Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

czarownicavip
Hello.... dzień dobry śpiochy co tu tak pusto od rana, a ja zaliczyła już szkole slkep i oczywiście camemberta. Nie znalazłam info o tym serze favita. Pisze tylko mleko ale jakie?nic ani słówka chyba że nie widzę bo i ostatnio tak się mi zdarza chyba ciąża przysłoniła mi oczy

Skąd ta energia na działanie od rana ?:D ja leżę w łożku i póki co nie mam siły sie z niego ruszyć :-)

a href="http://

Odnośnik do komentarza

czitabu
czarownicavip
Hello.... dzień dobry śpiochy co tu tak pusto od rana, a ja zaliczyła już szkole slkep i oczywiście camemberta. Nie znalazłam info o tym serze favita. Pisze tylko mleko ale jakie?nic ani słówka chyba że nie widzę bo i ostatnio tak się mi zdarza chyba ciąża przysłoniła mi oczy

Skąd ta energia na działanie od rana ?:D ja leżę w łożku i póki co nie mam siły sie z niego ruszyć :-)

Ja dołączam do grona jeszcze leżących w łóżku:D za oknem leje to całkiem człowieka dobija taka pogoda :(

http://s9.suwaczek.com/201606087248.png

Odnośnik do komentarza

justy Dzieki za opinie :) no ja jestem mega zielona, nawet takie noworodka na rękach nie trzymałam :( to dla mnie pewnie to będzie ratunek.

Witajcie w tym ponurym,deszczowym dniu;) powiem Wam ze się trochę martwię, bo dzisiaj lecę na wakację za granicę a jestem chora. Mam nadzieje, że nie zaszkodzę mojej truskawce. Co Sądzicie? Wy byście ryzykowały czy pojechały ?
Buziaki ;*

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

Monix91
Witajcie dziewczyny. U mnie też dzisiaj szaro i ponuro za oknem ale ja już musiałam zaliczyć spacerek z pieskiem.
Syll a masz gorączkę? Ja pewnie bym pojechała na wakacje jak by to było tylko przeziębienie.

Na szczęście gorączki nie mam, więc chyba pojadę. Szkoda mi samego męża wysyłać ze znajomymi:P Najwyżej będę się tam kurować przy trochę cieplejszej pogodzie xD

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

~Marzi82
Mam do Was pytanie ? Wszystkie już czujecie ruchy dzidziaków?Ja kończę 20 tc i w zasadzie kompletnie nic:/ 4.01 miałam wizytę plus usg połówkowe i wszystko ok, wiec cierpliwie czekam. Ale uspokojenie się tak naprawdę jak wreszcie coś poczuje:( 12.01 idziemy raz jeszcze na to 3D także chyba nie wariuje jeszcze aż tak bardzo bo znów za chwilkę lekarz skontroluje czy jest ok.

Cześć czarownice
Jeśli to Twoja pierwsza ciąża możesz je czuć około 22 tyg dopiero a jak łożysko jest na przedniej ścianie to trudno chwycić od razu najlepiej zjedz parę cukierków i się połóż bobasy stają się aktywne bardzo po słodkim
Ale ja się dziś czuje podle buuu

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Stardust ma rację - ja też nie czuje jeszcze kopniaków :)to moja pierwsza ciąża i 19 tydzień. pocieszam się ze przyjdzie czas ze będę miała już dość tych kopniaków także nie ma co się denerwować.

Przez ostatnie dwa dni tez czułam się beznadziejnie. Głowa pękala. Dzisiaj jest z kolei super ;). Słońca brak tak bardzo... heh.

Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3k4iyrxx3m.png

Odnośnik do komentarza

heja :)
dawno do Was nie zagladałam, także mam co nadrabiać. W niedzielę skończyłam 17 tydzień, rozpoczął się 18. W środę lekarz.. mam nadzieję,że w końcu dowiemy się co za fasolka się wykluła ;) . Od jakiś 2tyg już czuję się znacznie lepiej, poprawił mi się humor, skończyły nudności i rozdrażnienie. Mimo to, ostatnio wymiotowałam, kiedy do mojego nosa dotarł nieprzyjemny zapach.. też tak macie? :D
Muszę się też trochę pożalić,bo kto jak nie Wy lepiej mnie zrozumie. Otóż jestem na L4 od 31.10.15, za listopad otrzymałam wynagrodzenie od pracodawcy, plus jeszcze parę groszy za grudzień tzn 100zł. Teraz czekam na pieniadze z zusu, o których nic nie słychać.. Powiedzcie, dostajecie regularnie i tyle co powinnyście?zawsze miałam kasę na koniec miesiąca, a teraz czekam i czekam.. może najniższa krajowa to nie jest szczyt moich marzeń,ale zawsze miałam jakiś grosz dla siebie i nie musiałam prosić się męża. :P to chyba pogoda za oknem tak na mnie działa.. Co u Was? Pozdrawiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny. Jutro idę na usg kolejne :) tym razem prywatnie.. jednak sprzęt lepszy niż tam gdzie wysyła mnie mój gin .Tam nawet nie miałam widoku na monitor. Jeśli wszystko będzie również ok to spokojnie będę czekała. To mój pierwszy dzidziak i w sumie to prawie nie czuje ze w ogóle jestem w ciąży. Piersi ogromne i wyskoczył mały brzuszek a poza tym nic...chciałabym juz żeby mój lokator trochę się bardziej ujawnił ;) hihi

Odnośnik do komentarza

sylfka
heja :)
dawno do Was nie zagladałam, także mam co nadrabiać. W niedzielę skończyłam 17 tydzień, rozpoczął się 18. W środę lekarz.. mam nadzieję,że w końcu dowiemy się co za fasolka się wykluła ;) . Od jakiś 2tyg już czuję się znacznie lepiej, poprawił mi się humor, skończyły nudności i rozdrażnienie. Mimo to, ostatnio wymiotowałam, kiedy do mojego nosa dotarł nieprzyjemny zapach.. też tak macie? :D
Muszę się też trochę pożalić,bo kto jak nie Wy lepiej mnie zrozumie. Otóż jestem na L4 od 31.10.15, za listopad otrzymałam wynagrodzenie od pracodawcy, plus jeszcze parę groszy za grudzień tzn 100zł. Teraz czekam na pieniadze z zusu, o których nic nie słychać.. Powiedzcie, dostajecie regularnie i tyle co powinnyście?zawsze miałam kasę na koniec miesiąca, a teraz czekam i czekam.. może najniższa krajowa to nie jest szczyt moich marzeń,ale zawsze miałam jakiś grosz dla siebie i nie musiałam prosić się męża. :P to chyba pogoda za oknem tak na mnie działa.. Co u Was? Pozdrawiam :)

Hej, ja tez mogę ponarzekać na zus. W poprzedniej ciąży dostawałam pieniądze zawsze 2-3 dni po skończonym l4, wiec przynajmniej wiedziałam kiedy mogę się spodziewać. Teraz zus postanowił mnie skontrolować na zwolnieniu, wiec przesunął sie termin kiedy mi wyplacaja zasilek. Teoretycznie jest tak, że zus musi wypłacić Tobie pieniądze w ciagu 30 dni od otrzymania od Twojego pracodawcy zwolnienia. Ja nawet kiedys dzwonilam na infolinię, bo wydawało mi się że juz po terminie. W razie czego spróbuj zadzwonic, powiedzą Ci przynajmniej na jakim etapie rozpatrywania są.

Odnośnik do komentarza

sylfka
heja :)
dawno do Was nie zagladałam, także mam co nadrabiać. W niedzielę skończyłam 17 tydzień, rozpoczął się 18. W środę lekarz.. mam nadzieję,że w końcu dowiemy się co za fasolka się wykluła ;) . Od jakiś 2tyg już czuję się znacznie lepiej, poprawił mi się humor, skończyły nudności i rozdrażnienie. Mimo to, ostatnio wymiotowałam, kiedy do mojego nosa dotarł nieprzyjemny zapach.. też tak macie? :D
Muszę się też trochę pożalić,bo kto jak nie Wy lepiej mnie zrozumie. Otóż jestem na L4 od 31.10.15, za listopad otrzymałam wynagrodzenie od pracodawcy, plus jeszcze parę groszy za grudzień tzn 100zł. Teraz czekam na pieniadze z zusu, o których nic nie słychać.. Powiedzcie, dostajecie regularnie i tyle co powinnyście?zawsze miałam kasę na koniec miesiąca, a teraz czekam i czekam.. może najniższa krajowa to nie jest szczyt moich marzeń,ale zawsze miałam jakiś grosz dla siebie i nie musiałam prosić się męża. :P to chyba pogoda za oknem tak na mnie działa.. Co u Was? Pozdrawiam :)

Ja jestem na zwolnieniu od 6.10.2014 i rownież dostaje najniższa krajowa (taka umowa niestety;/) mi akurat wypłaca pieniążki pracodawca i rozlicza sie z zusem wiec pieniążki dostaje regularnie , ale zastanawiałam sie czy jak od stycznia najniższa krajowa wzrosła to czy należy nam sie więcej czy pozostaje ta kwota ktora otrzymywał dotychczas ?.. Orientujecie sie moze jak to jest ?

A co do dzisiejszego dnia .. To głowa pęka :/ jedyne co zrobiłam to obiad a tak cały dzień w łożku

a href="http://

Odnośnik do komentarza

czarownicavip
A tak was zapytam właśnie o prowadzenie konta bo ja mam w pko i jak wspomniałam wychodźi mnie 20zl m-cznie. Doradźcie cos dobrego i nie drogiego jakiś bank

W alior bank mam konto za ktore płace 6 zł miesięcznie :-) warto zapoznać sie z ich oferta bo wiem ze maja tez darmowe konta ale nie zaglebialam sie w tym temacie

a href="http://

Odnośnik do komentarza

czarownicavip
Tak czytam o tym zusie to ja mam inaczej bo po pieniadze ide do zakładu pracy bo czesc pieniędzy miałam wyplacane na konto a czesc do reki i tak jest do teraz tylko musze konto zlikwidować bo prawie 20 zl biorą za utrzymanie konta miesięcznie ale kasę zawsze! mam 5.

ZUS wypłaca zasiłek chorobowy w sytuacji, kiedy w firmie jest zatrudnionych poniżej 20 osób na umowę o pracę. Jeżeli jest więcej to wtedy płaci pracodawca.
Jadę jutro do szpitala na dokładne badania nerek i pęcherza. Trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza

czarownicavip
Mi chodzi o kartę i przelewy bo to w sumie chyba ważne. Zdenerwowalam sie na pko bo to przesada myślałam może mBank ale zobaczę takze na alior bank tylko muszę zobaczyć za jakas placowka

Jedyna opłata jaka ponoszę co miesiąc to sześć złotych wiec chyba jest to opłata za prowadzenie konta przelewy i kartę . A z karty korzytaam czasami wsumie i przelewy robie co miesiąc :-)

a href="http://

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam z samego rana. Ja dziś znów po nieprzespanej nocy. Gorączki ciąg dalszy i młody bardzo marudzi. Na szczęście udało mi się zbić temperaturę w ciągu nocy i teraz jest tylko 37. Ale ja jestem wykończona, uff. Może odeśpię jak pójdzie spać.
Co do konta, może sprawdźcie też Eurobank. Ja tam nie mam konta ale rodzice mają i chyba nie jest najgorzej.
Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem od połowy października ale pieniądze otrzymuję reguralnie bo wypłaca mi pracodawca. W poprzedniej ciąży było mniej osób w firmie i dostawałam pieniądze z zusu i też nie było problemów.
Jutro idę na wizytę do mojej lekarki nie mogę się doczekać bo miesiąc nie widziałam mojej dzidzi.
Muszę się też umówić na połówkowe. Ale tym razem chyba zabiorę męża.

Odnośnik do komentarza

czarownicavip
A tak was zapytam właśnie o prowadzenie konta bo ja mam w pko i jak wspomniałam wychodźi mnie 20zl m-cznie. Doradźcie cos dobrego i nie drogiego jakiś bank

Ja też mam pko i czasami naprawdę nie wiem za co oni mi ściągają te wszystkie opłaty.. za prowadzenie konta, czy karty czy czegoś tam pomiedzy listopadem a grudniem miałam na minusie ponad 40zł. A,że wypłate dostawałam w "rękę" to nie zawsze pamiętałam żeby zaglądać na konto.. i dostałam upomnienie. Teraz zmieniam bank i waham się pomiędzy alior a milenium.

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam! Jestem tu nowa :) Planowana data porodu 06.06.2016 r.
Na chwilę obecną padły 3 stwierdzenia, że będzie dziewczynka, 1 że chłopiec.
Jutro jadę na kolejne USG wiec trzymajcie kciuki by maleństwo dało się bliżej poznać :)

Co do konta, ja od kilku lat posiadam w ING. Konto mam za zero zł, obsługę internetową również, przelewy też zero zł. Warunkiem jest zrobić wydatki z karty na kwotę 300 zł w przeciągu m-ca liczonego od 29 do 28 następnego m-ca.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...