Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to kolki... podaje jej probiotyk Loggic polecany przez położna, brzuszek miękki tylko nogi tak mocno prostuje i płacze. Chwilę łapie cyca i znowu płacz i wyginanie. Aż się boje wieczorów. Teraz też od 6 nie śpi, przebrałam, cyca dałam i gada sobie. Jak na miesięczne dziecko to wydaje mi się ze tak być nie powinno. Chyba chęć tego żeby było idealnie mnie obciąża.

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie:) moj Filipek oszalal codziennie o godzinie 23.30 robi pobudke na karmienie i nie spi do 3 albo jeszcze lepiej.. Dzxisiaj to ze zmeczenia zasnac nie moge...
My wczoraj mielismy usg bioderka, jedno wyszlo ok ale drugie jest w granicach normy.nie mozemy klasc malego na boki, ale przy jego ulewaniu i refluksie jest to trudne...
Maaag a jak Hania? Dalej tak mocno ulewa?
Imbir co do zezowania to Filipek terz tak ma.. I to mocno. Zezuje na zewnaatrz, do wewnatrz, raz jednym oczkieem raz dwoma na raz. Dostalismy skierowanie do okulisty ale dopierow styczniu wizyta wiec prywatnie trzeba jechac. Szybciej bedzie

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kurczę, Staś gdy sie budzi w nocy na karmienie za choinke nie chce sie najpierw przewijac.. drze sie w jakbym go ze skory obdzierala, potem jest juz taki wsciekly, ze przy karmieniu rozne cuda odstawia.. wierci sie, krztusi, puszcza piers.. pewnie przyvtym sie nienajada, w koncu zasypia, a za godzinke znow pobudka. Chyba musze go jednak przewijac po jedzeniu, trudno bedzie druga pobudka i drugie karmienie. Nie chce żeby sie musial tak denerwowac, a prawie sie zanosi przy tym przewijaniu na glodnego..

Odnośnik do komentarza

Mała Mi Hancia dalej ulewa ale przynajmniej nie wymiotuje tak obficie tylko tak troszkę jej się zdarzy. U nas w nocy dzisiaj dwie pobudki o 2:30 i o 3:00 już spała i o 5:30. Wtedy właśnie trochę ulala. Położyłam ja i dopiero o 6:30 zasnęła jak ja przystąpiłam na chwile do cysia. Hancia tez przy kupie czasami się pręży i piska. Malutka nie przepada za leżeniem na brzuszku. Po jedzeniu jej nie chce tak kłaść bo kiedyś jak tak zrobiłam to właśnie zwymiotowała.
Jeśli chodzi o mnie to chyba mnie jakieś zapalenie cewki moczowej złapało bo mnie piecze przy sikaniu. Miała któraś z was tak ?

Odnośnik do komentarza

Maaag Kamciol mega zazdro tego spania w nocy.. ja jestem padnieta, pogoda okropna, ale obiecalam sobie, ze sie nie dam. Glowa do gory, cycki do przodu!

A ze zmartwien to Stasiu ma odparzona pupe. Ale normalnie cala, az na nozkach nawet ma czerwone. No i u nas to od pampersow pampersa. Bo do tej pory uzywalam dady, a dostalam duza pake pampersa od szwagierki i wczoraj zaczelismy uzywac. Normalnie mi sie ryczec chcialo jak mlodego rozwinelam. Ogien na dupce. A przewijam go czesto, bo co karmienie, ktore u nas jest srednio co dwie godziny i do tego czasem dwa razy, bo robi kupe ba raty. Maz wczoraj kupil pampki z rossmana i te mu zalozylam zobaczymy co bedzie..

Odnośnik do komentarza

Maaag otwórz okno do szeroka, poczekaj az sie zrobi podobna temp jak na dworze i ustaw Hanusie w wozku w tym pokoju. Co do ubrania no to musisz pokombinowac zeby jej nie bylo ani z z cieplo ani za zimno. A ile? Ja wiem.. pol godziny? 40 min? Jak Ci pasuje ;) my sie tez,bedziemy dzisiaj werandowac, bo znowu leje, a juz drugi dzien nie wychodzimy przez ten deszcz ;/

Odnośnik do komentarza

Ucina mi posta. Oto cd...
A myślałam, że wcześniejsze płacze to były mocne, ale jak ostatnio się wydzierał, jakby go ze skóry obdzierano. I do tego z 5h trwało. Bidulek, już nie wiem jak mu pomóc. U nas chyba nic nie działa. Na dowód napiszę wam co stosujemy: od masaży brzuszka, plecków, przez termofor z pestek wiśni, szumiś, tulik, noszenie w pionie, kołysanie, do kropelek Sab simplex + delicol + dicoflor. Może o czymś zapomniałam... A najgorsze, że ataki bólu brzuszka zaczyna mieć też dodatkowo w dzień... Oprócz tego cierpienia dzidziusia, na które nie mogę patrzeć dochodzi moje zmęczenie, ból głowy i irytacja na bezsilność...
Co do karmienia też czuję, że mam coraz mniej mleka (albo Maciuś więcej potrzebuje a produkcja ta sama), więc zapewne będę zwiększać ilość podawanej mieszanki...
Aj trudne to macierzyństwo..
Dziś mamy usg bioderek i wizytę u pediatry, którą umówiłam ze względu na te kolki/nie kolki. Zobaczymy co powie. Jestem wykończona. Do tego mały wczoraj nie chciał zasnąć w żadnej pozycji, tylko lulać go na rękach trzeba było. A mój kręgosłup do wymiany...
Dziś postanowiłam że spróbuję dać mu się wypłakać jak widzę że marudzi po prostu. Chociaż serce się kraje...
Maaaaaag co do weranadowania to ja nie robiłam, od razu na spacer poszliśmy chyba po tygodniu, tylko było z 15 stopni... Nie to co teraz. A co do dolegliwości to chyba mamy te same... Właśnie leczę zapalenie pęcherza antybiotykiem. Dostałam augmentin. Jedna rada, idź do lekarza od razu. Ja próbowałam bezskutecznie leczyć się żuravitem, ale niestety nasze organizmy są chyba bardziej osłabione teraz. Tylko pogorszyłam sprawę, bo ból coraz większy + gorączka 38st... A po antybiotyku jak ręką odjął.

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie :). Idąc za radą którejś z mam wczoraj wieczorem zaczęłam czyścić pępek spirytusem 96% i nic nie rozcienczalam jak to na wszystkich górach doradzają. No i pępek się ładnie zasuszyl i pzed chwilą odpadł. A był taki slimaczacy się. Więc polecam starą szkołę jeśli któraś z mam nadal będzie miała problem z kikutem.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73l6d8be5v79y5.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :)
U nas też nie za fajnie :/ wczoraj niunia grzeczna była, dużo spała, i w tej błogości trwaliśmy do około 19 godziny a potem zaczęła się jazda, krzyczki, płaczki, zawodzenia :( uspokajała się na widok lampek czy telewizora, a żeby poleżeć samej to nie było mowy, zresztą ja nie mam sumienia zostawiać ją gdy płacze, wychodzę z założenia, że nie po to nosiłam ją 9 miesięcy pod sercem żeby teraz zostawiać samej sobie, jak to niektórzy mówią, żeby się wypłakała. Odstawiłam espumisan bo uznałam, że nie widzę różnicy a po tych płaczkach zastanawiam się czy jednak on nie pomagał, więc znowu podaję. Usnęła po 22, ale chyba bardziej ze zmęczenia. A w nocy niby spała ale ciągle było słychać jęki, stęki, przeciągania . Więc i my słabo spaliśmy.Och i tak to.
Monikae napisz co ci powiedziała pediatra.
Maag współczuję zapalenia, kiedyś miałam, nieprzyjemne cholerstwo. Wtedy leczyłam się furaginem.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Moze cos jest z ta pogoda ??.
Moja noc srednia - jak zawsze jest zmiana pieluszki karmienie i spac tak wczoraj walczylam 2h aby usnela juz mialam jej podac mm bo ciagle cos szukala ale jak sie woda gotowala to Zosia die ululała i usnela ufff dzis rano tez 5h nie spala i sama nie bardzo chciala lezec.
I wlasnie maz i rodzina chyba przyzwyczaila ja do rak bo sama dlugo nie polezy a na rekach placz zanika jak reka odja.
Jak ktoras z Was pisala chcialam ja zostawic do wyplakania ale wytrzymalam tylko z dwie minuty konkretnego placzu.
Jesli chodzi o kikut to odpadl nam wczoraj a uzywalam tylko octiniseptu.

Ohoo po 40min snu Zosia sie budzi...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

A mój od 7 do 10 nie spał a po karmieniu zasnął (o dziwo ) juz czwarta godz mija. Chyba sam sobie juz wydłuża przerwy między karm. Ale już widzę że zaczyna kweka c przez sen. I ulewania mu się zmniejszyły.
Robyn jak tam u Was?
Coś boli mnie podbrzusze jak na okres. W piątek będzie sześć tyg od cc.czyżby @ się zbliża? Teraz mam malutkie plamienia jeszcze.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Cześć laseczki,
Pogoda straszna, byliśmy dzisiaj na sprawdzeniu słuchu i pobraniu krwi. Pobrali z paluszka, tyle dobrze. Jutro okulista :/

Maaag malaMi, na ulewanie najlepiej kłaść na brzuszku, coraz lepiej nam wychodzi i dłużej ta zabawa :))) na boczku podkładam chusteczki i ratuje bodziaki, zeby nie przebierać.

Maaag jesli nie byłaś jeszcze na dworze na spacerze, - a na dworze jest zimno, zacznij werandowanie od 15 min i zwiększaj codziennie o 5-10 min.

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...