Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Bbb ja kupiłam dwie, jedną z polecenia Veny poduszka1 - nie użyliśmy ani razu, mam wrażenie, że mały jest na nią już za duży, słaba opcja, przekręca głowę jak chce na niej i ta poduszka nawet wypada na tyle, że tył główki nie jest w tym otworze.

Druga opcja i polecam bardzo (kupiłam z myślą o wózku), a kładę na mate nawet jak leży na podłodze - Poduszka2 - nigdy nie sądziłam, że ją kupie, bo odstraszało mnie to wszechobecne na nich 'minki', zrobili jednak opcje 100% bambus i taką też zamówiłam.

Cathleen :*
Vena kciuki za przedszkole! oby im się spodobało :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie wyglupiajcie sie z tym zegnaniem z forum. Juz i tak tyle osob sie nie odzywa. Dla mnie to forum to duza grupa wsparcia i nie czuje sie taka sama w moim macierzynstwie :)
Ja nie mam problemu malego dac komus na rece byle na moich oczach hehe. Patrze czy ktos mu krzywdy nie robi. Gorzej mi przychodzi sie z nim rozstac. Wychodze tylko jak spi a i tak caly czas mysle czy sie nie obudzil czy nie placze czy sie dobrze nim zajmuja. Masakra jak nie potrafie sie oderwac. Ciagle mysle zeby do niego wracac zaraz juz jak mnie nie ma. A jak ktos to opoznia np kolejka w sklepie to normalnie taka wrogosc we mnie i tylko mysle szybciej szybciej

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Bbb ta dziura chyba lepiej stabilizuje główkę (żeby się nie przesuwała), choć sama nie wiem, ta miękka którą ja mam jest ok, choć małemu się spłaszczyła z tyłu głowa od maty (wystarczyło go dwa razy położyć, szok).

Malaga ja nie byłam jeszcze nigdzie sama odkąd pojawił się mały, on nie potrafi pić już z butelki, więc problem z jedzeniem nawet jak ściągnę mleko :( pierwsza próba będzie 8.07, bo jedziemy do Warszawy (robię tatuaż) i będę musiała zostawić małego z tatą między 11-18 :)

Odnośnik do komentarza

Miila oj Ty nie zegnaj sie, kazdy wpada jak ma czas. Ja mimo ze mam 2 dziecko to caly czas sie czegos ucze i jestescie takim wsparciem ze szkoda zeby sie to skonczylo.

Wczoraj napisalam dlugiego posta ale skasowal sie a ze bylam po nieprzespanej nocy to nie pisalam drugi raz. Malutki nie marudzi ale wierci sie w nocy pociumka 5 min i gada przysnie i wierci sie i pobudka tak mi zlecialy 2 nocy, raz nie spalam wcale a w poprzednia moze 3h?

Ataaja teraz 2 dziecka to nie pozwalam tak nosic, ale jak ktos wpada 1 raz to sama pytam czy chce na chwile. Mamie swojej i tesciowej oczywiscie wiecej niz raz. Ale ogolnie to kazdy moze zagadac itd oorocz nieznajomych oczywiacie, chyba ze pielegniarki ekspedientki itd.

Co do tego co pisala Bbb, kuzynka z pierwszym dzieckiem mieszkali.z.tesciami.i.ich dziecmi a maly taki przebojowy, corke urodzila juz we wlasnym moeszkaniu a mala juz "dzika", kuzynka wziela moja corke na.kolana to tamta jej corka (rowiesniczka) dostala histerii. Moja.corka od poczatku ma.duzo.ludzi obok, denerwowalo mnie.to.i denerwuje czesto.ale to jej wujkowie ciotki kuzyni i fajnie.bedzie miala i kazdy cos da i zagada. Widzisz mimo ze przebpjowa i zaczepna to jak nie widzi wujka tydzien to juz sie wstydzi boi ale jak sie rozkreci to juz super. Tak jak Bbb mowi uwazaj zeby Ci sie to w przyszlosci nie odbilo ze bedziesz miala dziecko wszedzie ze soba, a przeciez czekaja nas przedszkola o szkoly.
Ty zawsze bedziesz najwazniejsza ile by osob nie bylo obok;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny czy ta mata skip hop o której piszecie to te piankowe puzzle? Bo ja mam w planach takie zakupić, i się zastanawiam co te skip hop mają w sobie takiego, że cena taka duża... jeśli są tego warte, to chętnie kupię, z torby skip hop jestem mega zadowolona, a tania też nie była. Ktoś ma jakieś doświadczenia ?
poduszka antywstrząsowa mi się wydaje że te z dziurką to są po to, żeby się główka z tyłu nie spłaszczyła. Ale pewna nie jestem. Miila dzięki za info o poduszce bambusowej, na to będzie super bo się tak nie będzie główka pocić! Powiedz mi czy Ty ją dajesz małemu od początku do wózka?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Anna205 mam ją od jakichś 2 tygodni i od tego czasu daję, ale wcześniej nie miałam.

Mata Skip hop tak, to ta piankowa, jest świetna, droga - to prawda, ale wydaje mi się, że jednak warto. My mamy z allegro za 309 zł i w zestawie miała jeszcze takie 3 dodatkowe kółka, które można zamontować w tej piance - takie edukacyjne.

Apropo spania w nocy Melly nasz mały dziś o 2.20 zjadł troszkę i śmiał się i gadał zamiast spać, a my z mężem nad nim oboje i się zachwycamy zamiast spać :P
Cudny Wojtuś :)

Odnośnik do komentarza

Miila mialam pisac to samo co Bbbb, myslalam, ze glowa juz troche twardsza sie robi i nie powinna odksztalcac sie tak szybko, co z ta vit D? Ps to czarno-biale foto Jeremiego sliczne, do zacalowania :)
Melly Wojtus bardzo przustojny chlopaczek
Glowa czy ktores z waszych dzieciakow ma troche stozkowata glowe? Ja wczesniej nie zauwazylam (milosc matki oslepia :)) ale po tym jak moja mama wspomniala to teraz widze i wydaje mi sie, ze Mu sie wydluza zamiast splaszczac, juz sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Miila dzięki, ja też się chyba na tą bambusową skuszę. Możesz podrzucić linka gdzie kupowałaś tą matę? Bo to dobra cena, jak z tymi dodatkowymi kółkami, one osobno potrafią prawie 100 pln kosztować... a jaką masz wielkość, na 12 czy na 20 puzzli? Bo ja bym chciała już tą dużą jak coś, żeby na długo starczyła.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Marta mój mały od początku miał taką pociąga głowę i daleko jej do okrągłej; ) ale przecież nikt nie jest idealny widocznie taka ich uroda;) niektórzy mają krzywe nosy czy odstające uszy wiec i kształt głowy każdy ma nieco inny;)
Mój mały za to znienawidzil spacery.. wychodzimy jak juz prawie śpi bo inaczej się drze i budzi się po 20-30 minutach i jest mega histeria i uspokaja się w domu dopiero jak dostanie jeść. . Mimo że przed wyjściem je...cudak mały .. a tak to chodziliśmy po 2h.. wydaje mi się ze tak będzie dopóki nie przesiadziemy się do spacerówki bo on jest obserwatorem i lubi wszystko widzieć w kolo;) podobno z moim mężem tak było ze dopóki nie usiadł w spacerowke to spacery były masakra ;) z reszta do tej pory jak jestem na spacerze to mój mąż się wszędzie rozgląda i częściej patrzy do tylu i na boki niż do przodu;)
Ewee zapomniałam podziękować! Rzeczywiście mały zdecydowanie bardziej lubi leżenia na brzuchu gdy rozkładam mu koc na podłodze niż jak był na sofie czy lozku;) od tygodnia z reszta juz całkiem polubił zabawę na brzuszku;) i wtedy najwięcej gada i się smieje;) nawet karuzela juz go tak nie kręci jak rozgladanie się po domu z poziomu podlogi;) bo zabawki tez wtedy olewa;) a od 2 dni zaczął się przekręcac z brzuszka na plecy. . Jak juz się wkurza ze leży na brzuchu to się odpycha lewa noga i raz dwa jest na plecach albo na boku...;) w ogóle juz bardzo długo trzyma głowę jak leży na brzuchu ale dalej jak się go pociągnie za ręce jak leży na wznak to głowy nie trzyma tylko mu leci ale w czwartek idę z badaniami do pediatry to zobaczymy co powie;)
Mój mały w nocy wędruje po całym łóżeczku u musze go kilka razy przekladac;) bo leżę wpoprzek łóżeczka; )
slina czy waszym maluchom tez tak cieknie? Kuba jak leży na brzuszku to aż mu kapie z buzi i się śmieje z niego ze jak mały szczeniak jest;) wszystko w slinie. . A co to będzie jak żeby zaczną mu iść. .
Wczoraj mówiłam mężowi ze te forumowe dzieciaczki takie ładne a te co spotykamy czy w szpitalu czy gdzieś na mieście to już nie takie ladne;)

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_49185.jpg

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_49186.jpg

Odnośnik do komentarza

O to szybko mu poszło z tym przewracaniem, mój się nie przewraca, chyba, bo rzadko kiedy leży na płasko na brzuszku, najczęściej na rogalu do karmienia przez te ulewania, a z Rogala się za chiny ludowe nie jest w stanie obrócić nawet jeśli umie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...