Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

No, jestem z siebie dumna. Posprzatalam chate, popralam posciel i reczniki, zafarbowalam wlosy, wyregulowalam i zafarbowalam brwi, a na koniec wisienka. Dosiegnelam do stop i zrobilam pedicura. Zwykle uzywam skarpetek zluszczajacych, ale w ciazy mi za bardzo smierdza chemia. No i zaszalalam z tarkami i pumekasmi. To byla dopiero wielorybia joga!

Ana ja Ci nie pomoge, mialam jednego braxtona w 26 chyba tygodniu i od tamtej pory nie mam. Ale jesli Cie cokolwiek martwi to do poloznej, gina, albo ip na ktg dla spokoju swojego i dobra malenstwa.

Odnośnik do komentarza

Nie zapeszajac na razie już ich nie mam wiec jeszcze poczekam jak dalej będzie wiecej to na pewno wybiorę się do gina jak na razie mam wizytę za tydzień mam nadzieję że nie będzie potrzeby szybszej wizyty:)

Babyjaga też jestem z Ciebie dumna ja już nie była bym w stanie zrobić pediciuru dzisiaj ledwo ogoliłam nogi i to już dla mnie było coś bo przewracałam się jakąś godzine po wannie hehehe

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz powiedział, że braxtony na tym etapie są normalne. Ja mam praktycznie cały czas ostatnio brzuch napięty. Dzisiaj miałam jakiś dzień niemocy. Niby załatwiłam co chciałam byłam w NFZ bo wczoraj juz rady nie dałam. Pani nawet mila była wiec szybko poszło. Miałam poodkurzać ale mąż mnie wyręczył jak przyszedł z pracy bo ja nie byłam w stanie z moim brzuchem dzisiaj. Może to i dobrze bo podczas odkurzania spalił się odkurzacz śmierdziało że hoho. Także jakbym byla sama to pewnie bym się zdenerwowala. Zrobiłam jedynie pranie i obiad. Może jutro dam radę coś więcej zrobić.
Czytałam na majówkach. Zaczynam mieć stresa. Dzidzia niby na tym etapie jest bezpieczna ale ja bym chciała wszystko na tip top przygotować. Potrzebuję na to jakieś 2tyg. Po majówce niech się dzieje co chce. Może się do tego czasu wyrobię. W piatek mam wizytę w szpitalu zobaczymy co lekarz powie i ile Filipek waży.

Odnośnik do komentarza

Heh, wlasnie sie okazalo, ze golenie nog idzie mi gorzej niz skrobanie raciczek :-) ale czuje sie po tym wyczynie jakbym tone wegla przewalila.

Co do rozpakowywania to nie mozemy sie nakrecac. Ze ktos sie rozpakowal wczesniej, to przeciez nie znaczy, ze wszystkim nam sie tak zadzieje, a stres moze przyspieszyc. Wiec prasowac, pakowac, przygotowywac, ale bez stresu i paniki. Stres powoduje skurcze, wiec 10 glebokich oddechow i cium w brzuch ;-)

Odnośnik do komentarza

Babyjaga, brawo Ty :-)

Ana, to musial byc niezly widok na Twoje figury w wannie, hahaha.
Ja uzywam depilatora, wiec jest latwiej, rozkladam sie ja dywanie w salonie, no i nie ma ryzyka zaciecia sie.
Tez mam teraz strasznie napiety brzuch, chyba przesadzilam dzis z aktywnoscia - joga, sprzatanie, gotowanie i na deser prasowanie poscieli.
Koniec na dzis.
A jutro rano jade na morfologie, mam nadzieje ze bez przygod takich jak tu dziewczyny opisuja.

Odnośnik do komentarza

agnieszka.94
A ja chciałam sie Was cos zapytać caaaaalkiem z innej beczki :) jakiego używacie podkladu? Jest promocja w Rossmanie (!) -50% i chciałam jakis kupic, tylko nie wiem jaki:) chodzi mi o jakis dobrze kryjący, matujący bo mam paskudna cerę :) w końcu musimy jakos wyglądać w tej ciąży, prawda? :)

Właśnie wracam z rossmana;) ja używam max factory facefinity 3w1 od dawna do tego puder z tej samej serii z lusterkiem zloty. Ale to są mocno kryjące kosmetyki także kto co lubi. Na okres ciąży zmieniłam ten prasowany na creme puff tez z max factora jakoś lepiej mi leży. Zrobiłam zapasy za pół ceny plus róż z bourjois i korektor z max factor.
Przebyłam dziś 8 km wg mojego telefonu...bolą plecy...boli wszystko:(
Babyjaga ja nakładałam żele na stopy właśnie w weekend ufff co to był za wysiłek, ale jaka potem satysfakcja;)
Dziś już tylko leżenie bo jak nigdy czuje ze jestem ciężarówką...
Odnośnik do komentarza

gosiakzk
A my po ostatnich zajęciach w szkole rodzenia!! oglądaliśmy porodowke i powiem Wam, że teraz to dopiero się stresuje :(( jakoś panika coraz większa mi się włącza, że to już niedługo....

To ja mialam odwrotnie - zwiedzanie porodowki dalo mi wyobrazenie tego co mnie czeka i chyba mnie uspokoilo. Ale ja lubie miec wszystko przemyslane i zaplanowane.

Odnośnik do komentarza

Też kiedyś używałam kremów bb ale od kiedy dowiedziałam się że są szkodliwe dla kobiet w ciąży i karmiących zmieniłam na Astor skin match jest kryjacy i matujacy a do tego delikatny i trwały polecam :) Podobno te wszystkie bb mają jakiś składnik przenikajacy do krwioobiegu zachowujacy się jak hormon więc uważajcie dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza

Skurcze występują ale rzadziej i mniej boli pewnie nospa działa...
No ale dopadł mnie dołek ; /
Skurcze ,brak wsparcia u faceta który mówił że będzie mnie kochał i że dziecko będzie dopełnieniem miłości....
A wyjechał i zdradzał .... (i znowu płacz)
Dzisiaj byłam w aptece po nospe i jak zobaczyłam kobietę w ciąży z mężczyzną który patrzył na nią takim wzrokiem ... takim pełnym miłości i wsparcia ...że aż mnie w sercu zakuło ;'c

A co do podkładu to polecam Revlon colorstay.

http://www.suwaczek.pl/cache/ef7484b3db.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dagmara trzymaj sie mocno. Dobrze, ze skurcze mniejsze. Nie dokladaj sobie stresu. Staraj sie nie myslec. Co prawda na jakies minimalne minimum moge liczyc, ale wsparcia mentalnego i "tego" wzroku, przytulenia kumplowskiego, ludzkiego tez nie mam. A faktycznie jest to stan, w ktorym bardzo trzeba. Dziewczyny z mezami tez narzekaja na samotnosc ciazowa i brak wsparcia.
Poza tym pomysl, ze lepiej, ze nie ma faceta niz jakby mial byc taki ch...
Trzymaj sie dzielnie, zeby synus nie chcial wyjsc za szybko, zeby Cie przytulic.

Odnośnik do komentarza

Dagmaraa18
Skurcze występują ale rzadziej i mniej boli pewnie nospa działa...
No ale dopadł mnie dołek ; /
Skurcze ,brak wsparcia u faceta który mówił że będzie mnie kochał i że dziecko będzie dopełnieniem miłości....
A wyjechał i zdradzał .... (i znowu płacz)
Dzisiaj byłam w aptece po nospe i jak zobaczyłam kobietę w ciąży z mężczyzną który patrzył na nią takim wzrokiem ... takim pełnym miłości i wsparcia ...że aż mnie w sercu zakuło ;'c

A co do podkładu to polecam Revlon colorstay.

Dagmara, nie przejmuj się, dobrze ze dowiedzialas się tego teraz, a nie później. Znajdziesz takiego, który będzie Ciebie wart i pokocha Wasz dwupak.

Tez polecam revlon. Ale one sa dosyć ciężkie. Tyle, że cienka warstwę nakładam i nie ma efektu maski. :)

Pozdrawiam z nad miski z ogórkowa :D

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Babyjaga
Dagmara trzymaj sie mocno. Dobrze, ze skurcze mniejsze. Nie dokladaj sobie stresu. Staraj sie nie myslec. Co prawda na jakies minimalne minimum moge liczyc, ale wsparcia mentalnego i "tego" wzroku, przytulenia kumplowskiego, ludzkiego tez nie mam. A faktycznie jest to stan, w ktorym bardzo trzeba. Dziewczyny z mezami tez narzekaja na samotnosc ciazowa i brak wsparcia.
Poza tym pomysl, ze lepiej, ze nie ma faceta niz jakby mial byc taki ch...
Trzymaj sie dzielnie, zeby synus nie chcial wyjsc za szybko, zeby Cie przytulic.

Dziękuję za miłe słowa.
Wiem że mi przejdzie i że będzie dobrze. No ale swoje trzeba wypłakać.
Synuś kopie. Rozmawiałam z synusiem i dogadaliśmy się że poczeka do czerwca :)

http://www.suwaczek.pl/cache/ef7484b3db.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jola AN][quotegosiakzk
A my po ostatnich zajęciach w szkole rodzenia!! oglądaliśmy porodowke i powiem Wam, że teraz to dopiero się stresuje :(( jakoś panika coraz większa mi się włącza, że to już niedługo....

To ja mialam odwrotnie - zwiedzanie porodowki dalo mi wyobrazenie tego co mnie czeka i chyba mnie uspokoilo. Ale ja lubie miec wszystko przemyslane i zaplanowane.
[/quote

My byliśmy 2 tygodnie temu na szkole rodzenia gdzie pokazali nam porodowke. I ja właśnie się uspokoilam. Bo wiem gdzie isc itd. Jak będzie wyglądac to łoże do porodu, pokazali nam pozycje itp. Lubie wiedzieć chociaż troszkę co mnie czeka.
Co do podkładu to tez używam Max Factor 3w1. Kremów BB tez używam bo bardzo lubię. A ze w ciąży nie mozna ich używać to trochę przesadzone

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...