Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, daje probiotyk. Zuzia dostaje Dicoflor i do tego jeszcze cały czas Espumisan 100, bo każda próba odstawienie Espumisanu kończy się niepowodzeniem. U nas każda zmiana mleka na bardziej zhydrolizowane przynosiła poprawę na jakieś 2 tyg., po czym wracają dolegliwości, jakby organizm się przyzwyczajał, a układ immunologiczny znowu zaczynał rozpoznawać łańcuchy białka. Chyba, że to nie chodzi o białko, tylko o coś innego... Tylko pytanie o co, skoro to mleko pozbawione jest też laktozy i białka soi.

Odnośnik do komentarza

Witam Mamunie z rana. U nas nocka tak jak zwykle. Nusia padła wczoraj o 20:30
I spała do 4:00. Następnie zasnęła i śpi aż do teraz. Czekam aż się obudzi bo ja już wyspana hehe.
No właśnie jeśli chodzi o kąpiel to pewnie tez kupię takir specjalne krzesełko które można wlaozyc pod prysznic i tak będę ja kapać. Nie ma innego wyjścia. Oby tatus szybko nam domek wybudował to będziemy się pluskać w wannie :)
Współczuje tych problemów skórnych to musi być mega uciążliwe.
Jak ten czas leci, dzisiaj już znowu środa. Nusia kończy 17 tygodni :) jeszcze dwa tygodnie i po skoku rozwojowym. Ciekawe kiedy zacznie się przekręcać z plecków na brzuszek bo odwrotnie już potrafi :)

monthly_2017_01/wrzesnioweczki-2016_54313.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamunie,u nas jutro Amelka skończy 19 tygodni,fakt czas zasuwa strasznie szybko.moje dziecko najstarsze zaraz skończy 11 lat a przedchwila była taka jak Amelka.mojej siostry cora w lipcu kończy 18 lat pamiętam jak biegłam do szpitala jak się urodziła była pierwszym dzieckiem w rodzinie.do 18 tylko się dluzylo...
U nas nocka rewelacyjna od 21 do 4 i ob4 jak zjadła to śpi do teraz.dziś mam wplanie zawieść dywan do pralni bo jest cały obrzygany przez koleżanki synka.strasznie jej ulewa i jak przyjdą do nas to potrafi 20 razy ulać na dywan niby zabiorę ale czuć i oczywiście spacerek zaliczamy tylko mam nadzieję że przestanie padać śnieg.jeszcze zachciało mi się pączków własnego wypieku tylko czy podolaml

Odnośnik do komentarza

Amelka i Hania śpią w łóżeczku tak pięknie?

Maag ale Hania do Ciebie podobna, ciekawe czy będzie mieć ciemne włoski.

Nasze nocki lepsze, aż boję się pochwalić, nie rzuca się tak na wszystkie strony. Dalej je co 2h, ale w porównaniu z budzeniem się co pół h to jest cudownie. Dziś do 4 w swoim łóżeczku a potem sama go chciałam bo miał lodowate rączki, przy Mamusi się nagrzaly. I chodzi spać o 19 także mam czas żeby ogarnąć dom.
Macius ma długie nóżki, wydaje mi się, że jakieś ubranko będzie za duże a jest dobre. Kolejny karton wczoraj odłożyłam. Także zakupy konieczne. Ale tak już nie brudzi, bo nie ulewa, kupa nie wypływa.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry Mamusie. Czytam Wasze dobre rady i moze tym razem mnie ktos pomoze.
Obudzilam sie dzis z piersia jakby wypelniona kamieniami, miejscami twarde gule. Chyba zastoj pokarmu? Pierwszy raz mam cos takiego. Moj Szkrab jadl w nocy bardzo czesto ale po troszke, pewnie to jest przyczyna.
I co teraz?
Maaag, Twoja Nusia ma usta jak odrysowane od Twoich:) slicznotka.

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3krqk33yqp.png

Odnośnik do komentarza

U nas też noc lepsze jeśli chodzi o budzenie. Pierwsza pobudka o 2 a kolejne 4 i 6. Za to ja dziś nie mogłam spać przez tą wczorajszą wizytę. Ach zawsze coś :(
U nas dziś majstry kują bo w bloku wymiana pionów wody. Dziś kuchnia a jutro łazienka. Syf taki że czeka mnie gruntowne sprzątanie po wszystkim.
Jak komuś nie przeszkadzają używane ciuszki to polecam stronkę e-rafix.pl. Zamawiałam 2 razy i jestem zadowolona. Raz pajac był troszkę mniejszy niż myślałam ale ciuszki w większości markowe a przede wszystkim ich stan bdb.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Maaag Hanusia śliczna i te rzeski ;)

Moje dziewczyny tez sa długie po tatusiu:p jeden karton oddałam miesiąc termin koleżance bo rodzi w kwietniu a juz odłożyłam następny! Zostawiłam sobie na pamiątkę pierwsze ubranka ze szpitala ;) to niewiarygodne ze były tak maleńkie ze nawet rozmiar 50 był trochę za duzy

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Witam. U nas teraz pierwsza drzemka. Noc ok bo o 1;30 i 5:30 karmionko a o ósmej pobudka.
Mag śliczna Hania ♡
Karolinko a co potrafi Twoja Gosia?
Wojtus mój też za tydz kończy pięć mies i też przestał się przekrecac. Też nie łapie za nóżki . zaczynam się martwić po twojej wizycie. Każdy mówi że ma jeszcze czas, eh. Za to od dwóch dni zaczyna rwac się do śniadania i tak ładnie trzyma główkę. Może oni robią te ćwiczenia stopniowo i pojedynczo aby później zaszaleć juz tak sobie tłumaczę.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Moja Kaska to z pleców na brzuszek się obraca ale z brzuszka na plecki to może ze dwa razy się zdarzyło. Jeden dzień miała taki ze non stop obroty a teraz jej się chyba nie chce bo przestała. Dziwne to moje dziecię ale kocham ją strasznie nie myślałam że tak mnie weźmie. :) Te zgrubienia w piersi trzeba rozmawiać najlepiej pod ciepłym prysznicem bo może się zapalenie zrobić. Ja dawałam latopik ale krótko wiec ciężko powiedzieć czy pomagał ale to probiotyki wiec jeśli w mleku są bakterie probiotyczne np w nutramigenie lgg to mi pediatra łączyć nie pozwoliła.

Odnośnik do komentarza

Maaaaaag jakoś nie mogę do Ciebie prywatnej wiadomości napisać, a mam pytanko farmaceutyczne. Sorki, że zawracam gitarę, ale tak mnie mdli po tabletkach że masakra. Dawno nie brałam i nie pamiętam, czy przy Efferalgan Codeine muszę brać osłonę? Jeśli tak to czy controloc Control będzie ok? Przy okazji też czy osłona jest potrzebna przy ketonalu, tramalu i doreta? Z góry dziękuję za pomoc. Tragicznie się czuję, a jestem z małym sama i muszę jakoś funkcjonować...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

My po rehabilitacji. Wiecie co, ja sobie mysle, ze nie ma sie serio,co stresowac tym rozwojem ruchowym dzieci. Ze Stasiem coraz lepiej pod tym katem. Lezac na pleckach lapie zabawki w obie raczki i pakuje do buzi. Lezy na brzusiu, zaczal sie podpierac raczkami z przodu, a nie dawac je do tylu, wyciąga raczki po zabawki leżąc na brzusiu, lapie za kolanka i kostki, przekreca sie na boczek i z brzucha na plecy. Jest charakterny wiec jak nie ma ochoty lezec na brzuchu to siup i juz jest na plecach. Ale mial dwa tygodnie przerwy od przywracania bo ćwiczył wyciąganie łapek w lezeniu na brzuchu. I krzyczenie. Jest strasznie hałaśliwy..

Takze ten, najwazniejsze zeby klasc na brzuchu. Duzo. Jak nie chce to chociaz na chwilke. Albo na swoich kolanach. Bo to od tej pozycji pozniej jest siadanie i raczkowanie.

Ciekawe czy znow dzis bedzie spal caly dzien. U nas nocka..hmm.. bywalo gorzej.. milego dnia kochane

Odnośnik do komentarza

Calineczkamala powiem Ci szczerze że ja też sobie mówiłam ma czas a teraz żałuję że przynajmniej z 3 tyg wcześniej nie pogadałam z pediatrą. Jak się martwisz to skosultuj z rehabilitantem.
Moja Gosia ładnie trzyma głowę, ale na brzuszku rączki jej się na boki rozjeżdżają. Nie opiera się na przedramionach. Jednego dnia obracała się z brzucha na plecy a tak to wcale, odwrotnie nie ma mowy. Mnie najbardziej te rozjeżdżajace rączki niepokoily i miałam rację. No i jeszcze nie przepada bawić się na macie tj nie lubi wyciągać rączek do góry, woli łapać zabawki te na bocznych pałąkach.
Ta rehabilitanta co byłam u niej mówi że nie ma leniwych dzieci ani nie ma czegoś takiego jak ciężki tyłek. Nie raz po prostu dzieciom trzeba pokazać, postymulować no i im szybciej tym lepiej.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...