Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, brzuszki cudowne☺ no ale jak bylyscie szczuplutkie przed ciążą to nie ma się co dziwic. Mój nie wygląda tak ładnie.
Powiem wam, że dziś jakiś przypływ energii mam, wymyłam zmywarkę, właśnie mocze butelki i wszystkie części od laktatora, zaraz będę myć i wygotowywac, pozniej mam w planach podlać kwiaty w całym mieszkaniu :) jakoś tak dziś nawet więcej rzeczy mi się chce. Może to dlatego, że ostatni prawie tydzień zrobiłam sobie trochę luzniejszy, mąż mnie wyrecza we wszystkim, nawet z psem nie wychodzę, także trochę biodra i kręgosłup odpoczely.
Powiedzcie, będziecie używać do pupy kremu Nivea przeciw odparzeniom albo bambino? Niby mają ten tlenek cynku kurczę :/ Ale na pewno w mniejszym stopniu wysuszaja niz sudocrem. A przecież są to kremy ochronne...

Odnośnik do komentarza

Ona1981, bardziej ból odczuwam nie tyle co w pachwinie, a w biodrze, zależy też od wykonywanej czynności. Jak chodzę jest ok, ale jak np. mam ubrać spodnie i podnieść nogę to muszę się czegoś przytrzymać bo nie dam rady, jak już leże to spoko, ale jak chcę się przewrócić na drugi bok to już boli..

Co do kosmetyków to ja w ogóle omijam te, które mają w składzie tlenek cynku, strasznie ciężko te kremy rozsmarować na takim małym tyłeczku. Ja też polecam alantan plus w kremie, jest super! Łatwo się rozsmarowuje ładnie się wchłania, a córcia nie miała odparzeń :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny brzuszki macie super,ale patrze ze co jedna to szczuplejsza :)
Ja nadal nie umiem z tel wysłać jakiegokolwiek zdjęcia,a komp padl i nie umiem sie do niego dostać.

Ja przy synach uzywałan sudocremu i nigdy nic sie nie działo złego. Tym razem siostra z Angli przywiozla mi jakies krem ktory niby tam robi furore i jest lekki i ma calkiem inna konsystencje niz te nasze z cynkiem. Zrobilabym fotke ale nie da rady jej wstawic.

Kurcze moja dzidzia dzis sie strasznie wypina,az skóry na brzuchu brakuje.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny.
boli mnie krocze... tak dziwnie, szczegolnie jak ponosze noge. wizyte mam 16.09 ale chyba sie umowie na ten tydzien prywatnie. niech zobaczy czy cos sie dzieje.
mam ogromny dylemat jakie ubranka spakowac do szpitala...
spakowalam body na krotki + pajacyki, ale wypakuje chyba. zamowilam kaftaniki i spioszki bo nie wiem sama, moze body sie bedzie ciezko zakladac.
Ale i tak je spakuje pod kaftaniki. Nie wiem jak grubo ubrac dzieciatko.. :(
stopy mi spuchly ze kostek prawie nie widac. :( w nocy praktycznie nie spie bo sie czegos boje :(
ogolnie nastroj mam sredni
Mam nadzieje ze u Was lepiej :*

Odnośnik do komentarza

totek1623-
zastanawiałam sie czy moze urodzilas:)ale widze,że nie!
Mnie nic nie boli,ale jestem kompletnie bez zycia,nie mam sily ruszyc reka ani noga,nie chce mi sie nawet na forum pisac,mam ochote lezec i nic nie robic. Po prostu nie mam sily na zycie mimo,że pogoda sprzyja.Na dwor nawet jeszcze nie wyszlam!

Jedzenie tata mi przywiezie: kluski leniwe,musze tylko dorobic bulke tarta na maselku,ale nawet tego mi sie nie bedzie chcialo zapewne robic wieczjem suche:(z cukrem.

Własnie zamawiam narzuty na allegro do malego do pokoju na lozko duze.

Od 3 dni nie pilam kawy bo jak pomysle to mam mdlosci jak w pierwszym trymestrze.

Dom brudem zarasta:(to co bedzie jak sie maly urodzi Boze:(

wspolczuje tych kostek itd. Jesli chodzi o bol pachwin to ja mam zazwyczaj poznymi wieczorami. W ogole wszystkie ciazowe dolegliwosci wychodza u mnie poznymi wieczorami.

Ja mam wizyte za rowny tydz,nic niepokojacego sie nie dzieje wiec super. Nie mam sie czego obawiac. Tzn kazdego dnia boli mnie jak na okres,ale po prostu ta szyjka sie skara i tyle,juz sie nie boje.

Odnośnik do komentarza

Totek co do ubranek to Ci powiem że kaftanik i spiochy są ok ale body sa praktyczniejsze. Trzymaja pieluszke i nie podwijaja sie na pleckach.A są takie teraz rozpinane po bokach i sie wklada jak kaftanik wiec niema problemu z ubieraniem takiem kruszynki.
Ja naszykowalam body z dlugim rekawkiem i bawelniany pajacyk a na to mam bawelniany kombinezon na podszewce lekki i mysle wystarczy na wyjście. Ewenualnie kocyk dam i do auta wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Ja tez do szpitala planuję body na długi rękaw + bawełniane pajacyki. A na wyjście ten jesienny kombinezonik + ewentualnie koc jeśli będzie zimno.

Dziewczyny dziwnym samopoczuciem się nie martwcie, po prostu na kilka tygodni przed porodem (ok 3-5) zaczynają powoli spadać hormony i może być powtórka z rozrywki (jeśli któraś na początku miała wahania nastroju i samopoczucia to wie o co chodzi). Mnie lekarz uprzedzał o tym, kiedy na początku miałam totalny hardcore :) Po prostu musicie to przeczekać, minie samo zaraz po porodzie (wtedy jest największy zjazd hormonów i stąd często tzw. depresja poporodowa). Chociaż wiem, że to trudne, to tak na prawdę nic Wam nie jest, nawet obawy są generowane pod wpływem hormonów. Uśmiech na usta, głowa do góry, ewentualnie nogi jeśli którejś puchną i będzie git :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0ak4fq60ai.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja do szpitala biorę body na krótki i długi rękaw, półśpiochy i pajacyki. Podejrzewam, że na oddziale będzie dość ciepło, nie chcę dziecka przegrzewać już tam, tym bardziej że w szpitalu jest pełno bakterii, jeśli mi się odparzy i czymś zakazi, wolę dmuchać na zimne. Biorę dodatkowo jakiś kocyk, ewentualnie rożek. Na wyjście cieplejszy pajacyk i kocyk + czapeczka. Do samochodu wystarczy.
W domu myślę że będę zakładać body z długim rękawem, bo to już jakby nie było jesień będzie plus półśpiochy. Na noc tak samo, albo pajacyka. Plus oczywiście cieplejszy kocyk do owinięcia. Myślę, że wystarczy, biorąc pod uwagę, że będzie sezon grzewczy :).

Odnośnik do komentarza

kurcze a ja sie zaczełam troche stresowac, właśnie do mnie dotarło że to już tuż tuż. dzisiaj byłam na wizycie, gbs pobrany-płaciłam 30zł, wyniki za ok tydzień ale lekarz powiedział,żę mogę nie zdążyć ich odebrać i wtedy dostaje sie w szpitalu profilaktycznie antybiotyk w takiej sytuacji. ale chciałabym wytrzymać jeszcze do konca przyszłego tygodnia bo mam jeszcze cos ważnego do załatwienia. lekarz stwierdzil po badaniu,że jestem gotowa do porodu i może się zaczać nawet dzisiaj albo np za tydzień.a co będzie to się okaże.
nadal nie wiem który szpital mam wybrać,zapewne zdecyduje w drodze bo kierunek ten sam.w jednym są marne szanse na poród rodzinny, a w drugim po raz kolejny słyszałam że często ktoś wychodzi po porodzie z "gratisowymi" bakteriami. i dylemat....

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqgg368jcku.png

Odnośnik do komentarza

hej kochane. witam się jakaś przybita...

wczoraj w końcu dojechał nasz wózek, odebraliśmy go, fotelik, szafę i komodę. teraz czekamy tylko na łóżeczko :))
a P ma dziś i jutro skręcać, bo ze środy na czwartek wyjeżdża i nie będzie go 2 tyg, ale bede miała spokój ;)

i kupiliśmy dziś wanienkę i kosmetyki. prawie wszystko. jeszcze tylko muszę zamówić materac do łóżeczka i kołyski, i po przewijak się przejść. super :)

Odnośnik do komentarza

Okej dziewczyny przeczytałam co napisaliście nie było mnie kilka godzin a tyle wpisów. :) brzuszka nie pokaże po pierwsze błąd z aparatem w tel po drugie mam takie rozstępy ze aż wstyd.... :) byłam w auchanie kupiłam kombinezon i czapeczke razem 80 zł jestem zadowolona. Dokupilam brakujące rzeczy i zaczęłam prać. Jutro jak wyschnie oczywiście zacznę prasowanie tyle tego ze aż się boję... :) kosmetyki mam już wszystkie, dla siebie brakuje mi piżamy i kilka drobnych rzeczy. Teraz leżę i odpoczywam :* co do bólu krocza to też go odczuwam, jest nie przyjemny. A tak ze mną super. Umowilam się na poniedziałek prywatnie do lekarza który ma super sprzęt i opinie. Nie mogę się doczekać :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...