Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dużo zdrówka dla Hani :-) witamy w polroczniakach;)
Iwa ja to bym babie od razu wypaliła co myślę o takich radach, są laski które w ogóle nie chcą słyszeć o kp ze względów osobistych bo takie mają widzi mi się albo po prostu i wtedy to też ich wybór, a Tobie to już w ogóle nie można takich rzeczy mówić, ta baba nie ma pojęcia ile dla Wiktora się poswiecalas#
U nas dziś ciepło i też pięknie, Alek spał 2,5 godz:-) ale za to co odstawil w nocy to brak słów... obudził się co prawda tylko raz ale zasnął dopiero.....uwaga....po 3,5 godz... miałam drugi raz w moim macierzyństwie kryzys ze mąż musiał się maluchem zająć... ;/ oby dziś było lepiej bo padne na twarz. Moje kochane dziecko zachowuje się gorzej niż jak było malutkie, ehhh.

Odnośnik do komentarza

Siemka mamunie!!
100 lat 100 lat 100 lat 100 lat niechaj żyje nam! A kto? Hanuśka!
Lilunia ślicznie je! Oby tak dalej!
Alimak ja się zdaję na Martę, która poleca la roche pediatric z filtrem 50+. Już dziś wyczaiłam że kosztuje prawie stówkę, więc-50% to jest coś!
Iwa Ty jesteś jedną z kilku tutaj największych bohaterek kp! Jak możesz siebie tak niecenić? Ja dałam radę tylko 1,5 m-ca. To było 1,5 m-ca bólu i braku snu. W końcu mój organizm odmówił posłuszeństwa. Ale i tak cieszę się że chociaż coś! A Ty? Jesteś moją bohaterką:-)
Dziewczyny, dzięki za rady, ale nie chciałabym brać małego do siebie. Tyle czasu uczyłam go zasypiania w łóżeczku i nie chciałabym tego zaprzepaścić. Pewnie by lepiej spał... Ale co to zmieni? Przecież i tak ostatecznie będzie spał w łóżeczku...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

100 Lat dla Hani. Iwa nie ma co się przejmować takim gadaniem. Ja tylko 3 miesiace dalam rade :( Ale postanowiłam sobie ze nie będę sobie wyrzucac. Nie jestem perfekcyjna mama i tego nie zmienię. Szczerze to ja mam coś z bania bo myślałam że wogole nie dam rady karmić bo zawsze mnie to brzydzilo zanim pojawiła się Kasia. Wiem ze jestem dziwna sorki.
Gren warto spróbować my chodzimy co tydzień na basen i jest super :)

Odnośnik do komentarza

Sto lat dla Hanusi! Maag a gdzie tak tanio kupiłaś pampers pants? Bo my niestety tylko pampersa używamy że względu na odparzajacy się tyłek !
U nas kaszel, wczoraj i dziś u lekarza ale mamy inhalacje i syrop bo wczorajsza noc to była katastrofa tak męczył go kaszel!!!!! Byłam gotowa w nocy jechać na pogotowie! Ale jest poprawa odpukac!!! Ale te dzieciaki na porosły jeju kiedy to zleciało?! Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_56120.jpg

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_56121.jpg

a href="http://http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/24132]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Iwa, no ja pier...! Nawet nie słuchaj takich kobiet. Odwaliłaś przez te pół roku kawał dobrej roboty. Zrobiłaś wszystko, żeby Wiktor dostał Twoje mleko i nie masz podstaw do nawet najmniejszych wyrzutów sumienia. No a z tym grzybem, to jakieś śmiechu warte. Przecież grzyba nie można sobie stwierdzić tak na oko.
Życzymy oby bez NOP.
My mamy jutro szczepienie :-)

Sto lat dla cudownej i słodziutkiej Hanusi! Dużo zdrówka :-*
A dla uroczej Lilki smacznego ziemniorka :-)

Mila_mi, powodzenia na terapii. Skoro Twój R się zgodził, to już połowa sukcesu :-)

Madzikcz, jutro od samiuśkiego rana trzymamy jeszcze mocniej zaciśnięte kciuki. Będzie dobrze :-*

Jeszcze raz dziewuszki dziękuję za wsparcie i kciuki :-* Ostatecznie pomogły, ale powiem szczerze, że koniec końców, gdyby nie to, że dzisiaj miał dyżur mój dotychczasowy ginekolog, ten "ceniący się", to bym wyszła z pustymi rękami i dalej bym nic nie wiedziała. Wypisali mnie bez żadnych zaleceń, a zanim trafiłam na swojego ginekologa, to najpierw inny lekarz stwierdził, że mam wrócić po zalecenia do ginekolog, która mnie przysłała do szpitala. Żenada...

Odnośnik do komentarza

Iwa az mnie zatkalo , no co za babsztyl cholerny !! Ciekawe czy sama by tak dala rade jak Ty... :\.
A wlasnie ostatnio myslalam ze juz czas na Hanie :) wszystkiego naj naj :).
Dzis na spacerze Zosia dala mi niezly koncert i tak sobie mysle ze bylo jej za goraco bo plecki juz miala bardzo cieplutkie .
I sie jeszcze poskarze na tesciowa co mnie wkurza jak Zosia placze i patrzy sie na mnie blagalnym wzrokiek to ona zamiast mi ja dac to probujw lulac czy cos :\ wkurza mnie to a glupio mi powiedzoec zeby oddala mi dziecko a w koncu u mamusi najbezpieczniej sie czuje, albo dzis jak plakala jak byla sena to skakala nad nia i tylko ciiiii i ciiiii i wzrok taki jakbym katowala dziecko nosz kur....

Aha Maaag ladne masz brwi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Iwa - taka dzielna kobieta i matka a tak się dała zasmucić! Mówię temu zdecydowanie NIE! A gluten to niech sama sobie ta lekarka wciska na siłę. Przecież nie trzeba wcale z tym się spieszyć i nie ma manna akurat super właściwości odżywczych, a tylko zapycha takiego malucha. Jaglanka rządzi ;)
Nika i Madzikcz - zdrowia dla Maleństw :)
Maag - wszystkiego najlepszego dla Półroczniaczi Nusi :)
My dziś po szczepieniu. Kolejne za pół roku - jupi! Mamy 7780 na liczniku ;) I dobra wiadomość kolejna - mam w co się ubrać na chrzciny ;)
Super ziemnior u Lilki - aż nabrałam ochoty ugotować swojej. Ale może pojutrze, bo dziś była śliwka. Wypluta i owszem. Za to najadła się szyja i ja ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Iwa, Ty się nie zastanawiaj tylko w te pędy zmieniaj przychodnię!! Każda z nas jest super Mamą, każda z nas robi co może dla swojego dziecka i nikt nie ma prawa tego kwestionować!! Lekarz ma pomagać a nie rzucać kłody... Pomyśl, co Ty byś poradziła jakby któraś z nas miała taką sytuację jak Ty..
Monmonka - straszne to co napisałaś o tych dziewczynach czekających na poronienie :-(. Bardzo im współczuję
MalaMi - przykro mi, że tak się u Ciebie pokręciło. Kontynuuj terapię, może spowoduje, że Twój mąż przemyśli co nieco. Cokolwiek będzie - Ty zrobiłas wszystko by związek ratować. Zobaczysz, w końcu wszystko się ułoży
Maaaag - samych najlepszości dla córci!!
No i już nie pamiętam co jeszcze komu miałam pisac...
Ja dziś zrobiłam na obiad ziemniaki, brokuły i dorsza - wszystko na parze i do tego koperek i zgadnijcie komu najbardziej smakowało? ;-) - mojemu Franusiowi!! Podziubałam mu to wszystko i buziak mu się nie zamykał tak chciał jeszcze :-)

Odnośnik do komentarza

W biedrze też mają być pirluchomajtki na promocji przy zakupie 2.

Iwa co za wredne babsko. Jak tak można. Jeszcze komu jak komu. Ta presja kp jest dobijajaca. W ogóle o tym nie mysl. I masz racje, pewnie wyczuła czuly punkt.

Mój Skarbek mi zrobił dziś niespodzianke i tak cudnie jadł, zrobiłam barszczyk z ziemniakami i bardzo smakowało. Chyba mu zacznę gotować. Zupa jarzynowa ze słoika ktora ostatnio jadl ze słoika moznaby zabić tak była gęsta, dolewalam wody, robiły się grudy itd. Chyba wrocil apetyt.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za życzonka w imieniu Nusi !!:)
Agnes dziękuje za komplement odnośnie brwi, akurat mam teraz takie krzaki ze hoho :p
Lilka pięknie je ziemniaczka! Supcio !:)
Któraś mama pytała gdzie kupiłam pantsy to w rossmanie z karta rossne sa za 40 zł ! :) czytam ze przebieracie w nocy swoim maluchom pampersy, ja robiłam to kiedyś teraz już od paru miesięcy nie robię. Przebieram jej pampka dopiero jak się obudzi koło 7:00 zwykle i nie jest zle :) zwykle rano strzela kupę jeszcze :) i dopiero wtedy przebieram Hihi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...