Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

strunka7777
16.03.2016 - te,ż super data :) Początek PESEL 162316 no no no :) podoba mi się :D
Chyba zacznę intensywnie myśleć o tej dacie :) Może się coś z tego urodzi? :D

Tylko pamiętaj,że w urzędzie dodają 20,
Adaś zamiast 11(listopad) ma 31,wytłumaczył mi to tak,że po 2000 dodają właśnie liczbę 20:)

W połowie marca to sama mogę też rodzić, bo wtedy moje święto:)
Aga kawał chłopa z Pawełka:)[/quote]

Dlatego napisałam w poście 162316 :) z dwójeczką w środku...

Odnośnik do komentarza
Gość Jozefina

Czesc Marcoweczki. Widze, ze coraz wiecej hipotrofkow. Mi 5 roznych lekarzy mowi ze nie ma sie czym martwic, wazne ze dziecko rosnie i moje jak dotrwa do terminu to spokojnie bedzie mialo 3 do 3,2 a zostalo nam 4 tyg z hakiem. I tak sobie mysle ze skoro Aga ma 3,9 a ja 2,2 to znaczy tylko ze dzieci sa rozne. I polozne oraz lekarze to samo mi mowia. A w szpitalu zrobia badanie przeplywow, ktg i bedzie ok. Coraz blizej do konca i niewazne ile bedzie wazyc, wazne by bylo zdrowe i tego Wam wszystkim Marcoweczka zycze

Odnośnik do komentarza

hej mamuski troche mnie tu nie bylo otóż ja urodzilam 4.lutego moesiac wczesniej mala waga 2390 zdrowa sama oddychala po 5 dniach wypisali nas do domu tak sie balam porodu ale poszko nie zle 3 godz.akurat bylam w szpitalu na podtrzymaniu i nagle wody mi odeszly.jestesmy w domku mala spi i je musze budzic do karmienia bo to wczesniak to nie jest tak aktywna jak donoszone dziecko w poniedziałek mam na kontrole .

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Aniia, ja mam zawsze te sama obawe ! Szpital, patologia ciazy, szpital...;)) no ale im blizej porodu, tym mniej dni na oddziale, w razie czego ;)
Ja teraz mam ktg 17.02, a pelnia juz 22.02 wiec jak cos to bedzie 5 dni lezenia;))
Matko, musze brac sie za gotowanie... Fajnie by bylo miec kucharke;))

Oo,a ja dzień później :)

Madika, ale ładne te literki i lampka! Fajne kolory :)
A mi przed sekundą kurier przyniósł poduchę do karmienia, właśnie sobie na niej leżę :P nie jest za miękka, także dobrze.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

andzia2506
hej mamuski troche mnie tu nie bylo otóż ja urodzilam 4.lutego moesiac wczesniej mala waga 2390 zdrowa sama oddychala po 5 dniach wypisali nas do domu tak sie balam porodu ale poszko nie zle 3 godz.akurat bylam w szpitalu na podtrzymaniu i nagle wody mi odeszly.jestesmy w domku mala spi i je musze budzic do karmienia bo to wczesniak to nie jest tak aktywna jak donoszone dziecko w poniedziałek mam na kontrole .

To juz mamy pare na 4 lutego :D heheh

Gratulujemy!!!!:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jak miałam skończone 33 tc, to wg lekarza mała miała ok. 2300 z hakiem... Dwa razy mierzył i trochę mnie wystraszył, ale okazało się, że niby waga dziecka w normie.
Mimo to trochę się boję, bo jak mała będzie za duża, to o porodzie SN mogę pomarzyć.
W pon gin - ciekawe ile tym razem będzie ważyć (szacunkowo...).
A poniżej ostatnio wyczajona tabela...

http://www.kalendarzciazy.com/kalendarz/waga-dziecka-w-ciazy-tabela.php

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Ja dziś prawie cały dzień w łóżku. Wygrzewam resztki przeziębienia bo jutro mąż zabiera mnie do miasta na obiad i jakieś słodkości. Miała być kolacja, ale ja wolę wieczorem już być w domu. Chociaż mój się śmieje,że nasze maleństwo zrobi mamusi prezent na urodziny i zamiast do domu pojedziemy do szpitala :D
Ale nie sądzę, raczej nic się na to nie zapowiada.

A co do porodu, to też chcę rodzić sn, bez znieczulenia. A czy dam radę to się okaże :) Z jednej strony to dobrze że to mój pierwszy poród (i ostatni, raczej), bo nie wiem co mnie czeka :D i się nie stresuję (jeszcze). Nie oglądam porodów w TV, nie słucham o poradach innych... i tak wolę :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

andzia2506
hej mamuski troche mnie tu nie bylo otóż ja urodzilam 4.lutego moesiac wczesniej mala waga 2390 zdrowa sama oddychala po 5 dniach wypisali nas do domu tak sie balam porodu ale poszko nie zle 3 godz.akurat bylam w szpitalu na podtrzymaniu i nagle wody mi odeszly.jestesmy w domku mala spi i je musze budzic do karmienia bo to wczesniak to nie jest tak aktywna jak donoszone dziecko w poniedziałek mam na kontrole .

Gratuluję! :) Oby zdrowo rosła :) A jak ma na imię?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

andzia2506
hej mamuski troche mnie tu nie bylo otóż ja urodzilam 4.lutego moesiac wczesniej mala waga 2390 zdrowa sama oddychala po 5 dniach wypisali nas do domu tak sie balam porodu ale poszko nie zle 3 godz.akurat bylam w szpitalu na podtrzymaniu i nagle wody mi odeszly.jestesmy w domku mala spi i je musze budzic do karmienia bo to wczesniak to nie jest tak aktywna jak donoszone dziecko w poniedziałek mam na kontrole .

Gratulację:-) !!
Dobrze kojarzę Ciebie z okolic Olsztyna?

Odnośnik do komentarza

Jednak jestem, Damian zostawił mi laptopa . Andzia gratuluje. Witam nowe mamy. wykorzystałam samochód Damiana dziś na maksa, wymienili mi dekoder tv a robiłam to ze 3 miesiące i oddalam telefon do naprawy bo przyciski nie działały. Moja gin kazała mi odstawić luteinę bo powiedziała ze przy takiej wadze Pawełka to niech się dzieje wola nieba ;)

Odnośnik do komentarza

Andzia, super. Gratulacje. Najważniejsze że córcia zdrowa i silna:)

Aga jaki duży już twój synuś. Pewnie niebawem już go przytulisz

Co do Reni to pewnie jest tak jak pisze Kamila że nie rusza się po cc - rozsądna kobitka:)

A ja trochę przysnęłam. Tak mi się zachciało salcesonu z octem że przegiełam z ilością, mało co się nie zwymiotowałam po tym, ble.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...