Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wam! U mnie za to kiepska noc. Nie wiele spalam. W nocy bolalo mnie w okolicy lewej nerki, jakby ktos wbijal mi igle i zaczyna sie problem z sikaniem. Dodatkowo leki na infekcje nie za bardzo pomagaja (mam wrazenie ze chyba nawet sie pogarsza). Jak zaaplikuje jest troche lepiej, ale tylko do czasu az lek wyplynie. Cala noc mialam mdlosci i jak tylko sie ruszylam, szarpalo mnie na wymioty.
Nie wiem juz co mam robic. Pojsc znow z ta infekcja do lekarza czy poczekac az skoncza sie leki?
Z problemami z sikaniem trz nie wiele mi dzisiaj poradzi. Bo musialabym zrobic badanie moczu najpierw. Po prostu jak nie urok to ...

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie!

Odnośnie spania - ja to już czasem nie wiem, czy to co mi się śni to prawda i tak było czy tylko sen - takie realne, że masakra!! nieraz wstaję i się pytam męża :)

@Secondtry - dzisiaj kończymy 12 tydzień, choć u nas wg. ostatniego usg jest +5 dni (więc już nie wiem), ale piszę bo to już bliżej końca męk niż dalej :)

miłego dnia Wam wszystkim życzę i proszę się dzielnie kurować :) @Vena127 - domowe specyfiki najlepsze, te leki na przeziębienia z apteki to sama chemia i świństwo :(

Odnośnik do komentarza

wiesz ryba idz lepiej do lekarza jak masz wrażenie że jest gorzej zawsze lepiej się upewnić poco masz sie męczyć mi pomagał napar z natki pietruszki ale jak leki nie pomagają to coś nie tak może na badaniu moczu wyjdzie coś nowego a może to nerki ? sama nie wiem ale biedna jesteś
ja już lepiej ale opryszczka mi wyszła chyba z tego stresu może zacznę melisę pić przed badaniami

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j81ysxl6n.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie!
pralinka śliczny bobas, dobrze czasem tak się zresetować po dużym stresie i go przespać.
Sylwia bidulo idź do lekarza, nie ma co czekać i cierpieć. Trzeba zrobić badanie moczu i się kurować, bo to okropny ból, kiedyś miałam często.
Ech, u mnie kiepską noc :( straszy syn obudził się w środku nocy, że się boi dinozaura … czyli młodszego brata, który chrapał, mlaskał itp., bo masywny katar… długo mi zajęło, żeby go przekonać, że to brat i jest wszystko dobrze. Po godzinie, ja już byłam zamarznięta z zimna i w końcu wróciłam do łóżka, to 30 min później zmoczył się i wylądował u nas w łóżku :( i jak zwykle to mama nie ma miejsca i przeszła spać w nogach swoich obu kochanych panów. Jeszcze parę tygodni i będę wyganiać do salonu na sofę ;)
Miila daj znać, jak dostaniesz wózek. Pochwal się zdjęciami :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Szukałam Dziewczyny wczoraj opcji na chrzciny w listopadzie i udało mi się znaleźć coś takiego. Czekam na dostawę, jak "urosnę" za bardzo, to mogę wymienić przed samą imprezą na rozmiar większy.
http://www.pattyboutik.com/mama-cowl-neck-long-sleeve-ruched-casual-stretch/
Mąż w ostatniej ciąży kupił mi dwa swetry do karmienia z tej firmy i są super. Chodziłam w nich nawet jak już nie karmiłam ;)
No i szukałam ciuszków na wyjście że szpitala malutkiej i nic mu się nie podobało, jak na razie … jest tyle fajnych kolorów dlaczego większość producentów upieraja się przy różu :/ jak już jest coś fajnego to cena zabija

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Hej
Sylwia idź do lekarza nie ma ci zwlekać. Musisz sobie dać pomoc.
Vena127 kiecka super.w moim stylu.nosiłam takie przed ciąża i się zastanawiam czy w jakąś wejdę bo 24.10 mamy wesele na które się wybieram bo to na pewno jedna z ostatnich imprez na następne 2 lata....ehh
Vena127 kupuj się. Mnie dopiero bioparoxxxx postawił na nogi ale mam nadzieje ze uda się tobie pokonać chorobę domowymi sposobami.

Właśnie wróciłam od gina i mam potwierdzenie na 100% ze będzie dziewczynna. Mała tak się ustawiła a raczej rozkraczyla ze mogliśmy ja podziwiać do woli.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Fajne ubranka mają na tej stronie ; ) ja po poniedziałkowej wizycie u lekarza musiałam odwołać wizytę prenatalne z czwartku bo do tego gabinetu maluch juz był za duży ( z USG 12+5 i 6.5 cm prawie duży maluszek ) ale udało mi się umówić gdzie indziej tylko znowu musze czekać do 9... a tak się cieszyłam ze juz zobaczę maluszka w pełnej krasie :( mój gin jak poprosiłam o zdjęcie jakieś dla męża to mi dał karteczkę z wymiarami tylko... a ja chciałam zrobić w pon niespodziankę moim rodzicom i dać im zdjęcie pierwszego wnuka... no i się nie uda... smutno mi z tego powodu... ale powiemy im po prostu napewno się uciesza bo ciągle mi mówią ze moje koleżanki z podstawówki po kolei rodzą dzieci i widać ze trochę zazdroszczą tym co już są dziadkami.
A co do zakupów dla maluszka to nawet nie myślę jeszcze nic kupować. Czasem pooglądam wózki albo łóżeczka ale jakoś szybko mnie to i ceny trochę mnie przerażają. Podobają mi się rzeczy w stylu retro a ceny mają zazwyczaj kosmiczne. Mąż nie chce na razie nic kupować ale pewnie jak jeszcze troszkę urosne to zacznie się przejmować i sam będzie chciał ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...