Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się odezwę i powiem wam ze jeszcze nie rodze :) ale fakt cicho coś ostatnio na forum chyba już większość urodziła :) te które urodziły zajęte są dzieciaczkami :) a nas zapakowanych została malutka garstka :)

Agnieszka u nas mieszkanko niby nie takie małe ale jakieś nieustawne... I ja do tej pory myślę jak nasze łóżko przestawić żeby łóżeczko maluszka przy oknie nie stało i uwierzcie ze to duży problem :o

Życzę wam dobrej i przespanej nocy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Odnośnik do komentarza

Też nie rodze, stres mnie dopada przed jutrem :-( w nocy prawie nie spalam, ale w dzień udało mi się 2godz przespać, mam nadzieję że dzis będę spać lepiej.. tyle czekam na moja corcie a teraz panika mnie ogarnia tym bardziej że wszyscy sie pytają co i jak i czarne scenariusze wroza że czemu ja jeszcze nie urodziłam, ale mała kopie nadal, żebra mi katuje to chyba wszystko ok. Tak bym chciała żeby jednak juz była po drugiej stronie i żebym wiedziała że dzidzia zdrowa i wszystko poszło dobrze

Odnośnik do komentarza
Gość Jolka and Fasolka

Doroti popieram Monikę - nie ma powodu do niepokoju skoro dzidzia się rusza i wszystko wygląda dobrze... :) a że e otoczeniu zawsze się znajdzie ktoś z nadmiernie rozwiniętym czarnowidztwem, to najlepiej takich osób unikać... ;)
Ja się na fejsa nie przenoszę m.in. dlatego ze choć wszystkim dokoła nakłamalam ze termin mam na początek czerwca to i tak zaczepki czy nie urodziłam zaczęłam dostawać po koniec kwietnia.... myślałam że mnie trafi, zwłaszcza ze w marcu trafiłam do szpitala zagrażających porodem przedwczesnym więc ryzyko było realne a tymczasem niektórym osobom nie przeszkadzało zachowywać się niczym sępy tylko czekające na jakąś tragedię... a te zaczepki to właśnie via fejs do mnie trafiły W efekcie - nie zaglądam tam ;) na głupie pytania i sugestie będę odpowiadać po porodzie ;)
Izis jak dla mnie - niedziela może być dla Was :) a pełnia dla Agnieszki ;-)
Ja dziś tez pewien duży sklep nawiedziłam ale ledwo chodząc ze względu na nacisk na szyjkę i nawet zastanawiałam się czy gdybym urodziła w sklepie to czy mielibyśmy darmowe zakupy do pełnoletności małej... ale doszliśmy do wniosku ze pewnie skończyłoby się na jakimś kuponie jednorazowym... wiec nie skorzystałam ;)
Spokojnej nocy! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jolka and Fasolka

Doroti kciuki oczywiście trzymam :) a teściowe to chyba tak miewają ze albo jedna, albo druga skrajność... ;) u Ciebie to faktycznie końcowe odliczanie :) a jak już się trafi pod obserwacje dobrelych fachowcow to rzeczywiście można odzyskać spokój ....o ile nie zacznie się nadmiernie wysłuchiwać szpitalnych perypetii innych ;) Życzę żeby jutro spontanicznie nastąpiło upragnione rozwiązanie :) to by halo chyba najlepsze... ;)

Odnośnik do komentarza

Ja po pierwszej nocce w domu :) Mój aniołek nadal śpi, wiec mogę coś napisać ;) bo jak się obudzi to będzie wisiał dość długo przy cycku :)
Brodawki bolą naprawdę niesamowicie :P trzeba czasem zacisnąć zęby i kontynuować :) ale dziewczyny pisały, że się w końcu normuje, wiec tą nadzieją żyje :)
Dorota, powodzenia! Na patologii zajmą się tobą cudownie. Ktg kilka razy dziennie, badanie tętna dzidziusia. Wszelkie zmartwienia odplyna, a ty będziesz mogła wypocząć przed narodzinami skarbu :)

Dziewczyny, które już chcą rodzic - życzę wam, żeby się.spelnillo w końcu :) bo to naprawdę cudowne uczucie tulic to ciepłe, małe ciałko.... I wierzcie mi, juz niedługo :) mi się wydaje, że mały dopiero kilka chwil jest z nami, a za 20 minut skończy pełne trzy doby życia :D pozdrawiamy was! :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Brzuchatki ;)
Czytam Was na bieżąco, zwykle kiedy się karmimy ale ciężko już jest odpisywać na bieżąco..
Trzymam kciuki za Was wszystkie, za szybkie, bezbolesne i szczęśliwe rozpakowywania ;)
I doskonale Was rozumiem.. Sama jeszcze niedawno byłam poirytowana oczekiwaniem a jutro Kornelka skończy 2 tygodnie ;)
Rośnie jak n drożdżach i z dnia na dzień rozumiemy się coraz lepiej ;)
Szkoda tylko, ze doba jest tak krótka i nie pamiętam jak to jest przespac 3 godziny pod rząd.. Ale jak się patrzy na takiego Aniołka to brak snu przestaje miec znaczenie ;)
Miłego dnia ;) i czekamy na kolejne bobaski ;)

monthly_2016_05/majoweczki-2016_47737.jpg

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza
Gość agata magda

ja tez w dwupaku, robilam wczoraj porzadek w zdjeciach mojej 1 corki zeby czesc wywolac... zle dzis spalam juz mi brzuch baardko przeszkadza sil nie mam jutro ktg moze zostane na indukcji zalezy od warunkow na dole...jestem jz bardzo zmeczona :(

Odnośnik do komentarza

Czyżby cisza przed burzą? :) pewnie kolejna 'partia' dzieciaczków czeka na początek tygodnia. Jakos tak wychodzi że jest spokój, oczekiwanie a potem kilka Pań rodzi pod rząd :) kiedy teraz jest pełnia? Która sie szykuje? Ja chętnie skorzystam z uroków księżyca.
Mam dzisiaj komunie siostrzenca męża ale chęci i siły uczestnictwa w świętowaniu niestety brak :( Chętnie niewstawalabym z łóżka. A jeszcze teściowa i szwagierka zasypia mnie złotymi radami jak dbać o siebie, co robic co nie, co szykowac do szpitala itd :/ Teraz już brakuje mi cierpliwości na słuchanie tego :(

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa20mm8bd3lc44.png

Odnośnik do komentarza

paula złote rady to moja ulubiona część. Niestety hormony mi szaleją pod koniec ciąży i jak słyszę złote rady to mi się nóż w kieszeni otwiera... Już nie mogę tego znieść - jeszcze dziecka nie widziałam na oczy a już wiem co dla niego dobre a co złe. Druga rzecz wkurzająca to "no już wszyscy czekamy a tu nic" - no pewnie bo to ja w złej wierze nie chcę żeby dziecko wyszło. Trzecia"do zobaczenia w szpitalu" - nie sądzę. Mąż ma pilnować żeby nikt do szpitala nie przyjechał. Po szpitalu się spotkamy a nie w nim.

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yhqvksz2stg4i.png

Odnośnik do komentarza

Haha uwielbiam te złote rady :-) tez juz sama nie wiem co ja powinnam robic a co nie.
U mnie kolejna noc mało spana. A jak już zasnelam to szpital mi się śnił. Stres wygrywa..
Jade jeszcze do kościoła, moze trochę sie uspokoje, potem jakis obiad i bede działać już w szpitalu :-) oby szybko poszlo :-)
Udanego dnia Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Gość agata magda

sylwia ja do pepka bede uzywac octenisept i gaziki sterylne
blacky jaka kolyske kupilas i jaki maeracyk jest w srodku ja kupilam z mothercare i materacyk jest fatalny domowilam inny mam nadzieje ze bedzie mnie sztuczny bo sama na foli nie chcialabym spac...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...