Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

czarownicavip
Trafił mu się w bardzo dobrej cenie i to była szybka decyzją. A jak mawiaja okazja drugi raz się nie powtórzy. Stardust na Ciebie przynajmniej można liczyć z tej "starej" grupy czarownic. Pomimo ciężkich dni jakie miała jesteś bardzo dzielna. Mam nadzieję że po woli wszystko wraca do ładu. A tak w ogóle to kłaniam się nowym użytkowniczkom Witamy czerwcowe mamuśki.
Dziewczyny zapytań macie jakieś problemy że sercem? Bo mi dziś się właśnie coś przydarzyło i to nie jest chyba normalne. Takie miałam wrażenie jakby mi się serce przewracało. Nie wiem może za mało potasu i przez to serce tak wariuje.

Mimo tego trolla trudno tu nie wracać bo ja jestem tu od pierwszej strony o ile mnie pamięć nie myli haha więc latam na miotle tu i tam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Marusia tak ja mówisz -zabobon. Ale jestem dobrej myśli ze wszystko będzie dobrze. Miałam wózek 3w1 przy córce i dla mnie porazka dla tego teraz taka decyzja żeby dołożyć i kupic porzadny. Chociaż teraz tez będzie 3w1 to jednak jakość bez porównania. Cieszę się że czujecie choćby delikatne ruchy to jest wspaniale mój dzidziuś też kopie ale w większości to śpi.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny w sobotnie popołudnie :) ależ miałam dzień, w tygodniu nigdy nie chce mi się nic robić wiec nadrabiam w weekendy. Caly dom wysprzątany, dwie pralki wyprane, zakupy zrobione i nawet dwudaniowy obiad ugotowalam:) aż jestem z siebie dumna:) na wieczór jeszcze tylko prasowanie i mam kolejny tydzień lenistwa:P a wam jak mija dzień?

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Dzisiaj miałam okropny dzień. Rano pohaftowałam dodatkowo puscila mi sie krew z nosa i ciśnienie mi spadlo na 102\64 wiec marusia2016 miałaś racje z tym ciśnienie. Wypilam kawę to się tak roztrząsam jak galaretka. Będę we czwartek u lekarza to mu powiem o tym sercu i ciśnieniu.czitabu ja w pierwszej ciąży to dokladnie w 20 tyg poczułam ruchy. Różnie to jest ja jestem taka troche przy kości.

Odnośnik do komentarza

Cześć mamuśki. Ja dzisiaj pracowałam od 7 do 16 a teraz leniuchuje na kanapie :)
Ja też mam często niskie ciśnienie ostatnio miałam 96/62 i wtedy odrazu czuje się jak po nocnej imprezie ale kawa często mi pomaga (ja bez kawy z domu nie wyjdę).
Też już zaczęłam się zastanawiać nad wózkiem dla malucha i powiem Wam że jestem zielona w tym temacie, który wózek będzie najlepszy.

Odnośnik do komentarza

Ja ciagle przegladam stronki z wózkami i mam juz dosc...oczywiscie te co mi sie podobaja zawsze musza miec cene z kosmosu ;-) jedyna co mam dla dzidziusia to 2 kartony ciuszków po dzieciach moich braci ale te ubranka leżą juz 3 lata u nas :-) pasuje nam w ogóle zacząć ogarniać sypialnie i ciagle brakuje nam czasu. Chyba na L4 pasuje iść ;-)

Odnośnik do komentarza

Monix91
Zewa jeszcze nie znam :) mam nadzieję że się dowiem na połòwkowym usg 18.01. Już nie mogę się doczekać. W Szwecji masz tylko jedno usg na całą ciążę jak się nic nie dzieje. Ja i tak będę robiła prywatnie jeszcze jedno usg pod koniec ciąży.

Kurczę chyba bym umarła z ciekawości jakbym miała tylko jedno usg. Fajnie jest popatrzeć sobie na bobasa w brzuchu :) no ale za to na pewno będziesz miała super opiekę po porodzie. Długo tam mieszkasz?
A wracając do wózków to my chyba kupimy lepszy, ale używany. W większości są w dobrym stanie, a po co płacić fortunę za sprzęt, którego będziemy używać tylko kilka miesięcy (mamy super spacerówkę po córce).

Odnośnik do komentarza

stardust.serw
czarownicavip
Trafił mu się w bardzo dobrej cenie i to była szybka decyzją. A jak mawiaja okazja drugi raz się nie powtórzy. Stardust na Ciebie przynajmniej można liczyć z tej "starej" grupy czarownic. Pomimo ciężkich dni jakie miała jesteś bardzo dzielna. Mam nadzieję że po woli wszystko wraca do ładu. A tak w ogóle to kłaniam się nowym użytkowniczkom Witamy czerwcowe mamuśki.
Dziewczyny zapytań macie jakieś problemy że sercem? Bo mi dziś się właśnie coś przydarzyło i to nie jest chyba normalne. Takie miałam wrażenie jakby mi się serce przewracało. Nie wiem może za mało potasu i przez to serce tak wariuje.

Mimo tego trolla trudno tu nie wracać bo ja jestem tu od pierwszej strony o ile mnie pamięć nie myli haha więc latam na miotle tu i tam :D

stardust nie uniem wehsc na forum co soe dzieje :(

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy9n73g98bjagx.png

Odnośnik do komentarza

Kaja100p
Ja ciagle przegladam stronki z wózkami i mam juz dosc...oczywiscie te co mi sie podobaja zawsze musza miec cene z kosmosu ;-) jedyna co mam dla dzidziusia to 2 kartony ciuszków po dzieciach moich braci ale te ubranka leżą juz 3 lata u nas :-) pasuje nam w ogóle zacząć ogarniać sypialnie i ciagle brakuje nam czasu. Chyba na L4 pasuje iść ;-)

Mam tak samo z wózkami -jak cos przeglądam i mi sie spodoba to cena mnie powala na ziemie haha ☺️ Ja czasu mam nadto ;) odkąd sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy to jestem na L4 bo praca fizyczna i nie dałabym teraz rady ..

a href="http://

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, jestem w 19 tyg. termin na 11.06. Niedawno trafiłam na forum, tak prawdę mówiąc trochę dlatego że poszłam na L4 i mam teraz więcej czasu dla siebie :-) Postaram się zaglądać tu tak często jak to tylko możliwe (czyli jak mój dwuletni synek będzie spać):-) Pozdrowionka dla wszystkich mamuś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...