Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Haneczka może spiocha sobie???Potrząchaj brzuszkiem troszkę,napij się mleka,soku?:)

Kamilla pewnie jak Cie cos niepokoi to jedź..a Twój gin by Cię nie przyjął teraz??

Lilijka obstawiam 7go :)

U mnie też tragedii nie ma,chyba jestem po prostu jestem styrana wczorajszym sprzataniem i zakupami i nieprzespana nocą..ale ciężko mi z tymi kilogramami i dodatkowo chyba nabieram wody i czuję się jak rybka rozdymka w chwili zagrożenia..zresztą patrze w lustro i jak bum cyk cyk ta rybka :D

Leniiiwieeeeccccc !!!!!!!!!!!! aaaaaaaaa "biegam"po kuchni z rekami w górze..jeeee bejbeeee :) Powodzenia :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~Leniiiiiiiwiec
Ja na porodowce. Skurcze co 5 min... ale male rozwarcie jeszcze... ide Was czytac miedzy skurczami !:)

To Lilijka miała przeczucie :D
Powodzenia!!!

Haneczkaa połóż się trochę poleż to zacznie się ruszać. Ja moja to musze czasem "uspokajać" np.w nocy tak buszuje ze odsłaniam brzuch i wtedy jest cisza, jak tylko przykryje wierzga jak szalona .

Odnośnik do komentarza

Leniwiec i Aga trzymam kciukasy;))
Ja juz wiem ze 9 mnie maja ciac dzis po badaniach potwierdzone. Wiec Lilijko zaklepujesz pare?;)
Przyjazna i Madika juz mi lepiej dlatego za 8 dni;) jestem juz na zwyklej sali;) zapisali juz zastrzyki i powoli odliczamy dni;) no chyba ze nasila sie moje bole .Jutro usg spojenia i blizny czy to od nich mnie nie boli;)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~Leniiiiiiiwiec
Ja na porodowce. Skurcze co 5 min... ale male rozwarcie jeszcze... ide Was czytac miedzy skurczami !:)

Wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam! Szalona kobieto, jeszcze nam będziesz dawać relacje na żywo z rozwoju akcji?! Trzymam mocno kciuki! Dziś zobaczysz Elizę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Haniutek
Leniwiec i Aga trzymam kciukasy;))
Ja juz wiem ze 9 mnie maja ciac dzis po badaniach potwierdzone. Wiec Lilijko zaklepujesz pare?;)
Przyjazna i Madika juz mi lepiej dlatego za 8 dni;) jestem juz na zwyklej sali;) zapisali juz zastrzyki i powoli odliczamy dni;) no chyba ze nasila sie moje bole .Jutro usg spojenia i blizny czy to od nich mnie nie boli;)

W sumie ale by było gdybym się położyła na fotelu u ginekologa do zbadania, a ten "przecież pani rodzi!" :D 9-ty może być :)

Leniwiec czuję podekscytowanie jakbym to ja rodziła :) łiiii

Zrobiłam zdjęcia wniosków, tego co najważniejsze. Jeśli źle widać to mówcie, przepisze.

monthly_2016_03/marcoweczki-2016_44601.jpg

monthly_2016_03/marcoweczki-2016_44602.jpg

monthly_2016_03/marcoweczki-2016_44603.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Haniutek
Leniwiec i Aga trzymam kciukasy;))
Ja juz wiem ze 9 mnie maja ciac dzis po badaniach potwierdzone. Wiec Lilijko zaklepujesz pare?;)
Przyjazna i Madika juz mi lepiej dlatego za 8 dni;) jestem juz na zwyklej sali;) zapisali juz zastrzyki i powoli odliczamy dni;) no chyba ze nasila sie moje bole .Jutro usg spojenia i blizny czy to od nich mnie nie boli;)

Ooo to juz jakies konkrety :)

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

No mam nadzieje, ze dzis sie uda bo ze skurczami sie nie zaprzyjsznie;) pewnie,ze bede zdawac relacje-nudze sie w przerwach miedzy skurczami ;)) a to cale 5 min!
Nie spslam cala noc (walczylismy ze stoperem;))skurcze byly co 10, co 7, co 5 min i sie tak mieszaly...rano juz lepsze - co 7, co 5 , co 4...
A teraz juz od godziny co 5 min rowniutko.
Ja niestety zwracalam uwage na kazdy skurcz- nawet slabszy...i za wczesnie przyjechalismy. A to musibyc 5 min skurczow o tej samej sile;)))
Ale teraz nadrabiaja ;))
No i czop mi wylatywal rozowy cala noc... ale nie glut tylko taka ciagnaca wydzielina.
Mam nadzieje, ze Wam sie przydadza informacje ;))

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Haniutek
Leniwiec i Aga trzymam kciukasy;))
Ja juz wiem ze 9 mnie maja ciac dzis po badaniach potwierdzone. Wiec Lilijko zaklepujesz pare?;)
Przyjazna i Madika juz mi lepiej dlatego za 8 dni;) jestem juz na zwyklej sali;) zapisali juz zastrzyki i powoli odliczamy dni;) no chyba ze nasila sie moje bole .Jutro usg spojenia i blizny czy to od nich mnie nie boli;)

W sumie ale by było gdybym się położyła na fotelu u ginekologa do zbadania, a ten "przecież pani rodzi!" :D 9-ty może być :)

Leniwiec czuję podekscytowanie jakbym to ja rodziła :) łiiii

Zrobiłam zdjęcia wniosków, tego co najważniejsze. Jeśli źle widać to mówcie, przepisze.

a to o macierzyński po porodzie nie masz wniosku?
w sumie to on przysługuje z ustawy, więc teoretycznie nie trzeba wniosku, tylko o rodzicielski trzeba złożyć wniosek.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~kalae
Lilijka87
Haniutek
Leniwiec i Aga trzymam kciukasy;))
Ja juz wiem ze 9 mnie maja ciac dzis po badaniach potwierdzone. Wiec Lilijko zaklepujesz pare?;)
Przyjazna i Madika juz mi lepiej dlatego za 8 dni;) jestem juz na zwyklej sali;) zapisali juz zastrzyki i powoli odliczamy dni;) no chyba ze nasila sie moje bole .Jutro usg spojenia i blizny czy to od nich mnie nie boli;)

W sumie ale by było gdybym się położyła na fotelu u ginekologa do zbadania, a ten "przecież pani rodzi!" :D 9-ty może być :)

Leniwiec czuję podekscytowanie jakbym to ja rodziła :) łiiii

Zrobiłam zdjęcia wniosków, tego co najważniejsze. Jeśli źle widać to mówcie, przepisze.

a to o macierzyński po porodzie nie masz wniosku?
w sumie to on przysługuje z ustawy, więc teoretycznie nie trzeba wniosku, tylko o rodzicielski trzeba złożyć wniosek.


Mam do tego instrukcje :) jeśli chce iść od razu na rok to zaznaczam wariant nr 1.
W tamtym roku też mi wysłali wnioski i były zupełnie inne. No ale, że od stycznia są zmiany w tych urlopach to dostałam teraz coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...