Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Justy, ale już chyba bliżej wyjścia do domku?
Ciepła woda nie powinna przekraczać naszej temperatury ciała, wtedy jest okej.. I nie powinno się długo siedzieć w wannie czy gdzie tam siedzimy :) Tak z 15 minut. Ja obecnie wolę kąpiele w wannie niż prysznic..
Babyjaga weny, weny i mocy :-) Mało Ci zostało, zrób szybko i satysfakcja gwarantowana :)
Mi nie puchną ręce, raz zauważyłam lekko opuchnięte nogi, ale to w sumie cały dzień byłam na nogach.
Co do czkawki, to moja Zosia też ma często. Śmieję się wtedy, że tak zachłannie pije wody płodowe :) Wczoraj w dzień też miała leniuszka, i mało się kręciła, a wieczorem tak fajnie stópkami odbijała. Już się nie mogę doczekać jak te stópki ucałuję :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Chcialam sie fajnie nastroic na dzis. Machnelam peeling, maseczke, wgramolilam sie do wanny, ogolilam uda. Z lydkami dalam spokoj. Nie wiem jak to mozliwe, moze z nadmiaru celilitu, ale wygladam jakbym sie golila siekiera. Mam tak poorane nogi, ze az plakac mi sie chce. Maszynka nowa wiec nie ma mowy, ze tepa.
Szlag by takie poprawianie nastroju :-/

Odnośnik do komentarza

No cóż, ciężko powiedzieć czy bliżej do wyjscia. Płytki skaczą: raz w górę raz w dół. Jeszcze ostatnio zaczęli przebąkiwać ze szyjka jakąś miękka, ehh. Do tej pory u mnie zero snów na temat ciąży i dziecka a dwa dni temu nagle sen ze jestem w szpitalu i juz urodziłam i młody w inkubatorze, ehhh. Niby mam już skończone 34 tyg. i waga 2200, ale niech jeszcze siedzi spokojnie w brzuchu. Do terminu mam jeszcze niecale 6 tygodni ale ostatnio taki nastrój ze chciałabym dociągnąć jeszcze 2 żeby mieć skończone 36. Taki mam narazie cel a co będzie dalej zobaczymy. A o wyjściu juz nie myślę, wole się nie nastawiać bo potem tylko rozczarowanie i dół.

Odnośnik do komentarza

Witam dziś. Mi nic nie puchnie ani nie swędzi,co do gorących kąpieli to fakt,powinno sie unikać wogóle ciepła,nawet wylegiwania sie na słońcu,sauny ale to przecież chyba wszystkie wiedza akurat.
Babyjago przepraszam ale rozśmieszyłaś mnie.....
U mnie dzis ciąg dalszy intensywnej pracy,mam wyrozumiałych sąsiadów którzy zgodzili sie na dzisiejszy hałas.Albo głupio im było odmówić :D

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

goherek
Witam dziś. Mi nic nie puchnie ani nie swędzi,co do gorących kąpieli to fakt,powinno sie unikać wogóle ciepła,nawet wylegiwania sie na słońcu,sauny ale to przecież chyba wszystkie wiedza akurat.
Babyjago przepraszam ale rozśmieszyłaś mnie.....
U mnie dzis ciąg dalszy intensywnej pracy,mam wyrozumiałych sąsiadów którzy zgodzili sie na dzisiejszy hałas.Albo głupio im było odmówić :D

Haha, bo "kobiecie w ciąży się nie odmawia" :-D

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Witam Dziewczyny z majówki. Całe szczęście złe prognozy się nie sprawdziły. W Żywcu wczoraj i dzisiaj pięknie. Zjedliśmy rosołek i wybieramy się do Szczyrku. Może jakoś dam radę. Wczoraj po ciepłym dniu i nogi i ręce opuchnięte. Teraz też już trochę.
Zabrałam ze sobą torby do szpitala jakby co. Mam nadzieję że się nie przydadzą. Ale przynajmniej mam już spakowane wszystko. A tak pewnie bym czekała.
Pozdrowienia dla wszystkich ciężarówek. Tym w szpitalach zdrówka i wytrwałości.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Wszystkim!:)
Ja wczoraj się zebrałam na zakupy po sprzataniu ,zrobiłam 2 płyty z szynki i serów, rolki szynowe,tortille wg Joli z łososiem, koreczki i faszerowane serkiem ogórki zdążyłam tylko łepetynkę umyć, zrobić makijaż i juz byli goście. Poszli po 1 to jeszcze posprzstalam. Dzidzia siedziała ze mną do oporu i wyraźnie dawała o sobie znać kopniakami :) No chyba jej się na ten świat nic a nic nie spieszy.
Byłam taka zła wczoraj po tym gonieniu ale tak mam wszędzie czyściutko dziś ze od razu przyjemniej jakoś.:) hihi
Justy już 2 tyg minęły? ? Jak ten czas leci...trzymaj się tam jakoś i bądź silna i tak nic nie poradzisz a lekarze wiedzą co robią.
Aga miłego wypadu!
Goherek...uśmiałam się a poza tym jak ja Cię podziwiam jak my tutaj remontowalismy całą górę to pod koniec to już były takie nerwy bo co oporzadziłam to znów coś wyskakiwało i kurz pył gips, już myślałam że będę mordować a Ty dzielnie dajesz radę w ciąży...
U nas słońca brak wiec chyba grilla odpuscimy, zobaczymy jak dalej w dzień. I odpoczywaaamy...:)
Babyjago nie wiem co za harakiri tam popełniłaś...:) ostatnio dziewczyna u gina w 6 miesiącu ale już ze znacznym brzuchem powiedziała mi ze golarkę zakupuje normalną taka elektryczną jak faceci używają. ..jakiś pomysł to jest...
Dagmaraa18 Ty uważaj z tym jacuzzi bo nie wskazane jest siedzieć w gorącym ja zrezygnowałam z tego juz w 1 trymestrze.

Odnośnik do komentarza

My z Julcia pozdrawiamy ze slonecznego pomorza ! :) pogoda cudna, az humor mi sie troche poprawil jak na tarasie zalanym sloncem posiedzialam :)

Niedlugo zbieram sie pomoc w sprzataniu po wczorajszej Komunii, czuje troche jakbym to ja ja organizowala :P

U mnie z puchnieciami roznie, jeden dzien lepiej jeden gorzej ale nogi sa tylko podpuchniete a nie grube jak serdele wiec nie moge narzekac :)

Odnośnik do komentarza

heh, Goherek, sama się z tego w sumie śmieje. Nie dysponuję niestety elektryczną, więc przerzucę się na krem na całe nogi, to już niedługo, to może nie zbankrutuję całkiem. Ale swoją drogą, to celulit na udach zrobił mi się tak okropny, że wolę nawet nie patrzeć w tamta stronę, mimo masowania szczotą podczas mycia, balsamów itp. Mam nadzieje, ze zwalczę później, jak się hormony uspokoją.

Marzi, tak się właśnie zastanawialam czy masz kaca czy co, że tak długo się nie odzywasz ;-)

Odnośnik do komentarza

No pospaliśmy do 10.30 po tym całym zamieszaniu:)
Też się przerzuciłam na krem, kupiłam z Joanny ostatnio do delikatnej skóry, nie jest zbyt drogi i nie uczulił a nałożyłam tez na bikini.
A z celulitem to się łączę w bólu, nawet nie patrzę na te moje udziska a przeciez tez masuję i wcieram kremy 3x dziennie. Ale kicham to po porodzie zacznę z tym walczyć ambitniej to akurat rzecz do zwalczenia i to sobie powtarzam:)

Odnośnik do komentarza

Justy, super że masz takie dzielne podejście.
Goherek, no to fakt kobiecie w ciąży się nie odmawia :D hihi, dobrze, że remont postępuje nawet w dni wolne :)
Babyjaga, ja też czasami tak miałam nawet przed ciążą, że gdzieś maszynki działały na mnie uczulająco. Mówiłaś, że u Ciebie pustki w rossmanie, a możesz też online jak potrzebujesz jakieś tusze, bo promocja chyba do jutra. Też muszę się zaopatrzyć w krem do depilacji.
Dziewczyny, udanej majóweczki i dobrych humorków :)
My właśnie wróciliśmy z 5km spaceru po lesie, czuję się jakbym przeleciała całą Polskę i odwiedziła każdą z Was na kawę :D Czyli zadowolona i zmęczona :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

spoko, spoko, ja się nie zamierzam poddawać, tym bardziej teraz. Nie mogę dziecku tego zrobić, żeby w przedszkolu wołali "babcia przyszła" ;-) Z resztą od dawna słyszę od życzliwych "ooo po 30-tce zobaczysz, grawitacja, hormony, otyłość i uwiąd", nie zobaczyłam, po 40-miało mnie dopaść i przygwoździć do gleby, nie przygwoździło. Więc może i teraz jakoś udźwignę :-)

Dziewczęta, naskrobałam jedne podrozdział w bólach... :-) i zaraz idę na spacer.

a Wy się wygrzewacie na słoneczku chyba, bo cisza dziś. Bardzo słusznie

Odnośnik do komentarza

babyjaga zazdroszczę w takim razie takiego wyglądu :D pamiętam jak kiedyś wstawiłaś zdjęcia z sesji, wyglądałaś kwitnąco! ale coż, pewnie dobre geny, pozytywne nastawienie, poza tym dbasz o siebie :) i to recepta na piękny wygląd niezależnie od wieku ^^
a cellulit ? nawet mnie dopadł w ciąży mimo młodego wieku. po rozpakowaniu będziemy się nawzajem naładowywać pozytywna energią w walce z tą 'przypadłością'

Odnośnik do komentarza

sudectiive dziękuję, kochana jesteś, ale nie przesadzajmy, to tylko(aż) geny i dzięki nim wygląd "w miarę" szału nie ma, ale grzech byłoby narzekać. Pewni też to, że jakoś ten wiek starczy do mnie nie dociera ;-) A po wszystkim będziemy się martwić spustoszeniem jakie hormony nam porobiły.

Kamila super, zazdroszczę spaceru po lesie. Na kawę zawsze możesz podejść jak kondycja dopisuje :-)

Odnośnik do komentarza

Uff jest tak pięknie, gorąco że hoho...werandunemy się ;) wyjęłam kiełbaski bo chyba jednak dziś nadroboimy tego grilla wieczorkiem.
A wyglądem będę się przejmowała wg kolejnosci, najpierw poród i ogarnięcie dziecka;) i tak wiem ze będzie słabo bo jak jestem niewyspana to strach patrzeć na swoje odbicie a zapowiada się permanentne przemęczenie;)

Odnośnik do komentarza

My właśnie zaliczyliśmy Skrzyczne - oczywiście na wyciągu krzesełkowym. Teraz będziemy się posilać w naszej ulubionej knajpce.
Widzę, że korzystacie z ładnej pogody i ostatków sił. Pewnie za miesiąc cześć z nas już będzie bardzo zajęta karmieniem przewijaniem itp.
Głodna jestem jak 150 a tu tyle ludzi że czekamy już chyba pół godziny.

Odnośnik do komentarza

Było by cudownie dotrwać do początków czerwca ale staram się myśleć pozytywnie i wierzę, że Kajtuś posiedzi jeszcze w brzuszku chociaż do powrotu tatusia z wyjazdu ^^

Oj zazdroszczę dziewczyny spacerków i wychodnego :) Ja to leże w łóżku i codziennie staram się coś sobie przygotować dla małego :) wczoraj rozebrałam i wyprałam wózek, bo się cały zakurzył przy remoncie ;/

Swoją drogą jak byłam w szpitali myślałam, że serce mi pęknie :( Leżałam na oddziale Ginekologia i Patologia ciąży... Tyle kobiet ile patrzyło z łzami w oczach na brzuszki innych pań ;/ Co historia to albo martwa ciąża albo kolejne poronienie :( Cieszmy się, że już nie długo przytulimy nasze bobaski czy to przed czy po terminie ! Ja co prawda nie planowałam ciąży ale wiem, że ten mały łobuz idealnie wkradł się w moje życie <3

Odnośnik do komentarza

ooo właśnie, ja jutro muszę wózek przemyć. To co się dało wyprałam, ale sam stelaż muszę ręcznie. Jacek dopompuje koła i bryka gotowa będzie :-)
Babyjaga, jakbym miała kondycję to bym przyszła, a co! Tyle, że czuję się zmęczona nieźle :D Wiem, wiem jak ciężko pisać jest, ale super że idzie Ci do przodu.
Zaraz coś ogarnę w domu i muszę chyba sobie poleżeć :-)
Kochane, jakie mace rozmiary tych podkładów poporodowych?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...