Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jakiegoś doła załapałam. Mój M poszedł na imprezę z kolegami,wprawdzie pytal mnie kiedyś czy nie bede zla wiec z grzecznosci mu powiedzialam ze pod kloszem go trzymac przeciez nie będę ale w głębi duszy nie chcialam zeby poszedl...stało sie inaczej. Poszedl na ognisko z kumplami. Podal mi ich numery w razie czego i poszedl. ja zostalam sama z dziecmi w domu. Starszy na kompie gra a mlodszy leży koło mnie.
Skurcze co chwila mnie łapią. dzis troche poszalałam bo posprzatalam mieszkanko mylam podlogi itd itp. Wogole w lazience wylądowałam z biegunka i zaczynam myśleć kurcze czy aby sie cos nie dzieje...panikara ze mnie.

Odnośnik do komentarza

Co do pościeli to ja kupiłam Feretti cały komplet, konieczne może i nie jest ale dla mnie łóżeczko jakos ladniej wygląda jak posciel jest :) kocyk tez mamy ale bardziej mysle do wózka go będę uzywac i fotelika.
Wogole dziewczyny wiem ze temat juz byl ale dla przypomnienia co szykujecie dla swoich pociech na wyjście ze szpitala. Mam termin na 10 pazdziernik choc nysle wczesniej sie wykluje i mam dylemat...co małej naszykowav zeby M potem przywiozl

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, ale się rozpisałyście.

Co do niedrapków na rączki ja będę je zakładać w szpitalu, a w domku obetnę paznokietki i po krzyku ;-)

Ja pościel też kupiłam, ale mam też takie śpiworki do spania. Z córką ich używaliśmy były bardzo wygodne, bo się nie odkopywała. Zobaczymy co wybierze synuś ;)

EmMadlen też dziś za mną chodzi czekolada, a akurat nie mam.. :(

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

Mari83 ja te skurcze mam nieregularne i mimo iz niektore są bolesne to jeszcze są do przeżycia także cierpliwie leżę i nie ruszam sie ani na moment nigdzie. W poniedzialek wieczorem nam wizyte mam nadzieje wytrzymam i wszytkie wątpliwości zglosze lekarzowi...zmusze go zeby sprawdzic czy przy tym pesarze szyjka mi soe nie rozwiera od wewnatrz.Jakies mam takie przeczucie ze cos sie jednak tam dzieje.

Odnośnik do komentarza

Ja mam strasznie ochotę na ostre slone i niezdrowe potrawy. Ale staram się powstrzymywać. Wagą jestem przerażona bo jak zaczęłam puchnąć to jest 21 kilo do przodu. Mam nadzieję że już nie będzie dużo więcej i że część z tej wagi to tak jak podejrzewam opuchlizna. Bo palce u rąk mam ogromne, stopy i kostki nie lepiej. Mam problemy z włożeniem stopy do buta.

Odnośnik do komentarza

Ja naszykowalam 2 paary niedrapkow do szpitala 3 czapki i 2 body na dlugi. Rękaw i 2 pajacyki i nic więcej narazie nie pakuje dorzucę tylko kombinezon misowy jak bwdzie zimno : ) tez mnie dzis cos na dole kulo po poludniu ale na szczęście juz przeszlo ! A mala siw wyciagala aż mnie brzuch bolał a w nocy budzą mnie bole żeber : ( i cos mnie chyba lapie bo gardło mnie boli : ( co można na to poradzić ? Jakies. Domowe sposoby ? Bo tabletek wolałabym nie stosowac

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Do płukania woda z solą, woda z wodą utlenioną albo zaparzona ostudzona szałwia, dodatkowo do ssania prenalen gardło dla ciężarnych. Można pić herbatki z sokiem malinowym, z imbirem, miodem i cytryną i przegryzac czosnkiem. Jak mnie wzięło, to jeszcze syrop z cebuli stosowałam, w sensie zasypalam cebulę cukrem i piłam ten specyfik. Takie mieszanki muszą pomoc :D

Odnośnik do komentarza

cukinka-

Te kombinezoniki piekne,ale zdecydowanie bardziej podoba mi sie ten zimowy:-)sliczne i niedrogo. To chyba Ty pisalas kiedys o tej licytacji.

Ja do szpitala biore same 56 i mam pajace od 56-62. Na wyjscie do domu body dlugi rekaw,spodenki,skarpetki,sweterek z kapturkiem. Jak bedzie padalo albo bedzie chlodniej to kurteczke z kapturem na polarze. Wyjsciowe okrycia moj dowiezie. Pokazalam mu przed chwila,ktore to.

Dzis mialam dzien nadzorowania skrecania mebli przez mojego.juz pokoj prawie gotowy.

Posciel oczywiscie bede miala od razu.

Co do bialej czekolady to akurat jedyna,ktora mam w domu,a nie przepadam haha. Ja z apetytem roznie. Raz mam raz.nie.

AgaMi-
W sobie nosisz blizniaki,moze to normalne,ze troche wiecej przytylas. Burczy mi w brzuchu teraz a z godzine temu jadlam pierogi z serem.

Jestem cholernie Zmeczona,ale nie wiem czy usne.

Dobranoc dziewczyny:-*

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry :)
Jakos ostatnio nie potrafie dlugo spac, wgl nie umiem spac. Jak sie obudze to juz sie krece i mysle czego nie mam jeszcze.
Czytam Wam wlasnie i pierwsze moje slowa w dzisiejszym dniu:
KUR** - nie mam kombinezonu...
nie kupywalam zimowego bo nie wiem jaki to rozmiar bedzie potrzebny ale taki jesienny polarkowy jakis przeciez musze miec..
Zaraz poszperam na allegro i odrazu zamowie :)
A rozmiary ich macie na 62, nie?
AgaMi
zastanawialam sie zawsze jak to jest miec w brzuszku dwa serduszka, moj czasem jeden jak szaleje i kopie to dokonca nie ma i czuje jakby siniaki o wewnatrz, a Ty masz dwa takie bąble :)
1groszek1
nie strasz tymi skurczami, bo ja ostatnio tez w nocy czuje cos dziwnego w kroczu, mam nadzieje ze jeszcze poczekaja z 1,5 tygodnia te Nasze pociechy.
milego dnia dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza

Totek ja zimowy mam na 62, a ten jesienny na 56, ale dziewczynki zazwyczaj są mniejsze :) Za dużych rzeczy też nie ma co kupować, bo jak dziecko urodzi się np. 53 cm długie, do tego jest jeszcze pokurczone, to z 62 będzie dosłownie wypadać. Koleżanka tak córkę urodziła początkiem września, to kombinezon 62 dopiero końcem zimy przestał być za duży :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny całą noc prawie nie spałam. Boli mnie jak na @. Tzn nie cały czas tylko z przerwami. Wizytę mam w środę. Mam nadzieję, ze to te przepowiadające. Nic mi nie odeszlo, ani sie nie rozlalo☺ NoSpy nie chcę brać, bo koleżanka w ciąży brała i jej córka ma jakieś problemy, neurolog powiedziała jej, że to od brania NoSpy w ciązy. Więc wytrzymam.

Odnośnik do komentarza

witam was w ten piękny poranek.
Moj M wrocil po 1-ej do domu w całkiem znośnym stanie-gadał normalnie takze wybacze mu te wyjście hihi
Co do No-spy ja biore tylko w naglych wypadkach jak juz panika moja osiąga apogeum i wiem ze bez tego sobie juz nie poradze.Aleeeeee moja siostra całą ciążę musiala brac bo tez jej sie szyjka skracała i miala ciagle twardy brzuch to nie dosc ze urodziła po terminie to teraz synus ma 5 lat tak jak moj sle do tej pory nie mowi jak inne dzieci. Pojedyńcze slowa czasem cos sie uda w zdanie złożyć ale tylko rodzice rozumieją co mówi takze wpływ nospy tez podważyl neurolog dziecięcy.

Odnośnik do komentarza

Ja na wyjscie kupiłam kombinezonik taki bawelniany na podszewce na 56 ale nysle ze same body pod to to za mało, a z drugiej strony jakby miało byc te 17stopni to niewiem czy nie za ciepły kurcze...wczoraj przeglądalam ciuszki i na 56 niemam zadnego welurowego pajacyka juz nie mówiąc o jakimś cienkim polarkowym. na 62 mam ale nie chce zeby byl potem za wielki bo nie ladnie to wygląda i chyba tak jak TOTEK :) zaraz wejde na allegro i bede szukac czegos.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...