Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Badylek1i ja się przyłączam do życzeń. Więcej przespanych nocy czego i sobie życzę :)
Super, że dołączają kolejne mamy. Ciesze sie, że są mamy z doświadczeniem. Mam zamiar czerpać garściami, wiec piszcie Mamy, piszcie:)
Patent z pociętym smoczkiem musze zapamiętać? bo może się przydać.
Ja tez po cesarce i jest takie odrętwiale zgrubienie przy szwie, ale żadnych innych dolegliwości nie zaobserwowałem.
Czy okres może pojawić się 3mce porodzie w trakcie kp? Miałam jeden dzien krwawienia, ktore wyglądało jak miesiączka. Powinnam się niepokoić? Czy to nie za szybko.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkh371jd71afnh.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mamania_ 123 taka długa przerwa w macierzyństwa sprawia, ze zupełnie inaczej patrzy sie na wszystko. Przede wszystkim jestem spokojniejsza i bardziej cierpliwa. Obecnie jest tez dużo łatwiej ze względu na dostęp do różnych rzeczy np.pieluchy, mleko bez gotowania, informacje w internecie. No i teraz mam córeczkę po dwójce wspaniałych chlopakow.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49io4pw4kgpndy.png

Odnośnik do komentarza

Lucy K fajnie ze chłopaki takie zakochane ;)

Ja pamiętam jak miałam dwadzieścia parę lat to dziećmi się całkiem nie interesowalam obce jakoś mi przeszkadzały a jak się gdzieś w rodzinie pojawiały to tez omijalam szerokim łukiem... teraz jak mam swoje to całkiem jestem zakochana myślę o następnym i w ogóle jakoś wszystkie dzieci się nagle zrobiły cudowne...

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkl6d8swozfmcj.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Pogoda do bani leje i wieje i chyba przyjdzie się kisic w domu.
Mamania 123 ja uczyłam się na nowo coś tam się pamiętalo ale teraz wszystko inaczej. Cyrk to był z wyprawka :)mąż nie mógł przeżyć że 3 pak bodziakow kosztuje 130 zł a wózek tyle co auto, że tyle jest pampersow i nawet pokazują kiedy trzeba pieluche zmienić :-)
Tak jak wspomniała Lucy k macierzyństwo jest teraz zupełnie inne,cierpliwość i spokój.
Jeżeli chodzi o okres to ja właśnie mam równo 3 mc po porodzie i jest cholernie bolesny i obfity :)
A teraz idę kawusie pić i wciągnąć serniczka :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

No macierzyństwo dobrych kilkanaście lat temu na pewno wyglądało inaczej ale dało sie?dało i dzieci sie dobre wychowało teraz to aby pieniądze mieć to można mieć wszystko! :)
U mnie też cc była awaryjna nie taka 'na zimno'.Maly był źle ustawiony i nie szło go urodzic,zaproponowali kleszcze ale my odmówiliśmy.
Czy odparzenia mogą byc pod kolanami w zgięciu? Mój mały ma takie czerwone suche plamki...

Odnośnik do komentarza

Vera zazdroszczę kawy i serniczka. U mnie dwa ciasta w lodówce kuszą, a ja niestety nie mogę słodyczy :(
Czajownica a wypatrzyłaś jakiś fajny basen w Warszawie? My planujemy chodzić na zajęcia od sierpnia.
No i niestety dzisiejsza noc niestety znowu z karmieniem co 2,5h i marudzeniem wieczornym, więc to że przespał całą to zdecydowanie był prezent urodzinowy ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgech0l.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny ;) Ja również podczytywałam forum już od dłuższego czasu- mniej więcej od połowy ciąży ;) Moja córeczka Alicja przyszła na świat SN dokładnie w wyznaczonym terminie 12.04.2016 z wagą 2730g i 54cm.
Wcześniej się nie odzywałam, ponieważ córcia wymagała dużo uwagi...przeszłyśmy przez wiele dni płaczu i krzyku :( Na szczęście z dnia na dzień jest już coraz lepiej, dlatego i ja mam więcej czasu dla siebie ;) Jak pewnie dla każdej z Was, forum było dla mnie ogromnym wsparciem psychicznym-dobrze było poczytać, że nie tylko ja się zmagam z różnymi problemami i oczywiście chętnie korzystałam z "rzucanych" tutaj rad, za które dziewczynom dziękuję ;) Nie mniej jednak ciężko było "wkroczyć" w już tak zwartą grupę- dlatego fajnie, że teraz coraz więcej z nas postanowiło się odezwać :) Mam nadzieję, że forum będzie dalej miało się dobrze i nie umrze śmiercią naturalną ;)

Odnośnik do komentarza

No mi sprzątanie dziś nie w głowie mamy dziś jakiś ciężki dzień... mały niespokojny na leżaczek nie, na matę nie, do łóżeczka nie, tylko cycek jest na tak.. nawet ze spaceru biegiem wracaliśmy bo się przebudzil i zaraz w ryk... zastanawiam się czy czegoś nie zjadłam wczoraj co mu zaszkodziło, chociaż kupę miał normalna. A jak jest u Was jak dziecko ma problem z brzuchem to zawsze po kupie widać? Bo jak kiedyś mój miał zielonkawe to wiedziałam że jest coś nie tak a teraz w sumie nie jestem pewna.
~pAleksandraNie wiem jak odparzenia wyglądają ale u nas był problem z pachwinami małemu w pewnym momencie skóra zaczęła tam schodzić... jak zaczęliśmy dokładniej suszyć po kąpieli to przeszło.. ostatnio widziałam tez ze na szyi coś podobnego mu się zrobiło ma schodząca skórę tylko nie wiem do końca jak to pielęgnować bo dostać się do tego fragmentu jest bardzo ciężko, bo to jakaś taka fałdka i skóre widać tylko jak mocno odchyli głowę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkl6d8swozfmcj.png

Odnośnik do komentarza

Kumi zapisuje sobie link do maty,szukam czegoś porządnego ale za rozsądną cenę:)
Dziewczyny dzisiaj się obudziłam a tu słonko!hurra,po tylu dniach jesiennej pogody,tęsknię za polskim latem i truskawkami:)
Siedzę teraz w parku,Ania śpi a ja wystawiam buzię do slonka :) i wsuwam drożdżówkę z malinami.

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Mamaniaa dokładnie,moze to skok? U nas juz cyrki z jedzeniem od kilku tygodni,czekam aż przejdzie...
Witaj ayla :)

Mysle że to nie uczulenie może tak po prostu ma tylko muszę znaleźć jais dobry krem do smarowania i zniknie? Póki co mam z Ziajki.On wszędzie ma takie suche w zgięciach,czy to pod kolanami czy w łokciach i przy nadgarstkach...
A Wy czym smarujecie swoje maluszki?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o problemy z brzuszkiem to u nas również objawiają się one głównie podczas karmienia- mała łapie pierś, a po chwili zaczyna się szarpać, wyginać i płakać. Jeszcze niedawno takie przystawianie do piersi trwało nawet godzinę, teraz o wiele krócej. Kupy są w normie, może raz pojawiła się lekko zielonkawa...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...