Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Iwa ja ostatnio jak bylam u lekarza to bylo 8 kg na plusie niestety lekarka powiedziala mi ze za szybko tyje i mam przejsc na diete bialkowa bo woda mi sie zatrzymuje w ogranizmie od tygodnia jem same jajka kurczaka ryby kefiry jogurty itd mam zakaz jedzenia owocow i warzyw bo to zatrzymuje wode i rzeczywiscie rano jak wstane to moje palce nie sa spuchniete wczesniej nie moglam zdjac pierscionkow a wieczorem nogi mnie nie bola i w pracy gdzie siedze 8 godz nie mrowia mnie nogi wiec widac to dziala

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpwfg2qrz.png

Odnośnik do komentarza

U mnie też jeszcze nie ma kreski na brzuchu.
Co do wagi, przytyłam maksymalnie 5 kg na razie. Jem normalnie, jak mam na coś ochotę to z reguły sobie tego nie odmawiam, ale nie opycham się.
Z wagą po ciąży to tak samo jak z porodem. Jedna zaraz po będzie szczupła, a inna z kolei będzie miała problem żeby to zrzucić. Wszystko zależy od organizmu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jadłam już wątróbkę dwa razy. Mam nadzieję że nic mi nie jest. Dlaczego nie można jej jeść w ciazy niby ??,
Ja mam zamiar kupić wozek chcicco urban. Szukam używanego. Może znajdę.
Pościel też bym kupiła ale jakas tańsza jakbyście coś znalazły to dajcie znać :)
Na allegro też znalazłam fajny zestaw butelek z aventu i pieluszki tetrowe w atrakcyjnej cenie. Muszę zamówić.
nie wiem ile przytulam. Za tydzien mam wizyte to zobaczyny ale powiem wam ze nie mam ochoty jesc obiadów tylko chipsy i to paprykowe albo jakieś fast foody. Ogólnie mi niedobrze cały czas to dziwne. Może mam jakas chorobę ?? Listerioze.. p anikuje

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Ja kilka dni temu zauwazylam ze pojawila mi sie ta linia nad pepkiem, ale jest jasna, a pod pepkiem to mialam chyba od zawsze tez taka delikatna ;) smiesznie to wyglada bo ta nad pepkiem jest o jakis cm przesunieta w bok i taka krzywa sie wydaje :D

Ja mam ostatnio ogromna ochote na lody :) no i do slodkiego tez mnie ciagnie ale staram sie pilnowac choc nie zawsze wychodzi :D

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Moli00
Ja jadłam już wątróbkę dwa razy. Mam nadzieję że nic mi nie jest. Dlaczego nie można jej jeść w ciazy niby ??,
Ja mam zamiar kupić wozek chcicco urban. Szukam używanego. Może znajdę.
Pościel też bym kupiła ale jakas tańsza jakbyście coś znalazły to dajcie znać :)
Na allegro też znalazłam fajny zestaw butelek z aventu i pieluszki tetrowe w atrakcyjnej cenie. Muszę zamówić.
nie wiem ile przytulam. Za tydzien mam wizyte to zobaczyny ale powiem wam ze nie mam ochoty jesc obiadów tylko chipsy i to paprykowe albo jakieś fast foody. Ogólnie mi niedobrze cały czas to dziwne. Może mam jakas chorobę ?? Listerioze.. p anikuje

Zawiera bardzo dużo witaminy A, która w nadmiarze moze szkodzić. Wyczytałam(taka mądra jestem :D ). I oczywiście rożne informacje, ze kumulują się w niej jakies toksyny itd dlatego nie jest polecana. Moim skromnym zdaniem zjedzenie jej kilka razy w ciąży nie zaszkodzi. Tak jak przy każdym niezalecanym produkcie: rozsądek i niepopadanie w paranoje.

Tez myślałam nad chicco urbanem, fajny wózek i używany mozna dorwać za niezła kwotę. Choć nowy też wg mnie jest w przystępnej cenie na tle innych wózków :)

Odnośnik do komentarza

mi niestety połówkowe przesunęli na 19 maja... co do wagi to maleństwo waży dużo a ja schudłam... na wizycie 12 ważyłam 65,3 a 22 ważyłam 64,3 pytałam gin to mówiła że z dzieckiem wszystko ok wiec się nie martwie i w sumie od kąt zaczełam przybierać to dopiero 2,5 kg na plusie a z wagą z przed ciąży to pół na minusie jem same owoce i warzywa i codziennie loda:) ze dwa może trzy razy od początku zjadłam kebaba a tak to jakoś nie chętnie patzre na mięso. a z szyjką to u mnie różnie trzy tygodnie temu było 2cm a teraz jest 2,5cm więc jest lepiej zobaczymy jak będzie w dalszych etapach ;)
a brzuszki macie takie ładne zgrabne:)) mój jest taki "rozlany"
dzisiaj ciocia mi przywiozła pełno ciuszków RÓŻOWYCH :) są takie śliczne i wydają się takie malutkie, mój szkrab ma już 2,5 roku więc wielki jest ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie zaczęłam kompletów wyprawki... właściwie nie mam nic ;) ale staram się tym nie stresować. Dodałam sobie stronki sklepów które polecacie i będę w miedzy czasie przeglądać :)

Nie mam też żadnej kreski na brzuchu. Za to miałam wrażenie ze brzuch mi strasznie urósł, ale wydaje mi się ze to przez gołąbki które jadłam w weekend, tzn. podejrzewam że to wzięcie.

Przytyłam juz ok 5 kg :/ przez ciąża moja waga nie przekraczała 50 kg. Wydaje mi się że te 5 to trochę dużo, bo przecież to przybieranie na wadze teraz dopiero zacznie się na całego!

Acha i wydaje mi się że zaczynam czuć jakieś przemieszczanie i szturchanie od wewnątrz ;)
Dzisiaj wróciłam do domu po weekendzie u rodziców i wypuściłam męża na basen żeby się zrelaksowal. Zrelaksowany mąż to lepszy mąż :) Ja przejdę się jutro z rana i przy okazji zachacze o jakiś sklep bo chce kupić wszystko co potrzeba do cotton balls :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Agaa33
Dziewczyny, które czekałyście na wyniki amnio, bądź nifty, też Wam się tak służyły dni i nie umiałyście się na niczym skupić?
Ja powoli wariuje... Jeszcze 4dni od jutra ... :-\

Aga, ja tak się denerwowalam, że po tych 2 tygodniach moje włosy zmieniły kolor z ciemnych na srebrne i kwalifikowany się do natychmiastowego farbowania. Starałam się myśleć pozytywnie ale wiem, że jedyne co Cię uspokoi to jak zobaczysz te piękne słowa na teście - wynik prawidłowy. Trzymam mocno kciuki, żebyś juz niedługo przeczytala to samo☺

Odnośnik do komentarza

ja miałam taką suchą na początku jak jeszcze o ciąży nie widziałam i do rąk używam z ziaji kozie mleko, najlepszy jak dla mnie :) brzuch i piersi smaruje boi iol ale juz mi sie konczy a i tak i tak rozstepy wyszły nie duze na oby dwóch piersiach..teraz kupiłam w rossmanie na promocji oliwke baby dream dla mam:) ładnie pachnie nie droga a zawsze jakos naoliwie swoje ciało:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. A ja przejrzałam allegro to puszcze Wam kilka linków : ) jutro mam polowkowe, trochę się stresuje. Ale za to nie mogę się ich doczekać! Wezmę płytkę to będę mieć nagrane usg.
Czy też tak macie, ze z sutka przezroczysta kropelka się wydziela. Dziś po raz pierwszy coś takiego zauważyłam. Czy to normalne? Pozdrawiam

http://fajnamama.pl/suwaczki/193s6pj.png

Odnośnik do komentarza

Kaska ja od początku ciąży mam sucha skórę. Dłonie smaruję średnio 10-15 razy dziennie a i tak mam wiecznie suche, pęka mi skóra na kostkach i nie tylko. Ciało smaruję olejem ze słodkich migdałów, do tej pory używałam babydream oliwki i chyba mnie uczulała, bo miałam brzuch wysypany czerwonymi krostkami, przerzuciłam się na olej z migdałów i jest ok. Ale i tak swędzi mnie wszystko niemiłosiernie, myślę sobie po cichutku o cholestazie, no ale podobno wychodzi ona dopiero w trzecim trym więc męczę się po cichutku.

Agaa trzymam mocno kciuki, myślałam ostatnio o Tobie, zastanawiałam się ile jeszcze czekasz na te wyniki.. beda dobre na pewno. Musza być ;) Nie ma innej możliwości ;)

Co do materacyka to ja wybiore na pewno gryke z kokosem. Miałam taki przy pierwszym dziecku i byłam zadowolona. Zresztą mój mąż po awanturze o łóżeczko podszedł poważnie do tematu i siedział wczoraj w internecie całe popołudnie i czytał o materacykach, jak wróciłam o ósmej z pracy to oświadczył mi, że taki własnie kupimy, bo czytał, że najlepszy ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pocieszenie dokładnie odkąd jestem w ciąży lata po kumplach jakby świat mu się miał skończyć ;D a wcześniej tak nie było. Może boi się też koscielnego ale to on go chciał wiec to ja powinnam się bać ;p dla mnie było bez sensu po roku czasu brać drugi ślub. Mamy 27 lat i nasi znajomi wszyscy są bez dzieci i bez ślubu i prowadzą zupełnie inne życie, bardziej studenckie.
Śliczne są te strony z kocykami i pościelą co wysłałaście nic tylko kupować ale wczoraj zaszalalam i kupiłam mnóstwo ubranek (likwidują u mnie sklep i wszystko było po 5-10 zł)i musze poczekać na wypłatę i chciałabym wiedzieć jaka płeć bo nie dowiedziałam się wczoraj :( ale wizyta ok mój ginekolog sprawdza szyjkę ręką i potem usg dopochwowo oprócz tego usg przez brzuch. Ja przytyłam do tej pory 2 kg póki co kończą się wymioty mam raz na kilka dni i codziennie jem słodycze i mam fazę na śliwki... Chyba zjadłam ich kilka kg.

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, jak czytam ze przybralyscie 2 kg to normalnie nie wierze :))))
Ja juz mam +6,5kg ;(((. Wazę 56,6kg. Najlepsze jest to, ze wazę sie co sobotę, na czco, bez ubrania- zeby mieć jakies porównanie... A lekarz wazy mnie w ubraniu i buciorach i taki kosmos wpisuje do tej karty ciąży .... że tam juz chyba mam + 10kg ;))))
Muszę ograniczyć słodycze, chociaż jem tylko 2 kostki czekolady dziennie, czasami kanapkę z dżemem. Ale owoców mnóstwo, suszonych tez. Tam tez jest cukier:(

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte- super ze twoj przeczytal caly internet i wiecue juz co wybrac:) w jakis tam sposob pomogl:)
Szczesciara- my znow myslimy zeby wziasc koscielny razem ze chrzscinami ale bez pompy bo nas nie styka..:/ zaprosic rodzine najblizsza z ktora utrzymujemy kontakt na przyjecie bez orkiestry i dj. Ale niewiem jeszcze mysle nad tym koscielnym czy nie za szybko...jestesmy ponad 2 lata i roznie z nami jak to w zwiazkach.
A na Lidla to i ja teraz bede polowac :) az strach isc bo widzialam filmiki jak ludzie o KARPIA SIE BY POZABIJALI! Haha

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...