Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam mamusie :)

Ja też jutro wizyta na 16:30 :)

Aniap ale śliczny brzusio :) :) faktycznie widać już sporo :) Daj znać jak po piątkowej wizycie :)

Tusiak91 u nas też słonko ładne a później chmury i wiatr już nie tak ciepło jak w słoneczku :( ale skorzystałam chwilke z tego ciepła syn się bawił a ja sobie siedziałam chwilke w słonku :) Ty już po wizycie dobrze,że wszystko ok :)
listopadowka093 czujesz już ruchy dziecka ? a jak samopoczucie już mniejsze wymioty ?
Juli31 No cześć :) Współczuję Ci tych prac w domu i do okoła domu wiem co to znaczy.... Ale zrobią i będzie spokój :) Korzystaj z pogody jak tylko będziesz mogła na podwórku:)
luisianap no nie jestes sama większosć z nas staniki zmienia :D
Iwona28 Daj znać po wizycie co tam w brzuszku dobrego słychać :)
Monalika no brzuszki rosną :) Nie zamartwiaj się na pewno wszystko jest ok :) jeszcze chwilkę i na usg zobaczysz :)

Rozmiar stanika zmieniony też! Stare mnie już uwierały okropnie :/ ale już mam większe choć czuje że za nie długo znów będę musiała zmienić.

http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqyhqptts.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44jy754j0c9.png
http://s1.suwaczek.com/20160604310123.png

Odnośnik do komentarza

Aniap27 super brzuś! Mam podobny :)
Co do staników ja tez mam większy ale najorsze jest to, że bolą to jedno ale jak swedzą...

Angelaa89 super, ze jutro wizyta :) ja dopiero 16.05... kupa czasu ale już bliżej niż dalej :)

U nas dziś deszcz i hmury ale ja miałam miły dzień. Mąż kupił kwiaty i zrobił obiad - takim prezent imieninowy :)

Odnośnik do komentarza

Aniap27
:-)

Bardzo apetycznie wyglądacie! :D:D:D ładnie już widać, już ciężko ukryć! ;)
Agulka88, mąż na pewno będzie zachwycony jak Cię zobaczy po zmianie. :D
Wreszcie zaczyna być widać wiosnę i zielone listki, i nawet robi się cieplej! Pięknie kwitną drzewa, aż chce się iść na spacer. Ale ale, nie rozpędzajmy się, wieje. Jak zwykle. :)
Zaczyna mnie trochę pobolewać brzuch, tak jak kiedyś dzień przed okresem, ale zakładam że to oznaki rozciągania się, mam wrażenie że teraz przyspieszy solidnie z rośnięciem. Będę musiała przejrzeć szafę i powywalać bluzki które są za krótkie i za obcisłe, mam problem z wybraniem czegoś do założenia, a z drugiej strony nie chcę przełazić kolejnych 6 msc w kilku zestawach ciuchów!
Nie mogę się doczekać wizyty na której się dowiem kto sobie u mnie zamieszkał! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dsc498xox.png

Odnośnik do komentarza

Ruchy ojj tak to jest prze prze słodkie.... Pukam w brzuch i zaraz odpukuje fakt raz ale to słodkie a najbardziej sie wierci jak na bujawce ogrodowej troche sie bujam... Yhym .

Co do mdlosci sa... Sa codziennie rano jak z nocy wstaje glodna , a potem jak zjem mnie muli przez 1,5h. I mija... Jezeli nie jeżdżę autem to nie muli potem wcale:) .

Aniap27 - przecudny brzus :-) jutro pokaże swój bo juz jest wiekszy jak byl...

Ps. Używacie coś na rozstępy ? Juz??

http://www.suwaczek.pl/cache/1339ad020c.png

Odnośnik do komentarza

listopadowka093
Ruchy ojj tak to jest prze prze słodkie.... Pukam w brzuch i zaraz odpukuje fakt raz ale to słodkie a najbardziej sie wierci jak na bujawce ogrodowej troche sie bujam... Yhym .

Co do mdlosci sa... Sa codziennie rano jak z nocy wstaje glodna , a potem jak zjem mnie muli przez 1,5h. I mija... Jezeli nie jeżdżę autem to nie muli potem wcale:) .

Aniap27 - przecudny brzus :-) jutro pokaże swój bo juz jest wiekszy jak byl...

Ps. Używacie coś na rozstępy ? Juz??

Zastanawiam się kiedy ja poczuje ruchy malenstwa....

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk35c49a7xi.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

listopadowka093, ale to musi być niesamowite jak się czuje ruchy. :)
Mnie muli po jedzeniu, jestem mega mega głodna, ale po jedzeniu muszę chwilę odleżeć zanim będę mogła działać, wcale się nie przejadam ani nic, tak się dzieje. I muli mnie też z głodu, więc dzień zaczynam od sucharków żeby cokolwiek wrzucić na ruszt.
Na rozstępy używam oleju kokosowego, jest świetny! Szybko się wchłania, ładnie pachnie i jest w 1oo% naturalny. Na razie nie stosuję go codziennie, ale pewnie od przyszłego tygodnia już trzeba będzie regularnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dsc498xox.png

Odnośnik do komentarza

chwilke mnie nie bylo gdyz dosc intensywna mialam majowke a od dwoch dni dopadlo mnie przeziebienie. Gardlo juz troche ok ale katar jeszcze i oslabienie. Na gardlo mialam mamagard z malina czarnym bzem i czosnkiem ale niestety cos mi nie podeszlo i zwymiotowalam po nim i wzielam aby raz wiecej nie. Pozostal mega katar i oslabienie. A w weekend wesele...Co do stanikow to ja mam obszerny biust i zawsze go czulam przed okresem a na poczatku ciazy mega nawet musialam zrezygnowax ze swoich ulubionych stanikow usztywnianych od brafiterki poptostu nie moge rzadnych z drutami teraz bo mnie uwieraja. Tylko zwykle delikatne bez usztywnien. Co do brzuszka to mama mowi ze robi sie taka oponka ale ja bardzo nie widze jednak dolem w plaszczyku nie moge sie dopiac. A co do ruchow to czesto zastanawiam sie jak to jest:) Poniedzialek coraz blizej.......ciagle mysle

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Ja wczoraj byłam na wizycie kontrolnej u mojego doktora. Chodzę do poradni w szpitalu, w którym będę rodzić i właściwie wizyta jest ok. Chociaż jako kobieta w pierwszej ciąży chciałabym mieć wykonane usg na każdej wizycie, żeby sprawdzić co tam się dzieje. A tu kolejne usg za 7 tygodni.
Póki co pracuję i jest ok. Brzuszek coraz większy - w pracy już nie bardzo mogę to ukryć, ale wagowo bez zmian.
W majówkę umierałam z powodu bólu głowy - jakaś potworna migrena, a tu żadnych leków przeciwbólowych, tylko zimny okład na przemian z amolem i sen. Łzy mi ciekły po policzkach. W Warszawie było raz słońce, raz burza i pewnie ciśnienie się zmieniało.
Miłego dnia w pracy Wam życzę, a niepracującym przyjemnego odpoczynku!

Odnośnik do komentarza

Ja też w pracy do 16 :-( już bym się chętnie położyła :-) u mnie brzuszka nie widać bo przed ciąża miałam swój dość okazały. Biust też narazie w normie spodnie trochę cisną :-) w poniedziałek wizyta już nie mogę się doczekać :-) mdłości mam nadal już wyczekuje ich końca z upragnieniem :-) odstawiłam kwas foliowy i przesyłam na vita miner dla ciężarnych lekarz tak zalecił :-)

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

kochane, dawno mnie nie było ale cały czas Was czytam i co najwyżej mniej piszę :)

kurcze dziewczyny, tak pokazujecie te brzuszki albo mówicie jak rosną albo że czujecie ruchy dziecka a ja tak patrze na swój bebzon i prawie nic nie widać. jakbym umieściła tylko zdj z teraz to pewnie każdy uznałby że brzuch jak brzuch. dopiero jak porównać ze zdjęciem z 2 tc to widać że po mięśniach prawie śladu nie ma ma i brzuszek nie jest już taki "wysuszony" a bardziej "wypięty".. sama nie wiem :P
mąż mówi, ze to dlatego że ćwiczyłam brzuch i teraz one trzymają macicę w środku..
tylko jak mam wzdęcia lub pełny pęcherz to mogę się cieszyć okrągłym brzucholem ;P

(zdjęcia na dole)

cycyki też mnie już w staniku cisną i wylewa się z niego. moja brafiterka oceniła kiedyś, że mam miseczkę D/E według swojej, jej tylko wiadomej, skali ;) (mimo mojego małego biustu - pewnie typowego B - mam szeroki rozstaw i taka duża miseczka obejmowała zawsze wszystko). więc teraz chyba na Z przejdę, bo już nie wiem :P

magusia_87
Chociaż jako kobieta w pierwszej ciąży chciałabym mieć wykonane usg na każdej wizycie, żeby sprawdzić co tam się dzieje. A tu kolejne usg za 7 tygodni.

Nie wiem jakie moja ginekolog ma podejście, ale póki co byłam u niej na 3 wizytach i za każdym razem robiła mi szybkie usg by ocenić co i jak. za tydzień mam usg prenatalne (ale nie u mojej gin), a potem za kolejny tydzień już comiesięczną normalną wizytę u swojej gin. no ale chyba już nie będzie mi nic robić bo w sumie po co..
natomiast co będzie na kolejnych wizytach sama jestem ciekawa. czy już nie będzie robić usg czy za każdym razem.. hmm..

magusia_87 jesteś z Warszawy? bo ja też i zastanawiam się nad jakąś szkołą rodzenia powoli. będziesz chodzić, masz coś na oku?

listopadowka093 ja przez te 3 miesiące używałam palmers'a kokosowego z rossmana. teraz będę używać elancyl bo palmers zaraz się skończy :)
a wy jesteście regularne w balsamowaniu? ja miziam się tylko rano bo wieczorem myślę tylko o spaniu :P

Louisianap
Zaczyna mnie trochę pobolewać brzuch, tak jak kiedyś dzień przed okresem, ale zakładam że to oznaki rozciągania się, mam wrażenie że teraz przyspieszy solidnie z rośnięciem. Będę musiała przejrzeć szafę i powywalać bluzki które są za krótkie i za obcisłe, mam problem z wybraniem czegoś do założenia, a z drugiej strony nie chcę przełazić kolejnych 6 msc w kilku zestawach ciuchów!

ja mam to ze spodniami. każde niby się dopinają ale piją jak siedzę w pracy. teraz głównie chodzę w sukienkach i rajstopach, getrach albo dresie. dobrze że zaraz będzie ciepło. sukienki, krótkie spodenki albo spódnice wszystkie mam luźne więc skończy się codzienny dramat przed szafą ;P

monthly_2016_05/mamuski-listopadowe-2016_47393.jpg

monthly_2016_05/mamuski-listopadowe-2016_47394.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zf0ol3s77.png

Odnośnik do komentarza

nuinek ZAZDROSZCZĘ CI TEGO BRZUSZKA! :P :) Musiałaś troszkę nad nim popracować przed ciażą prawda ? :) Ale to dobrze, szybciej wrócisz do formy po porodzie :)

Idę się myć i do babci zostawić synka i na wizyte na 16:30 :) jupi! :D

Monalika szybko zleci i będziesz u gina :) ja dopiero byłam i już znowu ide- miesiąc zleciał....

Dziewczyny gardło mnie łaskocze, katar się leje z nosa masakra :( osłabiona jestem czuje się źle. Dzisiaj rano mnie naciągało,ale nie wymiotowałam.

Dziewczyny jak z Waszymi bólami brzuszka ?? Ostatnio bolał mnie samym dołem pod pępkiem aż do nerek mi szedł ten ból :/ i do okoła pępka też bolał. wiem że po bokach to normalne ale takie dołem bóle ? Oczywiście zapytam gina o to, martwiłam się wczoraj bo bolało a w pierwszej ciąży nie miałam takich bóli.

http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqyhqptts.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44jy754j0c9.png
http://s1.suwaczek.com/20160604310123.png

Odnośnik do komentarza

Angelaa89 wiesz ja mam męża trenera więc nie dało się nie pracować :P ale brzuch zawsze szybko mi się rzeźbił. gorzej z dupą :P

co do bóli.. mnie np dziś jajniki bolą jak na okres. niemiłe uczucie.
raz czy dwa miałam kłucie po środku pod pępkiem tak jak mówisz ale już nic nie promieniowało dalej. na pewno warto zapytać gina :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zf0ol3s77.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej ja juz po wizycie i widzialam serduszko mojego brzdąca:) na razie duzo wiecej nie widać, wg usg to 11t3d ciąży, wyniki wszystkie ok zalozyl mi karte ciąży i kolejna wizyta 23.05 wiec dosc szybko:) znowu bede odliczac dni:) Nuinek brzuszek masz super, tez bym kiedyś chciala taki wycwiczony miec ale brak mi silnej woli:) no i widac ze ci sie powoli zaokragla. Po mnie nic niewidac ze jestem w ciazy bo przed mialam jeszcze spory brzuszek i z piersiami tez sie na razie nic nie dzieje, pewnie takie juz zostaną bo nie zmniejszyly mi sie po poprzedniej ciąży. Angelaa89 wspolczuje przeziebizenia ale domowe sposoby potrafia zdzialac cuda. No i tez czekam na relacje po wizycie:)

Odnośnik do komentarza

I wiecie co podobno od dzis w lidlu sa rzeczy dla kobiet w ciąży, jak mój syn sie obudzi z drzemki to sie z nim przejde na spacer w tamta strone bo w sumie oni maja calkiem dobre jakosciowo rzeczy a jakies spodnie by mi sie przydały:) jesli jeszcze o tej porze cos bedzie w ogóle, bo jak czasami chce cos kupic jak sa rzeczy dla dzieci to trzeba isc zaraz po otwarciu;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...