Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wg OM na 25 października, wg usg 15,ale czuję się jakoś spokojnie ,choć jeszcze nie mam ani jednego elementu wyprawki, poza ciuszkami ;) Ja do łóżeczka na początek prześcieradło, płaska poduszka i kocyk, przynajmniej tak planuje, teraz moje koleżanki urodziły, więc będę podglądać i się inspirować.

Odnośnik do komentarza

Ja wg pierwszego USG na 16.10. Jedna położna mi powiedziała że właśnie ten termin jest taki najbardziej wiarygony. Inna znów mi powiedziała, żeby sugerować się terminem z OM, czyli u mnie by wypadało 12.10, więc się te terminy pokrywają w miarę. Inna sprawa, że chcę dotrwać do końca września, od 1.10 zaczynam wszelkie możliwe sposoby na wywołanie porodu wdrażać w życie :) To już będzie bezpiecznie dla Zosi, a ja już ledwo chodzę... Co prawda roboty jeszcze dużo, bo dopiero w weekend zaczniemy przygotowywać sypialnię, ale myslę, że spokojnie się wyrobię.

Odnośnik do komentarza

A u mnie jeszcze łóżeczka brak :(. Czekam aż D wróci z Niemiec. Ma być pod koniec tygodnia. No ale co z tego jak na 17.09 jedzie spowrotem. Siostra prosiła aby przyjechał na 2 tyg przypilnować siostrzeńca. Hi hi niech się uczy ;).
Uff zjadłam dzisiaj parę placków na obiad i do tej pory pełna jestem.
Krocze coraz bardziej dokucza. Łażę jak wielka nadmuchana kaczka. W poniedziałek wizyta i zobaczę co powie lekarz.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Ona1981 u mnie tez łóżeczka brak póki co.Tzn jest ale w częściach w garażu u teściów bo u nas niema gdzie trzymać. Moj M sie zadeklarowal ze jak bede w szpitalu to on lozeczko złoży i ładnie ubierze wiec zobaczymy jak mu to pojdzie hihi.
Zastanawiam sie jeszcze nad przewijakiem czy kuoic takie sztywne nakladane na lozeczko czy takie miekkie nakladane na komode...jak myślicie?
A to mój bebzonik,wykroilam zdjecie jest mniejsze i teraz idzie wstawic.

monthly_2016_09/pazdziernikowe-mamusie-2016_50882.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja mam przewijak taki nakładany na łóżeczko po córce mojego (11 letni)ale ładny.

Termin porodu na 05.10.

Pazurki bede miala swoje,naturalne,pomalowane odżywką:)

Ja też ciągle czuję pełność ale jem,po obiedzie jeszcze loda i na kolacje kanapki niedawno. Po prostu boję się,że jak nie zjem to cala noc bede jadla wiec wmuszam w siebie.

Dziś przekroczyłam wage jakej nie mialam od 6 lat i sie lekko podłamałam.

Ja wczoraj miałam posciel na lozeczko zalozyc,ale dobrze ze tego nie zrobilam bo w całym domu sie kurzy tak moj dzis sciany skuwał.:(

Dziś na allegro wydałam fortune na posciele,koce,narzuty i takie tam:P

Odnośnik do komentarza

Cześć. Ja mam termin z OM na 21 października a z USG na 15, chociaż wolałabym tak początkiem października żeby Jeremi był gotowy bo przyznam że ta zgaga mnie zamęczy a poza tym ostatnio mi tak brzuch urósł że ciężko się schylić... Wy macie śliczne, zgrabne brzuszki, mój przy nich to wielki balon ;)
Łóżeczko super, ja nie będę mieć na razie łóżeczka bo chce mieć malucha blisko łóżka a tam mi łóżeczko nie wejdzie, więc zostaje mi tylko koszyk. Jak wyrośnie będę się martwić gdzie postawić.
Widzę że Wy już w większości spakowane i w pełnej gotowości. Ja niby wszystko mam ale porozrzucane po całym domu ale w razie "w" myślę że się ogarnę. Muszę sobie tylko listę spisać żeby w panice nie zapomnieć czegos... ;) Ubranka wyprane ale jeszcze nie wyprasowane, przyznam że zabrać się za to nie mogę. W ogóle ostatnio nic mi się nie chce przez ta pogodę, robię bo muszę bez entuzjazmu.
Poza tym mam mega zgagę, czasem dzień lub dwa nie dokucza a potem jak dopadnie to trzyma kilka dni i mam wrażenie że nawet po wodzie, ani w ciągu dnia ani w nocy nie przechodzi, masakra....

Odnośnik do komentarza

U mnie w łóżeczku śpi jeszcze starszy synek. Jutro ma przyjść dla niego łóżko. Zabiorę się wtedy za przygotowanie łóżeczka pod maleństwo ;) muszę je podnieść założyć baldachim i szczeblki. Też planowałam ubrac już pościel i założyć ochraniacze i w ogóle ale macie rację z tym kurzem poproszę mojego to, to zrobi jak będę już w szpitalu ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y82c3277g4kar.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctgf6pi4mbf5m.png

Odnośnik do komentarza

kurde dziewczyny byłam właśnie w lazience (sorry za dosłowność) i jak wkladalam globulki od gin to poczulam ze krazek jest juz na samej końcówce szyjki i w dodatku na szyjce mam rozwarciem. wiem wiem nie powinnam az tam pchac paluchow,ale sie zestresowalam bo mam wrazeni ze zaraz krążek sie zsunie a ja urodze tymbardziej ze łapią mnie czestsze skurcze i jakis bol krzyża momentami dochodzi.ranyyyy teraz nie zasne.

a kocyk kupilam taki kiedys w pepco byl w promocji :)
p.s. nauczylam sie dodawac zdjecia i teraz bede was tym bombardowac :)

monthly_2016_09/pazdziernikowe-mamusie-2016_50884.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość agitsguciopp

Paznokcie to juz zalezy od szpitala jakie wymagają :) u mnie wystarczy miec jedne "czyste"

Ja do łóżeczka na początek nic nie daje, żadnej pościeli ani poduszki nawet płaskiej, po co :) samo przescieradelko wystarczy:)

Ja juz w łóżku. Nie mam dzis tv w pokoju i probuje zasnąć bez.. Zaczela mnie brać jakas depresja zwiazkowa... Oj czuje ze będzie kiepsko :(

Dobranoc Kochane

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...