Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie za to wtargnięcie :)
Czy jest tu jakaś mamusia ze śląska? jestem fotografem dziecięcym i chciałabym zaproponować darmową sesję noworodkową dla maluszka. Jedyne koszty które trzeba ponieść to koszt dojazdu do mnie, jestem z Sosnowca ;)
Na potwierdzenie zapraszam na fanpega kasia dworaczek foto.
https://www.facebook.com/keytowna/?fref=ts
mój mail do kontaktu to kasiadworaczek@poczta.fm albo bezpośrednio na fejsbooku.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę szczęśliwego rozwiązania :*

Odnośnik do komentarza
Gość Baby jaga

Ja tez mysle, ze to moze byc hemoroid. To sa zylaki i wcale nie musza pekac od razu i krwawic (oby nie).
Z tymi lekarzami w wizytami to ja pewnie bym olala. Bardziej okulista dla tych co chca rodzic naturalnie. Bo to akurat wazne czy nie ma cisnienia w oku i czy mozna sobie przec do woli bez szkody (pamietac trza, ze nie wolno zamykac oczu podczas porodu, zeby cisnienia sie wyrownywaly). A dentysta i internista to ja mysle, ze bez sensu juz.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, wizytę mam w środę to najwyżej poczekam. Ale upierdliwe to okrutnie. Do tej pory nigdy nie miałam tyłkowych problemów.
A robiłyście sobie może sesje ciążowe? Znajomy fotograf się zaoferował że cyknie mi jakieś zdjęcia jeszcze przed porodem, ale nie wiem czy to jeszcze ma sens z takim giga brzuchem.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Babyjago za dobre rady.
Zewa jak masz możliwość to zrób ...ja zwlekałam a na koniec skumulowało mi się tyle wydatków, zakupy i komunia i położna ze po prostu już mi szkoda kasy...obym nie żałowała.
A swoją drogą to brzuchol teraz sporo rośnie ale jest jeszcze całkiem ok...nawet pępek jeszcze mi się do końca nie wyrównał.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że fajnie mieć brzuchatą sesję :) Ja nie robiłam, ale to dlatego, że jakieś 2 miesiące temu moja bratanica miała sesję na pierwsze urodziny i fotograf cyknął też mi i mężowi kilka zdjęć z brzuchem.

Co do tych konsultacji to sobie daruję. Chyba, że gin mi powie, że jednak muszę. Od okulisty akurat mam. W Luxmedzie przez najbliższy miesiąc nie ma wolnego terminu do stomatologa, więc nie wiem, jak bym miała to poświadczenie zdobyć :D Byłam na kontroli miesiąc temu, ale nie wpadłam na to, żeby poprosić :/

http://fajnamama.pl/suwaczki/6v34fky.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jy8pb7r.png

Odnośnik do komentarza

Robiłam sobie zdjęcie z boku co 4 tygodnie, pod koniec zrobię z tego kolaż żeby porównać jak rosnął brzuch. Znajomy zrobił mi też zdjęcia jakieś 2 tyg. temu, kilka dosłownie na pamiątkę. Nie trzeba chyba od razu robić niewiadomo jak męczącej sesji, ale myślę że fajnie mieć coś takiego na pamiątkę :-)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, pozazdroscic Wam ze juz tylko kilka kilkanascie dni . Mnie ponad miesiac zostal i ledwo daje rade... Czytam Was na biezaco. Gratuluje Babyjadze sliczej coreczki i zycze duuuzo zdrowka i jak najszybszego powrotu do domu.
Nie chcialam sie uzalac ale moze Wy pomozecie bo ja juz ani fizycznie ani psychicznie nie wyrabiam. Mam zespol ciesni nadgarstka - masakra, brak czucia w dloniach dretwienie rak w nocy bole dloni ... do tego biodro i noga wysiadly, bezsenosc echh i moglabym wymieniac. Mloda jak szaleje tez mam klucia oddolne jakby wyskoczyc chciala wiec te chyba sa normalne. Czy ktoras z Was miala takie problemy z dlonmi?

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n734u7oxxls.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny byłam dzisiaj na dodatkowym usg i tylko się splakalam. W środę wieczorem mała ważyła 2250, a dzisiaj innemu lekarzowi wyszło ze waży 2980!!! Zglupialam całkowicie jak dziecko może w niecałe 2 dni niby tyle przybrać!!! od 3h tylko Rycze bo nie wiem czy z malutka wszystko dobrze skoro tak urosła, czy w ogóle to możliwe???? A moj lekarz prowadzący wyjechał sobie na urlop do Afryki i normalnie wściekła jestem, bo jak go wreszcie potrzebuje to go nie ma!!!;((((

http://s9.suwaczek.com/201606087248.png

Odnośnik do komentarza

gosiakzk
Dziewczyny byłam dzisiaj na dodatkowym usg i tylko się splakalam. W środę wieczorem mała ważyła 2250, a dzisiaj innemu lekarzowi wyszło ze waży 2980!!! Zglupialam całkowicie jak dziecko może w niecałe 2 dni niby tyle przybrać!!! od 3h tylko Rycze bo nie wiem czy z malutka wszystko dobrze skoro tak urosła, czy w ogóle to możliwe???? A moj lekarz prowadzący wyjechał sobie na urlop do Afryki i normalnie wściekła jestem, bo jak go wreszcie potrzebuje to go nie ma!!!;((((

Gosiu no co Ty...mojej kuzynce powiedzieli ze urodzi 4000kg a był 3200 ...jaja normalnie, toż to prawie kilogram różnicy. ..także sama widzisz, inny sprzęt inny lekarz +- 15% jeszcze i stąd te różnice. Nic się nie martw:*
Evo ja to akurat na szczęście bez dolegliwości większych wiec nie pomogę. ..takie uroki ciąży najwyraźniej...:(
Odnośnik do komentarza

Znowu bezsenna noc ;/ tym razem nie plecy a brzuch !
Sesja zdjeciowa super sprawa, mam kilka swoich fotek ale z niemezem nic a ciagle zwlekamy z telefon do fotografa wiec pewnie sie nie wyrobimy ;(
gosia zgadzam sie z dziewczynami. Co sprzet to inna waga :)
eva znam to uczucie sprzed ciazy, ale nie ma na to rady chyba. Ja mam takie dretwienia jak dluzej auto prowadze tylko. Zagryzc zeby i przetrzymac do porodu :*

Odnośnik do komentarza

Tez mam takie .foty z profilu robione na wlasny uzytek,tylko ja robilam co 2tygodnie.
Sesji typowej nie mialam niestety.
gosiaoczywiscie ze to nie mozliwe,nie ma co plakac.napewno roznica przez sprzet inny i doswiadczenie lekarza
[czarownica/b] no niezle jaja.smiech na sali.jak takie problemy maja niech ujednolica druk na caly kraj ten sam jak np recepta,zwolnienie

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, dzięki za wszystkie miłe słowa i wsparcie. Mam do nadrobienia 10 stron czytania, a na razie idzie mi to kiepsko, bo mi literki skaczą.

Jaśka wydobyli wczoraj (13 piątek) o godzinie 10:26, waga 2750g, wzrost 52cm. Teraz leży sobie na patologii noworodka i się dogrzewa,na szczęście sam oddycha wiec jest w otwartym inkubatorze - tylko pod lampami. Widziałam go na razie tylko parę sekund na sali porodowej i na zdjęciach i filmiku. Mąż siedział z nim 2h jak byłam na oiomie
Ja pojadę do niego dopiero koło południa i nie mogę się doczekać

Opiekę mamy tu rewelacyjną, naprawdę polecam Ujastek jeśli rodzicie w Krakowie. Rano napisze coś więcej, jakoś wolno dochodzę do siebie, ale z każdą godzina już jest lepiej

Odnośnik do komentarza

Jola AN
Cześć Dziewczyny, dzięki za wszystkie miłe słowa i wsparcie. Mam do nadrobienia 10 stron czytania, a na razie idzie mi to kiepsko, bo mi literki skaczą.

Jaśka wydobyli wczoraj (13 piątek) o godzinie 10:26, waga 2750g, wzrost 52cm. Teraz leży sobie na patologii noworodka i się dogrzewa,na szczęście sam oddycha wiec jest w otwartym inkubatorze - tylko pod lampami. Widziałam go na razie tylko parę sekund na sali porodowej i na zdjęciach i filmiku. Mąż siedział z nim 2h jak byłam na oiomie
Ja pojadę do niego dopiero koło południa i nie mogę się doczekać

Opiekę mamy tu rewelacyjną, naprawdę polecam Ujastek jeśli rodzicie w Krakowie. Rano napisze coś więcej, jakoś wolno dochodzę do siebie, ale z każdą godzina już jest lepiej

GRATULACJE ! Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/ef7484b3db.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...