Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Charlotte ja czekam na foty Tosi, Stasia no i Twoją kreację ;) ekstra że wszystko się udało ;)
Gosia też już śpi więc i ja zaraz idę. Ostatnio mam jakiś problem z zasypianiem. Dziś w w ogóle słaba noc bo Gosia coś się wierciła i popłakiwała i spała z nami więc byłam ścierpnięta i okopana. Oby dziś było lepiej.
Kaśka jak mama?

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Ale tu dzis dzisza;( i co ja mam czytac? Dziewczyny wywoluje was! Wszystkie! ;)
Moja Emi ma ostatnio jakies marudne dni. Nie wiem czy jej jeszcze zeby idą czy po prostu kryzys albo skok rozwojowy. Masakra. Dzis sie darla ze nie wiedzialam co mam z nia zrobic ale wykapana ladnie zasnela. Bylysmy tez dzis troche na spacerku.
Charlotte jak komunia? Kaska jak mama? Mila mi jak tam nad morzem? Zdjecia dzieciaczkow jak zwykle cudne no i gratuluje postępów bo juz sie maluchy rozszalaly;)
Zalaczam fotke z dzisiejszego spacerku;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Hej, nie moge dodac nic na forum
Bylismy dzis 3 godz na jednym spacerku, a potem 2 na kolejnym. W weekend bardzo intensywnie - Zoo, jezioro i las. Dobrze, że pogoda dopisała. No i Wiktor namiętnie buja się na czworaka, a dzis zrobił kilka kroków do przodu, ale za każdym razem zaliczył glebę, bo nie podnosi ręki na czas, tylko uderza się w nią kolanem i pac, lezy na twarzy ;-)

Ja wysadzam na nocnik juz kilka tygodni, zawsze po jedzeniu, czasami cos zrobi a czasami tylko sobie posiedzi i bawi sie ptaszkiem   A że uwielbia byc goły to siedzi i nie marudzi. staram sie tez posadzic przed każdym wyjsciem i przed spaniem.
A co do jedzenia to mój rożnie je, ale potrafi zjesc cały duży słoik na raz. No i nauczył sie mówić am jak juz zjadł i chce kolejna porcje, a po zjedzeniu mówi mniam   mąż go tego nauczył, bo ja zawsze przed podaniem łyzeczki mówiłam :proszę" i na to zawsze reaguje.

Zosiu, wszystkiego co najlepsze z okazji imienin!

Charlotte, gratuluje udanej komunii, poprosimy jakies zdjęcia ;-)

Kaśka, przykro mi z powodu mamy, oby szybko wszytsko się wyjaśniło i wróciła do zdrowia.

P.S. Wiktor boi się byc w kościele, bylismy juz kilka razy i za każdym razem muszę z nim uciekać. Wasze dzieci też tak maja?

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
My juz w domku,wszedzie dobrze,ale jednak u siebie najlepiej. Dzieki,Dziewczynki za slowa wsparcia,u nas,poki co ok,ale dzis i jutro jedziemy tylko na mleczku i podaje probiotyk,bo kupska strasznie smierdzace,ale,poki co,biegunki i temperatury nie ma,odpukac. Te moje nocki,to nic w porownaniu do tego,jak cos sie z Malym niedobrego dzieje. Moge nie spac wcale,oby tylko byl zdrowy. Nie wiem,czy isc do lekarza,bo w sumie dzis juz nic sie nie dzialo. I zapytam,bo nie wiem,czy kupy Maluchow moga juz przypominac taka kupe 'z prawdziwego zdarzenia'? Bo mi sie wydaje,ze jak dziecko je coraz wiecej nowosci i roznosci,to moze byc podobnie jak u doroslego i nie trzeba juz zagladac w pieluche,bo czuc na odleglosc. A moze sie myle. Jak to u Waszych Dzieciakow wyglada?
Musze przyznac,ze jest super teraz w tym Wladyslawowie,malo ludzi,cisza,spokoj,na plazy,zreszta pieknej teraz prawie pusto. Jedzenie pyszne,porcje ogromne i w fajnych kwaterach mozna wybierac za naprawde nieduze pieniadze.W sezonie nie lubie tam jezdzic,bo mnie wkurzaja te tlumy,ale teraz bardzo mi sie podoba. No i pogoda nam dopisala:)
Charlotte,fajnie,ze komunia sie udala:)
Madzikcz,mam nadzieje,ze marudki szybko mina,moze to faktycznie skok? Ale i tak Emilka to nasz forumowy Slodziak,nawet,jak troche marudzi:)
Natuska,Igor jeszcze nie zgrzyta swoim jednym zebem,ale wszystko jeszcze przed nami:)
Gratulujemy Wiktorkowi postepow:) Ale z niego bystrzacha,a za moment ogarnie czworakowanie i bedzie smigal,az milo:)
Kasia,mam nadzieje,ze u Mamy lepiej. Sliczne z Was dziewczyny.
Wszystkie Dzieciaczki cudne,w ogole jakos nam powaznieja:)
Dla mnie to najwspanialsze doswiadczenie obserwowac,jak Igor z dnia na dzien czyms zaskakuje:) Nauczyl sie dawac buziaki,tak smiesznie otwiera pyszczek,ale ja jestem jedyna szczesciara,bo tylko mnie obdarowuje calusami:) Za to tacie daje smoczka,R. go nauczyl i jak mowi 'daj cysia' to Mlody wyciaga smoka z buzi i chce dac tacie do ust:)
Ide spac,spokojnej nocy:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mila mi my byliśmy w sierpniu w zeszlym roku wewladku. Pogoda nie dopisala,ale mala tzn Laura sie wyszalala i nie dali się jej wyciągnąć z morza. Bylo mimo to super. Tak jak piszesz jedzenie świeże i porcje mega i nie drogie.
Dzieki ,ze pytacie . Mamę wypuścili po badaniach do domu. Zespól jelita drażliwego. Mama bierze strasznie dużo leków .Niestety każdy lek na cos pomaga a na inne szkodzi. Ma tydz zwolnienia i zrobić kolejne wyniki. A w środę lecą do brata do Anglii na tydz i na przyjeciny kuzyna. Także ciekawie .

Milena wlasnie wypiła mleczko i idziemy spać .

Odnośnik do komentarza

Ale tu dzisiaj cisza...

Przede wszystkim gratuluję dzieciom nowych postępów ;-)

Na zdjęciach same piękne istotki ;-)

Mila_mi, super, że poza małą niestarwnością Igorka, wyjazd się udał. Co do kup, to zdecydowanie kupy naszych dzieci zmieniają się w zależności od diety. No i czym więcej pokarmów stałych dziecko je to tym smrodek też będzie inny i większy niż na samym mleku. Jedynie niepokojący jest zapach jakby kwaśny.

Kaśka, na dobrą sprawę to dobre wieści, bo zespół jelita drażliwego to nie jest jakieś niebezpieczne schorzenie. Niestety zaczyna się robić chorobą społeczną. Stres, leki, tryb życia to wszystko się odbija na naszym układzie trawiennym. Ja cierpię na to od wielu lat i wiem, że uciążliwości bardzo mocno zależne są od psychiki. Także nie ma co się przejmować ;-)

Odnośnik do komentarza

Hejka, już wróciliśmy. Więc nadrabiam zaległości. Dziękuję za komplementy.: )
My na komunię też się wybieramy za dwa tygodnie i tak właśnie do mnie doszło ze ja kompletnie nic nie mam do ubrania, żadnej sukienki by swobodnie karmić mojego cycoszka malego. Chyba ze nauczy się do tego czasu jeść. Zastanawiam się nad pójściem do specjalisty bo to chyba nie jest normalne by nic nie jadła. Kaszke robię to na siłę wepchne łącznie jedna mała łyżeczkę . To samo z papkami. Ostatnio coraz chętniej je owoce z tubki. No ale jak na osiem miesięcy to chyba za mało....

http://fajnamama.pl/suwaczki/193s6pj.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane :)

Kaska cieszę sie ,ze mama wyszla juz do domku i zostala postawiona diagnoza :) przynajmniej wiecie co i jak.

Mila mi Leos je coraz więcej i jego kupki sa "dorosle". Czasami sie zastanawiam jak on to wypchnal :) no i sa śmierdzące :D

Charlotte super , ze komunia sie udala :) a tak się balas :) czekamy na fotorelacje z imprezki :)

Madzikcz mam nadzieje,ze to skok lub jakiś kryzys :) u nas teraz podczas jedzenia Leon musi trzymać miske bo inaczej to tak krzyczy i wymusza aż wymiotuje na sile ... Takze tego glowa mała ...

U nas noc super poszedł spac ok 22 o 1:00 mleczko i o 6:00 gugu wyspany :) dostal na śniadanie biszkopty w mleku i stwierdził ze sam będzie jadł reka bo będzie szybciej niż mama lyzeczka, wlozyl rękę w missczke wziął biszkopty i wycisnal z nim mleko na siebie ... Wiec poranna kąpiel zaliczona ! :) i tak go kocham!

Teraz wszystko go interesuje mam firany makarony to wczoraj za nie ciągnął , dzisiaj wlozyl mi noge pod kanapę i jakos przekrecil ze wyciągnąć mu nie moglam :( dobrze ze na strach sie skonczylo !

Miłego dzionka :) i piszcie :***

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Pisałam znowu w nocy i trochę źle się wysłowiłam, a więc dwa małe sprostowania:

Kaśka, oczywiście chodziło mi o to, że dobrze, że tylko to zdiagnozowali u Twojej mamy, a nie nic gorszego i poważniejszego. Zespół jelita drażliwego ma bardzo duża liczba ludzi, tylko się o tym nie mówi ;-)

Druga sprawa o której pisałam - kwaśne kupki. Monia, nie chciałam Cię nastraszyć. Ciut źle się wyraziłam. Powinnam napisać, że kwaśne stolce mogą niepokoić, a nie że są niepokojące.
U dzieci na mleku modyfikowanym kupy mogą mieć bardziej kwaśny zapach niż przy kp i jest to normalne, jednak w takim przypadku dziecko raczej miałoby taką kupę cały czas.
Ogólnie to spotkałam się z różnymi opiniami. Niektórzy lekarze mówią, że jest ok, a niektórzy, że tak nie powinno być. Kiedyś czytałam, że kwaśne kupki pojawiają się wtedy kiedy ph kału zmienia odczyn na kwaśny. Przeważnie zmiana odczynu występuje przy alergiach lub nietolerancji jakiegoś pokarmu, najczęściej przy nietolerancji laktozy.
Jak dla mnie kwaśny zapach jest niepokojący i po prostu wymaga obserwacji. Jednak jeśli nie pojawiają się żadne inne objawy, to chyba ten zapach nie powinien martwić ;-)

Odnośnik do komentarza

Hejo :).
U nas dzis poranek.pochmurny ale chyba cieply a raczej duszny ale sie nie przejmuje bo mowili ze front jakis przechodzi a wczoraj podobno do Lubelszczyzny nie dotarl :).
Zosia spi a ja odpoczywam po.kapieli ... a pamietam jak w ciazy moglam sie zmeczyc takim prysznicem.
Gratuluje rowniez postepow Wiktorkowi :)
Kopa i siku na nocnik ? O kurczaki ja to nie mam nocnika :).
Bordo teoretycznie do roku czasu mleko jest podstawa zywienia. Wczoraj jak sie moglam wkurzyc ze caly sloiczek znowu wurzucilam to pozmiej u babci Zosi jadlam rosol to mojej Zosi buzia sie nie zamykala tak kej smakowal :D chyba trzeba robic rosol bez kostki rosolowej i jej dawac :).
Dziekujemy za zyczenia fejsbukowe:).
A czy druga Zosienka forumowa obchodzila wczoraj imieniny ? Jak tak to wszystkiego dobrego.ksiezniczko!!(przepraszam nie pamietam nicku ktorej córeczka ma na imie Zosia)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Bordo od kilku dni u nas ten sam problem. W grę wchodzą tylko chrupki kukurydziane, ewentualnie owoce z tubki, a nie kupuje mu za czesto. Nawet jablka nie chcial jeść ostatnio a uwielbiał wczesniej.. staram się nie martwić, bo przecież, tak jak pisze Agnes mleko jest podstawą diety a Stasio cycusia nie odmawia takze myślę, ze jest dobrze. Może po prostu chwilowa niechęć.. Bordo moze u Ciebie musice jeszcze poczekać aż mała zaakceptuje pokarmy stałe. Proponuj jej trzy/cztery razy dziennie jakieś jedzonko, ale nie na sile. Może w którymś momencie zaskoczy.

Parę zdjęć z komunii wrzuce na fcb, bo z tel nie moge jakos ostatnio, tylko muszę znaleźć wolną chwilę a jakos mi jej brak ostatnio. Wczoraj mieliśmy gosci ns kolacji i znowu kupa sprzątania potem ech.. marzę żeby się kiedyś położyć wcześniej..

Pogoda u nas calkiem fajna, Stasio wlasnie zasnął, takze wrzucam go za chwile w wozek piję kawkę i potem na spacerek.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Cześć Kochane, muszę się pożalić bo nie mam komu, wybaczcie. Znowu mam problem z piersią, wyczailam ze mam zatkany kanalik mlekowy. Wiem durna dopiero teraz a to już trwa min 2 tygodnie. Nie wiem czy jest szansa go odetkac. Czytałam wszystkie porady, ciepłe okłady, przystawianie itd. Ale to nic nie daje.
Mam dola, zastanawiam się nawet czy to karmienie ma sens. Ile można mieć problemów, u mnie ciągle coś jest źle. Teraz cały czas smaruje sterydem bo jak tylko przestanę to wszystko wraca. Maciek budzi się w nocy co 1,5h, tylko ja go mogę uspac, u taty krzyczy na cały dom. Od urodzenia nie spałam dłużej niż 2h. Maciek nie umie pić z butelki. Wiem to wszystko głupoty. Ale dopadło mnie zmęczenie materiału. Jeszcze dostałam okres, a Kurczak marudzi bez przerwy że ciężko wyjść do toalety. Nie wiem co robię zle, pewnie nie umiem karmić stąd te problemy. Nie nadaje się do bycia mamą.

Odnośnik do komentarza

Szczesciara,wspolczuje Ci,ale staraj sie nie zalamywac. Nie masz gdzies w okolocy doradcy laktacyjnego? Czytalam kiedys,ze lecytyna 1200 pomaga przy zatykaniu kanalikow,ale raczej chodzi o zapobieganie,a nie leczenie. Moze powinnas wziac antybiotyk,bo moze jest gdzies stan zapalny i dlatego problem nie znika.. Antybiotyk to mniejsze zlo,a jest szansa,ze bedzie lepiej z piersia. Zawsze tez jest opcja karmienia jedna piersia,tyle,ze pewnie trzeba to skonsultowac z jakims specjalista. Jestes najwspanialsza Mama dla Maciusia i nie watp w to,nawet w gorszych chwilach. Z nockami i usypianiem u nas podobnie,tylko cycus i Mama,inaczej jest lament. Z jednej strony to cudowne uczucie,byc najwazniejsza dla Malenstwa,ale czasem jest ciezko,bo zmeczenie daje w kosc. Dzis rano zanioslam Mlodego do R.,zeby choc troche odespac i nie zdazylam nawet porzadnie zasnac. Maly sie wystraszyl,jak R. wydmuchiwal nos i tak plakal,ze dopiero mamusine raczki pomogly.
Ja tez znam problem jelita drazliwego,ale na szczescie od lat nie mialam zadnego incydentu. Mialam taki czas,ze przez ta przypadlosc nie moglam normalnie zyc i funkcjonowac. Musialam sie uporac z tym w glowie,oczywiscie byly tez leki. U mnie to wszystko bylo wynikiem stresu,rozstanie,rozwod,samotne macierzynstwo. Ale bol,lzy i cierpienie byly pamietam to doskonale. Mam nadzieje,Kasia,ze u Mamy bedzie coraz lepiej i trzymam kciuki.
W madrej ksiazce o karmieniu wyczytalam,ze jesli dziecko nie je chetnie stalych pokarmow,to nic na sile,trzeba czekac,bo widocznie nie jest gotowe. Natura wie ,co robi. U nas tez roznie z tym jedzeniem,ale zachowujemy spokoj.
Pogoda sie klaruje,wiec wyskakuje z wyrka,szykuje sie i idziemy w swiat:)
I mam juz dwuzebniaka,wyszla nam druga jedynka na dole:)
Spokojnego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Szczęściara spokojnie. Jesteś najlepszą mamą dla swojego okruszka. Moja Gosia też nie umie pić z butelki. Przecież mleko może pić że słomki czy kubeczka. Powiem Ci że ja też nigdzie nie wychodzę, w grę wchodzi wyjście max 3 godz czyli fryzjer. Usypianie tylko przy cycusiu i u mamusi. Jednak myślę że z tego wyrośnie.
Co do piersi to chyba jednak bez lekarza się nie obędzie. A na bank źle nie karmisz bo tyle byś nie dała rady tak źle przystawianie to problem z laktacją.
Uszy do góry to tylko dziś kryzys :*

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny.
Mało się udzielam bardziej na fb...
Dziewczyny ja do Was z problemem kolejnym....mala jak wiecie kiepsko mi śpi w nocy z racji tego że my kp często je. A teraz doszło jeszcze wiercenie. Asia silnie chce przekręcić się na brzych. I kiedy już to zrobi zaczyna się podnoszenie głowy przekrecanie fikanie. Ona śpi ale ja już nie. Staram się ja ułożyć ze by było jej wygodnie tak jak chce ale to nic nie daje :(
No a my z rana już na spacerku ;)

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57433.jpg

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57434.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

Szczęściara, czy Ty w głowę przypadkiem się nie uderzyłaś? :P Należy Ci się opieprz za wypisywanie takich głupot ;) Jak możesz być złą matką? Jak to nie umiesz karmić piersią? Jak w ogóle możesz tak myśleć? Uszy do góry, pierś do przodu i walcz dzielnie z tym zastojem, a my będziemy trzymać kciuki :) Jesteś wspaniałą mamą i nie waż się myśleć inaczej!

Madzikcz, czy Ty przypadkiem jutro nie masz operacji?

Odnośnik do komentarza

Hejo, no dobra, mała śpi, ja c wywaliłam cycki do góry i leżę i postaram się zdążyć coś napisać :) Olcia jest tak kręcona, że brak mi czasu a jak już jest to ogarniam siebie lub dom i tak to. Byłam z nią wczoraj u lekarza żeby ją osłuchała i na szczęście wszystko czyste :) ale 100% jeszcze zdrowa nie jest.
Maag jak dobrze, że wróciłaś, stęskniłam się :) Hania jak zawsze pięknotka :)
Zosiom spóźnione sto lat! :)
Charlotte my matki i kobiety już tak mamy, stres nieodłączny ale dobrze ze komunia się udała.
Szczesciara rozumiem twoje chwile zwątpienia mnie też na różnym etapie i z różnych powodów dopadają, dziś nawet sobie trochę chlipnęłam, że jestem do niczego i nawet nie umiem uśpić dziecka, no ale potem pogadałam z koleżanką i poczułam się o tonę lżej :)
Kaśka zdrówka dla mamy, a wy we trzy tworzycie piękny obrazek, ślicznotki :)
Ja czekam na mamę, weźmie Olę na spacer a ja do galerii czas znaleźć coś do ubrania na komunię. Ciekawe jak mi pójdzie, przewiduję spodnie bo jestem biała jak ściana i chyba nie zdążę się już opalić do niedzieli ;)
Chyba muszę dołączyć do fb bo za dużo mnie omija :/ Emka wyślę Ci wiadomość i proszę dodaj mnie do grupy :)
Bo to tyle póki co, miłego dnia :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Już drugi dzień piszę i przez ten cholerny błąd wszystko znika wrrr
szczesciara ale bym Cie w tyłek kopneła za te głupoty co piszesz!!!!Jesteś najcudeowniejszą mamą pod słońcem ale swojego bąbla!!!Konic kropka!!!!Nie wasz się myśleć inaczej
charllot super że komunia się udała a Staś był grzeczniutki
Kaśka śliczne kobietki jesteście,dużo zdrówka dla mamy
U nas komunia mineła trochę w żałobnych nastrojach bo w sobotę szwagra brat zgnioł w wypadku samochodowym!!zostawił żonę która jest w ciąży w 3 miesiącu i syna 4-leniego,na wiosne zaczeli budować dom....Jutro jest pogrzeb niewiem jak ja to przeżyje...
Moja Amelka dzisiaj wstała w tak złym humorze że od rana do 11.30 cały czas się darła wszystko jej nie pasowało.az wkońcu usneła i śpi aż się boje co bedzie jak wstanie.kurcze tyle miałam napisać i już nie pamiętam co
Savenka czekam na wiadomość

Odnośnik do komentarza

Szczęściara moze rzeczywiście porozmawiaj z jakimś doradca laktacyjnym, bo moze problem nie tkwi w sposobie karmienia, a w fizjonomii. Np tak jak niektóre kobiety maja problem z wkleslymi sutkami, to u Ciebie mogą robic sie zastoju choćbys nie wiem co robiła. Warto porozmawiać ze specjalista. I dobrze dziewczyny piszą, jestes najlepsza mama dla Twojego synka.
Emka współczuje bardzo sytuacji w rodzinie, wielka tragedia :(

Odnośnik do komentarza

Emka kurcze to tragedia :( wspolczuje rodzinie...
Mamo joasi a moze tak jedna noc pojdz soac do innego pokoju ? Czy nie ma takiej szansy ? W sumie z drugiej strony zeby sie Asia za bardzo nie wybudzila...
Szczesciara każda z nas przezywa takiego dola takze Cie rozuniem ale jak to upadlas ? To teraz wstawaj otrzep kolana i do przodu :).

U mhie dzis przez jakies 2h placz i nie wiem czy to przez jajko czy id mojego recznika (juz nie raz ja wycieralam).wyskoczyly jej.na twarzy czerwone.plamy i wyraznie ja swedzialo :( po jakims czasie i przytulania i przemywania i lulania dalam.jej paracetamol po.ktorym.nawet troche sie pobawila chcialam isc na dwor to sobie pomyslalam ze wcześniej dam jej owocka to sie strasznie splalala dalam cycka i spi .... eh i tak samo jak Emka az sie boje co bedzie jak sie obudzi bo chce jechac do mamy dzis

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Szczęściara no Ty to sobie jaja robisz! Co Ty w ogóle piszesz? Przecież to Ty jesteś tutaj naszym wzorem kobiety karmiącej i troskliwej mamy!! Nie waż się myśleć o sobie inaczej. Długo pracowałaś na to miano więc głowa do góry, kryzys zaraz minie! nie wiem co praktycznego Ci poradzić, niestety:( Oby szybko pomógł lekarz, leki, doradczynie laktacyjne...

Mamo Joasi... cóż... Wiem co czujesz. U nas od początku roku pobudki wierciochowe 5-20 na noc. Nie chcę Cię straszyć, jednak żadne rady nie pomogły. Pediatra stwierdziła, że Maciek jest zdrowy i być może przeżywa to, co działo się za dnia. W ciągu 4,5 miesiąca przespałam może z 4 nocki. Jak mąż był w PL to spałam w innym pokoju. Jeśli masz męża na miejscu, wykorzystaj go, ile można. Bo ja doprowadziłam siebie do takiego przemęczenia, że codziennie miałam zawroty głowy, robiło mi się słabo i ciemno przed oczami a będąc sama z dzieckiem nie mogłam sobie na to pozwolić. Magnez w dużych ilościach pomaga. Od tygodnia za radą koleżanki mamy (poradził jej pediatra) daję małemu melisę. Robię słabą herbatkę i dolewam trochę soku hipp (jabłko lub inny jaki mam otwarty) - daję po południu, popija do wieczora. Maćkowi bardzo zasmakowało i wypija od 100 do 200ml takiego napoju. Być może to zbieg okoliczności ale od kilku dni noce bardzo się poprawiły. Śmiem twierdzić, że wręcz diametralnie. Przesypiam po 5h ciągiem, czyli czad! Wiercenie jest do północy a potem od 5 rano gdzieś. Dla mnie to duży sukces, bo od urodzenia Maćka pomiędzy zakończeniem kolek a rozpoczęciem wiercenia nocnego miałam 2 tygodnie luzu i w miarę przespanych nocy. Polecam, spróbuj meliskę, a noż pomoże?

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...