Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Agnes, moj Staś robi tak samo jak Twoja Zosia. I wędruje po mieszkaniu, ale tyłem.

U nas poranek masakra, marudki, jęki i płacze. Nawet nie mialam jak mu kaszki naszykowac. Co sie odwróciłam to jęk. I w ogole nie chcial pić z piersi. Jak wstal o 6 tak o 9:30 dopiero się napił. Teraz spi w wózku na balkonie ubrany w cieply kombinezon, bo było szaro i zanosiło się na deszcz. I co? Wyszło piękne slonce! Można się wsciec.. tzn ciesze się, ze ladnie jest tylko mi się dzieciak ugotuje :/

Odnośnik do komentarza

A mój cesarz dziś zrobił największą niespodziankę mamie i spal pierwszy raz w swoim życiu do 8-30. Mógłby już tak zawsze. Wyspałam się jak nigdy. Ale mam powera. Gdyby nie deszcz to bym okna umyła hi hi. Wklejam zdjęcie główki Wiktora. ciężko okiełznać tego gagatka bo ciągle się rusza. Zaczyna bawić się w bujaku jak dziecko z filmiku który kiedyś tu był wstawiony. Kładzie się i siada jakby brzuszki robił a do tego liże sobie stopy. Bębenek u nas też jest od dłuższego czasu. Leos dużo zdrówka słoneczko!

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_56182.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, piękne ciuszki kupujecie:) ja to z młodym nie chodzę po sklepach więc jakoś nie szaleje.
Sto lat dla Leosia :-)
U nas dziś noc znów kiepska, moje dziecko jadło co 2 godziny!...
Dzięki za info dot kremów z filtrem, sprawdzałam co na ich temat pisze sroka i są jak najbardziej ok;) też wczoraj męża po nie wysłałam do superpharm, nieźle się wkurzyl bo straszne kolejki były:/
Może nie ma promocji na kremy ale za to obiadki Hipp są w promocji, drugi za pół ceny :-)
Miłego dnia, lecę bo mały się budzi!

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim sto lat dla Leosia! Dużo zdrówka ;*

Padme, Mind, niezłe zakupy zrobiłyście :) Świetne kompleciki i przepiękne te ubranka z Zary. I znowu żal mi dupę ściska, że ja nie mam po co kupować, bo Zuzia nie przenosi :P Też bym z chęcią wybrała się na takie zakupy, bo moje ostatnie zdobycze z Pepco wcale nie zaspokoiły głodu zakupowego - chyba mam coś z zakupoholiczki :p
Iwa, dla chłopców też jest dużo pięknych ciuszków. Ostatnio w H&M jak stałam przed chłopięcymi ciuchami, to przez głowę przeszła mi myśl, że szkoda, że Zuzia nie ma siusiaka, hehe ;)

Agnes, dziękuję, że pytasz, ale faktycznie jakoś tak pominęłam ten temat, bo nie chciałam Was zanudzać ;) Na początku tylko było mi trochę smutno i na myśl o Zuzi jakoś tak łzy stawały w oczach, ale patrząc na te dziewczyny obok, jak się męczą i jak muszą przez telefon okłamywać starsze dzieci, że z mamusią wszystko ok i że się dobrze czują to od razu mi było lżej i tęsknota nie dawała się tak we znaki ;)

Odnośnik do komentarza

Piękne zakupy ubraniowe :) u mnie lipa z kasa a jeszcze Szczepienie na pneumokoki nas czeka :( takze 3 stówy nie moje :( No śle dziecko ma iść do żłoba we wrześniu a w czerwcu jedziemy na wakacje Wiec wole zaszczepić. Zdrowie najważniejsze. Po świętach zalewamy fundamenty pod domek :) pewnie będziemy jeść chleb z dżemem Haha ale przynajmniej coś budowa w końcu ruszy :)

Leosiu wszystkiego naj naj najwspanialszego dla Ciebie z okazji miesięcznicy :) :* dużo zdrówka !!:)

Odnośnik do komentarza

Hej.
Sto lat dla Leosia:)))
My juz w domu. Wszedzie dobrze,ale... Mam nadzieje,ze jakos to wszystko poskladamy do kupy,wizyte u terapeuty mamy 12.04,moze dotrwamy.
Odebralam dzis wyniki badania moczu,leukocytow brak,bakterie nieliczne,kamien z serca,na wyniki posiewu czekamy,ale juz wiem,ze w ogolnym badaniu jest niezle,wiec jestem w miare spokojna,tym bardziej,ze nefrolog w poniedzialek.
Noce mamy coraz gorsze i juz dawno przestalam sie ludzic,ze moze byc lepiej.
Kciukaski za Emilke,zebyscie jak najszybciej wyszly do domku.
Milego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

No to widzę, że nie tylko Zuzia uderza główką o panele ;)
A czy któraś mama kupuje ciuszki z Reserved? Chciałam zamówić kurteczkę i nie wiem jak wypada u nich rozmiarówka. Mam jedną bluzeczkę z Reserved rozm. 74, a wygląda jakby była co najmniej na roczne albo nawet i starsze dziecko. Któraś mamusia jest w stanie coś napisać o tej marce?

Odnośnik do komentarza

Milami,fajnie ze wyniki dobra to choc tym nie bedziesz sie martwic.Dobrze ze podjeliscie decyzje o terapi ze staracie sie cos naprawic a nie od razu trzaskacie drzwiami.nam psycholog bardzo pomogl kiedy mielismy kryzys kilka lat temu.nie nazwe tego terapia bo maz wolal chodzic osobno.no nic,wazne ze pomoglo,choc ja nie wierzylam ze to cos da.a dzis nie wyobrazam sobie ze moglibysmy sie wtedy rozstac i tych lat by nie bylo...:(

Monmonka,na stronach sieciowek podaja wymiary konkretnych rozmiaro tj szerokosc w klatce piersiowej.moze niech qarolina sprawdzi czy te rzeczy ktore ma sie z tym pokrywaja.choc np w zarze jak kupowalam kurtke online to sie zgadzalo.a jak kupowalam te rzeczy na lato to kupilam roz 86,a jedna bluza ktora mi sie podobala rozm 80 bylby dobra na Lile najwczesniej na pozna jesien,w kazdym razie byla duuuzo wieksza niz tshirty 80.no ale wiadomo w jakich warunkach to jest szyte,takze tak...;)kazda sztuka inna,hehe.

My juz po 2h spacerku.Lila tez czesto dokazuje na spacerach bo spi juz max 30min.takze czesto biegusiem do domku jsk juz nic nie pomaga.a jsk juz wbijam kod do klatki to nagle usmiech od ucha do ucha

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Leoś super chłopak :-) Moja na widok chrupka zaczyna płakać, a jak jej odrywam kawałek i daje do buzi to ma odruchy wymiotne. Jak na razie jest to jedyna rzecz, której nie chce jeść, bo poza tym pochłania wszystko co jej daję ;-)

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, ale tu się właśnie pojawia problem. Mind, patrzyłam już na te rozmiarówki u nich na stronie, ale to mi za dużo nie daje. Bluzeczka, którą Zuzia dostała od babci na rozmiar 74 powinna w klatce piersiowej i pasie mieć 47cm, a ma w klatce 54cm i w pasie - uwaga - 60cm!
Karolina, skoro piszesz, że Gosia wchodzi jeszcze w kombinezon rozm. 68, to może ja nie powinnam kupować większej kurteczki, bo Zuzia ma 4 cm i 3 kg mniej niż Gosia.

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_56202.jpg

Odnośnik do komentarza

No, prezesik rządzi hi hi, sto latek Leosiu, Madzikcz trzymajcie się tam jakoś i szybciutko wracajcie do zdrówka i do domku, dużo siły, ale najważniejsze ze już po, Mila mi wszędzie dobrze ale w domku..., Ty też się trzymaj i się nie poddawaj, walcz o rodzinę ale przede wszystkim o siebie, trzymam kciuki, świetne ubranka, i powiem wam że ja to na pewno jestem zakupoholiczka, jak tylko się wypusxcze z domku to zawsze z czymś muszę wrócić

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zakupy ekstra :)
Monmonka uśmiałam się z twojego przykładu rozmiarówki na zdjęciu i to jest żenua żeby były aż takie różnice.
U mnie też mała tak jakby wymusza rączki na spacerach a dzisiaj to jest jakaś masakra, pierwsza drzemka o 10.30 w końcu w pionie na moich rękach bo nic nie pomagało, wstała o 12,druga drzemka zaczęła się dopiero o 17 po podaniu mm w butli, ile ja się z nią nawojowałam i tak i siak, cyca nie, już mi cierpliwość wysiadkę robiła, normalnie czuję się padnięta. 5 godzin bez snu :/

Wszystkiego najlepszego dla Leosia :* rośnij zdrów :)

Piękne dzieciaczki na zdjęciach i już takie duże, wciąż nie mogę się nadziwić kiedy to zleciało :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,czy ma moze ktoras z was taki cienki plasikowy pojemnik na chusteczki nawilzane?mialam kiedys taki dla Emi z pampers i bardzo mi sie przydal na spacery zeby nie nosic calego opakowania.ale nie moge teraz nigdzie takiego znalezc:(
Madzik,jak sie dzis czuje Emilka?
Milutka,Mama Joasi,jak tam wasze dziewczyny?zdrowe?
Maag,wybierasz sie moze do Radawki na weekend?:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...