Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Juustyna

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Sandomierz
 1. Witam zaraz będzie lawina iż nie wygrałam i robię szum ale nie nie na klocki mnie jeszcze stać jak tylko moje dziecko będzie chciało :) Chciałabym tylko Napisać a wręcz pogratulować rodzicom którzy wygrali i umieli się dostosować do prośby redakcji o podanie imienia i wieku dziecka jak również tym co niestety nie umieli q jednak zostali wybrani. Moim zdaniem dzieci powinny być traktowani na równi wiadomo przecież iż to rodzice brali udział dlatego też powinni się dostosować do was redakcji o co prosiła podczas brania udziału w konkursie. Zauważyłam że coraz mniej ludzi chętnie bierze na tym portalu już udział i chyba też musimy się pożegnać :) Jeszcze raz Gratulujemy wam wygranym!
 2. Do swojego poprzedniego zgłoszenia dodaje iż Córka ma trzy latka tak jak jest w naszym tekście gdzie się wybieramy napisane oraz nazywa się Zofia. :)
 3. A my inni od wszystkich będziemy w tym roku w swoim rodzinnym mieście pozostaniemy. Swoją trzyletnią córkę z Sandomierzem poznać chcemy w różne zakątki ją zabierzemy. O swoim pięknym Mieście nie zapominamy i chętnie tutaj nowe miejsca z uśmiechem zwiedzamy. SANDOMIERZ wszyscy chyba znają bo to właśnie tu Nas Księdza Ojca Mateusza nagrywają. Turystów bardzo dużo w Sandomierzu mamy i Was chętnie też zapraszamy! Córkę z historią Siedmiu Wzgórz poznać chcemy i najstarszym i pięknym miejscem ją poznać chcemy. By x miejsca urodzenia dumna była i innym w przyszłości je poleciła :) Na czas spoglądać nie będziemy wszystkie miejsca pokazać jej chcemy. Atrakcje różne jej pokażemy w Trasę podziemną ją zabierzemy. Pierwszą atrakcją którą wybierzemy Bramę Opatowską i płynąca całą Wisłę jej pokażemy. Zdjęć dużo zrobimy i w świat z dumą i uśmiechem je puścimy. Gdy miasto zwiedzimy w inne miejsce też ruszymy!
 4. Przedstawiam Wam Naszą córkę Zofię która w sierpniu będzie mieć 3 Latka! Jako że zbliża się wiosna mieliśmy okazje na spacerku dostrzec przebiśniegi zatem zdjęcie w odsłonie Naszego słodkiego uśmiechu będzie posiadać również wiosenno-letnie kwiatuszki :)
 5. Przedstawiam wam naszą córkę Zofię która w sierpniu będzie mieć trzy latka :)
 6. Przedstawiam wam Naszą córkę Zofię która w sierpniu będzie mieć trzy latka :)
 7. Miło spędzony czas naszej trójki.:) Mamy razem Tyle i wiele wiele więcej tego czasu razem spędzonego jak i zdjęć pamiątek.
 8. Juustyna

  Konkurs "Trolle"

  Trollek-Zozolek Trollka-Zozolka Troll-Zozol Trollolinek-Zozolinek Trollolusia-Zosiusia Trollątko-Zosiątko Zosia 15 miesięcy
 9. Tyle pięknych minek ostatnich dni wakacji:-) zatem rozumiemy i czekamy również jak i reszta.
 10. Juustyna

  Konkurs "To normalne"

  1.Nie wyrzekaj się dziecka jak i nie wstydź. 2.Nie trać wiary w nie. 3.Kochaj je w chorobie czy też nie. 4.Staraj się by szło śmiało w świat nieraz mimo przeszkód. 5.Dbaj o dziecko i daj mu dobry przykład.
 11. Czy to już prawie koniec wakacji?
 12. Juustyna Witam chciała bym wam przedstawić moją córkę podczas kąpieli :) Jestem Zosieńka i mam 11miesięcy bardzo lubię gdy mama dolewa mi płynu Johnson's baby kojący płyn do kąpieli na dobranoc bedtime lub łagodny płyn no mycia ciała i włosów 3w1 oraz softwad exstracare po przez nie mam tak mięciutką pachnącą skórę i spokojny sen a przed snem dużo,dużo piany !
 13. Witam chciała bym wam przedstawić moją córkę podczas kąpieli :) Jestem Zosieńka i mam 11miesięcy bardzo lubię gdy mama dolewa mi płynu Johnson's baby kojący płyn do kąpieli na dobranoc bedtime lub łagodny płyn no mycia ciała i włosów 3w1 po przez nie mam tak mięciutką pachnącą skórę i spokojny sen a przed snem dużo,dużo piany !
 14. kiedy tata jest w podróży mała Zosieńka mająca nie cały roczek tworzy malunki za pomocą mamy :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...