Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Aga super wieści !! :*
Ja dzisiaj na obiad placek po węgiersku :D
Krechy na brzuchu tez nie mam, w pierwszej ciązy tez nie mialam.
Ja spię na lewym boku i poduszka między nogi tak mi najwygodniej :D
Ja właśnie siedze i przegądam rzeczy dla maluszka na allegro ale i tak wczesniej pojde do stacjonarnego zobaczyć.

Mnie dziewczyny codziennie boi ten prawy bok i kluje....musze powiedzieć lekarzowi.
Za tydzien mam wiztę i się stresuje żeby wszytsko było dobrze.
Ile to kobieta w ciąży musi zjeść nerwów.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Super wieści !gratuluje zdrowej córeczki !
U nas dzis na obiad pulpeciki drobiowe w sosie pomidorowym z pietruszka i marchewka , do tego warzywa na parze i mizeria . Mmm pycha , corcia wlasnie tez zjadla i to dosc sporo ,wiec chyba smakowalo ☺

Mnie co chwile cos zakloje,albo zaboli . Ale najbardziej i tak mnie nie pokoi ten ucisk na szyjkę . Wizyta za tydz. Zobaczymy.

Mialam dzis dziwna sytuacje , otóż jesteśmy z Laura przeziębione (22nies córeczka ) i kichnelam i w tym samym momencie jakby coś mi podskoczylo w brzuchu . Myślicie ze to dzidzia ? To bylo tak jakby pod pępkiem /na wysokości pępka bardziej po prawej stronie . Dzidzia chyba nie jest aż tak wysoko jeszcze ? Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Aga serdecznie gratuluje !!:) super wieści ! Ja mam coraz bliżej do wizyty i coraz bardziej mnie brzuch ze stresu boli. To moje Dzidzi bedzie zestresowane przeze mnie na maksa.
Jeśli chodzi o spanie to nie mam z nim problemu bo zawsze spie na lewym boku :) to moj ulubiony :) ale zasypiam tak na brzuchu z nóżka zgięta ale odwrócona na lewa stronę :p jakos tak dziwnie :D

Odnośnik do komentarza

kaska1714
Super wieści !gratuluje zdrowej córeczki !
U nas dzis na obiad pulpeciki drobiowe w sosie pomidorowym z pietruszka i marchewka , do tego warzywa na parze i mizeria . Mmm pycha , corcia wlasnie tez zjadla i to dosc sporo ,wiec chyba smakowalo ☺

Mnie co chwile cos zakloje,albo zaboli . Ale najbardziej i tak mnie nie pokoi ten ucisk na szyjkę . Wizyta za tydz. Zobaczymy.

Mialam dzis dziwna sytuacje , otóż jesteśmy z Laura przeziębione (22nies córeczka ) i kichnelam i w tym samym momencie jakby coś mi podskoczylo w brzuchu . Myślicie ze to dzidzia ? To bylo tak jakby pod pępkiem /na wysokości pępka bardziej po prawej stronie . Dzidzia chyba nie jest aż tak wysoko jeszcze ? Co myślicie ?

A juz myślałam że tylko mnie non stop cos zaboli itp.... :-) codziennie myślę ze powinnam jechac do lekarza bo cały czas coś.... dzis np boli mnie tak w bokach brzucha i też stres.... ach... ile to człowiek nerwów straci zaczym dzidzia będzie, ja nawet jeszcze nie myślę o wyprawce :-)

Odnośnik do komentarza

megaritka
Cześć Mamusie!
Postanowiłam i ja do Was dołączyć, bo śledzę Was od dłuższego czasu. Czytanie forum jest stałym elementem każdego dnia :-)
To moja pierwsza ciąża.. Termin mam na 16 września. Jeszcze nie wiem kogo noszę pod sercem, ale jutro mamy połówkowe, więc liczę na to, że się dowiemy :-)

Hej kochana! :-) ja też dopiero wczoraj się przyłączyłam :-)

Odnośnik do komentarza

Ja na poczatku myslalam, ze moze przesadzam z tymi bolami, ze za bardO sie nad soba uzalam, ale lekarz ostatnio powiedziala, ze nie kazda kobieta tak przechodzi ciaze , ze ciagle cos boli cos nowego sie pojawia, powiedziala ze taka moja natura.. przed ciaza tez nie nalezalam do najzdrowszych ludzi:) ale najwazniejsze, zeby maluszek byl zdrowy i bezpieczny, a my kobitki jestesmy silne-damy rade:)
Witamy nowa mamusie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Kochane :-) :-*
Jakoś ciągle nie umiem ochłonąć :-D
Po cichutku przyznam, że choć jakieś przeczucie córeczki było, to jednak myślałam, że będzie Wiktorek :-)
Czyli obalam kolejne mity ciążowe co do płci :-D

Nie jem słodyczy , bo mnie odrzuciło, lodów nie jem, słodkiego nie piję, ciało mam gładziusieńkie, buzię mam taką samą, w sensie, że jej zbrzydłam jak to mówią na córeczke i brzuszek mam tylko do przodu :-)
Ponad to jem same kwaśne i wytrawne potrawy :-D

Większość wróżyła mi chłopczyka. A tu niespodzianka :-D
Teraz dumamy nad imieniem :-D

Ale póki co nie umiem się skupić, tyle emocji we mnie siedzi :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9w1d3iz7unwa2.png

Odnośnik do komentarza

Aga super wiesci, gratulacje:)))

Ja powoli zaczynam robic zakupy bo lekarka kazala mi byc gotowa ze po 32 tygodniu moge urodzic.... wiec musze byc gotowa wczesniej chociaz nie chce!! Strasznie sie boje ze dziewczynki moga sie urodzic tak wczesnie i mam nadzieje ze uda sie nam wytrzymac jak najdluzej w brzuszku..

Iwa podziwiam, ja juz tak szybko sie mecze i bola mnie pachwiny okropnie jak tylko gdzies troche sie przejde... wiec raczej u mnie tylko krotkie spacery wchodza w gre :)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...