Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

U nas nocka całkiem dobrze, gorzej tylko że śpi mi 9 godzin, a kiedyś 11, więc ja pod koniec tygodnia wymiekam. O urodzinach jeszcze nie myślimy ale na pewno nic wielkiego, obiad z rodzicami i chrzestnymi, jedynie tort i balony mi się marzą;) życzę udanych lowow w pepco, oby Staś był już dziś taki jak zawsze :-) czasem zazdroszczę wam psów, u nas po jedzeniu jest taki sajgon że pies byłby super odkurzaczem;)

Odnośnik do komentarza

A to teraz ciekawostka. Zauważyłam, ze Stasio jest mniej marudny jak zabiorę go na pietro do szwagierki. Tam jest o wiele jaśniej i przyjemniej niż na dole u teściowej. W sumie te jej ciemne pokoje na mnie.samą działają depresyjnie.. może Stasiowi tez się udziela? A i jeszcze tesciowa ma na dole zimne płytki a szwagierka do góry drewniane podłogi, tak jak my w domu. Moze to to? A może szukam wyjaśnienia na sile?:P

Zazdroszczę zakupów w pepco.. ale pochwalę się, ze zamówiłam nosidełko u Pathi i już nie mogę się doczekać jak przyjdzie :)

Obczajałam wczoraj zestawy semilaca i myślę, ze lajsnę sobie taki :) juz poinformowałam męża, oczywiście on uważa, ze to glupota, ale mam go w nosie.

Mind perypetie z jedzeniem Lili i Marleya powalają :D płacze ze smiechu :D

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Mamusie!
My właśnie wracamy z zakupów i pepco oczywiście zaliczone. Kupiliśmy leginsy i jeansy już na 92 bo moje dziecko chyba koszykarką albo modelką będzie. Miłami Jagódka nawet nie raczkuje i nie staje. Więc nie przejmuj się z Igorem nie jest źle. Jagódka ma też nadwrażliwość stóp, nie chce postawić wogóle stópki na żadnym podłożu.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzzbmhuyzrjcjz.png

Odnośnik do komentarza

Czesc wszytskim. Ja was dalej czytam tylko czasu jakos coraz mniej na pisanie.
U nas niestety chorobsko sie przyplatalo. Katar i kaszel. Robimy inhalacje ale normalnie krzyk jest taki ze nas chyba sasiedzi na policje podadza.
Maja u nas tez niby nietolerancja laktozy byla. Teraz je NAN HA i jest ok a wczesniej nutramigen. Na moim mleczku byly biegunki i krew w kupce mimo baaaardzo rygorystycznej diety
A co do roczku to my robimy jednak w knajpie ale razem z 90 -siatka babci.
Mind Lilka jest niezly agent.
Pozdrawiamy wszytskie ciocie.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Ależ Emilka to już pannica! Jaka dojrzała! I nadal przesłodka!

Ależ zakupy pepcowe mega! Na fb też widziałam co nieco :-)
Mind też mamy tego bączka pepcowego. To ten za 15zł z diodami? Przypomniało mi się, jak pisałam Wam, jak zrobiłam z siebie wariatkę wykłócając się w pepco, że światełka nie działają... ale.Maciek nadal za nim szaleje jak go wyjmę. A muszę chować bo ten mój kurczak by nim rzucał najlepiej próbując go "puścić".

Jejku nie dość że jestem niewyspana i zmęczona to jeszcze kurier mnie wkurwił aż mi żyłka na czole wyszła. Zastanawiałam się kiedy będzie, sprawdzam a tam: "g.10:11 klienta nie było w domu, paczka zostawiona w punkcie odbioru" (2km od domu). Nie daleko.ale kurczę, paczka jest spora, będę musiała się jakoś wtarabanić z tym i z wózkiem i z Maćkiem... i akurat oczywiście nie ma mi kto pomóc. A do tego o 10:11 byliśmy w domu, karmiłam Maćka i było cicho więc napewno usłyszałabym domofon/pukanie/dzwonek. No coza gnoje!!!!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Monika, teraz patrze ze on faktycznie powinien swiecic ale u mnie nie dziala...Czy to jest jakiś czarodziejski myk ktorego nie ogarniam czy jest zepsuty?
A kurier faktycznie chamski.Moze dpd?Ja tak mialam z listonoszem ze dupska nie ruszyl na pierwsze piętro, pizdnął awizo do skrzynki i zadowolony a ja ciężarna latalam na poczte.3 razy tak zrobil wiec zrobilam awanture.No i raz zrobil tak kurier poczty polskiej.Mąż zamawial 10 magnesow wielkości monety 5gr.Ja w ciązy siedzialam w domu, i to samo, awizo i jeszcze napisal ze paczka wielkosci xxl.Tosmy sie zastanawiali co to przyszlo takie wielkie.odbieramy z poczty a tam pudelko wielkosci paczki papierosow albo nawet mniejsze.Takze tak...

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jejku jaka Emilka już się panna zrobiła, tak jakoś wydoroślała na buziulce ,śliczna i słodka, buziaki dla niej :) i już ma buty z prawdziwego zdarzenia, widziałam temat na fb o butach, trochę mnie to przeraża, bo Olcia tak podwija dużego paluszka przy zakładaniu butków i jeszcze stópki pulchne , no ale jakoś to będzie.
Zakupy pepcowe superaśne :)
Monika mi to się wydaje, że ci kurierzy czy listonosze to specjalnie to robią, też mieliśmy takie akcje. Ale ostatnio od sąsiada usłyszałam, że kobiety są podobno bardziej wytrzymałe więc dasz radę ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Mind na spodzie, na tym czerwonym (przynajmniej u mnie jest czerwone) w jednym miejscu jest malutki włącznik on/off. Ja go właśnie nie zauważyłam i dlatego zrobiłam z siebie wariatkę w pepco :-) a kurier Ups...

Odebrałam paczkę, tak jak myślałam wielki karton. Już nie wspomnę że mega kolejka i 30st bez klimy...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Monika,toz to istna diskoteka z tym bączkiem.Dzieki!!!:*Ciekawe ile jeszcze osob nie zauwazylo tego wlacznika czy tylko my takie blondi jestesmy;)Ja to tez niezla jestem.nawet mi sie nie chcialo przeczytac na pudelku ze on ma swiecic hihi.

Qarolina:bączka mozna nabyc droga kupna w pepco( a jakze!) prawie za darmo albo jak kto woli za ok 15 PeElEnow:)Kreci sie,swieci,cieszy,bawi,uczy-czegoz chciec wiecej!brac!:)

monthly_2017_07/wrzesnioweczki-2016_59306.jpg

monthly_2017_07/wrzesnioweczki-2016_59307.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Monikae, super, że z Maćka skórą lepiej i oby tak dalej. A jeśli chodzi o Sesję, to z tego typu wspomagaczy chyba najlepszy jest Nootropil, ale to już na receptę. Mi bardzo pomagał, kiedy miałam silne kuracje sterydowe. Wpływa na dotlenienie i dokrwienie mózgu. Gdyby nie Nootropil, to nie byłabym wtedy w stanie funkcjonować.
I mi brakuje DDTvn, ale z drugiej strony to jest straszny pożeracz czasu. Teraz tv u nas w domu włączane jest tylko przez tatusia ;)
Z tym kurierem niezły przypał. U nas też się tak zdarza albo cwaniak taki zadzwoni domofonem i po dwóch sygnałach się rozłączy, a człowiek nawet tyłka z miejsca nie zdąży podnieść... No ale przecież on dzwonił...

Mind, no Lilka rozwala system z tym jedzeniem od Marleya :D Uśmiałam się z Twoich historii ;) Może takie papu bardziej jej podchodzi ;)
Btw. A Marley, że od Boba czy tak po prostu?
No i super zakupy. Ja nawet nie przyuważyłam, że są chustki pod szyję do kompletu z czapkami. Jest teraz pretekst, żeby jeszcze raz do Pepco śmignąć :P
I my chcemy tego bączka!! I jest drugi pretekst ;)

Maja, no to faktycznie wygląda na to, że ta laktoza tak szkodziła skoro z badania kupki wyszło. U nas też były takie odparzające klepksy co zmiana pampka, ale to dopiero przy wprowadzaniu pokarmów stałych, chyba po gruszce.

Mila_mi, o losie rozbawiłaś mnie sytuacją z apteki, hehe

Charlotte, myślę, że nie szukasz na siłę. Takie maluszki zawsze najlepiej będą się czuły w warunkach zbliżonych do tych w domu, a w innych na dłuższą metę mogą czuć się nieswojo i być przytłoczone. Zobacz, sama nie najlepiej tam się czujesz, a taki malec, który jeszcze wiele rzeczy nie rozumie tym bardziej może być zagubiony.
Od Pathi mamy nosidło i sobie chwalimy :)

Madzikcz, dużo zdrówka dla przeuroczej Emi :* Słodziak mały ;)

Sevenka, Zuzia też podwija paluchy przy ubieraniu butów. Jak ma sandałki bardziej przylegające do stopy, to czasami w ogóle nie mogę jej ich założyć.

Dziewczyny, i ja w nocy coś spać nie mogłam. Teraz widzę, że wiele z Was miało ten sam problem.
Dzisiaj jechałam na kontrolne badania na miasto i zabrałam Zuzę ze sobą. Wstąpiłyśmy do firmy, niby dzisiaj wieczorem firmowe kręgle miały być, ale mi się tam nie chciało iść. robiłam dzisiaj ponad 10 km. nogi w dupę mi wchodzą. Jak wyszłyśmy o 9:00 to wróciłyśmy krótko przed 16:00. No i Karii mogę przybić Ci piąteczkę co do tekstów z ulicy" - idę sobie, mijam przed wejściem do sklepu siedzącego na klombie menela, a ten do mnie "Ale piękny wnuczek, hmm... a może to jednak wnuczka". Na co ja mówię wrednym tonem "Tak, tak wnuczka", a on znowu swoje "No piękna ta wnuczka". No i dopiero po chwili się skapnął, że słowa pomylił. Przepraszał, ale zlałam dziada. Zachlany móżdżek ma to i słówka się mylą. Ale chyba głupio mu było bo szybko się stamtąd zwinął. Jak wychodziłam już go nie było, a w sklepie nawet minuty nie byłam. Także jakby nie było w wieku 30-tu lat zostałam babcią :P

Odnośnik do komentarza

Monmonka ja Cie bardzo przepraszam ale tak się uśmiałam z tej sytuacji że hoho :) ty jesteś śliczną młodą mamą a Zuzia cudowną mega dziewczęcą łobuziarką i daleko wam do babci i wnuczki jak cholera, ten gościu chyba ostro przesadził z procentami albo był naćpany a nie pijany.
A ten bączek świetny, nie widziałam go w pepco, może wykupili ;) muszę lepiej się przyjrzeć. A tak swoją drogą to nasze forumowe grono powinno mieć jakieś konkretne rabaty w tym pepco, nieźle pidbijamy im sprzedaż ;) reklamujemy między sobą, polecamy, jesteśmy lepsze niż niejeden marketingowiec ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka haha dobre :-) mnie sąsiad - żulik też raz zapytał o Maćka. I też wtedy był ubrany w zdecydowanie chłopięce ciuszki. A z kolei wydaje mi się, że urodę ma chłopaka bez dwóch zdań. Z resztą Zuza ma urodę dziewczynki bez gadania też. A i jeszcze średnio raz w tygodniu jakiś osiedlowy żulik użala mi się, jak to taki (Maciek) ma dobrze wożony, noszony a on to co...

Widzę że bączek robi furorę ;-) jakbym wiedziała to już wcześniej bym wam pokazała. Ale pisałam o nim już daaawno. W każdym razie po kilkunastu minutach już nie da się patrzeć na te światełka. Techno techno techooooo hahaha :-)
Mind ja myślę, że nie jesteśmy same. Bo ja poszłam składać reklamację to babeczce też się trochę zeszło zanim zauważyła ten wichajster :-D

Dobrej nocki laski!!
Maciuś od położenia spać cały czas się wierci.
Aaaa i szyjke mu trochę wysypało. Przeanalizowałam dzisiejsze posiłki i obstawiam seler...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio!:)
Ciekawa jestem jaka u was pogoda,nas poranek przywital deszczem:(Maz zrobil rano zakupy w razie jakby nie dalo sie wyjsc na spacer,kupil rozne rzeczy lacznie ze slodyczami o ktore nie prosilam ale....o obiedzie zapomnial:(No wiec i tak bedziemy musialy isc bo nie mam co dac malej:(
Monmonka,Marley jak najbardziej po Bobie:))
Milego dnia!!

A Zuzia przekochana i sliczna jak zawsze.Buziaczki:*

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka Zuzanny się nie da pomylić z chłopcem ale obstawiam wysokie stężenie % i stąd to zamroczenie;)
Mind u nas chłodno,teraz zaczyna grzmiec a nad ranem koło 6 przeszła burza i padało więc pewnie najpierw o Mielec zahaczyla a potem do Ciebie poszła:)
Baczka mieliśmy ale starszy syn zdążył go rozłożyć na części ale z takich świecące grających z pepco to jeszcze taki pies jest biały w czarne plamki i ośmiornica też fajna:)niestety u nas już w niebyt poszły:/
A u nas armagedon,Kuba miał zatwardzenie po chrupkach kukurydzianych i się biedak męczył od wtorku,bylismy u lekarza w środę ale ledwo co go ruszyło,w piątek znów byliśmy bo moje dziecię aż się za pupę lapalo płakało i mówił że boli,w końcu po wielu mękach wczoraj wieczorem się załatwił,biedny nie dość że płakał to z wysiłku aż zwymiotował.Dobrze,ze dziś już w miarę i Michał chyba sytuacje wyczuł bo grzeczny był i nie marudził bardzo:)

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski.
W Gdańsku pogoda ekstra ale wracając ze spaceru musieliśmy przyspieszyć bo jakaś burza szła i zaczęło padać. Do tego byliśmy nad morzem a tam wszystko pozastawiane bo jutro triathlon. Ludzi w pip, aut w pip, nosz armagedon. Utwierdziłam się w przekonaniu co by w weekend te rejony szerokim łukiem omijać!
Na obiado-kolacje planujemy pizzę.
Dziś do Gdańska przyjeżdża moja mama ale do mojego brata no będzie przez tydzień bratanicy mojej pilnować. A kurcze mieszkają w takim miejscu że nie wiem czy uda mi się z Gosią ją odwiedzić.
Monmonka Zuzia i chłopak nosz błagam. Ona ma oczka takie dziewczęce a już nie wspomnę o outficie. Babci to nawet nie komentuje ;)
Monikae i jak alergia na szyjce Maciusia?

monthly_2017_07/wrzesnioweczki-2016_59335.jpg

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my sobotnio. Monmonka, moja siostra urodziła w niedzielę córeczkę i jak poszłam je odwiedzić to położna się pytała czy jestem babcią, a raczej pod wpływem nie była. A ja też mam 30 lat, więc też szybko babcią zostałam :) Wiem że wcześniej poruszany był temat powrotów do pracy, wtedy się nie udzielałam więc teraz wyjaśnię. Ja wróciłam do pracy od maja na pół etatu wydłużając sobie macieżyński do końca roku i chodzę do pracy co drugi dzień.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzzbmhuyzrjcjz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...