Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Minka Miesiąca - Lipiec 2016"

Rekomendowane odpowiedzi

Anka 2,5 roku podczas kąpieli w małym baseniku. Może słabo widać kąpiel jedynie na zbliżeniu widać jak ocieka z niej woda po wylanej z konewki wody. Ulubioną zabawą jest nabieranie z baseniku wody do konewki i oblewanie się nią :)

monthly_2016_07/konkurs-minka-miesiaca-lipiec-2016_49548.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!
Jestem Iga i gdy tylko kąpieli czas sie zbliża mama chwyta za aparat zeby zrobic zdjecia zaraz! Minki robie słodziutkie,nozkami mocno chlapie chociaz mam malutkie. Najbardziej lubie jak tatuś mnie chlapie wtedy we wannience cala aż skacze! Kąpiel codziennie musi byc bo wtedy mam spokojne i słodkie sny.

Razem z rodzicami pozdrawiamy no i moze kto wie konkurs wygramy.

monthly_2016_07/konkurs-minka-miesiaca-lipiec-2016_49711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Staś ma 18 miesięcy i uwielbia kąpiel, która może trwać godzinami, ostatnio wpadł na pomysł, że można leżeć na brzuszku w wannie i tym bardziej nie ma zamiaru skracać czasu kąpieli.

monthly_2016_07/konkurs-minka-miesiaca-lipiec-2016_49725.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Córka Daria 2 lata - kąpiel traktuje jak najlepszą zabawę na świecie. Woda to jej żywioł, dwa razy nie trzeba jej wołać na wieczorna kąpiel. Wystarczy, że usłyszy szum napełnianej wanny i jak duch zjawia się obok.

monthly_2016_07/konkurs-minka-miesiaca-lipiec-2016_49758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam chciała bym wam przedstawić moją córkę podczas kąpieli :)
Jestem Zosieńka i mam 11miesięcy bardzo lubię gdy mama dolewa mi płynu Johnson's baby kojący płyn do kąpieli na dobranoc bedtime lub łagodny płyn no mycia ciała i włosów 3w1 po przez nie mam tak mięciutką pachnącą skórę i spokojny sen a przed snem dużo,dużo piany !

monthly_2016_07/konkurs-minka-miesiaca-lipiec-2016_49770.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juustyna
Witam chciała bym wam przedstawić moją córkę podczas kąpieli :)
Jestem Zosieńka i mam 11miesięcy bardzo lubię gdy mama dolewa mi płynu Johnson's baby kojący płyn do kąpieli na dobranoc bedtime lub łagodny płyn no mycia ciała i włosów 3w1 oraz softwad exstracare po przez nie mam tak mięciutką pachnącą skórę i spokojny sen a przed snem dużo,dużo piany !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...