Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przykro, że większość dziewczyn gdzieś uciekła ale trzeba żyć dalej ;).

Jezeli chodzi o bóle głowy... ja tez się z nimi mordowałam przez cały pierwszy trymestr ale jakoś wyrobilam bez apapu ;). Dasz rade :). Teraz z kolei bardziej niż zwykle meczy mnie moje niskie ciśnienie - zawsze coś.

Maxi cosi - z ta nazwa kojarzył mi się do tej pory głównie fotelik/nnosidełko do auta ale widzę w necie ze rzeczywiście mają wózki. Wygląda na dość hmm stabilny :D. Jestem totalnym laikiem w kwestiach wozkowyxh także mam nadzieje ze mi coś w razie czego doradzicie. Miłego dnia Dziewczyny!

http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3k4iyrxx3m.png

Odnośnik do komentarza

Trafił mu się w bardzo dobrej cenie i to była szybka decyzją. A jak mawiaja okazja drugi raz się nie powtórzy. Stardust na Ciebie przynajmniej można liczyć z tej "starej" grupy czarownic. Pomimo ciężkich dni jakie miała jesteś bardzo dzielna. Mam nadzieję że po woli wszystko wraca do ładu. A tak w ogóle to kłaniam się nowym użytkowniczkom Witamy czerwcowe mamuśki.
Dziewczyny zapytań macie jakieś problemy że sercem? Bo mi dziś się właśnie coś przydarzyło i to nie jest chyba normalne. Takie miałam wrażenie jakby mi się serce przewracało. Nie wiem może za mało potasu i przez to serce tak wariuje.

Odnośnik do komentarza

Czarownicavip

Takie kołatania serca to chyba ciśnienie właśnie? Mnie się chyba coś takiego kilka razy zdarzyło ale łącze to z moim ciśnieniem po prostu. Któraś z dziewczyn porównała wcześniej ciążę do wejścia na Mount Everest i czasem tak o tym myślę właśnie ;).

Poczytałam o Twoim wózku ale wiadomo jak to na forach.. wygląda ładnie :D. Z minusów pisali tylko o ciężarze ale myślę że jak nie mieszkasz na 4 piętrze bez windy to będzie ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3k4iyrxx3m.png

Odnośnik do komentarza

Myślę że dziewczynki które właśnie wywiady odwiedza nas. Trzeba mieć nadzieję na pewno się odezwa. Bo to właśnie przez jakiegoś piepszonego trola który nie umie się kulturalnie zachować tylko krytykować że jesteśmy spaślaki. Ahhh.... Jakbym dotrwała to bym....

Właśnie masz rację Marusia2016 że to takie kołatanie serducha bylo. Trzeba to do lekarza iść?

Odnośnik do komentarza

Czarownicavip

Na ludzką głupotę nic nie poradzisz. To takie typowe w dzisiejszych czasach... :/

Jak cie to martwi to powiedz o tym Twojemu lekarzowi - po co się przejmować. I jeśli możesz sprawdzaj sobie ciśnienie w domu do tego czasu. Ja bym tak zrobiła.
U mnie ciśnienie dziedziczne ale mocniej dokuczać zaczęło mi dopiero teraz. Staram się tym nie martwić. Wiem ze pomaga ruch ale ja w ciąży musze uważać wiec ćwiczenia nie wchodzą w grę ale spacery i basen jak najbardziej ;).

http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3k4iyrxx3m.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez Tu jeszcze jestem. Co prawda dawno nie pisalam ale caly czas czytam. Mam zamiar zostac Tu oczywiscie do konca albo I nawet dluzej :) po porodzie jest dopiero o czym pisac. Kupki kolki pokarm w piersiach dieta itd.
Moj maly jest chyba wielkim spiochem. W poprzednich ciazach chlopcy caly czas sie wiercili i czulam ich juz w 16 i 15 tyg a teraz dopiero w 18 . Teraz jestem w dwudziestym i czuje go tylko czasem wieczorem . Nieraz sie martwie i naciskam brzuch a on nadal spi . Bywa ze przez dwa dni Nic. Ja juz chce leciec do lekarza a tu Nagle maly sie obudzi i kopnie z 3 razy i znowu idzie spac. Oby tez taki byl po porodzie.

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuśki :)) ja jak pisałam wcześniej mam termin na 10.06 akurat w moje imieniny:)) nasza kruszyna zaczyna mamusie kopać i obecnie już nawet czuje to mój mąż jak przylozy rękę:) niesamowite uczucie :)) ja na połówkowe idę dopiero 19.01, bo wcześniejszych terminów nie było, a koniecznie chciałam iść do tego samego co robił genetyczne :)) już się nie mogę doczekać aż poznamy płeć, żeby wreszcie nazywac nasza kruszyne imieniem :) a wy znacie już płeć???:))

http://s9.suwaczek.com/201606087248.png

Odnośnik do komentarza

Dawno się nie odzywałam tylko podczytywałam. Też mam nadzieje że nasze forum nie zamilknie. Pisze głównie z komórki więc nie chce mi się bawić w prywatne forum. U nas dzidzia kopie głównie wieczorem albo jak uda mi się w ciągu dnia na chwilkę przysiąść. We wtorek mam wizytę kontrolną więc już nie mogę się doczekać. Ciągle nie mamy imienia dla naszego synka.
Jutro do naszej rodziny zawita nowy członek rodziny. Będziemy mieli pieska. Może uda mi się wkleić zdjęcie.

Odnośnik do komentarza

kamilka00
Ja tez Tu jeszcze jestem. Co prawda dawno nie pisalam ale caly czas czytam. Mam zamiar zostac Tu oczywiscie do konca albo I nawet dluzej :) po porodzie jest dopiero o czym pisac. Kupki kolki pokarm w piersiach dieta itd.
Moj maly jest chyba wielkim spiochem. W poprzednich ciazach chlopcy caly czas sie wiercili i czulam ich juz w 16 i 15 tyg a teraz dopiero w 18 . Teraz jestem w dwudziestym i czuje go tylko czasem wieczorem . Nieraz sie martwie i naciskam brzuch a on nadal spi . Bywa ze przez dwa dni Nic. Ja juz chce leciec do lekarza a tu Nagle maly sie obudzi i kopnie z 3 razy i znowu idzie spac. Oby tez taki byl po porodzie.
.

U mnie jest bardzo podobnie w 16, 17 tyg. czulam ruchy i kilka dni spokoju trochę się nawet bałam ale ostatnio to wieczorem jak lezymy córka położyła rączkę to mówi że czuła jak dzidziuś kopnął i ile miała radochy że ją zaczepia ☺.

Odnośnik do komentarza

Hej :) Dawno mnie nie było i zapomniałam hasła :///
Ruchy czuję od 15 tygodnia :)
Od 4 dni czuję bardzoooo mocne ruchy :)) Cudowne uczucie
Czekam na 12.01 już chcę wiedzieć czy syn czy córka :)
Gdy czasami się śmieje mam ból w podbrzuszu po prawej stronie miała któraś z was ? Takie dziwne uczucie ból i tak jakby rwało pod brzuchem.

Odnośnik do komentarza

Czarownicavip.... ale bedziecie miec bryke fajny ten wózeczek... my tez musimy sie zaczac rozgladac, tylko kurcze zawsze brakuje mi czasu....
A jesli chodzi o ruchy maleństwa to kilka razy "coś" poczulam ale nie jestem pewna czy to dzidzius czy ruch jelit ;-) jutro zaczynam 17tc i codzien wyczekuje solidnego kopniaka :-)
A bole glowy na szczescie mialam tylko 2 razy ale byly nardzo silne trwajace caly dzien....

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) skoro tyle tu nowych osób to ja też się w końcu przełamie i napisze. Terminy mam rozbieżne - z OM wychodzi 02.06 a z usg 14.06. Jestem juz po połówkowym i będziemy mieli synka. Dla nas to super wiadomość, bo mamy juz czteroletnią córeczkę. Mam ogromna nadzieję, ze to forum przetrwa:)

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie jestem zadowolona ze prawie wózek mamy ale z drugiej strony czy to nie za wcześnie na wózek ja chciałam tak kolo 7-8m-ca no ale... nie chce być jedza dla męża i dla świętego spokoju no to kup. Nie jestem pewna kogo nosze pod serduchem a Ten wuskakuje z wózkiem. Ale jest czarny wiec uniwersal. Jak będę mię kiedys czas to wrzucę zdjecie

Odnośnik do komentarza

Czarownicavip, nie chciałaś wózka bo zabobony? Jeden wydatek mniej ;)
Myślałam o wózku 3w1 ale naczytalam się ze jak coś jest do wszystkiego.. no właśnie. Chyba ze wózek kosztuje więcej tzn od 2,5 tysiąca w górę. Co wy na to?

Bardzo się ciesze ze się tyle dziewczyn uaktywnilo - od razu jakoś raźniej :D

A co do ruchów to jakoś dwa tygodnie temu wydawało mi się ze coś czuje.. plumkanie laskotanie etc. Ale teraz nic i tez fiziuje nie mogąc doczekać się usg żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. A brzuch powoli zaczął rosnąć w końcu!

http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3k4iyrxx3m.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...