Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Lilijka87
Noc kiepska! Zamiast uczyć się na czyiś błędach (kamilla) chyba podświadomie chcę cierpieć (nie, sado maso mnie nie kręci!).
Zrobiłam wczoraj te pączki na serku, takie malutkie kuleczki. Dobre! A że dobre no i małe to pochłaniałam jednego za drugim. Nie wiem ile zjadłam (nie, nie wszystkie) ale sporo. Nawet mąż mówił bym już nie jadła bo będzie zgaga. Pff ktoś mi będzie mówić czy mogę zjeść jeszcze jednego paczka czy nie, nie doczekanie! Boże! Ale miał skubany rację. Zgaga była ale miewałam większą, więc do przeżycia. Natomiast uczucie ciążenia tej ogromnej ilości pochłoniętego tłuszczu sprawiała, że miałam ochotę klęknąć, zadrzeć wysoko ręce i krzyczeć do wszystkich znanych ludzkości bogów "whyyyyy? Why me God, whyyyyy?". Teraz pewnie spytacie dlaczego wzorem Kamili nie zrobiłam ewakuacji tych pączków? Otóż przyznam się... Chciałam! Ale nigdy nie była ze mnie dobra bulimiczka, nie znam odpowiednich technik, bo te które znam nie spełniły zadania :( "God! Realy?! I need a little of your help here!" - wyzwanie stwórcy też nie poskutkowało! Moje dziecię nie ułatwiało przetrwania nocy - wierzgało w mym łonie niczym źrebak stawiający pierwsze kroki. To chyba za sprawą wieczornej diety swej matki.
Po co wam to napisałam? Żeby słodkie mamy nie żałowały w tym roku, że nie mogą brać udziału w wyścigu "kto zje więcej pączków w tłusty czwartek?". A te, które mogą brać udział niech się zastanowią czy warto :)

Ooo Lilijka uwielbiam bunt przed czyms co mowi mąż :D To jest takie slodkie :D hehe Ale ja i bez ciazy czasem tak robie :D hehe

U mnie noc wmiare szybko minela... Obudzila mjie Hania o 6 : Mamusiu JA juz NAPRAWDE nie mam miejsca!!!! Lec siusiu!!! Szybko!!!:D"

Ale uda bardzo mnie bolaly bo o 8 fopiero sie obudzilam tak na serio. I ledwo co wstalam...

Teraz leze po sniadanku pije kawusie (mezulek mi ja zrobil) i podczytuje co tam sie dzialo...

Co do paczkow to jiestety dopiero po poludniu moja mama nam przywiezie... :( No nic musze wytrzymac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Hej mamuśki.
Trochę długa noc za mną. Łobuziak kręcił i wiercił się chyba do 2 w nocy. O 8 zjadłam pączka i zgaga jak cholera, a na dodatek głowa mnie boli niemiłosiernie ze chyba pójdę ciśnienie zmierzyć do przychodni.

Ciśnienie może od pogody, tak deszczowo? Bo na migrenę to nie chorujesz?
Aniołek trzymaj się, jejku mały napewno silny i się nie podda,będzie dobrze
Przyjazna ADHD? Uśmiałam się :D no tak jakoś mimowolnie

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Aniołek dużo siły Tobie teraz życzę i wiary w silę synka! Wszystko na pewno sie unormuje i wyjaśni tylko potrzeba czasu. A na dzis samych dobrych wiadomości życzę:-)

Olka mi położna mówiła żeby jeść wszystko i nabiał też. Juz tu dziewczyny pisały ze czasy sie zmieniły a wraz z nimi dziwactwa żywieniowe karmiącej mamy poszły do lamusa. Wiadomo trzeba postawić na zdrową dietę tak jak i w calej ciąży. Mniej smażonego, słodyczy, więcej warzyw mięsa dobrej jakości itd. Nie zamartwiaj sie jesteś dobra mamą:-)
A Ty chyba nie podchodziłaś do egzaminu jeszcze ? Dasz rade podejść? Bo chyba najpierw egzamin pisalas a porę matura..

Ja to podziwiam dziewczyny i kibicuje co magisterki i doktoraty broniły przed rozwiązaniem:-)

Odnośnik do komentarza

Aniołek nocy jejku trzymam kciuki za twojego synka. Oby wszystko było dobrze. Swoją drogą teraz martwimy się m ruchy, potem już będziemy o wszystko inne. Ach

Ja poprzednio miałam lewatywe, teraz tez chce. Choć nie wiem czy przy Cc jest wymagana, bo synek dalej pupa w dole:/

U mnie zaraz zlot rodzinki, jakoś tak wyszło że wszyscy wpadają na raz. Mama z młodsza siostra będą w okolicy wiec zaleca, teściowa ostatnio zaprosiłam żeby przyszła z moja córka się pobawić i jeszcze druga siostra dzwoni że wpadnie bo jest niedaleko:)

Odnośnik do komentarza

Cześć Pączulki :)

Kurcze Haniutek zmartwiłam się bardzo..dobrze,że maleństwo ruszyło..:)
Mój zaczał harce o 4 i ok 5 usnęłam..
ale to tez walczyłam z swedzeniem ud,i zrobiło mi sie dobrze dopiero jak maczając recznik w lodowatej wodzie, potarłam i zrobiło się chłodniej :)ech

no a dziś wujek przylazł o 9(miał byc o 10),Paweł poszedł po zamówione paczki to mały dał dwa kopy..
a jak usiadłam przy stole,mając paczka przed sobą to się zaczął ruszać jakby chciał go sięgnać:)hehe a teraz śpiocha sobie:)
ech straszaki nasze kochane :)

Niuska trzymam kciuki,żeby nie była to cholestaza:) Ja robiłam próby watrobowe dwa razy,swedzi dalej ale jestem spokojna,że nic nam sie nie stanie i ominie nas szpital wczesniej(tfu tfu)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

KasiaMamusia
Aga2801
Hej mamuśki.
Trochę długa noc za mną. Łobuziak kręcił i wiercił się chyba do 2 w nocy. O 8 zjadłam pączka i zgaga jak cholera, a na dodatek głowa mnie boli niemiłosiernie ze chyba pójdę ciśnienie zmierzyć do przychodni.

Ciśnienie może od pogody, tak deszczowo? Bo na migrenę to nie chorujesz?
Aniołek trzymaj się, jejku mały napewno silny i się nie podda,będzie dobrze
Przyjazna ADHD? Uśmiałam się :D no tak jakoś mimowolnie

Tak nadgorliwość, nadpobudliwość ale tylko juz w głowie ;-) tyle by się porobiło, poszlo, pojechalo a tu nic z tego ..
Pora podnieść sie z łóżka:-)

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Aniołek nocy jejku trzymam kciuki za twojego synka. Oby wszystko było dobrze. Swoją drogą teraz martwimy się m ruchy, potem już będziemy o wszystko inne. Ach

Ja poprzednio miałam lewatywe, teraz tez chce. Choć nie wiem czy przy Cc jest wymagana, bo synek dalej pupa w dole:/

U mnie zaraz zlot rodzinki, jakoś tak wyszło że wszyscy wpadają na raz. Mama z młodsza siostra będą w okolicy wiec zaleca, teściowa ostatnio zaprosiłam żeby przyszła z moja córka się pobawić i jeszcze druga siostra dzwoni że wpadnie bo jest niedaleko:)

czytałam ostatnio na grupie na fb, że niektóre dzziewczyny przed cc miały robioną. chociaż nie wiem czemu , moze zeby łatwiej było wyjąć maluszka? :D

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Kurcze, Misiakowata chce misia, co bedzie kiedy Madika zazyczy sobie swoja podobizne, albo Kalae (tu mozna pokombinowac z misiem koala;))
Lilijka, no wiesz, ja chetnie przyjmuje leniwe podarunki:) wiec jesli Twoja propozycja jest aktualna, to wysle Ci adresso:)
Ale, ale pod warunkiem, ze ja Ci cos odesle (chociazby jakis samochod, butelke wina, robot kuchenny lub paczka ;))
Co do skurczow, to ja mam tak od okolo 2tygodni co kilka dni bole jak na okres. Na twardnienie brzucha nie zwracam uwagi bo:
1. Eliza sie czesto prezy i brzuch robi sie twardy
2. Od zawsze (w ciazy czy nie) mam problemy ze wzdeciami;)

Jeszcze dzis paczka nie jadlam, ale jak wypuszcza mnie po ktg to sobie kupie ze dwa;)) u nas niestety nie mam kompana ani do paczkow (tak to jest jak sie zyje z kims wychowanym na croissantach;))
Por favorki tez nie wchodza w gre...musze jest sama, jak prawdziwa bulimiczka !
Milego johna !

Odnośnik do komentarza

kamillla
tak mi sie zdaje, że to juz najwyzsza pora zeby przzystopować. :( ja wciąż nie mogę sie przyzwyczaic ze do niektóre zadania są nie możliwe do zrobienia dla mnie.

Czy wy wszystkie odczuwacie te skurcze przepowiadające? mi jak sie brzuch napina to mam wrażenie ze to tylko przez małą, że się wypina, pręzy. nie czuje zadnego skurczu ani nic

Ja nie czuje tych skurczy ale moze to przez ta luteine ktora biore...

Czasem brzuch mi sie napina bo Mala sie wypycha ale czasem jak cos borobie i sie schylam to on tak inaczej sie napina... Ale skurczy chyba nie ma... Choc czasem musze pooddychac tak przez usta....

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Wiecie co mi się wydaje ze przed kazda planowaną operacja czy zabiegiem dają dzień wczesniej do zrobienia lewatywę lub chociaż czopek żeby się wypróżnić..
Bynajmniej ja nie słyszałam żeby ktoś nie dostał jednego lub drugiego.

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Hey dziewczyny
Ja co chwile dojeżdżam do Antka. Narazie ma odstawione mleczko bo krwawił do żołądka :-( dziś mają zrobić mu usg głowy i sprawdzić czy gdzieś jeszcze są krwawienia. Mam nadzieję że będzie dobrze bo tak strasznie się o niego boję. Chciałabym usłyszeć jakieś dobre wiadomości, że jest lepiej przynajmniej z oddychaniem i że zapalenie ustępuje a na chwilę obecną stan bez zmian. Przynajmniej wyniki z przedwczoraj są ok tylko troszkę krzepniecie krwi obniżone ale ponoć u wcześniaków samo przechodzi.
Nie macie dziewczyny pojęcia jak ja wam zazdroszczę tych kopniaczków i ruchów maleństw, korzystajcie póki jesteście w paczuszkach z waszymi dziećmi bo później strasznie się tęskni za tymi wszystkimi ruchami.

Aniolku zobaczysz WSZYSTKO bedzie DOBRZE!!!! Trzymamy kcuki za Antosia!!!! Na pewno to silny mezczyzna i da rade wytrwac i potem bedzie zdrowy jak rybka!!!!

Wszystkie TRZYMAMY mocno KCIUKI za Antka!!!! A Ty sie trzymaj bo musisz byc silna dla NIEGO!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Leniwiecccc
Kurcze, Misiakowata chce misia, co bedzie kiedy Madika zazyczy sobie swoja podobizne, albo Kalae (tu mozna pokombinowac z misiem koala;))
Lilijka, no wiesz, ja chetnie przyjmuje leniwe podarunki:) wiec jesli Twoja propozycja jest aktualna, to wysle Ci adresso:)
Ale, ale pod warunkiem, ze ja Ci cos odesle (chociazby jakis samochod, butelke wina, robot kuchenny lub paczka ;))
Co do skurczow, to ja mam tak od okolo 2tygodni co kilka dni bole jak na okres. Na twardnienie brzucha nie zwracam uwagi bo:
1. Eliza sie czesto prezy i brzuch robi sie twardy
2. Od zawsze (w ciazy czy nie) mam problemy ze wzdeciami;)

Jeszcze dzis paczka nie jadlam, ale jak wypuszcza mnie po ktg to sobie kupie ze dwa;)) u nas niestety nie mam kompana ani do paczkow (tak to jest jak sie zyje z kims wychowanym na croissantach;))
Por favorki tez nie wchodza w gre...musze jest sama, jak prawdziwa bulimiczka !
Milego johna !

Z moja podobizna to bylby problem :D hwhe Trzeba by bylo wrocic do dziecinstwa do ksiazki DZIECI Z ULICY AWANTURNIKOW :D hehe

A moja mama wpadla z paczulkami i wlasnie koncze 1 :D Ale nie wiem ile zjem... Moze 2 :D hehe

Leniwiec musisz Elizke nauczyc prawdziwego jedzenia zeby dziecko nie bylo pokrzewdzone jak jej tatus :D hehe

Barcelona czy Wy juz wiecie jak Mala bedzie miala na imie???:)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Aniolku zazwyczaj do kosciola ide z przymusem ale dzis wykorzystam te wizyte na modlitwe za Was oby wszystko bylo dobrze ;* Antos da rade bo musi dla Was;*
Lilijka az ze smiechu sie splakalam;)) Ukryta Bulimiczko Ty;))
Jesli chodzi o lewatywe przed cc mimo 3 za mna nie mialam ani razu lewatywy. Pewnie robi sie jaby latwiej potem z wyproznieniem bylo bo po zabiegu ojj nic milego .Chcialabys a boisz sie;))
Misiakowata u mnie 3 dzien z serii bardzo niewielu ruchow moze tez brak miejsca czy cisnienie bo mnie tez wczoraj sie ziewalo.
Jak nas tak duzo to odpowiedzi prawie jak poematy;))

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Madika
kamillla
tak mi sie zdaje, że to juz najwyzsza pora zeby przzystopować. :( ja wciąż nie mogę sie przyzwyczaic ze do niektóre zadania są nie możliwe do zrobienia dla mnie.

Czy wy wszystkie odczuwacie te skurcze przepowiadające? mi jak sie brzuch napina to mam wrażenie ze to tylko przez małą, że się wypina, pręzy. nie czuje zadnego skurczu ani nic

Ja nie czuje tych skurczy ale moze to przez ta luteine ktora biore...

Czasem brzuch mi sie napina bo Mala sie wypycha ale czasem jak cos borobie i sie schylam to on tak inaczej sie napina... Ale skurczy chyba nie ma... Choc czasem musze pooddychac tak przez usta....

mam to samo ale nie odbieram tego jako skurczy..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...