Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Malami, wyprobuj moze inny chleb i moze zmniejsz kromki. Na sniadanie mozesz jesc smialo jajka w roznej postaci. jajecznice, czy na twardo z majonezem. To daje poczucie sytosci na dluzej. I awokado tez jest super, bo ma sporo kalorii, a nie podnosi mocno cukru.
A po obiadku to ladny cukier:-) moglas smialo sobie pozwolic
jeszcze na loda:-) no ale bez polewy. Ja jadlam czasem lody i bylo ok. Mocno trzymam kciuki za Was Dziewczynki.

Odnośnik do komentarza

Calineczkamala moja bratowa ma Bebetto Holland i jest zadowolona :) raz jej tylko koło odpadło, no ale to sa takie rzeczy co trzeba sprawdzać co jakiś czas, czy śrubki dobrze dokrecone itp ;)

Olta mi mleko chwilowo pomaga, ale też słyszałam opinie, że ulga na moment a potem wraca jeszcze gorsza. Ja zwykle zgage biore na przeczekanie. Najdłużej męczyła mnie dwa dni.

GreenRose licze w takim razie, że moje też się nie spiorą ;P

Odnośnik do komentarza

MalaMi, dziekuje:-) podobno nawet wazy wiecej niz przecietnie.

Ja w tej ciazx nie mam cukrzycy. Mialam w pierwszej. A jajka moglam jesc codziennie i bylo git. Ale musisz zobaczyc, czy Ci nie szkodza. Jajecznice np. z 2 jaj smazylam na oleju z cebulka:-) do tego 40g chleba razowego i
warzywa. Spisywalam sobie co jadlam i jaki cukier po tym mialam. Rano mozna jesc np. tunczyka, czy makrele, a i najlepiej sobie piec wedliny, tak jak ktoras z nas radzila. Moze byc schab, czy indnyk. Jak cos, to moge Ci spisac moje jadlospisy i wyslac na prive'a. Ja tylko na kompie moge sie zalogowac, bo na komorce niestety nie daje rady.

Odnośnik do komentarza

Nikusia a kiedy masz wizyte u diabetologa? Pewnie tez bedziesz sobie mierzyla cukier, troche latwiej bo ja po sniadaniu wiem np jaki chleb mi poniosl cukier bo na kolacje zjadlam razowy i cukier wyszedl elegancko... tylko zmarnowalam 3paski w glukometrze bo krwi bylo za malo na palcu i blad sie pojawial.. ale to dopiero pierwszy dzien wiec daje sobie czas przywyknac do wszystkiego;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Katarzynka mi lekarz powiedział że na zgagę też pomaga ta dieta cukrzycowa, jest napewno zdrowsza i spróbuj tą marchew surową ja zawsze na wieczór jadłam kanapki i zawsze miałam zgagę teraz nie jem tyle pieczywa bo też mam cukier podwyższony po pieczywie i zgagi nie mam. Ja nie mam cukrzycy ale gin kazał mi sfolgować ze słodkościami białym pieczywem i tym wszystkim co cukier podnosi. Bo miałam po 2h 146 więc sporo gdyby nie było zmian to w tamtym roku bym miała cukrzycę bo norma była do 140 a teraz podobno do 150 . Napewno po białym pieczywie mocno mi się podnosi, jak zjem loda po obiedzie jest ok. Nawet zapiekankę jadłam i jednego tosta było dobrze a po 2 tostach już za wysoko. Glukometr pożyczyłam od siostry bo w tamtym roku jak była w ciąży dostała z NFZ. Wolę duchać na zimny i żeby malutka się za duża nie urodziła. Dobranoc

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3c6edvc6gpavu.png

Odnośnik do komentarza

Pisałyście o zgadze... mi strasznie dokuczała i zaczęłam metodą prób i błędów eliminować produkty, które zagagę powodują i tak nie piję kawy ani herbaty, jedynie inke raz dziennie a później tylko wodę, nie jem ostrego, czekolady i pomidorów (po kilku plasterkach umierałam po dwa dni) i unikam serków topionych i żółtego. I póki co po zgadze nie ma śladu od prawie 2 tygodni.

http://www.suwaczek.pl/cache/a542f2a4e4.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Melduje sie na glukozie.. jest tak zle jak myslalam ze bedzie.. pani byla bardzo mila pozwolila wypic z cytryna, ale mi jest strasznie niedobrze. Zaciskam zęby żeby nie zwymiotowac.. jest zimno, ale siedze na dworze, a tak wlasciwie leze w aucie przy otwartych drzwiach. Do domu nie moge pojechac, bo mam 20km.. za to malemu sie podoba, wariuje jak malo kiedy..

Odnośnik do komentarza

Charlotte trzymaj się tam, jeszcze trochę i będzie po ;) Mi też na początku zrobiło się okropnie niedobrze ale potem przeszło i już jakoś wysiedziałam, więc głowa do góry ;)

Katarzynka dobrze że znalazłaś coś co Ci pomaga ;)

Ja dziś słabo spałam ;( lecę właśnie zrobić badania przed czwartkową wizytą. Miłego dnia dziewczynki ;)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja walczę od wczoraj z bólem zęba. A wiecie ze bez tabletki to masakra :((( Robie zimne okłady. Tez ząb juz drugi raz mam zatruty. Muszę wytrzymać do czwartku.

Dziewczyny fajne bryki :) ja dopiero chyba w lipcu... Teraz chyba zabiorę sie za temat krwi pepowinowej.
W ogole to mam wrażenie, ze jestem w czarnej D...... I z niczym nie zdążę.... A przez to leżenie, to nie mam ochoty na nic..

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki z rana ja już dom ogarnelam ledwo zyje. Jest mi duszno niesamowicie. Teraz się położyłam.
Janka gratuluję wagi synka moja w 29 tyg wazyla 1500 g także myślę ze twoje są też w normie. Dzieci rozwijają się indywidualnie.
Co do migreny kładę się i biorę paracetamol.
Padame współczuję Ci z zębem A nie możesz szybciej do czwartku jeszcze daleko?
Co do smyka może ja akurat trafiłam na takie hehe. Bo pozostałe z neta te super kolorkow nie straciły.
Dziewczynki ze zgaga współczuję.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

No dobra jakos zyje, dzieki za slowa otuchy, az mi sie buzia usmiechnela ;) jestem po drugim pobraniu czekam na trzecie. Panie sie nawet o mnie zmartwily i mnie szukaly, a ja sobie w aucie siedzialam.

Padme nie przejmuj sie, ja tez jeszcze nic prawie nie mam. Ale zrobilam sobie liste i ja aktualizuje co jakis czas dopisuje rzeczy, ktore jeszcze musze kupic, jak mi cos wpadnie do glowy. Czuje sie pewniej z ta lista, bo przyjdzie taki dzien, ze zamowie wszystko za jednym razem i juz. Mam juz tez w miare upatrzone co gdzie zamowie. Moze tez sprobuj czegos takiego?;) nie lam sie kobitko dasz rade, jeszcze troche ;* i mam nadzieje, ze ten zab ci odpusci!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Ja wczoraj byłam na zakupach, obkupiłam się na szmatkach cały wielki wór ciuszków, właśnie piorę :)
Do tego pojechałam kupić sobie staniczki takie do szpitala i na teraz ja zawsze nosiłam rozmiar 70 A a wczoraj kupiłam 80 C :D
kupiłam tez majtki uciskowe po porodzie. Jeszcze musze sie zaopatrzyc w klapki pod prysznic i jakies pidżamki.
Tez musze isc na badania, chyba się wybiorę w czwartek jak mąż bedzie miał wolne bo musi zostać z Oliwką.
Ogólnie bardzo bolą mnie plecy i jest tak gorąco, że nic mi się nie chce :( spałabym cały dzień jakbym mogła.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Nikusia, zaden problem z tym jadlospisem. Musze tylko przysiasc i to spisac:-). MalaMi ma racje z tym chlebem. Najwazniejsze dobrac sobie jakis odpowiedni. Sprobuj z zytnim razowym na zakwasie lub ze zwyklym zytnim na zakwasie. Wyprobuj rozne:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...