Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~Leniwiecccc
Kurcze, Misiakowata chce misia, co bedzie kiedy Madika zazyczy sobie swoja podobizne, albo Kalae (tu mozna pokombinowac z misiem koala;))
Lilijka, no wiesz, ja chetnie przyjmuje leniwe podarunki:) wiec jesli Twoja propozycja jest aktualna, to wysle Ci adresso:)
Ale, ale pod warunkiem, ze ja Ci cos odesle (chociazby jakis samochod, butelke wina, robot kuchenny lub paczka ;))
Co do skurczow, to ja mam tak od okolo 2tygodni co kilka dni bole jak na okres. Na twardnienie brzucha nie zwracam uwagi bo:
1. Eliza sie czesto prezy i brzuch robi sie twardy
2. Od zawsze (w ciazy czy nie) mam problemy ze wzdeciami;)

Jeszcze dzis paczka nie jadlam, ale jak wypuszcza mnie po ktg to sobie kupie ze dwa;)) u nas niestety nie mam kompana ani do paczkow (tak to jest jak sie zyje z kims wychowanym na croissantach;))
Por favorki tez nie wchodza w gre...musze jest sama, jak prawdziwa bulimiczka !
Milego johna !

hehe na koale nie wpadłam, ale podoba mi się :D
http://wylegarnia.com/23/be68b403bbe419a7b70088d040f8615b/broszka-koala-broszka-filc-zwierzeta-inne-szyte.jpg

jak się moja pręży w brzuchu to mam wrażenie ze mi zaraz przez skóre wyjdzie górą, i wtedy brzuch też mam twardy.
a te prężenia czujecie na dole brzucha czy na górze? bo ja na górze a próbuje rozkminić czy już stoi na głowie czy dalej leniwie sobie siedzi :)

Odnośnik do komentarza

Ja lewatywy nie mialam robionej przy pierwszej ciazy . Teraz jak bym miala rodzic to tez nie potrzebna bo dzis znowu mnie czysci , az pojechalam do apteki po wegiel.. z kazda minuta czuje sie coraz gorzej , jak wstaje to pachwiny malo mi sie nie rozerwa .. jak do jutra tak bedzie to jade do lekarza bo nie mozliwosci normalnie .. jak sie w nocy obudzilam to ze 3 h nie moglam zasnac .
Aniolek bedzie wszystko dobrze z synkiem !!

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w tłusty czwartek!!!
Ahh, już jeden pączek i gniazdko za mną... luuuuubię to! :-P
zresztą Gabrysia też lubi, moja słodka niunia :-*

Aniołku, bardzo mocno trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze a te krwawienie do brzuszka było jednorazowe i teraz wszystko się ułoży! Mnóstwo pozytywnej energii i siły Ci przesyłam :-* a dla młodego kawalera duuuużo zdrowia i siły :-*

Lilijka87
Ahh bad.woman miałam pisać wcześniej - pokoik Gabrysi śliczny. Pozostało tylko odliczać dni do pojawienia się lokatorki :) próbowałaś plastikowe butelki na sierściucha?

Lilijko, jeszcze patentu z butelkami nie probowałam, wózek mam we folii, nosidełko też, tak samo jak materac w łóżeczku... Ale ostatnio niestety mój sierściuch dostał klapsa i od tamtej pory jak słyszy mnie że idę to spierdziela z pokoju Gabrysi aż się kurzy za nią! :-)

Madika, naprawdę współczuję męża gadającego codziennie z mamą. Gdybym miała taką sytuację to ja bym swoje mu powiedziała... Ale u mnie jest inaczej :-\ rodzice i rodzeństwo mojego męża dzwonią do mnie jak chcą coś od niego!!! Jak mnie to kuźwa irytuje - co ja jego sekretarka do cholery jestem??? Ile razy już mówiłam "chcesz coś od niego to zadzwoń do niego a nie do mnie!" i co.... i dupa! Ehhh.... I telefon od tesciowej co trzy dni z pytaniem "jak ja nie zadzwonię to Wy sie nie odzywacie. jak się czujesz?" tak samo jak 3 dni temu!
Łoooooo... To sobie pomarudziłam :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Witam się w Tłusty Czwartek :)

Aniołek, trzymam kciuki za Antka, będzie dobrze :)

Barcelona, nie rób nam tego ;( u szaro, buro i ponuro, a ty nam takie ciepełko pokazujesz.

Ja dziś kupiłam 12 pączków :) , po 6 na głowę. Już po 2 z mężem zjedliśmy. Mąż dwa bierze do pracy i coś czuję że te 6 co zostało nie dotrwa do jutra ;)

Leniwiec, też jestem ciekawa czy w Toruniu w szpitalu lewatywę przed porodem robią (ale myślę, że tak ). A kiedy masz teraz SR? Ale z tego co pamiętam to chyba 9 lutego, bo ja mam 10 (jak dotrwam).

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Hehh przepraszam dziewczyny :p troche bym wam tengo slonca przeslala bo na pocieszenie wam powiem ze mi sie juz za gorąco tam zrobilo i musialam sie zeinąc z tarasiku :p teraz biegne do lekarza po zwolnienie i do ubezpieczenia je zaniesc zeby laskawie za dwa tygodnie mi przyslali pieniądze ... eh...

A potem sklep ceramiczny i pracownia :)

Aniolku przytulam cię mocno! Zobaczysz ze Antosiowi sie poleprzy :* zycze ci z calego serca zeby szybko mogl zdrowiutki wtòcic z tobą do domku!

No i misiakowata i haniutek zeby was maluchy mocno skopaly zebyscie sie przestaly martwic :p :*

No i szczesliwego obrzarstwa!! :D

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_43493.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Przyjazna wiem wiem, chodzi mi tylko o to, że nigdy nie jadlam nabiału, a jednak teraz chce coś zdrowego jeść, ze względu na Majke, Michał nie uwierzył że wypilam jogurt bo wie jak nie lubię takich rzeczy :D

Aniołek nocy trzymamy kciuki z Maja za Antosia!!! :* wiadomo czemu to krwawienie? :( jeśli pisalas to przepraszam ale jeszcze nie doczytalam, bądź silna dla swojego Synka :*

Kamilla mi przed cesarka o której dowiedzialam się ledwo 20 minut przed, a wcześniej była jeszcze nadzieją na SN, ale się nie ruszała to jednak CC, to mimo że cesarka to i tak robili mi lewatywe :)
Lepiej mieć, bo to pierwsze wyproznieniee po CC wspominam gorzej niż ból skurczy!!! A tak to zawsze coś mniej w tych jelitach jest, tym bardziej że ją godzinę przed cesarka (nie wiedziałam jeszcze wtedy o niej ) najadlam się kurczaka z różna, bo mama mi przyniosła hahahaha :D

Nie życzę żadnej tak bolesnego wyprozniania się, masakra. Mimo że czopek dali już por porodzie też..

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja przed cc nie mialam lewatywy, znieczulenie zewnatrzoponowe też nie było złe. Sądziłam że będzie boleć dużo bardziej ale da rade znieść ból tej rany po cc to takie bardziej ciągnięcia niż bóle no wiadomo przy ściąganiu mleka boli najbardziej bo dodatkowo macica się obkurcza ale to też da się wytrzymać, bardziej bolą pełne piersi po nocy ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja przed cc nie mialam lewatywy, znieczulenie zewnatrzoponowe też nie było złe. Sądziłam że będzie boleć dużo bardziej ale da rade znieść ból tej rany po cc to takie bardziej ciągnięcia niż bóle no wiadomo przy ściąganiu mleka boli najbardziej bo dodatkowo macica się obkurcza ale to też da się wytrzymać, bardziej bolą pełne piersi po nocy ;-) Dziewczyny dzięki bardzo za słowa wsparcia bardzo go potrzebuję, niby wiem że to przez to że mój maluszek jest wczesniakiem ale i tak bardzo się martwie. To krwawienie to niby może być bo maluszki dopiero wytwarzają płytki krwi odpowiadające za jej krzepniecie. Zobaczymy co dziś powiedzą po wizycie mam nadzieję że będą mieli jakieś dobre wiadomości.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Barcelona weź mnie di siebie, aaaa! :))))

Aniołek dokładnie tak jak mówisz tylko mnie obkurczanie macicy bolalo tylko przez 2 dni, teraz tylko rana ciągnie czasem jak za szybko wstane albo podbiegam wolno na salę noworodków po Maje hihi :)

Choć ją się cieszę że miałam lewatywe,a to wkłucie w kręgosłup faktycznie nie bolalo tylko mówiła żeby się nie ruszać bo może sparaliżować, a takie emocje że ciężko było się nie trzasc ale dało radę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Aga może głowa boli Ciebie od ciśnienia bo ja też dzisiaj mam słabe ciśnienie bo codziennie muszę mierzyć.

Jakoś dobrze mi się spało ;-) jak padalam po 22 to Wstałam o 6 zrobiłam sobie i dla męża śniadanie. O 7 spowtotem do łóżka ;-) i Wstałam o 10.
Tak mi ciężko jakoś ostatnio wczoraj zrobiłam obiad to myślałam że urodze tak źle się czułam... Nawet po zrobieniu obiadu nie dałam rady sprzątnać kuchni... Chyba muszę trochę bardziej się oszczędzać... Plan na dzisiaj to ogarnięcie kuchni i tyle... Bo chyba więcej nie dam rady zrobić. :-(
Ostatnio czuje jak by mi ktoś krocze rozrywal, jak by ktoś mi w pochwie grzebał i się rozpychał...

No nic koniec narzekania ;-) paczki też dopiero zjem jak mąż wróci z pracy. Trzeba cierpliwie czekać :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Hey dziewczyny
Ja co chwile dojeżdżam do Antka. Narazie ma odstawione mleczko bo krwawił do żołądka :-( dziś mają zrobić mu usg głowy i sprawdzić czy gdzieś jeszcze są krwawienia. Mam nadzieję że będzie dobrze bo tak strasznie się o niego boję. Chciałabym usłyszeć jakieś dobre wiadomości, że jest lepiej przynajmniej z oddychaniem i że zapalenie ustępuje a na chwilę obecną stan bez zmian. Przynajmniej wyniki z przedwczoraj są ok tylko troszkę krzepniecie krwi obniżone ale ponoć u wcześniaków samo przechodzi.
Nie macie dziewczyny pojęcia jak ja wam zazdroszczę tych kopniaczków i ruchów maleństw, korzystajcie póki jesteście w paczuszkach z waszymi dziećmi bo później strasznie się tęskni za tymi wszystkimi ruchami.

Aniolku nocy wzruszylam się po Twoim poscie i musi Ci byc bardzo trudno bez Antosia. Ale zobaczysz wkrotce dostaniesz dobre wieści, Synek potrzebuje czasu zeby pozbierac sily no i potrzebuje dzielnej Mamusi dokładnie takiej jaką ma:*
Jakie to musi byc dziwne uczucie po tylu miesiavach mieć znów pusty brzuch. Chyba też bede za tym tesknic,za Cudem noszenia w sobie Nowego Życia...

Renia83 tez sie coś nie odzywa. Mam nadzieje ze grzecznie czeka do terminu cc:)

Kalae znalazlas ten link do ubierania nie przez główkę. Bo ja nie moge tego znalezc na yt

Jolu smiem twierdzić to co większość dziewczyn. Ciąża służy i wyglafasz sexikobieco teraz. Twoj ukochany pewnie szaleje z milosci...;)

Olka kochana jaka słodziutka Twoja Corunia:*

Przyjazna ostatnio mi sie przykro zrobilo jak moj maz zakomunikowal ze chyba przenosi sie do salonu bo od tygodnia chrapie jak traktor i on spac nie moze. Ale po Twoim poście pomyślałam ze moze to normalne ze naszym chłopom tez ciezko czasem i z wieksza wyrozumiałością podchodzę do jego pomyslu... Ja nie mam wplywu na to chrapanie hak Dzidzia tak wysoko wiec on musi sam zadbac o swoj sen

Betty jak sie trzymasz w szpitalu? Maz juz może odwiedzac? Trzymam kciuki i pozdrawiam

Lece dalej nadrabiać bo zostalo mi jeszcze kilkanascie stron:/

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniiiiiiiviec

~kalae
~Leniwiecccc
Kurcze, Misiakowata chce misia, co bedzie kiedy Madika zazyczy sobie swoja podobizne, albo Kalae (tu mozna pokombinowac z misiem koala;))
Lilijka, no wiesz, ja chetnie przyjmuje leniwe podarunki:) wiec jesli Twoja propozycja jest aktualna, to wysle Ci adresso:)
Ale, ale pod warunkiem, ze ja Ci cos odesle (chociazby jakis samochod, butelke wina, robot kuchenny lub paczka ;))
Co do skurczow, to ja mam tak od okolo 2tygodni co kilka dni bole jak na okres. Na twardnienie brzucha nie zwracam uwagi bo:
1. Eliza sie czesto prezy i brzuch robi sie twardy
2. Od zawsze (w ciazy czy nie) mam problemy ze wzdeciami;)

Jeszcze dzis paczka nie jadlam, ale jak wypuszcza mnie po ktg to sobie kupie ze dwa;)) u nas niestety nie mam kompana ani do paczkow (tak to jest jak sie zyje z kims wychowanym na croissantach;))
Por favorki tez nie wchodza w gre...musze jest sama, jak prawdziwa bulimiczka !
Milego johna !

hehe na koale nie wpadłam, ale podoba mi się :D
http://wylegarnia.com/23/be68b403bbe419a7b70088d040f8615b/broszka-koala-broszka-filc-zwierzeta-inne-szyte.jpg

jak się moja pręży w brzuchu to mam wrażenie ze mi zaraz przez skóre wyjdzie górą, i wtedy brzuch też mam twardy.
a te prężenia czujecie na dole brzucha czy na górze? bo ja na górze a próbuje rozkminić czy już stoi na głowie czy dalej leniwie sobie siedzi :)

O matko jaki slodziak!!! Sama nie wiem ktore zwierze jest bardziej rozkoszne- Kalae czy ja!;)

Aniolek, trzymajcie sie ! Musicie byc silni i zobaczysz, ze maly nabierze sily i zdrowia i bedziecie razem w domu. Nie wiem czy ogladalam 600 gramow szczescia-tam byli rodzice, ktory 2-3 miesiace dojezdzali do dzieci i komplikacje byly spore - czesto 26/29 tydzien ciazy. I maluchy z tego wychodzily:) z taka mama jak Ty, maly szybko bedzie w formie. My w kazdym razie mocno zaciskamy kciuki!

Odnośnik do komentarza

U mnie tez przez 3 dni ruchow malej prawie nie czulam Dzieki temu ze jestem w szpitalu mialam ktg 3 razy dziennie Raz odczyt byl lepszy raz gorszy ale ruchy jakieś były wiec czekali Od wczoraj Zosienka się rozbrykała i dalej szaleje Ktg już ok Lekarz stwierdził żeby bardzo obserwować bo nie chcieliby za wcześnie rozwiązać ciąży ale jednocześnie reagować żeby nie za późno I bądź tu człowieku mądry...

Odnośnik do komentarza

Mi kasa z Zusu przyszła,tak czekałam,a nie chce mi sie totalnie nigdzie jechać ..dziś zrobie zakupy online hehe a jutro przed Minia popołudniowka ruszymy na miacho:)

Musze sobie kupic buty słuchajcie,bo kozaki moje długie,niby dobre,ale jakoś mi łydki w nich sztywnieją i chodzę jak żuraw jakiś :)
Chcę takie za kostkę,akurat na wczesną wiosnę jeszcze bedą dobre:)

Jejciu dziewczyny,starajcie sie odpoczywac dzisiaj co??
Te twardnienia,opuchlizny-organizm daje znać ,żeby zwolnić..ja tez wyjde dzis tylko na dół do sklepu po jakies owoce i chlebek,a tak to zamierzam leżeć dziś..zwłaszcza,że cholernie mało spałam...

Aniołku trzymam kciuki za Antka..łezka mi leci jak czytam jak się męczy biedactwo..na pewno bedzie lepiej i pomodle sie o to..silny mały człowieczek:) przytulam :)
Olcia dobra mama z Ciebie :D maja rumieńców nabiera,tak ma być :D

Ja jednego paczusia zaliczyłam :)jeszcze jeden na potem :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

olija - zapomnialam o tym ze miałam poszukać, ale udało się

osobiście nie wpadłam na to że można przez nóżki, i myślałam, że body musi być rozpięte, a tu jednak nie, a spróbowałam na lalce w sr i naprawdę duzo wygodniej

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Madika do mojego mamunia wydzwania ale najczęściej w swoich sprawach tez codziennie(albo on do niej ) Ale najczęściej wychodzi tak z tymi telefonami jak go nie ma w domu albo ja jestem zajęta i czasem nie wiem a dowiaduje sie po czasie. Ostatnio jak do mnie zadzwoniła i pyta "co słychać" ja zaczynam odpowiadać a ona mi przerywa w pól słowa"a no to dobrze...trara tata" a wcale nie mówiłam ze dobrze to taki złapał mnie wqrw ze zamilkłam i powiedziałam do mojego żeby lepiej juz do mnie nie wydzwaniała jak ma tak lekceważyć. Mój stary wie ze to egoistka ale kocha swoją mamę. A ja toleruje ale tylko dlatego ze jest 100 km ode mnie.

Barcelona a ja patrzę na Twoje fotki i mi się gęba cieszy bo wiem ze jeszcze luty i powoli do nas zawita wiosna:-)!!!

Zaraz pranie powieszę, spakuje pościel do magla(za dużo prasowania jak na ten czas ) i przyjdę się na krótki spacer z futrzakiem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...