Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Majka7772
Cześć Dziewczyny;))
Wczoraj byłam u ginka;)
Mój gin ma super sprzęt i wszystko widziałam;)) I... Gin powiedział, że będzie synek, bo pod nóżką coś ma;))
Widziałam jak rusza rączkami przybliża je do twarzy.. nogami kopał..wywijał.. no szok;)) nie spodziewałam się takiego widoku;))

Jednak są też troszkę gorsze wieści, a mianowicie serduszko 168 a powinno być DO 160..
Lekarz powiedział, że powinno się to uspokoić..
i w dodatku łożysko źle się usadowiło.. wygląda to na przodujące łożysko,, no i tu też lekarz dał mi nadzieje, że POWINNO ZAWĘDROWAĆ...z reguły tak się dzieje... mamy czas.. w maju kolejna wizyta u niego..

W ktorym tyg. Jesteś ze juz wiesz co będzie?

http://www.suwaczek.pl/cache/1339ad020c.png

Odnośnik do komentarza

Ale Ci zazdroszcze!!! Pieknie dzisiaj jest u nas w miescie. Ja niestety w pracy i musze tu siedziec bo poczatek msc zawsze mam najgorszy :( ale koncze kolo 15 i na pewno tez od razu wylece na spacerek :) milego dnia! :) odpoczywaj :)

boxtaria
mistti no i stało się, mam dzień "wagarów" Napisałam wiadomość do pracy, że mnie dzisiaj nie będzie w biurze. Mamy pięknie wiosenną pogodę, ja jestem przemęczona, więc czeka mnie dzisiaj odpoczynek, spacer, lekarz i odpoczynek :)

Pamiętam, że w mojej pierwszej ciąży (mam 12-letnią córkę) też dzidziuś był większość czasu do góry nogami. Myślę, że nie robiło jej to różnicy ;) A później się odwróciła i nie było żadnego kłopotu. Poród był szybki, ogólnie nie wspominam go strasznie :)

Dziewczyny, życzę Wam wszystkim cudownego dnia! Trzymajcie za mnie kciuki, bo spodziewam się usłyszeć serduszko swojego bobaska :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq90bv50djf5mz.png

Odnośnik do komentarza

megi32
Ja też już bym chciała odpoczywać. Siedzę w pracy i strasznie spać mi się chce. Wolne jeden dzień wzięłam sobie w zeszły piatek bo źle się czułam katar itd. Już przeziębienie mija bo czosnek mnie uratował :D

Ja też zasypiam za biurkiem :-(
Co do poznania płci dziecka to moja siostra jest w 15 tygodniu i jeszcze nic nie widać na usg, więc nie wiem czy ten lekarz Twój jest kompetentny.

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

~katilka
Majka7772
I... Gin powiedział, że będzie synek, bo pod nóżką coś ma;))

i w dodatku łożysko źle się usadowiło.. wygląda to na przodujące łożysko,, no i tu też lekarz dał mi nadzieje, że POWINNO ZAWĘDROWAĆ...z reguły tak się dzieje... mamy czas.. w maju kolejna wizyta u niego..

Zastanowiłabym się nad zmianą lekarza. Jak można w tak wczesnym okresie powiedziec cokolwiek o płci i łożysku przodującym? Przecież takie łożysko się diagnozuje przed 20 tygodniem a i tak w 99% przypadków ze wzrostem brzucha podnosi się ono do góry jeszcze po 20 tygodniu. Co za bzdura!
A płeć? jeszcze większa bzdura. Cokolwiek co odstaje w tak wczesnych tygodniach to mogą być w równym stopniu męskie i żeńskie organy. Nie jest się w stanie tego rozróżnic! Nawet na połówkowym w mało którym przypadku jest się w stanie stwierdzić jaki dokładnie to narząd a co dopiero teraz??? Poważnie pomyslałabym o zmienie na kogoś mądrzejszego.

słuchaj lekarz powiedział, że to łożysko może jeszcze powędrować.. ale nie musi..
Co do płci ..On ma mega duże doświadczenie.. bardzo dobry sprzęt.. i to co zobaczył i nawet zrobił zdj sugerowało chłopca;)
Mojej siostrze na tym samym etapie czyli w 10 tyg ten sam lekarz powiedział, że jeszcze wcześnie ale sugeruje, że będzie chłopiec;) I jest!:)
Poza tym to nie jest mój lekarz prowadzący... do Niego poszłam tylko na USG bo ma najlepszy sprzęt;)) Badał mi nawet pępowine wszystkie przepływy itd... więc jestem w pełni zadowolona;))
Jest to 10 tydzień z USG
Dobrze, że już teraz powiedział o łożysku, bo będę ostrożniejsza..
Wiem, że o łożysku przodującym można mówić dopiero po 20 tygodniu;)

Odnośnik do komentarza

boxtaria
Jestem po wizycie :) Zobaczyłam naszego dzidziusia! Ma 3 mm ;) Okruszynka. Przede wszystkim, zobaczyłam bijące serduszko :) Nasze cudowne małe dzieciątko ma się dobrze :) Niepokojące mam tylko wyniki tsh, wciąż 6,41 ;/ przy euthyrox 75... Zaleciła badania: Mocz, morfologia, elektrolity (ze względu na zawroty głowy), tsh.

ja mam okropne wyniki moczu... ale to chyba przez te dziadostwo co sie przypaletalo i bede poprawiac jak si wylecze;p

http://www.suwaczek.pl/cache/1339ad020c.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny..ja dziś byłam u endokrynolog i jutro miałam wracać do pracy. .ale wyniki nadal kiepskie wiec zaleca kolejny miesiąc l4.
Trochę mi smutno bo cieszyłam się z powrotu do pracy..juz wszyscy na mnie czekali a tu musiałam szefowi napisać,ze mnie jutro nie będzie :(
Będą musieli kogoś poszukać do pomocy trochę mi głupio, że zostawiam kolege samego na polu walki..

Odnośnik do komentarza

Fiołe
Boxtaria Super, że z maleństwem wszystko dotrze!:-) Będziesz musiała szybko iść do endokrynologa bo masz wysoki ten wynik tsh! Hmm ja nadal czekam na wyniki tokspolazmozy, pozostałe już mam.

Zwiększyli mi dawkę euthyrox z 50 na 75, więc tak za tydzień powtórzę badanie, mam nadzieję, że zacznie spadać. Już też chciałąbym mieć badania z głowy, ostatnio coś mam problem z żyłami, krew nie chce lecieć ;/ Twoje badania masz w normie?

Odnośnik do komentarza

Monalika
Hej dziewczyny..ja dziś byłam u endokrynolog i jutro miałam wracać do pracy. .ale wyniki nadal kiepskie wiec zaleca kolejny miesiąc l4.
Trochę mi smutno bo cieszyłam się z powrotu do pracy..juz wszyscy na mnie czekali a tu musiałam szefowi napisać,ze mnie jutro nie będzie :(
Będą musieli kogoś poszukać do pomocy trochę mi głupio, że zostawiam kolege samego na polu walki..

Endokrynolog wypisała Ci l4 na miesiąc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...