Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry z rana kobitki ;)

GreenRose, rzeczywiscie polezalam wczoraj na boku wtulona w moja podusie i z podpartym brzuszkiem i przeszlo po jakims czasie ;)

Bernadetka, zapytaj o to lekarza na wizycie, aczkolwiek mysle, ze nasze maluchy jeszcze beda sie krecic, czasem przeciez obracaja sie nawet przed samym porodem. Moj Staś roznie sie uklada i tez staram sie to interpretowac na podstawie kopniakow. Od wczoraj znow lezy inaczej, pleckami do mojego brzucha, bo kopie mnie po kregoslupie i po szyjce. Mam nadzieje, ze znudzi mu sie ta pozycja, bo nie przepadam za tym jak kopie w ten sposob kopie.

Karolicia i Karola2016 trzymam kciuki za wasze szyjki, zeby trzymaly sie twardo i zeby szybciutko puscili Was do domu ;)

Odnośnik do komentarza

Maaag, Ty suchelcu ;-)) Ja taki brzuszek miałam przed ciąża po dobrym obiedzie, hihihi. Będziesz sexi mama, nie to co ja ;/
Dziewczyny, zrobiła mi sie ta kreska na brzuchu, normalnie wczoraj zauważyłam dopiero a dzis budze sie i jest bardzo wyraźna. ;-)
Ja ostatnio ranny ptaszek, już zdążyłam zrobić sobie hybrydy;) Kupiłam sandałki na te upały i miałam ochote zrobic tez pedicure ale niestety z moim mega brzuchem jest to niemozliwe. Pewnie wybiore sie do salonu.

Macie problem z odczytaniem prywatnych wiadomosci? Bo ja od kilku dni nie moge odczytac, a wysyłaja sie normalnie;/

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Iwa śliczne to łóżeczko :-)
Szczęściara moja mała też rusza się różnie, jednego dnia czuję ją prawie cały czas, a innego dużo mniej - np. w niedziele dopiero wieczorem dała o sobie mocniej znać, tak tylko muskanie. Ale wczoraj na usg jak zrobiła salto to nawet lekarz poczuł kopniaka hehe;-)

http://www.suwaczek.pl/cache/a542f2a4e4.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mój synek rusza sie cały czas, wczoraj miałam intensywny dzin i czułam go słabiej troszke, ale za to wieczorem dał koncert, aż nadziwić sie nie mogłam, tak mi brzuch skakał. Może to już w brzuszku dzieciaczki określaja się, czy będa grzeczne i spokojne czy bardziej żywiołowe ;-) Póki co, cieszę sie ciążą, bo teraz nadzwyczaj dobrze sie czuje. A podejrzewam, ze długo ten stan nie potrwa. I mam takie dziwne przeczucie, ze urosze wczesniej. A moje przeczucia sprawdzaja się w ciąży za każdym razem.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, wlasnie wracam od dentysty. Musiałam niestety zatruć zęba i bedzie leczenie kanałowe :((( teraz sie tylko modlić zeby nie bolał jsk sie bedzie zatruwał, a puści znieczulenie. To juz mój trzeci ząb leczony w ciąży i 3 znieczulenie :/
Oczywiście słabo mi sie zrobiło na fotelu :((

Szpitalne dziewczyny trzymam kciuki za szybkie wyjście !!!!

Maaag zgrabny brzucholek :)))

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Iwa mi wiadomosci juz z miesiac nie dzialaja.
Wczoraj na tej wlasnie stronie parenting czytalam sobie co mnie czeka w 26tyg ciazy i pierwsze zdanie mnie troche rozbawilo i przerazilo - oto te zdanie

"Dwudziesty szósty tydzień to ostatni pełny tydzień drugiego trymestru. Ciesz się błogosławionym stanem póki możesz – od tej chwili będzie tylko gorzej."

Ehh a z moich objawow to ostatnio ciezko mi sie oddycha nawet jesli nic nie robie tylko sobie siedze

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuski :-) :-)
Jeśli chodzi o ruchy maluszka to różnie z tym bywa. Czasami rusza się mocno mocno a czasami napędza mi stracha, czy wszystko u niego ok :-) dodam że mam łożysko na przedniej ścianie :-)

Słuchajcie wczoraj się odwazylam i zrobiłam internetowr zakupki,! :-) pierwsze na txm24, faktycznie przeceny maja :-) nawet udało mi się złapać rożek za 16zł :-) :-) nawet jakbym miała go nie używać to nie jakas wielka strata :-) :-)
Potem odkryłam internetową aptekę i tam się zaczęło.... Słuchajcie biorę witaminy dla kobiet w ciąży pregna, normalnie w aptece 40-45zł a ja zamówiłam za niecałe 25zl! Magne b6 w aptece 16,50zl ja zamowilam za niecałe 12,50zl (wzięłam odrazu 3 opakowania bo tego pochłaniam tonami ;-P) kupiłam też pieluszki 10szt bialych za 21zl. I 10szt. Kolorowych i różne wzorki za 29,99, jeszcze wzięłam smoczki z lovi pakowwne po dwie sztuki za 17zł, cążki dla dzidziusia, podkłady poporodowe za grosze, wkladki laktacyjne, żel na bolace brodawki przy karmieniu, nospe , szczotke i grzebien dla dzidzi i jeszcze chyba coś ;-P za wszystko dałam 210 zl z przesyłka jestem bardzo zadowolona! :-) żałuję że wczesniej nie odkryłam tej apteki.....:-)
A na allegro zamówiłam dwie koszule ciążowe z przesyłka 60zł za dwie :-) jestem zadowolona :-)

Teraz czekam na przesyłkę :-)

Alllllleeee się rozpisalam :-) przepraszam za błędy ale piszę zawsze ba telefonie :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...