Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ciezko dzis nadrobic:) moj maly jest cycoholikiem. Jak jest na czuwaniu to cyc co godzine. Mam dosc publicznych karmien i dlatego podczas spacerow zwlaszcza ze jest cieplo pomyslalam o dopajaniu. Nie dziwie mu sie ze tak nadrabia. Dzis przespal 7 godzin ciagiem bez jedzonka. Po karmieniu 3 kolejne. Jedzonko i znowu 3 godz snu. Moze u nas to jakis skok rozwojowy ze tyle spi?
Oczka u nas byly ciemno szare. Teraz zaczynaja brazowiec.

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Ewee proponuję ten zestaw mX8F6IieMaE[/yt]]ćwiczeń możesz sobie wybrać poszczególne ćwiczenia i dowolnie skrócić do czasu jaki chcesz poświęcić na ćwiczenia.
Ja uwielbiam mieć te 50 min na ćwiczenia z Klarą obu nam to sprawia frajdę ale tylko kiedy faceci się sami sobą zajmują ;) inaczej robimy sobie przypadkowe z zestawy dopasowane do możliwości w danym momencie.

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_49144.jpg

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_49145.jpg

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za fajne linki,
Vena, patrzylam dzis na te bransoletki, ktore Klara ma na zdjeciu, czy one byly w zestawie ze skarpetkami? Kupilam w koncu cos innego, ale jesli napiszesz, ze sie sprawdzaja to wroce po nie.
U nas szarpanie sie przy cycu czasem sie zdarza, ale mi sie zawsze wydawalo, ze to dlatego, ze mleko tryska i mu ciezko. Ja biore cycka na kilka minut i oferuje znowu, jesli nadal sie rzuca zamykam mleczarnie i tyle. Ale to moze cos innego niz u was...
My dzisiaj mielismy szczepienie, poszlo bardzo sprawnie i Tymek od razu zasnal, po powrocie do domu nakarmilam go i znowu zasnal wiec malz powiedzial, ze mam jechac do miasta juhu. Odciagnelam pokarm i wskoczylam do pociagu. Kupilam sobie kilka fajnych ciuchow, malzowi spodnie a Tymkowi pileczke i wiszaca zabawke z wieloma dzwiekami.
Zjadlam tez sobie lunch i loda a teraz wracam, super dzien!!
Do tego wszystkiego maluda spala 6,5 godzin pod rzad po raz pierwszy w zyciu, radujcie sie narody!!
Dzisiaj jeszcze nowy odcinek Gry o tron, zycie jest piekne :))
Ps Nat nie badz glupia, my tutaj na dobre i na zle, pamietaj na przyszlosc xx
Sprobuje dolaczyc foto mojego ksieciunia

Odnośnik do komentarza

Marta u mnie były dostępne dwa zestawy ze skarpetkami i bez. Kupiłam bez, bo nie jestem przekonana, że dostrzegłaby te zabawki na stopach… bransoletki wydały mi się uniwersalne bo można zaczepić je w wielu innych miejscach niż tylko ręce. Po jednym dniu zabawy stwierdzam, że się udał zakup. Zobaczę ile będzie trwała faza zainteresowania ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Miszka ostatnio co raz czesciej slyszyny to pytanie :) to przypadek ale nie bedziemy mieli nic przeciwko jesli Robert pojdzie w slady Lewandowskiego :D a na razie to marzymy by maly lubil piłkę lub inny sport.

Jestem po wizycie u gin. Ucieszylam sie gdy ja zobaczylam :) u mnie wszystko zagojone, dala mi jakies tabletki antykoncepcyjne, mam miesiac by sie zastanowić czy je brać. Podobno bezpieczne delikatne tylko xe trzeba je brac dokladnie o czasie bo inaczej nie działają.

Odnośnik do komentarza

I ja mam takie awantury przy cycku (ale nie zawsze) a winę zrzucam na słabą laktację i że nie ma Kubuś cierpliwości żeby ssać dalej i pobudzać tą laktację a ja się poddaję i daję butlę. Jak mam dłuższą przerwę w podawaniu cyca np w nocy to potrafi się najeść z obu piersi i śpi.
Zatwardzenie trochę ustąpiło ale liczba kup różna w zależności od dnia. Woda i koperek pomaga.
Wczoraj synek był mocno aktywny i od południa nie chciał spać, tylko takie krótkie drzemki. Padł po 22 a dziś nadrabia. Zasypia nawet w łóżeczku przy pozytywce. Ale czy 15 godzin przesypia to nie wydaje mi się. Muszę spróbować podliczyć.
Mój synio narazie ma ciemne niebieski oczy. Ja mam szaro-niebieskie a mąż brązowe. Ciekawe w kogo synek się w da.
Chcieliśmy wyjść po 19 na spacer a tu grzmoty i pioruny.
Piąstkę też uwielbia ssać :) cała do buzi usiłuje wepchnąć.
A to mój szkrabik :)

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_49160.jpg

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza

Angi7 no zgodze sie z Toba ze wszystkie dzieci slicznebi urocze ale jak ktos uzywa epitetu "do schrupania" albo "sliczna laleczka/ zabaweczka" ti noz w kieszeni mi sie otwiera. Normalnie cos mi.sie robi imam ochote krzyczeć na ta osobę albo jak ktos mi.sie wpatruje w dziecko i zachwyca jakie to male i.slodkie to mam ochote z domu.wyrzucic. niektorzy potrafia zrobic tzn wyrazic swoij zachwyt kylturalnie, nienachalnie ale wiekszosc ludzi,drazni mnie niesamowicie. I jakoś nie umiem tego wytlumaczyc. Ciagle mam.wrazenie ze wszyscy traktuja go przedmiotowo. I sa w tym egoistyczni bo maja potrzebe schrupac dotknąć itd. I to dotykanie dopiero mnie wkur#*@!

Odnośnik do komentarza

Bry,

U mnie jak zwykle nie było czasu, aż mi już głupio tu do Was wchodzić i pisać, jak tak bardzo odbiegam już od aktualnych tematów :( ale z drugiej strony, kiedy myślałam o tym, żeby się z Wami 'pożegnać' to jakoś mi przykro i szkoda.

Wszystkie maleństwa prześliczne i niesamowicie się zmieniają. Ciesze się, że sobie radzicie i że wszystko do przodu. Nat uściski, ja małego karmię dzięki Tobie i Twojemu wsparciu :)

Włosy u mnie też zaczęły wypadać, są już strasznie długie, to na pewno też nie pomaga, muszę ogarnąć fryzjera i jakieś suplementy/szampony.

Mały od tygodnia potrafi wsadzić sobie do buzi piąstkę i ją ciamkać. W nocy nie ma łatwo ze spaniem, tzn. ma przerwy w śnie na samo jedzenie w zasadzie, ale niestety często, czasem co 2h, wczoraj np. 3, 3.30, 4 (tak mi zasypiał na chwilkę i znów pobudka). Ale nie narzekam, skoro do tej pory jakoś dajemy radę to będziemy dawać dalej, a może mu się to unormuje. Co mnie cieszy - w dzień są dwie drzemki od kilku dni! pierwsza 2h po wstaniu (3h) i druga o 17 (40 min), jestem w stanie trochę wtedy ogarnąć w domu albo popracować, przydaje się taka regularność, BAARDZO.

Dziewczyny, w jakiej pozycji nosicie dzieci tak w domu? my przodem do siebie, jest wtedy tak pionowo, odchyla głowę od ramienia i ogląda, czy tak możemy? czy to obciąża za bardzo miednice i kręgosłup? nie chce mu zrobić krzywdy. Wolę się upewnić.

Załączam i ja zdjęcie z wczoraj, zasnął mi tak na rękach i zmusiłam męża, żeby nam zrobił (wyszło mu chyba, co?:)).

PS. tą mate Skip Hop'a dostaliśmy od teściów w prezencie dla małego, polecam, jest super, ale pod głowę mu kładę taką tą poduszkę antywstrząsową czy jakoś, bo położyłam 2 razy bez i jak dotąd miał piękną główkę, tak momentalnie się z tyłu spłaszczyła.

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_49166.jpg

Odnośnik do komentarza

Ataa haha, ja ostatnio ja wychodzę z domu z wózkiem i mały cudem ŚPI i spotykam jakąś sąsiadkę to koniec, muszą skubnąć, dotknąć, obudzić, jakaś masakra. Widzą, że mały śpi to odkrywają i dotykają, już chyba po chamsku zacznę mówić, że zakaz ruszania :)

Odnośnik do komentarza

Miila nie wyglupiaj sie z tym zegnaniem. Piszesz kiedy mozesz i luz... a Twoje sasiadki to bym pogonila...

Ogolnoe to uwazam ze dziwna jestem.. i pewnie większość z Was to przyzna.. ale coz ja mam na to poradzic? W sumie ja nigdy nie zachwycalam sie cudzymi dziecmi, u nawet nie lubilam ich ogladac, nie rozumialam tej pitrzeby i dalej nie kumam....

Odnośnik do komentarza

Ataa takie banalne sformułowanie i nie realne "schrupac" a nadużywane przez innych na pewno jest denerwujące. Mi na szczęście nikt się nie narzuca ani nie zaczepia małego. Największe zainteresowanie wykazują male dzieci. Chcą zobaczyć dzidzie. :) ale rodzice pilnują zeby dzidziusia nie obudzic.
Ja dostalam od swojego gina tabletki antykoncep dozwolone przy kp z jednym.hormonem. pobiore z 9 mc a potem sie zobaczy.

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza

Miila nie uciekaj tylko dlatego, że nie masz czasu. Zaglądaj kiedy możesz i masz ochotę… jak to zwykle bywa ze znajomymi.
Myślę że te następne dwa tygodnie będę mniej tu zaglądać, bo 2 lipca mamy dzień przeprowadzki i coraz więcej rzeczy mam do zrobienia.

We czwartek chłopcy idą na dzień testowy do nowego przedszkola ;) Mam nadzieję że spodoba im się tak jak rodzicom.

Ewee dziś jeszcze znalazłam taką krótką sesję 66bNLmdvsYM[/yt]]yogi z maluchem, bardzo się podobała Klarze i mi.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Ataa opowiem Ci sytuacje u mojej koleżanki, nie mówię że tak będzie u Ciebie ale może warto to przemyśleć. Od samego początku jak tylko urodziła synka nie pozwalała go ludziom dotykać, rzadko się nawet spotykali ze znajomymi bo się bała zw ktoś będzie chciał małego wziąć na ręce. Efekt jest taki ze mały ma 3 latka u boi się ludzi. Pamiętaj ze dzieci wyczuwają nasze emocje i nastawienie a Robertowi nikt napewno nie chce zrobić krzywdy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...