Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Marta :D

Wiecie, że najgorsze było to, że w tym amoku on nie wiedział czy użył tej chusteczki czy nie...Brak słów nirmalnie.Na szczęscie jak obadałam chudteczki samochodowe były już stare i wyschnięte więc tym razem się udało.Z drugiej strony faceci są jacyś INNI pffff ;)

Wiecie jak genialni są moi tesciowie ? wysłali dla nas wszystkich z okazji dnia dziecka w kopercie pocztą 2 k zł.Tydzień temu, listu nie ma jeszcze...Qrwa mać, jak można być tak naiwnym.Niestety mam przeczucie, że szlag trafił te pieniądze...

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

kingullek patrze ze nasze cory podobny rytm dnia maja :)

O ktorej urodzila sie Wika?

ciemieniucha polozna polecala preparaty z kwasem mlekowym... takie z apteki. Nie wiem jednak jak sie nazywają.

Od czego u Was sie zaczęło? Od razu łuski czy najpierw sucha skora?

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ewee 5:23, ranny ptaszek :)
Marta padłam :D chciałabym zobaczyć minę lekarza :D
Nat o kurcze, oby przyszły te pieniądze jednak, mam nadzieję, że żaden przyjemniaczek z poczty ich nie przytulił :/

jak długo można używać kropelek na brzuszek? Młoda dostawala je kilka dni i już było ok, więc je odstawilam ale po 2 dniach znowu ma problemy z puszczaniem bąków. Mogę te kropelki tak cały czas podawać?

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Nat KurcZe szczeka mi opadła . Zeby sie ten list znalazł ! Szok ze tak ktoś pieniądze przesyła .
A propo teściów , wlasnie dziś do nas przyjechali . Już zdążyłam usłyszeć od teściowej ze pokarm mam słaby bo dziecko ciagle wisi na piersi ( u nas jest dziś bardzo gorąco a moze Poprostu ma taka potrzebę dziś ) potem stwierdziła ze dziecko należy usypiać w wózku i teraz wózek stoi w salonie . Potem mówi ze ona na wakacje przyjechała i gotować nie będzie ( to była odpowiedz jak maz jej chciał pokazać gdzie sa szklanki itd . Ja jej odpowiedziałam ze ja nikomy nie będę gotować i ze sama czasami jem pierwszy posiłek o 13 . Wtedy stwierdziła no to ona sobie kanapkę zrobi . Eh jestem padnięta . Na dodatek Oliver miał dziś ból brzuszka i spał bardzo krótko .
Jeszcze tylko 6 dni .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

groszek ta twoja tesxiowa jakas nienormalna. Jeszcze kolo niej latac.
ciemieniucha u nas we wlosach najpierw pojawily sie krosteczki. Myslalam ze to ten tradzik z twarzy sie przesubal na linie wlosow. Bowygladaly jak tamte albo potowkki. Drobna kaszka z bialym czubkiem. A potem sie skorczyly. tak sie skora wysuszyla i podzielila na luski.

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Groszek masakra jakaś z twoją teściową …nie będę buntować,bo jeśli to tylko 6 dni to pewnie za pierwszym takim wyskokiem bym się ugryzła w język, ale nie wiem jak znajdziesz siły żeby nie odpyskować jej przez następne

Co do facetów to jak wiadomo oni są z innej planety…

U mnie cycyków przygód cdn… wyszłam z infekcji ale kanalik się znów zatkał. Wygląda że jedna pierś daje więcej mleka i Klara jej nie opróżnia… żeby go odesłać muszę nakłuwać jego ujście na sutku … sweet :/

Klara wciąż nosi ubrania 58 góra 62 i huggies 1 ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Groszek usypiaj jak usypialas. Powiedz, ze Wy macie inne zasady a poza tym co w wozku caly dzien? A potem tak bedziesz bujac bez konca.
Pokarm zlej jakosci, ulubiony tekst tesciowych.

ciemieniucha mi u corki pomoglo, nalozenie oliwki 15 min przed kapiela a potem wyczesywanie po 15 min i kapiel z myciem wlosow. U syna poki co nie mam.

Ja padam na twarz. Dopiero sie polozylam a juz 4 i zaraz corka wstanie. Masakra wszystko sie tak nosi po domu jak teciowa sie myje to slychac wode w rurach w kazdym pokoju, z dolu kazdy krok sie nosi echem a jeszcze tak ciezko chodza. I tak corka sie budzi ale domu nie przerobie. Najgorsze ze popoludniu nie pospie bo od 3 dni maz zalatwia czesci do auta. A jest corka jeszcze. Padam na twarz.
Jeszcze wczoraj maz napisal z drugiego pokoju ze ma taka ochote itd na mnie az sie zawstydzilam Aa zanim sie polozyl to chcial pocalunkow namietnych eh a ja padam, on tez. Nawet nie wiem jak mamy to zrobic, u corki nie bo za duza u syna skrzypi lozko, a w 3 pokoju mozliwosc ze wejdzie tesciowa. Porazka heh. Ale ja jeszcze nie czuje tej namietnosci. Yh

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Ahh Ci faceci.. Moj maz ostatnio jak go poprosiłam zeby uśpił Wiktora bo nie chciał mi zasnąć i juz nie dawałam rady to on zabrał go do salonu gdzie świeciło słońce pomimo 22 i mowi 'on nie chce spac, zobacz.' Boże.. Ale sie wkurzalam.. Oczywiście skończyło sie na krzyku ze zmęczenia i bujanie przezemnie do 23.. Zero wyobraźni.. I przez to ze nie myśli to działa mi na nerwy ostatnio..
Kingulek jeżeli używasz tych kropli Minifoam to możesz je normalnie podawać tyle ile potrzeba do 3 miesiąca życia, one sa całkowicie nie wchłanialne i wydalane razem z kupka.
Groszek a ja narzekałam na moja teściowa.. Jakbym takie teksty usłyszała to nie wiem czy bym sie ugryzła w język.. Wrr, jak chciała jechac na wakacje to do Ciechocinka a nie.. I te złote rady...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny !!
W szpitalu spędziliśmy cały dzień. Targało mas od jednego lekarze do drugiego.
Pierwsze co- chirurg- usg brzucha- wszystko w porządku, tylko dużo gazów, moj synek pani doktor ciągnął za sznurek od usg, nie płakał wcale ;o.

Pediatra- dziecku nie powinno często odbijać sie twarogiem. Ale jeśli przybiera na masie.. Zrobili mu badanie na to czy mu noe ulatują treści żołądkowe- nie- wszystko w porządku. Chcieli nas zostawić w szpitalu - bo doktor chciał zobaczyć ten twaróg!!! Noe zgodziłam sie.

W szpitalu maluch zAciagnal cyca. W nocy tylko cycus ale rano juz dałam butle.

Moje pytania dotyczyły:

Ulewania - dopóki nie jest chlustaniem nie ma powodów do niepokoju. Mleczko ma prawo sie cofać przez niewykształcony jeszcze układ pokarmowy.

Ropiejące i łzawiące oczka - skierowanie okulisty zalecenie przemywania herbata

Dokarmianie- doktor stwierdził ze dopóki go jie glodze to jest wszystko w porządku

Noe chce ciagnąć cyca- dlatego ze jest gorąco a on chce szybko sie napić

Białe kropki na plecach i głowie - właściwie wychodzą na nosku ale nie ma powodów do niepokoju

Gazy i kupka - raz na 2 dni - wszystko w porządku

Jedzenie - jeśli jest głodny po butli po 2 godzinach - wszytko w porządku

Tylko najadłam sie niepotrzebnie strachu

Odnośnik do komentarza

Magda, no to wielkie ufff :)

Groszek, no klasyk gatunku, chude mleko :P musisz jesc kochana duuużo słoniny przecież ;)

Kingullek, możesz dawać te krople bez przerwy dopoki wystepuje problem.

Vena, auć! Ostatnio mojej kolezance polozna wygrzebywala igla ten zatksny kanalik...Przyjrzyj się jak Klara zassysa, bo tu moze być problem.

Wszystkim Nam życzę duuużo dobrego!!! Wszak wszyscy jesteśmy dziećmi ❤️❤️❤️

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Vena nakluwac sutek? Auć, boli mnie na sama myśl, trzymam kciuki, żeby sie w koncu od Ciebie to wszystko odwalilo.

Magda super, ze wszystko ok, na pewno najadlas sie strachu, ale przynajmniej wiesz, ze wszystko w porządku.

Melly ja dwa miesiące po porodzie i to cc a nie mogę sie przemoc, ochoty na sex zero. :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Ojj tak..

Najlepsze było gdy pani pielęgniarka ukuła mu paluszki żeby pobrać krew i mówi do niego ze zaraz nie bedzie jej lubił bo zrobi mi kuku. A ten zamiast zacząć płakać to odwrotnie, uśmiechał sie!! Dodatkowo powiedziała żeby nie rezygnować z karmienia piersią i jeśli nie chce ciagnąć cycka to nic, odciągać pokarm i dawac mu tako, jak pogoda sie zmieni i bedzie troche chłodniej to napewno do cycusia wróci i faktycznie w szpitalu było chłodniej i maluch zjadł w 30 minut dwa cycusie w tym miał 10 minut drzemki + odbicie i spał 3,5 godziny ..

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Teściowe jak tak Was czytam to wcale nie żałuję, że kontakt ze swoją mam zerowy. Mężowi trochę żal no ale cóż.. W każdym razie dziękuję Bogu, że nie muszę z nią mieszkać.
Groszek - wytrwałości i nie daj przewrócić sobie wszystkiego co robisz przy dziecku do góry nogami.

Magda1010
Mam nadzieję, że generalnie jest teraz spokojniejsza. Dużo zdrówka życzę i oby jak najmniej takich wrażeń.

Odnośnik do komentarza

Magdda1010serdecznie dziekuhe za Twoje posty. Wczoraj i dzis mam duzo zabawy z małym a to co napisałaś idealnie sie do mnie odnosi. Serce normalnie boli jak on tak strasznie placze... i wiecej ulewa, na szczęście mleczkiem, i faktycznie niecierpliwi sie przy cycku i odkrylam ze jak go wachluje to sie uspokaja,

Poeiedz jeszcze, moj sie po 2h po mm dopomina jesc a noe chce cyca to daje, myslisz ze to ok? No i nigdy nie je wiecrk niz 60ml

Odnośnik do komentarza

Dzięki Paulina, Nat :)
Groszek mega współczuję, ale nie daj sobie wejść na głowę, skoro ona przyjechała na wakacje to niech się nie wpindala w to co robicie z dzieckiem. A na obiady do restauracji niech idzie :)
moi jeszcze-nie-tesciowie przylatują w lipcu, ale oni akurat są spoko, nie wyobrażam sobie takich tekstów od nich, zawsze pomagają ile mogą ale raczej bez wtracania się.
Vena ehhh jak nie urok to...
Magda super, że wszystko dobrze, przynajmniej jesteś spokojniejsza!

Mała mi się rozregulowala dzisiaj.. po nocnym karmieniu, o dziwo o 3, stwierdziła, że jej się wcale nie chce spać i dobrą godzinę spędziłam na uspokajaniu i usypianiu. A spala i tak bardzo niespokojnie i co chwilę się budziła. O 7 po kolejnym karmieniu dobra godzina marudzenia, teraz w końcu śpi, ale na moim brzuchu ;) łeb mi pęka z tego wszystkiego, trzese się z zimna... oby mnie chorobsko żadne nie brało... może to wina pogody, bo bardzo brzydko i zimno dzisiaj... kto mi ukradł słońce? ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Magda 1010 no z nieba mi dzis spadlas... dzięki :-* Kingullek i moje dziecie strasznie marudne od wczorajszego wieczora, jadl ulewal i pchal dalej raczki do buzi i przerazluwie plakal dawalam na zmiane i cycka i butelke i w zaden spisob nie moglam go utulic, w koncu plakalam razem z nim.. zmienilam pokoj ulozenie go wzielam sie w garsc i dalejj dzielnie tulilam i w koncu nskarmilam i przyjelo sie i zasnal. Noc ok ale dzien zaczal sie o 4.15 i marudny strasznie znowu szarpanie sutkiem itd. Bez tego strasznego placzu ale marudzil strasznie dopiero co utululam i moglam zjesc.. za rada Magdy 1010 odciagnelam swoje i swoje daje bo faktycznie duszno i moze stad ten gorszy dzien.. bez problemu odciagnelam 100ml i juz 20 mi zjadl i przysnal.. wczoraj tez podejrzewalam brzuszek bo momentami byltwardy i masowalalm.. sama juz nie wiem co wczoraj bylo problemem..

Odnośnik do komentarza

malaga spiochy sa ok, gorzej jakby oczko bylo sklejone. Widze, ze ty tez walczysz z ciemieniucha, a nas oliwka hipp nie pomaga. Wczoraj moja mama smarowala maslem, teoche sie ususzyly te luski, ale nie chca sie wyczesywac! Wyglada to okropnie.... czytalam, ze olejuszka jest dobra, lub smarowanie kremem nivea sos, musze wytestowac wszystko, bo w sob idziemy w gosci na na głowie skorupa!

kremy do buzi czy ktoras z was uzywa linomag a +e ? Ja jak posmaruje tym kremem buzie tymka to przez godzine jest baaaardzo czerwona. Jest pieknie natluszczona i nie robia sie suche zadziory, ale martwi mnie to zaczerwieniwnie.

gazy ja zaczelam sama pic herbatke z kopru wloskiego hipp i maly nie ma problemow z gazami. Espumisanu nie podaje juz od kilku dni.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...