Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~KasiaMamusia aa
~kalae
~Fb fb
Ewelina

Nie wrócę na fb.

Dzięki za wspólnie spędzany czas, bo nie zdążyłam tego napisać tam.

Idzie cię jeszcze wyszukać na fb, dzisiaj patrzyłam,no chyba że konto jeszcze masz.....

Konta nie usuwam :)
Konto mam już dość długo. Myślałam o grupie, pisząc ze nie wrócę na fb. Bo tak w sumie nie będąc w grupie, rzadko zaglądałam na fb.

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

~justyna_mama
Misiakowata Mikołaj też zgrzyta ząbkami a jaki jest przy tym zadowolony :) gorzej ze mną bo lubię tego dźwięku :) Mikołaj jeszcze się nie porusza tzn pełza ale nie raczkuje i drabinki też mamy już zamontowane żeby nie spadł ze schodów. Czy Wasze dzieciaczki też chca tak oglądać tv???

Reklamy mogłyby być cały dzień:) przeważnie leci Polsat lub TVN choć ostatnio NatGeo Wilde lub 4fun dance:)

Ernesto gratuluję wierzę, że to bardzo miłe i ciężko to nawet opisać;)
Misiakowata ja mam tak ,że picie na środku ławy lub na parapecie w pokoju, jeszcze trochę i w locie ciepłe będę piła a wam się to tylko uda będąc w pracy;) współczuje przeżycia z tą herbatą

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Madika
~justyna_mama
Oliija u nas sytuacja byla napięta już od niedzieli... Teściu mój zaczął pić i oczywiście wszystko odbija sie na mnie! Mój chodzil napięty, nie dało się pogadać i ogólnie nie było fajnie. Zawsze tak jest jak zaczyna pic na poczatku jeszcze tłumaczyłam sobie że faktycznie sie o niego martwi bo ma ciśnienie itd ale kurde przeciez trzeźwy podnosi kieliszek. Jak on pije to w sumie są dwa domy na glowie tzn mój tak do tego podchodzi. Moze i martwi sie ale nie zmienia to faktu że ma prawo wyrzywac sie na mnie ... Jakby to cos zmieniło zaczął pic to i przestanie za 3 dni a jak nie to i za tydzień! Ja na pewno nie ustąpię i nie przeprosze

Justyna jak moj Mezulek zaczyna robic jakies jazdy i wiem ze to jest odbicie sobie na nas czegos tam to go INFORMUJE ze to ze gdzies cos go wku*wia i $&/^*#;& to nie znaczy ze ma sie na nas wyzywac. A jak ma ochote to ma wyjsc z domu i nie wracac do puki mu nie przejdzie.

Kochana identycznie mówię do mojego;)

Kalae doczytałam masz konto tylko na grupie cię nie ma;)

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Sylwia powodzenia aby się udało;)

Przez zęby jest mniejszy apetyt ....Nawet cyca nie bardzo choć aby zmusić pokazuje jej dwa i wtedy trochę popija, choć na kolację zjadła prawie pół parówki pogniecionej widelcem
My ciągle nie mamy stałych posiłków, przeważnie cyc

Odnośnik do komentarza
Gość justyna_mama

KasiaMamusia chyba musze zacząć tak mówić, żeby wychodził :) wczoraj dostałam bukiet tulipanów ( to moje ulubione kwiaty) ale nie odpuściłam tematu i powiedziałam o co mi chodzi, zobaczymy z jakim skutkiem pewnie do następnego razu, chociaż wczoraj nie był u rodziców i zupełnie inny człowiek no mój mąż :) dzisiaj nawet po pracy zrobi obiad także zostaje mi tylko posprzątanie, pranie i prasowanie :) dziewczyny chyba mamy już na wierzchu dwa nowe ząbki pisze chyba bo już kiedys tak mi się wydawało i zniknęły... Sylwia trzymam kciuki teraz musi się udać. Jeszcze za czasów studiów miałam praktyki w AA i powiem Ci że uczęszczałam na mitingi i na anonimowych i dla współuzależnionych wg mnie super pomoc i psychologiczna i ogólne wsparcie. Uczą jak reagować w poszczególnych sytuacjach, jak dane zachowanie bedzie przebiegało i co ma na celu także co powinnaś zrobić w razie wu :)
Dziewczyny poproszę o przepis na placuszki :)

Odnośnik do komentarza

~kalae
Madika
czarna.ana
Wczoraj synek po spaniu w dzień nie chciał piersi bo też jeszcze się karmimy. I tak od 12 wczoraj aż do 10 dzisiaj nie chciał cycusia, darł się jakbym mu jakąś krzywdę robila, tylko kaszkę trochę jadł. Nawet paracetamol nie pomógł. Na szczęście dziś mieliśmy wizytę u lekarki ta po 9 miesiącu i okazało się że to górne 1 tak boleśnie mu się przebijają.

Ja niestety się strasznie zestresowana sytuacja, zablokowałam i nie mogłam nawet mleczka lakratorem odciągnąć. Doba prawie bez odciagniecia - masakra, bolało :( ale jest plus- potwierdzam że staniki z 100% bawełny do karmienia się meega rozciągają :)

Heheh :D zawsz lepiej wiedziec na przyszlosc :D Taki test to jest prawdziwy test a nie jakies pitu pitu:D

Super ze wychodza Wam zabki gorzej ze tak bola. Ja polecam Wam podawanie ibuprofenu zamiast paracetamolu- szczegolnie na zeby bo lepiej dziala.

Poza tym nie wiem czy pamietacie ale jak moj Mezulek w zeszlym toku trafil z zawalem do szpitala to tam powiedzieli nam ze do antybiotyku trzeba koniecznie podawac jeszcze ibuprofen. I to nie wazne jaki antybiotyk.

Czarna a piersi juz puscily? Czy nadal nic?

a czemu do antybiotyku, ibuprofen?

Na zęby tez polecam ibuprofen, on jest też przeciwzapalny :)

Przepraszam ze wczoraj Ci nie odpisalam ale forum juz mi zaczelo szwankowac.

Ibuprofen tak jak powiedzialas jest przeciwzapalny. A antybiotyki niszcza oprocz zlych rzeczy to i te dobre... Dlatego czestym powiklaniem infekcji (tych wiekszych niz przeziebienie) jest np. Zapalenie miesnia sercowego. To wlasnie okazalo sie w efekcie koncowym mial moj Mezulek. I dopiero na oddziale kardiologicznym nam powiedzieli ze przy braniu antybiotykow nalezy brac ibuprofen 2x dziennie.

My sie smialismy z naszego lekarza 1 kontaktu ze kaze gripex brac. A tu sie okazalo ze cos wiedzial ale nie do konca :D Ale od roku jak ktos bierze u nas antybiotyk to dostaje tez ibuprofen.

A Wy zrobicie z ta wiedza dziewczyny co bedziecie uwazaly za sluszne :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
a w sumie to myslałam ze piszemy na tych grupach społecznościowych jako kolezanki :)

----
http://alaantkoweblw.pl/puszyste-placki-z-kaszki-manny-2/ to zrobie :)

Ejjjj dziewczyny musze zaczac kozystac z tej strony bo kompletnie o niej zapomnialam :D

Ale widze Kalae ze polaczylas pomysl na nalesniki z jablkiem z nowinkami kulinarnymi:D heheg

Ja bym nie wpadla zeby zrobic placuszki z kaszki manny.
Jak wroce do domku to musze obczaic ta stronke z przepisami :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Madika ksiadz byl i az zapytal czy Mati zawsze taki grzeczny :D
Siedzał sobie,patrzył ciekawie..raz chciał dorwać sie mu do takiej sakiewki-portmonetki hehe..ogolnie w tym roku bez ekcesow..bo wiedzialam o wizycie i sie przygotowalismy :D

Heheh :D Dobry kochany Mati wiedzial gdzie trzeba zagrzebac :D Mogl mu zakosic kase i powiedziec ze bedzie mial na zlobek :D hehhe

Super ze sie udala wizyta... Choc liczylam na cos ciekawego :D:D hehehhe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~sylwiaaa 921125
Wypowiedziałabym się na temat tego upominania trochę, ale nie będę napewno tu tego roztrzasac. Ani na fb.
Tutaj chyba wszystko tak dobrze funkcjonuje bo jesteśmy tutaj równe.
Dzięki dziewczyny.
Alesandra ja właśnie dążyłam do tego żeby M stracił rodzinę, pracę bo tylko wtedy by mógł coś zrozumieć., ale mama mu prala., sprzątala, gotowala. Na to że przychodził pijany mówiła tylko żeby się szedł umyć. A jak poszedł na odwyk to odwiedziła go tylko raz żeby ludzie nie gadali. Nie rozumiem tego :(

Wlasnie dziewczyny Sylwia dobrze gada :D Albo dajemy sobie spokuj z "potyczkami" na fb albo szybki sparing na gole klaty tutaj :D I bedziemy rozstrzygac co i jak :D hehe

Sylwia oby teraz Skurcz Ci sie jie wtracal i pozwolil Wam w 3 zyc jak chcecie i na TWOICH warunkach :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
~ANikod
A z ciekawości spytam o tego fb, jak działa ta "tajna" grupa? To jak można się do niej dostać, tam są tylko dziewczyny z forum? I tego nie widać na stronie tej osoby, że jest w grupie i jakie posty dodaje? Wiecie, nie znam się:)
Zęby to u nas też strasznie długo wychodzą, i to nawet tak jest, że już się wydaje że za chwilę się przebije, a po paru dniach znowu opuchlizna jest mniejsza, a zęba dalej brak :) Więc ciągle tylko 4.
Kalae ja wczoraj robiłam podobne placki, jakoś mu nie podeszły, krzywił się, otrzepywało go jakby to kwaśne było. Ale rodzice mieli przynajmniej wyżerę :) Ale za to dzisiaj obiadiek mu bardzo posmakował - wołowina z kaszą krakowską, marchewką i cebulką. W końcu mama coś dobrego ugotowała :-D
A na kolację będzie zaraz makaron z serem -podejście nr 1 :)

ja się co prawda wypisalam już z grupy na fb, ale ostatnio zostało postanowione przez adminki, że grupa jest tajna zamknięta, a więc nie przyjmuje się nowych osób. Chyba, ze się coś zmieniło, ale najlepiej zapytaj misiakowatej, ona jest jedna z adminek na tej grupie, pozostałe 3 już nie udzielają się na forum.

Tosi dokładnie te placki bardzo smakowały przed 17 zjadła 3,5 placka, a potem jeszcze przed 7 1,5. Nie wiem czy mi zje mleko. Ale tak krzyczała, jak jej nie chciałam dać. Nie dodałam tylko nic słodkiego. Ale miałam słodkie jabłko.

Brawo dla Tosi :D Dzielna kobietka z niej :D Tyle placuszkow wciagnac :D

Moja mama robi takie nalesniki z jablkiem dla bratanic (takie ze na duza patelnie 2 wchodza) ale Hanula 1 jeszcze zje ale wiecej to juz rzadkosc :D A pasibrzuch z niej jest niezly :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
~sylwiaaa 921125
Wypowiedziałabym się na temat tego upominania trochę, ale nie będę napewno tu tego roztrzasac. Ani na fb.
Tutaj chyba wszystko tak dobrze funkcjonuje bo jesteśmy tutaj równe.
Dzięki dziewczyny.
Alesandra ja właśnie dążyłam do tego żeby M stracił rodzinę, pracę bo tylko wtedy by mógł coś zrozumieć., ale mama mu prala., sprzątala, gotowala. Na to że przychodził pijany mówiła tylko żeby się szedł umyć. A jak poszedł na odwyk to odwiedziła go tylko raz żeby ludzie nie gadali. Nie rozumiem tego :(

Wlasnie dziewczyny Sylwia dobrze gada :D Albo dajemy sobie spokuj z "potyczkami" na fb albo szybki sparing na gole klaty tutaj :D I bedziemy rozstrzygac co i jak :D hehe

Sylwia oby teraz Skurcz Ci sie jie wtracal i pozwolil Wam w 3 zyc jak chcecie i na TWOICH warunkach :D

tez popieram.
Kasia napisała, że można mnie wyszukać, więc jeśli ma ktoś pytania zapraszam na profil na fb.

Odnośnik do komentarza

Misiakowata fajnie ze koleda udana. Znaczy ze mozna byc fajnym ksiedzem, nawet jak rodzice dziecka nie maja slubu koscielnego. Szkoda, ze mi sie taki nie trafil, ale skoro tacy sa to moze sie taki kiedys trafi.

Madika dzieki za info o ibuprofenie, tez bede sie stosowac.

Odnośnik do komentarza

Michaś mi robi psikusy; wczoraj zasnął na sankach a dziś wcale nie chciał spać, ani w wózku na dworzu ani przy cycku, padł dopiero po 13tej, czyli dziś nie ma szans na drugą drzemkę. I jak tu trzymać plan dnia ? Ale mamy nasz mały sukces, nauczył się wreszcie pić wodę :) Już zakłady robiłam co się szybciej nauczy, chodzić czy pić, no i najpierw zaczął chodzić a po 2 tyg załapał picie, jeeee... na razie z kubka lovi z miękkim dziobkiem, teraz spróbuję następny krok i do kubka przykręcę mu smoczek :)) jak załapie picie wody przez smoczek to może i mleko przejdzie ? 4go lutego mamy bal zakładowy, mam nadzieję że nie będę musiała krążyć z cycem między salą a domem.

Odnośnik do komentarza

Kochane Marcóweczki jak za czasów ciąży nie nadazam z nadrabianiem. Cudnie. Renia rozkrecikas dziewczyny. Wizja ze znikniemy z parentingu nas postraszyla i wzielysmy sie w garść.
Justyna super ze byly tulipany, a u mnie sernik z bezą i kawusie w moich ulubionych filizankach zrobil pokutnik ;D ale wolałabym zeby nasi panowie nie musieli nas prepraszac tylko przed akcją sie zastanowili.
Kalae pięknie Tosia zajada ale przede wszysykim super ze tak dbasz o to zeby posilki byly dla niej ciekawe-dzieki za inspiracje
Misia my tez mielismy akcje z goraca herbatą. Ale sie musiałeś wystraszyc:(
Sylwia trzymam kciuki za Was super ze M sie staraale nie znizaj swojej poprzeczki bądź uwazna. Mam nadzieje ze teraz sie uda.
Madika wygrzewaj dupcinke!!! Ale zazdroszcze.. Chyba musze chociaz na weekend sie gdzies wybrac zanim sie zaczana pełne obroty w pracy

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Dziekuje Olija i Kasiamamusia..no strasznie sie wystraszylam..ale co ciekawe Mati mial tylko rekawek lekko mokry a reszta zalala ławe i podloge..uuuuff od tamtej pory nie pije stawiajac na lawie..chyba ze juz na maxa letnie.
Madika ja wiem,ze liczylas na jakas mega opowiesc..hehe moze w przyszlym roku cos sie wydarzy haha
Kalae dzieki..w mojej parafii wszyscy ksieza maja takie podejscie..pytanie o slub jednak sie pojawilo..to powiedzialam ze kase zbieramy hehe

No wlasnie zlobek..bylam dis w jednym ale tylko wpisalam sie na dluga liste,jutro jade do drugiego duzo dalej..ale slyszalam ze tam miejsca tez nie ma :( ach nie wiem jak to bedzie..

Wogole wczoraj sie strasznie zryczalam,ze musze konczyc juz kp,ze ten zlobek i prace znalezc..najbardziej chyba chodzi o kp..jutro odbieram podgrzewacz do babeczki z olx i bede powoli juz wprowadzala mm..tak zeby do konca lutego odstawic...:( tak mi przykro,tyle walvzylam o kp,karmilam a teraz musze to prerwac..oby Mati zniosl to dobrze. A widze,ze w dzien juz rzadko chce piers to moze sie uda.
Matko,P.to tylko mnie tulil a ja wylam nie mogac sie uspokoic.
Dzis mialam tez dentyste i latania,ze padam.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Sylwia trzymam za Was kciuki :Dtesciowa bedzie Ci jeszcze wdzieczna,ze uratowas jej syna przed totalnym dnem :*

Grupa tajna to taka,ktora nikt nie wyszuka i znajomi nie zobacza Twoja aktywnosc tam.
Ktos pytal,nie pamietam kto.

Justyna maz malym gestem Ci wynagrodzil..mam nadzieje,ze atmosfera bedzie spokojna u Was.
Ja dostalam dzis Prymulke :)
Tzn bylismy w Castoramie i sobie wybralam ahha

Odnośnik do komentarza

~kalae
Misiakowata fajnie ze koleda udana. Znaczy ze mozna byc fajnym ksiedzem, nawet jak rodzice dziecka nie maja slubu koscielnego. Szkoda, ze mi sie taki nie trafil, ale skoro tacy sa to moze sie taki kiedys trafi.

Madika dzieki za info o ibuprofenie, tez bede sie stosowac.

Kalae ja bylam w szoku ze takie rzeczy nam powiedzieli na sali stalego monitoringu na kardiologi... No kuzwa wydaje mi sie ze KAZDY lekarz powinien takie rzeczy wiedziec i informowac pacjenta...

Ale nie gdzie tam...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
~Lili jka
Tosia! Jaaaa cie kręcę! Super, gratuluję pierwszych kroków ;)

Ernesto za każdym razem o tobie myślę, gdy widzę nazwę jednej z marek lidla, Ernesto właśnie ;) ostatnio mi się nawet śniłaś, już dokładnie nie pamiętam snu ale było miło ;) i była też tam Magda Gesler (Gessler?).
'kocham cię' jak wspaniale! Gratulacje!
Kiedyś było by mi trudno w to uwierzyć ale moja powiedziała kiedyś wyraźnie 'brawo' z 'r' i wiem już, że niemowlę może dużo ;)
A jak sprawy w sądzie? Poszło po twojej myśli?

Madika wypoczywaj i ciesz się z termów ;) mmm miło musi być!

Tyle napisałyście, że już nie wiem co jeszcze miałam napisać...

Co do okresu to mój pierwszy trwał dobę i było to tylko mocniejsze plamienie.

Bylo super milo :D Hanula w jednym basenie plakala caly czas ale potem.moja bratowa stwierdzila ze moze jest dla niej za zimna woda (34-36 stopni) i poszlysmy do 2 (w nim 38 stopni). Hanula byla zadowolona i usmiechnieta :D

Ogolnie bylo spoko i jest spoko:D

Noooo nie liczac tego ze moj mezulek mnie wkur*il i nie bede sie odzywac do niego :D

Odzywasz sie juz do ukochanego???

My w niedziele byłysmy w szkole pływania dla niemowlat i bylo 33stp i myslalam ze to goraca woda??? A Wy macie 38stp? Toz to raj:)

Kalae odnosnie powrotu do pracy to u mnie sytuacja jest o tyle spokojniejsza bo od nowego roku teściowa przesxla na wczesniejsza emeryture i bede miała wybór, alternatywę dla żłobka. Dla mnie to jakas ulga zwłaszcza ze mam zaufanie do tesciowej. No ale dobry pomysl masz z tym zeby na początku koexystac ze zlobka po kilka godzin żeby Mała miala czas sie przyzwyczaic. Jak jestem w pracy to naprawdę dobrze sie czuje tylko zawsze wieczor przed jestem bardziej napieta i gorzej spie, rozmyslam wtedy u pracy i o tym czy dobrze jestem przygotowana i jak przygotowac Nele do mojej nieobecnosci.

Peonia dzieki za dobrą energie która wniosłas do marcoweczek !

O dziwo Nela spi od 18 to odpisuje zaległe....sorki ze tak chaotycznie. Mam nadzieje ze to nie osłabienie ani choroba tylko dziewczyna odsypia emocjonujace ostatnie dni. Rozkrecila sie na calego i przy sofie probuje chodzic:)

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Dziekuje Olija i Kasiamamusia..no strasznie sie wystraszylam..ale co ciekawe Mati mial tylko rekawek lekko mokry a reszta zalala ławe i podloge..uuuuff od tamtej pory nie pije stawiajac na lawie..chyba ze juz na maxa letnie.
Madika ja wiem,ze liczylas na jakas mega opowiesc..hehe moze w przyszlym roku cos sie wydarzy haha
Kalae dzieki..w mojej parafii wszyscy ksieza maja takie podejscie..pytanie o slub jednak sie pojawilo..to powiedzialam ze kase zbieramy hehe

No wlasnie zlobek..bylam dis w jednym ale tylko wpisalam sie na dluga liste,jutro jade do drugiego duzo dalej..ale slyszalam ze tam miejsca tez nie ma :( ach nie wiem jak to bedzie..

Wogole wczoraj sie strasznie zryczalam,ze musze konczyc juz kp,ze ten zlobek i prace znalezc..najbardziej chyba chodzi o kp..jutro odbieram podgrzewacz do babeczki z olx i bede powoli juz wprowadzala mm..tak zeby do konca lutego odstawic...:( tak mi przykro,tyle walvzylam o kp,karmilam a teraz musze to prerwac..oby Mati zniosl to dobrze. A widze,ze w dzien juz rzadko chce piers to moze sie uda.
Matko,P.to tylko mnie tulil a ja wylam nie mogac sie uspokoic.
Dzis mialam tez dentyste i latania,ze padam.

Misiakowata po co kupilas podgrzewacz? Dzieciaki teraz to juz max 3 posilki mleczne powinny dostawac. Wiec na bierzaco wystarczy zrobic. Szkoda kasy lepiej na slub odlozyc :D

A z tym zlobkiem to kicha.... kurcze szkoda... Najgorsze jest to ze tak wszystko odrazu sie zwala... Ale z ta praca to bedziesz musiala zaczac dzialac.... Kurcze dobrze ze masz czas do konca marca.

Olija jakos tak sie ruszylo bo Renia mi tu naublizala i wogole zmieszala z blotem :D Noi jakos samo poszlo.... Jeszcze Kalae sie zbuntowala i Sylwia tel odzyskala i ruszylysmy pelna para :D hehe

Jeszcze grudniowki chcialy zwerbowac nasze pod nasza nieobecnosc:D To pobidzilo narod Marcoweczek :D hehe

Misiakowata zawiedziona sie czuje przez ministrantow i ksiedza no ale co.... Musze czekac cierpliwie na przyszly rok :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Sylwia trzymam za Was kciuki :Dtesciowa bedzie Ci jeszcze wdzieczna,ze uratowas jej syna przed totalnym dnem :*

Grupa tajna to taka,ktora nikt nie wyszuka i znajomi nie zobacza Twoja aktywnosc tam.
Ktos pytal,nie pamietam kto.

Justyna maz malym gestem Ci wynagrodzil..mam nadzieje,ze atmosfera bedzie spokojna u Was.
Ja dostalam dzis Prymulke :)
Tzn bylismy w Castoramie i sobie wybralam ahha

Nooo to dostalas ze HO HO :D heheh

Olija ma racje lepiej zeby nasi faceci nie musieli przynosic nam kwiatkow w przeprosiny niech sie zastanowia 2 razy najpierw.... A kwiatki to bez okazji niech przynosza :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata a nie chcesz karmic tylko na wieczór i rano i ewentualnie jak sie wybudzi w nocy? Znam dziewczyny ktore pracuja i właśnie tak karmią a w ciagu dnia dzieci jedza normalne posilki i jak trzeba to mm. Piersi sie do tego przyzwyczajaja i nawet dziewczyny nie ściągają pokarmu. Zreszta jak ha idę ma 8h to tez nie ściągam i nie ma takiej potrzrby.
Chyba ze martwisz sie ze dopoki nie odstawisz to Mati będzie w nocy domagał się piersi a Ty będziesz musiala sie wyspac przed pracą bo dla mnie to w kp jest najtrudniejsze obecnie?
Albo jak się ma prace na zmiany tak jak mialas przedtem lub po 12h to faktycznie kp nie po drodze. Napisz czemu chcesz odstawiac bo nie pamietam a mi sie przykro zrobiło ze Cie to tyle emocji kosztuje

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...