Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam na 1 usg i widziałam moja kropeczke . <3 wychodzi mi 6tyg 1 dzien. serduszka jeszcze nie było widac, ale jest jeszcze wcześnie. najważniejsze dla mnie, ze to ciaza wewnatrzmaciczna. ale to cudowne uczucie ;) a powiedzialyscie juz swojej rodzinie? jesli tak to w jakis fajny sposob?

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja listy poniżej:

1. AnAd 8 października
2. Tinkerbellek 5 października
3. Deedee83 3 października
4. ~tsh ? -nie
5. Kulleczka początek października bliźniaki
6. Polinka83 ?
7. Patti82 6 października
8. mmira 8-11 października
9. ~Velveti 8 października
10. Penduka 4 października
11. EmMadlen 13 października
12. ~KasiKate 10 października
13. MaZos 7 października
14. ~Jaskółeczka 4 października
15. ~Basiaaaa 14 października
16. ~Agataa 10 października
17. bajka_3 5 października
18. ~Wiolunika 1 października
19. ~Naatala12 ?
20. Justin85 10 października
21. mila2 ?
22. anulka 1234 ?
23. Paula0706 13 października
24. paulinee 8 października
25. Mari83 5 października
26. IzaPyza 3 października
27. RenataG83 5 października
28. Orlo 15 października
29. ~Tyśka90 15 października
30. ~KasiaGr 8 października
31. madziorek114 2 października
32. ~agatarr ?
33. blauweogen 24 października
34. ~Misiam 22 października
35. emms ?
36. Wisieneczka 20 października
37. Meliska ?
38. Malena714 ?
39. świstak 10 października
40. Mamuśka 24 06 października
41. Dagmarcia 02 października
42. Stokrotka30 01 października
43. ~aiinnaa 15 października
44. mamarozczochrana007 01 października
45.Paulas 23 października
46.Mika82 ?
47. sciema85 26 października
48. ~bezefektu 10 października
49. ~Camille 20 października
50. Kroolcia 86 ?
51. misia194 ?
52. ~MimiCzu ?
53. ~Molli ?
54. Twix ?

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki :) Dziś późno zaglądam na forum.
Twix, Molli i MimiCzu witajcie:)) i gratulacje :)

Misia194 Cieszę się i jeszcze raz gratuluję!:)

Tyśka90 No i jak u Ciebie Kochana?;* Pamietasz co ostatnio sama mi pisałaś? I tego teraz się trzymamy w Twoim przypadku:) Trzeba myśleć pozytywnie:) Dobrze, że jesteś w szpitalu, to Cie przebadają i bedziesz spokojniejsza. Ja wierzę, że będzie dobrze:) A jakie masz tam warunki? Są jakieś fajne koleżanki na sali? Wtedy czas szybciej i milej mija :) kibicuję Ci! :)

bezefektu mi też tak wyliczył kalkulator (na parentingu), a potem usg. Kompletnie tego nie rozumiem. To w sumie nieistotne, z ciekawości pytałam ;)

Gratuluję Mamusiom, które usłyszały/widziały już swoje Serduszka/kropeczki :))

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane! Ja po wczorajszym leniuchowaniu I Kiepskim samopoczuciu dziś o godz 5.00 jestem wyspana. Czuje się znacznie lepiej i może dziś uda się już coś zjeść. .. mam ochotę sama nie wiem na co... muszę zrobić coś "lekkiego " . Dziś na 18 pierwsza wizyta trzymajcie kciuki żeby wszystko było Oki.

Tyska90 -dużo siły i cierpliwości , wszystko minie trzymaj się , daj znać jak się czujecie
Tinkerbellek
U ciebie wszystko w porządku? Plamienia poszły sobie na dobre
Penduka
Fajnie ze aktualizujesz listę.
velveti gdzie jesteś? Jak się masz?

Moli
ja powiedziałam rodzice bez słów o ciąży. Zamówiłam mojemu 2 letniemu synowi koszulkę z napisem "będę starszym bratem" :)

RenataG83
podziwiam Cię kobieto :) 3 dzieci to wyzwanie plus dom/mieszkanie na głowie. Powiedz mi ze jeszcze pracujesz a dam ci medal ! Z tymi porządkami jest tak ze lepiej rozłożyć sobie to w czasie i robić mało a systematycznie. U mnie to zwykle na hurra. Mam ochotę to sprzątam /uukładam itd. Lubie mieć porządek ale z ciuchami np mam problem. Nie umiem się pozbywać rzeczy bo jak wyjme coś z szafy i teoretycznie jest to rzecz w której już od pewnego czasu nie chodzę to mówię "a tam może jeszcze to się przyda " chomik ze mnie.

Odnośnik do komentarza

EmMadlen dziękuję ci bardzo za nazwę leku. Dzisiaj po pracy od razu podjadę do apteki, bo mnie te wymioty i mdłości wymęczą. Jak już się zmuszę do zjedzenia śniadania i to tak żołądek go nie przyjmuje.
RenataG83 ja również cię podziwiam. Mi ostatnimi czasy zupełnie nic się nie chce. Jak zabrałam się ostatnio za czyszczenie kuchni i lodówki to skończyło się w toalecie.
Świstak mnie niestety obudził obowiązek pójścia do pracy. Zazdroszczę apetytu z rana:)

Ja swoją pierwszą wizytę mam w czwartek 25.02 nie ukrywam, że mam już nadzieję zobaczyć serduszko, a może nawet i dwa. Tak się składa, że w styczniu na trzy dni przed owulacją byłam u ginekologa i na usg dopochwowym widać było dwie komórki jajowe:)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d2btnsi9e.png

Odnośnik do komentarza

Ja moja lekko podwyzszona glukoze skonsultuje z Pani doktor. Mam cos przeczucie ze bedzie to jednak cukrzyca ciazowa. Ostatnio na wizycie lekarz zwrocil mi uwage na miesniaka, obecnie ma okolo cm. Wiedzialam ze tam jest ale dopoki nie urodze lekrze odradzali go usuwac. Czy jakas obecna mamusia przechodzila ciaze z miesniakiem? czy byly jakies komplikacje? Co do spania to jatez nie najlepiej sypiam. Budzi mnie siku, budzi mnie glod a ostatnio ciagle mam jakies sny, niestety czesto koszmary, dzisiaj np wojna. O ile praca mnie nie stresuje to sny bardzo:) czy ktos tak jeszcze ma? Czytalam ze moze sie tak wzdarzyc... ciazy zdarzyc.

Odnośnik do komentarza

Penduka- nie znam jeszcze terminu porodu myślę że w piątek się dowiem bo wtedy mam wizytę :) a jak to jest ze spaniem na lewym boku? Nie wiem czy to mit czy prawda. Przebudze się w nocy i strasznie się stresuje że śpię np. Na plecach a nie na tym lewym boku? Też tak macie i pilnujecie żeby spać tak a nie inaczej? Wszystkim gratuluję zobaczenia serduszka

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza
Gość Tyśka90

Część Wam :) u nas wszystko w porządku, krwawienie już dziś ustało, dostaję cały czas leki i nam leżeć. Dzidziuś bardzo szybko się rozwija, wszystko z nim w porządku, jego rozmiary powiększają się w ciągu kilku godzin :) a to nas bardzo cieszy :) mam nadzieje ze juz wkrótce pójdziemy do domu, opiekę mamy naprawdę dobrą, leżymy na pojedynczej sali :) kobiet na oddziale nie jest dużo, bo panuje grypa na innych oddziałach. Ale najważniejsze ze krwawienie ustąpiło, a my jesteśmy dobrej myśli :)) a Wam dziękuję za wsparcie :)
Witamy nowe mamuśki, nasze grono się powiększa, to bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Też odebrałam wyniki badań i na szczęście wszystko ok. Wizytę u ginekologa mam 25.02. Nadal mam koszmary nocne (tak jak Penduka) i słabo jestem wyspana.więc po pracy też się kładę na drzemkę żeby nabrać siły. Na szczęście mój synek 6letni jest grzeczny i ogląda wtedy bajki. Generalnie jest super dzieckiem.ostatnio mi zrobił śniadanie!sam! :)
Pozdrawiam Was!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ke6x11xzt.png

Odnośnik do komentarza

Mnie też obudziła praca i mdłości. Ciężko się idzie do pracy zastanawiając się czy przypadkiem nie będzie trzeba skręcić za krzaczek :( widzę że wszystkie już po pierwszych wizytach u ginekologow. Czym się kierowały się przy wyborze? Ja nadal się nie zdecydowałam na lekarza a przydalaby się umówić już na pierwszą wizytę ;(

Odnośnik do komentarza

Hello co u Was slychac? A ja tez mam noce kiepskie, budze sie mokra ze hej, o 2.30 obudzilam sie i nie miglam zasnac. Spicie w jakiej pozycji?
Wczoraj lezalam sobie i mam lekki kaszel i chrypke i jak kaszlnelam to mnie niesamowicie zakulo w prawej stolicy podbrzusza.. ale sie wystraszylam.
Ja powiedzialam tesciowej wczoraj ale przyjela to wrecz bez emocji.. eh jej dwie corki urodzily ok tydz temu i walnela text: ale sie rozmnażacie. Ale zonk. Zaluje ze jej wogole powiedzialam.

http://s2.suwaczek.com/201610017251.png

Odnośnik do komentarza

Ja lekarza jeszcze też nie wybrałam w pierwszej ciąży dohezdzalam do lekarza około 15 km byłam z niego zadowolona tym bardziej że wcześniej wykrył ze jest coś nie tak z Nadia... Ale ma źle opinie i mój narzyczony też nie jest do tego przekonany więc też szukam jakieś innego :) bardzo wam współczuję tego złego samopoczucia ja nie mam żadnych objawów:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Paula0706
tak pracuje chociaż teraz mam krotki urlop na L4 pójdę gdzieś może w kwietniu .
Daje jakos rade mąż ma swoja firmę wiec zawsze może przyjechać do domu gdy np dziadek z babcia muszą gdzieś pojechać także nie ma problemów nie wiem jak będzie przy czwórce ale narazie o tym nie myślę jestem póki co optymistycznie nastawiona na to ze jakoś damy rade :-) tylko będę musiała dokupić jeszcze jakaś komode w przyszłości na ubranka maluszka :-)

Odnośnik do komentarza

Moja kuzynka ma dwoje i bardzo chciałaby jeszcze jedno dziecko ale dla niej koszmarem jest poród bardzo biedna się namęczyla i teraz panicznie się boi kolejnego porodu ... Ja szczerze mówiąc tylko przy pierwszym porodzie myslalam ze ucieknie z szpitala a przy kolejnych dwóch nawet nie wiem jak to możliwe ze tak szybko urodziłam może dlatego ze do końca ciąży bardzo dużo się rusZalam w 8 i 9miesiącu jeszcze trawe trawę kosilam w ogródku a trochę tego jest do koszenia :-) także myślę ze ruch i jeszcze raz ruch wskazany ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...