Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Groszek ja na gazy daję te kropelki Minifom, co Paulina pisała, pomagają ładnie :)
Moja cwaniara nawet obok mnie w łóżku nie chce leżeć tylko na mnie ostatnio ;)
ciemieniucha kurde chyba nam się to cholerstwo na brwiach robi :(
chusta mała wytrzymuje w chuście jakies 30-40 min, później zaczyna się wkurzać bo nie może zmieniać pozycji hmmm moze się przyzwyczai

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Ataa ostatnio sasiadka.gadala. patrze na sklad i faktycznie nie ma. Tak szukalam w necie i gadaja ze.wypasione ma.w.skladzie,.bylo.ostatnio w biedronce ale patrzylam. Ja bym kupowala w folii albo butelce ale gdzie.to trzymac. Mamy z tesciowa jedna lodowke a.osobno produkty. Takze polki zawalone.

Maz dal odpowiedz ze idzie na.nowe stanowisko.ale musza kogos na.zastepstwo po nim i pewnie.przyuczyc takze d..pa jeszcze 2 zmiana nas czeka.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Kumi chusta to Chopediz Antigua, niebieska, tkana, ładnie złamana (cokolwiek to znaczy hehe). Cena to 180 zł.
Groszek ja używam rożka, bo ona ładnie na nim śpi (czasem nawet nie zawijam). Jak u Was za gorąco, można zamiast rożka użyć pieluszki cienkiej - chodzi o to żeby nie przekładać jej na zimne prześcieradło.
Co do szczepień, to ja dziś byłam u zaprzyjaźnionego pediatry i mam rozpisane szczepienia do 2 roku życia :)
Generalnie bierzemy 5w1. Od 2 szczepienia, czyli w 12 tż, zaczynamy dawki na pneumokoki. Menigokoki ok. 24 miesiąca życia. Do tego ospa, którą trzeba powtórzyć 2, a najlepiej 3 razy. Rotawirusy - jeśli się zdecydujemy, to będziemy je robić między tymi szczepieniami, żeby nie robić zbyt dużo na raz, czyli np. zaczynamy w 9 tż., potem szczepienie w 12 tż, to drugie rota w 15 tż.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

ciemieniucha u nas faktycznie to to. Juz pierwsze naolwianie i mycie zaskutkowalo dzis drugi raz. Tak wiec jestem dobrej mysli tylki ze na brwiach rrzeba uwazac bo skora bardzo delikatna, i mozna ja poranic zmywajac , więc delikatnie trę. Moja mama mowika ze ona srosowala parafina i to najlepiej dzialalo i kapala w otrębach pszennych.

Odnośnik do komentarza

Melly a propo czekolady juz dawno mialam Ci napusac ze w szputalu na sali mialam dziewczyne ktora jadla dwie tabliczki gorzekiej czekolady dziennie plus ciastka w czekoladzie by szybciej odzyskac sily po porodzie.. i dziecku niby nic nie było :) a do truskawek to i ja je jem, ake z umiarem, Miila bo podbno jak sie przesadzi z alergenami to moga uczulic, czylu ja bym nie szalalaz iloscia truskawekk. I to samo tyczy sie orzeszków bo oneobok truskawek chyba sa najbardziej uczulajace.

Odnośnik do komentarza

Bbb, może tak być że Wam nie służu.Nam pomaga ale nie daję za często , ostatnio tylko rano i to nie codziennie.Jest to lek bezpieczny nie działa na zasadzie inhibitora pompy protonowej tylko jest to wyciag z alg, który powoduje zageszczenie tresci zoladkowej a kwas pantenolowy łagodzi ew podraznienia przełyku.

Chusty Hopediz są dosyć grube i na lato zdecydowanie odradzam ten model.Na jesień jak najbardziej :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Ataa czyli to biedronkowe w kartonie to mleko czy nie :D
Te z folii smakuje oczywiscie lepiej.
Dobrze ze chociaz jajka i niektore owoce i warzywa swoje, choc upaly robia swoje;(

A szczepionki kazda kosztuje 200 a sa 4 dawka ok pol roku 3 czyli 600 i po roku ostatnia czyli w poltora roku 800.

My 6w1 i dobrze bo zawsze byla a 5w1 czesto lekarka zawiadamiala sanepid ze nie ma. Te 6w1 raz placilismy 170 raz 240 roznie. Teraz jeszcze nie szczepimy przez ta raczke.
Ataa ja przy karmieniu corki jadlam czekolade i ok teraz nie chce bo chcr schudnac ale ja truskawki jem wiadomo nie zeby sie objadac a sliwki w tamtym toku kilogramami, najpierw kupowalam codziennie a pozniej jeszcze z nsszego drzewa a w tym roku troche zeby malego nie przelecialo.
Odpuscilam cytryne do herbaty i smazone oraz fast foody. Nic nie slodze od 6lat. Takze zdrowo.mi. cytryna i tak teraz droga hehe.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly to biedronkowe to jak najbardziej mleko :) o niczym sie nie rozni od laciatego czy wypasionego a to z lodowki jest pasteryzowane czyli jedt poddane slabszym dzialanion utrwalajacym ale wystarczajacym by byc trwaleci bezpieczne, czyli wiecej wartosci odzywczych jest ocalonych i przez to smakuje lepiej, smialo pij i nie martw sie o wapn :) na smak tez ma wplyw zawartosc tluszczu im wiecej yym smaczniejsze

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Groszek, faktycznie wielkie te chlopy nasze i ciezkie jak worki ziemniakow, ale dzieki noszeniu Tymkowego miesistego ciala zauwazylam poprawe wygladu ramion, wyszczuplaly i tak sie delikatnie wymodelowaly czy cus.
Ja juz kilogram mniej niz przed ciaza a zadnych diet nie prowadze, slodkie wciagam, obiadki, lunczyki. Faktem jest, ze chodze non stop no i nosze pana klocka, ale jestem zadowolona ze spadku wagi, jeszcze zeby tylko brzuch sie do konca wciagnal to bedzie git.
Ciemieniucha - glowe tak jak nakazalyscie naoliwilam przed myciem i wytarlam pieluszka, wyglada ladnie wiec moze zdazylam zlapac zanim sie zaczelo na dobre.
Szczepionki - tutaj sa wszystkie darmowe, pierwsza za poltora tygodnia - 6w1.
Maly dzis bardzo duzo czasu przespal, praktycznie po kazdym karmieniu zasypial na pol godzinki a karmi sie maly knutek znowu czesciej niz Co 2 godziny...moze skok jakis?
Dobranoc dziewczyny
Ps ciekawe co u Heltinne bo milczy juz dosc dlugo...Vena chyba tez?
Marta
Tymek 18.04

Odnośnik do komentarza

Vena, Flawia, secondtry, heltinne co u was ?? Cisza straszna .

Ja biorę szczepienia na NFZ i dodatkowo pneumokoki i meningokoki, myśle nad rotawirusami, warto czy nie ??

Wczoraj moj mały wydarciuch krzyczał od 12:20 do 19:30.. Z przerwami na jedzenie.. Byłam wykończona, po kąpieli dostał wody zamiast jedzenia i spał do 22.

ATA myśle ze moze twojemu maluchowi chce sie pic, próbowałaś dawac wody ??

Odnośnik do komentarza

Ataa dziekuje;)
Marty moj chlopczyk tez duzy. Ja az sie boje bo corka miala mniejniz 10 na roczek a tu sie boje 10 duzo wczesniej. Masakra. I to na piersi co 2,5h.

Mi tez kg leca ale brzuch to trzeba wycwiczyc a niektorym zostaje oponka. Moja tesciowa jest szczipla drobna a oponka jest.
No ja wlasnie karmie i zaraz idr szykowac sie do gin. Maz ma wolne.
Wczoraj ciotka dzwonila i zapr ja na chrzest tyle ze zaproszenie pozniej i pytala czy z zapr wszyscy wpadniemy a maz zr tak. Uwielbiam jak mnie wkopuje. Ja nigdzie nie jade bo dziecko byloby na rekach cale 2 h a drugie tez ostatnio tylko jadlo bo ciotka dawala. A wczoraj zlote rady jak mam klasc dziecko bo uslyszala ze mu sie wlosy wycieraja tyle ze mu na czole;D a poza tym to moje 2 tyle ile ona ma wiec niech idzie z tymi radami. A moi znajomi maja polroczne i taka troche plaska glowke tylko ze dziecko lezy na plecach wiecznie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Magda 1010 moj wypluwa smoka ijeszcze bardziej sie wkurza jak podajemu wode, wczoraj juznie nylo tak gorąco, a ja go karmię i wachluje druga reka, wczoraj juz mial spokojny dzien, raz mi tylko tak bardziej
Ulal po piersi, wieczorem tez ok i. Po kaemieniu o 4 dal sie odlozyc do lozeczka dalam mu smojw i pueluszke do przytylenia i zasnal po jakims czasie i byl cicho bo ja szybko zasnelam. :)

Melly nue ma sprawy, :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...