Ci podpowie..
ja to powróciłam do naturalnego koloru, sama nie wiem czemu, ostatni raz to chyba na roczek córy sie farbowalam, a ma 2,5 ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...