Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cukinkaa

Pauka89 też dostałam wczoraj paczkę i to samo co Ty :)

Kurczę ja też nic nie wiem o wizytach u neonatologa, nikt nic mi nie zalecał, ani nie dał skierowania... Wy tak same z siebie, czy dostałyście skierowanie/zalecenie?

Odnośnik do komentarza

My też nie byłyśmy skierowane nigdzie więc i wizyty nie było.

Kurcze ja dzisiaj masakrycznie niedospana - Mała w nocy jadła tylko 3 razy chyba za to z obydwu cyckow co mnie wybudzalo bo jeczala ze jeden mało. No i obudziła się dzisiaj 6:20 (kosmos jakiś) i już wstawać się kokosi. Ja chce z powrotem te dni kiedy wstawała o 9!
Muszę kawy.. (inki)

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie bylam nigdzie, nie dostalysmy skierowania :)

MaZos - u nas od dłuższego czasu wyregulowane wstawanie, z reguly miedzy 8 a 9. Ale wtedy kolo 10:00 juz jest pierwsza drzemka :)

Kiedys byłoby to dla mnie nie do pomyslenia, zeby wstawac o 8, kladac sie spac o 23:00 :D zawsze kochalam spac, trudno bylo mnie zwlec z lozka nawet kolo 11:00 :D a teraz jak sie od 23:00 do 8:00 to jestem wyspana, a z reguly z przerwa bo raz karmie :) i dlatego jak slysze ze jakas mama narzeka gdy jej dziecko wstaje o 9 czy 10, to kompletnie tego nie kumam :/

Misia - nie wiem wlasnie co u Zosisamosi. Musze do niej napisac mejla, bo w sumie nie odzywala sie juz dawno do mnie... dam znac!

Odnośnik do komentarza

ela - a swędzi to maluszka? mi wygląda troche jak AZS. Mój brat to ma i też suche, swędzace placki ma, ale nie pamiętam kiedy mu wyszło pierwszy raz.

WawAnia - moja mała też czasem śpi do 10, a ja nie wyspana bo ona wtedy późno zasypia (były czasy, że do 2-3 się z nią meczyliśmy), a w nocy ty karmisz raz, ja czasem 10 razy :( Jestem gotowa wstać i o 6 rano jeśli tylko prześpie na raz 5 godzin, a nie jak zwykle 2, max 3.

PS Koleżanka o 7 wylądowała na porodówce, trzymajcie kciuki :D

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my :-)
Kurcze, ostatnio w ogóle nie mogłam nic pisać na forum, cały czas jakiś błąd, z czytaniem też słabo, błąd, błąd, błąd....No masakra jakaś :-\
Alice, kciuki zaciśnięte ;-)
Hm...Ja niestety nic nie dostałam z Bobowity :-(, a zalogowalam się już daaaaaaawno.
Skierowania też nie dostaliśmy do neonatologa, mam nadzieję że to nie niedopatrzenie lekarza. Moja siostra ma dwa msc starsza Niunię, a druga msc młodszą od Mojej i one wciąż gdzieś biegają z Małymi. Wyszłam z założenia że skoro nas nigdzie nie kierują to znaczy że jest wszystko dobrze, mam nadzieję że to dobre założenie ;-)
U nas skok mija i nocki się lepsze robią, dziś pobudka na dobre o 8:30, ale po godzinie Jagódka sama zasnęła w łóżeczku jak ja brałam prysznic i sobie śpi, a ja normalnie nie wiem co mam robić, bo to takie dziwne, że ona w dzień sama w łóżeczku śpi :-)
Miłego dnia :-)

Odnośnik do komentarza

Alice - jasne, ze takie sytuacje jak Twoja to jest inna bajka i ja to rozumiem doskonale :) bardzoej chodzi mi o takie mamy, ktre narzekaja na to ze dziecko wstaje o 9 czy 10, a spi od 21 i najczęściej tylko raz czy dwa razy wstaja w nocy.

Trzymam kciuki za koleżankę!

Kurcze, pamietam jak moja Zoska pierwszy raz przespala nocke cala :D

Odnośnik do komentarza

Miska - to ze na biodrrka nie mialas to mnie akurat dziwi bo nie spotkalam sie z tym, zeby jakies dziecko nie mialo :) na wypisir ze szpitala jest informacja a potem na pierwszej wizycie patronackiej u pediatry dostalam skierowanir :)

Współczuję sytuacji w dzień, nocki super! Moze to zabki ?

Odnośnik do komentarza
Gość EmMadlenn

Spisalam się a tu lipa, nic się nie dodało!
Ja z bobovity dostałam słoiczek marchewki i kaszke jabłkowa. Ale jeszcze nic nie będę dawać.
Zazdroszczę śpiącym do 8.00, a dłużej to już nawet nie mówię:) moja mała jest rannym ptaszkiem i robi sobie pobudki około 6.00 . Pierwsza drzemka jest wtedy około 9.00 no ale o takiej godzinie to ja jestem już rozbudżona i nie ma szans, żebym zasnela

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi w sprawie uczulenia mojego Synka. Nie wiem czy to go swędzi, ale podejrzewam, że trochę tak... staram się jak najczęściej mu to smarować, żeby się nie przesuszało i przez to tak nie dokuczało... Fakt, że ostatnio gorzej śpi w nocy, może to przez to...? Jeśli dziś będzie wieczorem tak słabo to raz jeszcze posmaruje mu to sterydem... A właśnie, wiem, że sterydy to nic dobrego, ale możecie mi podpowiedzieć dlaczego tak właściwie? Bo nigdzie nie mogę znaleźć rzetelnej informacji na ten temat..
Tak polecacie ten dermavel, że chyba też go kupię, mam już tyle różnych maści i kremów, że i ten jeszcze chyba przetestuję.
Alice85, no to jedna więcej Bydgoszczanka na świecie, witamy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp8nj9ljuv.png

Odnośnik do komentarza

Cukinka cudna córeczka :)
Mazos ja podobnie tęsknię do dni jak wstała o 9 teraz budzi się ok 6. Zazwyczaj zasypia dopiero koko 11-12. Na noc daje jej już kolejny dzień z dwóch piersi a i tak pobudka koło 1 a zawsze była 5-6. Spala ciągiem 6-7h nawet a teraz ok 4.
Dzisiejszy nasz sukces to zjeść świeżo ugotowany (przeze mnie nie męża!) rosół! Z mezem i w sprzatnietym mieszkaniu...uwaga: podczas hdy dziecko śpi! Pierwszy raz od początku chyba :O
Gratulacje dla koleżanki z okazji przyjścia na świat kolejnego skarba :)

Odnośnik do komentarza

Melduję się. Cukinka dziękuję za pamięć. Zdjęcie Księżniczki cudowne.
Nie odzywałam się bo Błażej od kilku dni daje popalić. W nocy budzi się co godzinę góra dwie. A jak idzie spać to jest grubo po północy. Zaczynam się już zastanawiać czy cyc mu wystarcza. Najchętniej to by się przyssał i nie odrywał. Zobaczę do końca tygodnia czy coś się zmieni w jego nocnym spaniu. Jak dalej będzie się tak często budził to chyba na noc mm będę mu dawała.
Wczoraj kupiłam mu garniturek na chrzciny. A dzisiaj wszystko pozałatwiałam. Ksiądz to mnie przemaglował od góry do dołu. Ale załatwione i chrzciny 26.02.

monthly_2017_02/pazdziernikowe-mamusie-2016_54715.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Cukinka super siedzi ta Twoja księżniczka. Nasza Ala w tej pozycji to bardzo ciągnie glowe do przodu tzn brode to klatki piersiowej ciagnie i taka dziwnie zgięta jest wiec wiem ze to jeszcze nie jej czas.
Ona1981 moze faktycznie spróbuj raz na noc dokarmić mm i zobaczysz czy lepiek Błažejek będzie spał
Ja probowalam naszej Ali podać kaszke ale pluje i pluje i nic z tego. Tylko cyc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...