Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

hahah mój jak słyszy -50% w Rosmannie to chowa karte hahaha i za głowie sie chyta mówiąc: "nie dawno wam zrobili 50% i teraz znów? za dobrze sie macie:P " Nie ja odkładam promocje wole dołożyc do dzidziusia:) Tusz mi sie kończy ale jakos przezyje:) No chyba ze przypadkiem bede przechodzic to magnez mnie wciagnie:) i zapewne cos kupie:)
A co do make upu dzieczyny malujecie sie w ciazy? Ja jakos wszystko odrzuciłam i uzywam tylko tuszu i zwykły krem do twarzy mój od poczatku mi mówił ze najlepiej wygladam bez makijazu a gdy go nie znałam nie umiałam wyjsc bez podkładu:) zaraz wejde na amaloo i poszukam czegos:) jak narazie korzystałam z MAKASZKI czesto zakupywałam tam komplety dla znajomych:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Myślę, że z tym żelazem to zależy od organizmu, niestety... Niektórym wcale nie spada, ale jak ma się już tendencję, to nie ma co czekać - mi wyniki spadły tak szybciutko, że mogę to tylko na przyspieszający wzrost córci zwalić. Z kolei moja mama ma zawsze za wysokie żelazo - nawet w ciąży tak miała. Biorę więc grzecznie witaminy - na pewno nie zaszkodzą. Najwyżej mała nie będzie bardzo mała ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

jureczka
ja zapomniałam o toxo;/ znaczy nie trzymałam sie zasad;/ zjadlam salami i tym podobne;/ glupia baba ze mnie

Nie wiedziałam, że salami może zaszkodzić. Na pewno dokładniej myję sałatę odkąd jestem w ciąży ;) Tatara nigdy nie lubiłam, więc nie mam pokusy. Polska feta raczej nie zagraża. Bardziej boję się, że od kota moich rodziców złapać coś mogę albo tego od sąsiadów, co u nas ciągle przesiaduje na wycieraczce. Ale nie można dać się zwariować.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Kasiu Ale brzusio fajny Ale ty jaką chuda masakra.
Do Rossmanna pędzle jutro i po kupno sukienki na wesele.
Co Do strachu to ja też odkąd mnie zaboli czy zakluje to od razu zaczynam panikowac i coś sobie wkrecac, ze coś się dzieje. A tak mam odkąd byłam w szpitalu. To czyli nie jestem sama.
Co do wózków stawiam na używane, bo tak naprawdę później będzie wymiana na jeszcze mniejsza spacerowke.
Widzialyscie może camarello seville? Co sądzicie na zdj mi się podoba. Oj i tak ja mam polowkowe w piątek już nie mogę się doczekać. Dziękuję Iwa z całego serduszka.
Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj.
Witam Nowa mamusie.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Jak tak Was czytam to kurcze mam dobrego meza :). Chociaz tez w kazdej wolnej chwili bylby na rybach w wolne dni od pracy tez. Powoedzialam mu ze siedze w domu caly czas sama i jak jest sobota i niedziela to chce zeby byl ze mna, nawet jak siedzi w drugim pokoju to razniej mi jest :) no i glupoty ciagle jakies kupuje typu wedki , pokrowce na wedki czy ostatnio glosniki za 260zl co mogby sobie darowac a powinnismy oszczedzac teraz ( a to ja odbieram wszystko od kurierow )
Ale pozatym dotyka brzuszka , ciut mowi do niego komplementuje mnie ( a jakos ciezko mi ze jestem gruba i ciezko tez z seksem dlatego) no i jest bardzo wyrozumialy jak wybuchne zloscia czy nie chce sie przytulic.

Przed ciaza kupilam sobie spodnie boyfrendy jak to takie spodnie byly szerokie a teraz jak dopadowane spodnie tylko guzika nie zapinam a paskiem przytrzymuje... Ehh sciagnelam sobie taka aplikacje moja ciaza - m.in. wpisuje sie tam wage ( sa powiadomienia kiedy to robic) i dzis mi wyszka lekka nadwaga :(. Ojj ciut sie rozpisalam - juz sie zamykam.

Troche sie krepuje ale dodaje moj bebzolek

monthly_2016_04/wrzesnioweczki-2016_47068.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłam, ze skraca mi sie szyjka. Na zwykłej wizycie miałam mierzoną, lekarka konsultowała z lekarzem i dała mi skierowanie do siebie na oddział bo była na granicy normy -23mm i chcieli sprawdzić czy sie nie skraca. W szpitalu szyjka na następny dzien była dłuższa-28mm, a kilka dni pozniej miała 37mm. I nie wiadomo od czego to. Oprócz morfologii, moczu i posiewu oraz usg nie robili mi nic.

A ja na promocje z rossmana sie skuszę bo ta połowa taniej to duzo, a zazwyczaj kupuje rozsądnie, ewentualnie jakies drobne nowości i starcza mi to do kolejnej promocji lub jeszcze dluzej a pieniądze jednak zaoszczędzone :)

Ja poduszkę, kocyk i pościel prawdopodobnie skuszę się na La Millou bo strasznie mnie zauroczyły :)

Odnośnik do komentarza

Agness..bardzo ładny zaokrąglony brzuszek:) a wiesz kto w brzuszku juz mieszka? Jakie imiona dziewczyny dajecie? Ja jestem za Aleksandrą od samego początku i nikt mi nie przegada.. ale dla chłopca nie mamy zadnego wybranego w sumie ja wybrałam dla dziewczynki mój ma wybrac dla chłopczyka lecz widze ze nic mi sie na mysl nie nasuwa:) mamy połowe drogi do finishu wiec jest czas:)
A w apce też mi nie dawno wyszło lekka nadwaga ale nie sugeruje sie tym tylko wazne co połozna powie jak warzy na kazdej wizycie. ostatnia wizyta była 21 kwietnia i miałam wage 63.5kg a przed ciaza wazyłam 54kg wiec zle nie jest:) dziecko rosnie to najwazniejsze:)
A powiedzcie mi bo o ta moja szyjke tez sie boje jak gin wyczuwa ze szyjka sie skreca czy jest rozwarcie? Ostatnio tego 21 mnie badała tam w srodku bez usg ze tak brzydko to ujmechyba palucha wkładała.. i pwiedziała ze jest super.. ale i tak mam shize z ta szyjka...
A co do wózka my zakupilismy używany Takko Warrior moze i ciezki ale jak wózek to wózek wazne ze sie super prowadzi i nam sie podoba:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Imbir
Jureczko, ja tez jem Femibion2, ale kupuje w aptece internetowej i płacę mniej niz połowę tj. ok. 29zł za opakowanie. Kupuje więcej i mam darmową wysyłkę. W moim Supherpharmie te same witaminy kosztują 74 zl !?!

Superpharm to osobiście omijam szerokim łukiem bo oni mają okropne przebitki :( Leki, kosmetyki, dosłownie wszystko. Na promocjach trzeba pilnować cen bo kiedys na jakiejś większej promocji cena "na promocji" była tak jak normalnie w innej drogerii.

Odnośnik do komentarza

jureczka
Esetka mogłaś się domagac o zachowek. Ewidentnie Twoja ciotka działa na szkodę dziadków;/ nikt o zdrowych zmysłach lub dobrych zamiarach nie kazał by starszej osobie hartowac sie na mrozie;/
Mindtriks to nie szarpanie sie o majatek bo testament jest tyle wiesz jak to bywa jest zawisc o to bo rodzina dziadka sie zawiodła ze nie dostali nic szkoda ze sa tacy wredni ze robią mi wstyd w pracy ;/ ale coz...

Jureczka wiem że mogłam starać się o zachówek. Natomiast z głupimi nie warto walczyć. Szkoda,mi było czasu i energii, na walkę z wiatrakami. Czasem mam wyrzuty sumienia, z powodu dziadków, ale ciotka robiła wszystko żeby mi tylko utrudnić z nimi kontakt, i moje życie też. Tyle że ja odpuściłam, a ciotka przepiła mieszkanie i majątek dziadków. Ja do wszystkiego co mam, doszłam sama. Bez niczyjej pomocy. W wieku 16 lat, pracowałam, uczyłam się w dwóch szkołach, i wychowywałam 6 letniego brata. W tygodniu pracowałam na nocki w hurtowni alkoholi, w dzień się uczyłam, a w weekendy stałam w super marketach na promocjach. Było ciężko, ale dałam radę. Czasami nie warto szarpać się o spadek.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgf3q7jm12.png

Odnośnik do komentarza

Estka szacun... :-)
W ogóle ujęła mnie Twoja historia... Smutna ...:'(

Dziewczynki super brzuszki :-)
I jakie różne :-)
Jedne mniejsze, inne większe... Jedne okrąglutkie, inne w szpic :-)

Co do facetów, z nimi źle, bez nich gorzej... Jak tu żyć? ;-)
Mój też czasem jak odwali jazdę, o mamusiu!
Innym razem znowu najukochańszy pod słońcem... :-)
Ciężko im siebie samych zrozumieć, a co dopiero nam.

Co do witamin, biorę te z dr.maxa na ll trymestr z dha.
Wybaczcie, zapomniałam nazwę ;-)

Dziś byłam na pobraniu krwi i siku niosłam do badania. Przeczuwam bakterie w moczu.

Któraś z Was pytała o ilość nadmierną śluzu.
Otóż pytałam o to lekarza, stwierdził, że to obfita treść pochwowa ;-) I wszystko w porządku.

Mnie co raz mocniej dokucza rwa kulszowa. Chyba zacznę basen.

No i wkleić też mój brzusio :-)
Można przyuwazyc rozstępy z pierwszej ciąży.
To taka moja osobista mapa życia ;-)

monthly_2016_04/wrzesnioweczki-2016_47071.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9w1d3iz7unwa2.png

Odnośnik do komentarza

AnkaAnka, mdli Cię po żelazie dlatego że przyjmujesz go na czczo. Nie chcę się wykłócać, ale z tego co mi wiadomo to żelazo powinno być przyjmowane po posiłku albo w jego trakcie. Lepiej się przyswaja w pożywieniu. Mogę się mylić, ale przed ciążą przechodziłam 3x anemię i tak słyszałam od każdego z lekarzy. Kwas foliowy wspomaga przyswajanie żelaza. A z pożywienia to dużo go jest w czerwonym mięsie i zielonych warzywach liściastych, w kakao również. Nic tylko zagryzać wątróbkę gorzką czekoladą :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bo7esu8rnftg5.png

Odnośnik do komentarza

rozmawiałam dzis z lekarką babci powiedziała, że nie bedzie juz lepiej ale tez nie ma tragedii by ja umieszczac... mowi mi wiecej dystansu i nie rozczulac sie.
Ma zespół otępienny lekarka powiedziła, że w dużym stadium chroby taka osobę trzeba umiescic w domu opieki bo bedzie potrzebna specjalistyczna opieka, wiec poki jest "zdrowa" nie chce jej oddac bo mimo przykrosci jest mi jej szkoda i wole by puki jest swiadoma była jedna w domu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...